Kitas žvilgsnis į tikrovę

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Apie tai, kad visata – gyva būtybė (siunčiu šiai gražuolėlei savo šypseną ir meilę), o erdvė talpina visą informaciją ir energiją, aš sužinojau (t.y. prisiminiau), skaitydama knygas apie Anastasiją. Ir kalbėjo Anastasija paprasta, gyva, skaidria kalba, kurią sugebėjome įkirsti tokios kaip aš ir Darja. Citata, kurią pateikia Senis M, nieko naujo nepasako. Na, gal ką rasiu nuorodose. O čia susiduriu su man nesuprantamais terminais:„gama barjeras“ – kvantinis fizinis vakuumas, algoritmai ir programos „lo lišma“, „lišma“ ,egoistiniai ir altruistiniai ketinimai, mahsomos... Nepyk, Senučiuk, man kantrybės neužteko ir pirmos nuorodos iki galo perskaityti. Gal kitiems geriau seksis...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Zinai, o as sypsenu visatai nesiunciu, as jas siunciu tiems, ka myliu ir kam, mano manymu, ju reikia, o tokiu tikrai nemazai, tad visatai jau nebelieka...

Bet jei jums lieka, tai nusiuskit ir uz mane :wink: (tik jokiu budu, Agne, nesupyk, nes jau dabar bijau ir zodi pasakyti, kad, neduok dieve, kas imtu ir neisizeitu, kai visi cia tokie popos pasidare :wink:).
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Mieloji, nematau už ką pykti. Ir tavo Grebenščikovas man vis daugiau ir daugiau patinka.

O šypsenas Visatai tu siunti, kai jas siunti mylimiems žmonėms. Kiekviename iš mūsų telpa visa visata. Prisimink, kaip mažoji Anastasija sugalvojo, kad ji yra mažytė, o yra ir didelė, kuri gali apkabinti Žemę. O ką, negi negalima apkabinti Visatos? Aišku, kad galima. Aš ją matau kaip žavią merginą, su ilgu sijonu, palaidais šiaudų spalvos plaukais, gėlių vainikėliu ant galvos, žydromis giliomis giliomis akimis... O dabar ji pavirto į princesę, apsivilkusią lengvute plevesuojančia suknyte ir kviečia mus pašokti. Jai sukantis girdisi nuostabi muzika... Kaip smagu!
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Ai, nekalbek man apie princeses - jauciu joms alergija :x - as ragana ir man patinka raganiski dalykai: va, ka tik buvau japoshkiu grupes "Yamato" bugnu koncerte - va cia tai dalykas :shock: , ataskanciai kale per smegenis :mrgreen: , o as sedziu, susiraukus klausau ir viduje shaukiu: garsiau!!! Net vienai nesciai podruzkei, kuri po savaites gimdys pazvanijau is mobilkes ir daviau paklausyt, bet kazkodel labai greitai isjunge :? , gal zinai kude - gal jai nepatiko... :?
Last edited by darja on Sun 04 04, 2004, 17:23, edited 1 time in total.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Prisiminiau vienas žmogus sako žinai kodėl mano manymu, jaunimas mėgsta trankią muziką?
Atsakymas todėl, kad tai slopina užslėptą depresiją :?:
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

O as skaiciau kita paaiskinima-paauglystes metu formuojasi zmogaus emocinis kunas, o tam reikia stipriu ispudziu, prie to paties ir tranki muzika:)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Aciu uz paaiskinimus: dabar isitikinau, kad esu vargshe nebrendyla :roll: , nors meteliu bishki ir turiu :wink: , ta man jau beveik irode Olga su savo "oraline" stadija, o dabar jau jus galutinai tuo itikinot :wink: Bet zinot ka - visai nenusiminiau: juk i vaikucius ziurima atlaidziai - "a, jis dar mazas kvailiukas, jam atleistina - uzaugs, surimtes..." :wink: Tad jau nepykit, mielieji, jei kur nusishnekesiu, ziurekit i visas mano nesamones pro pirstus - gal kada ir as surimtesiu (bet , manau, jums tada butu ne kas :cry:) :wink: :roll: :P :lol:
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Post by Olga »

darja wrote:Ai, nekalbek man apie princeses - jauciu joms alergija :x - as ragana ir man patinka raganiski dalykai: va, ka tik buvau japoshkiu grupes "Yamato" bugnu koncerte - va cia tai dalykas :shock: , ataskanciai kale per smegenis :mrgreen: , o as sedziu, susiraukus klausau ir viduje shaukiu: garsiau!!! Net vienai nesciai podruzkei, kuri po savaites gimdys pazvanijau is mobilkes ir daviau paklausyt, bet kazkodel labai greitai isjunge :? , gal zinai kude - gal jai nepatiko... :?
bugnai (musamieji) kala ne per smegenis, o per 2B chakra ( oblast' krestec - rus.), kuri atsako uz seksualine energija. Todel seni zmones tokios muzikos ir nemegsta, o jaunimui pats tas, nes ta energija tuo metu (gal dar alkoholis + narkotikai) issilaisvina is po visokiu tabu ir padaro bedos. :cry:
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Post by Olga »

darja wrote:Aciu uz paaiskinimus: dabar isitikinau, kad esu vargshe nebrendyla :roll: , nors meteliu bishki ir turiu :wink: , ta man jau beveik irode Olga su savo "oraline" stadija, o dabar jau jus galutinai tuo itikinot :wink: Bet zinot ka - visai nenusiminiau: juk i vaikucius ziurima atlaidziai - "a, jis dar mazas kvailiukas, jam atleistina - uzaugs, surimtes..." :wink: Tad jau nepykit, mielieji, jei kur nusishnekesiu, ziurekit i visas mano nesamones pro pirstus - gal kada ir as surimtesiu (bet , manau, jums tada butu ne kas :cry:) :wink: :roll: :P :lol:
sakiau nuimk savo juodus akinius!
nieko panasaus as tau nebandziau irodyti.
nebuna grynu "oralu" ar kitu zmoniu tipu, visi mes masyti. O kad taip blogai negalvotum apie " savo oraline stadija" :

Орал очень интересуется другими людьми, легко завязывает с ними отношения и настраивается на их потребности. Ему можно доверять, и с ним легко разговаривать на самые различные темы. Это очень неж-ные и умеющие любить люди. Они легко выражают свои чувства, за исключением гнева, поэтому, если говорить об эмоциональной жизни, у них есть чему поучиться.
Поскольку у оралов две верхние чакры открыты, они очень духовные люди. Это очень творческие люди в искусствах и науках. Они — учителя от Бога, поскольку обладают огромным сердцем, способным любить и дарить любовь. Их исходящая прямо из сердца любовь легко увязывается с теми знаниями, которыми они обладают.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Aciu uz grazius zodzius :wink: - va dabar tikrai supratau, kodel Anastasija pasirinko Megre - juk, manau, nepaneigsi, kad rukantys priklauso oralinei stadijai :wink: :roll:

O del bugnu, tai reikejo nueit ir paklausyt - kas buvo, liko suzaveti, bet cia, kaip sakoma, skonio dalykas - vienam patinka vargonai, kitam - bugnai... :roll: Beje, manau kad musu gerbiamasis Megre vargonu ar klasikines muzikos neklauso :wink: - na, man taip kazkodel atrodo, ir viskas, o gal as klystu - juk klysti zmogishka, ar ne :?: :wink: :roll:

PS beje, tie senoviniai taiko bugnai buvo naudojami ir budistu ritualams atlikti :wink: :roll: :P
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Neapribokite saves nuomonemis, poziuriais. Muzika priklauso ir nuo atlikejo. Vienas gali su tuo paciu bugnu groti tokia muzika, kad noresis reztis venas, kitas -kad noresis sokti ir gyventi. Vieno muzika primins kara, Kito - motinos sirdies plakima, kol buvome jos isciose, taip arti dieviskumo... O kad atskirtume viena nuo kito, Tevelis mums dave jausmus... :D
karmennn
Posts: 30
Joined: Fri 11 28, 2003, 22:35

Post by karmennn »

hm...as visiskai pritariu Mindaugo nuomonei, kad jaunimas is tiesu stengiasi uzslepti agresija klausydamas trankios muzikos...bent jau man taip yra.(+)..taigi, o cia tai jau as truputi nukrypsiu nuo temos ir paklausiu- gal matet kas nors matrica? arba "atmerk akis" arba " vanilini dangu..." cia is esmes as gristu prie pacios pradzios- apie kitas erdves , kurios egzistuoja salia musu...ar kam nors teko pajusti, kad atrodo, viskas aplinkui yra ziauriai nerealu- atrodo visa tai, kas pries tave,...na, tiesiog atrodo, kad viso to nera. kartais man atrodo, kad as pati neegzistuoju...o gal man jau vaziuoja stogas :oops: ? siaip jau pateisinama priezastis butu...zinot...dvyliktokai... :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Zinai ir man zalioje jaunysteje taip budavo, ale paskui gyvenimas nuleido ant zemeles ir teko tvirtai abiem kojom ant jos atsistot, dar ir kitus kiek jegos leidzia prilaikant - gal del to ir esu tokia bishki dygliuota ir cia visiems uzkliunu, bet esu kokia esu, kam nepatinka vel cituoju Grebenshcikova:
"esli nenravitsia kak ja izlagaju - kupi sebe u Vova copyright na ruskij jazyk" (jei nepatinka, kaip as dainuoju - nusipirk is Vovos copyright rusu kalba :wink: ).

Tad nesijaudink, mergyte, - ir tau visa tai praeis :wink: , o dabar pasidziauk, kol dar gali ta jaunatvishka nesvarumo busena :wink: :roll: :)
Martchius
Posts: 22
Joined: Mon 06 02, 2003, 11:23
Location: Vilnius

Post by Martchius »

Ei Truper! kur dingai?..

Sauni prasidejo diskusija, tik gaila, kad nuo realybes suvokimo/priemimo nuklydo link muzikos ir dar toliau. :?

patinka tavo Karmen palyginimas su matrica,
gal 5-6 sykius ziurejau si filma ir vis regejau VI tomo Okultinio periodo aprasyma :shock:

nustebino gan paprastas anekdotas:
neurotikai stato oro pilis, shizofrenikai jose gyvena,
o psichiatrai ima nuoma. :)

Kaip atrasti kelia i tiesa?
kieno tiesa - mano, tavo, musu, Megre, zyniu :?: :?: :?:
Isejimas is problemos yra ten pat kur iejimas :)
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

:)

Post by Troper »

Nu gerai buvau dinges, nebeturėjau ka atrašita į apkeistas pokalbio temas. Manau laikas grišti prie tos temos nuo kurios pradėjom.. taigi. :)
Štai dar vienas kitoks realybės suvokimas.

Dievas sukūrė magiškaji rata ileido į jį žmonių gauja, Vienus iš jų apvilko išminčių rūbais ir liepe sakyt pvz: jog i ta pačia upe du kartus neibrisi, arba, kad yra praeitis ir dabartis, ar nedgi kad viskas yra realitivu. Žodiu viskas buvo tam, kad žmogus nesuprastu jog gyvena rate :). Po to jis dar keliu žmones aprengė teisuoliu rūbais ir liepė sakyti jog reikia prabusti, praregėti, kad visus reikia mylėti ir buti geru, kad reikia užmiršti tai ka sako žmones su išminčiu rūbais. Po visko beliko tik sėdėti ir žiurėti kurie galu gale bus laimingesni ar tie kurie žinos, kad gyvean rate ir nieko padarit negalės ar tie, kurie to nežinos bet per savo technologijų žala išeis iš šio rato save susinaikindami :)

Galbut ižeidžiantis pasaulio suvokimas, bet vis del to..... :)
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

Post by Troper »

prasmė viso šito jau ir taip, manau matyti :) aš tikiu viskuo, nors galima galbūt būtų pasakyti kad niekuo nežinau :). Tai tik vienas iš galymų suvokimu, vienas iš daugelio :)
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

Post by Troper »

Dalinuos juo su jumis :)
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

Gabriukas

Post by Troper »

Taip čia visiški marazmai :) ir viskas aplinkui yra visiški marazmai. Bet kokia nauja idėja, bet kas yra tik tai ka sukūrėme mes galima sakyti tai gimsta realiu mastymo laiku :). Viskas kas pasakoma yra melas ir marazmai :), reikia nešneket tikriausai o jausti, nors čia dar irgi neaišku, bet jei šitam forume galečiau perduoti tai ka mastau ne žodžiais o vaizdiniais bei jausmais tai butinai perduočiau :)
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Troper:
Parašyta: Pen. 2003 11 07, 22:42 Rašyti temą: Aš pasauliui, ar pasaulis man?
--------------------------------------------------------------------------------
paskaicaiu ce forumuose aptariamus dalykus, ir nuspredziau gal but kokiu nors klausimu iskelti ir pats. Esu skaites 3 anastasijos knygas, ruosiuosi skaityti ir toliau. Anastasijos knygos man per daug gyvenimo nepakeite, nes mano mastimas ir ju neskaicius buvo panasus. ir seip mano gyvenimas dar nuo mazens pilnas paslaptingu ivykiu, ir begalinio domejimosi kas as. Mano mastimas kartais nuklysta nuo Anastasijos pateikiamo.
Ar jum kartais neatrodo kad viskas vyksta grinai dėl jusu, kad kiekvienas ivkys yra skirtas butent jums. Man kartais iskyla klausiams kodel as viena arba kita dalika preskaiciau, arba kodel as praejas pro kamabri kuriame tevai ziuri televizoriu isgirstu viena abra kita fraze, kodel sustinku viena arba kita zmogu. Kartais atrodo ten kur tu eini tik ten egzistuoja pasaulis, o kur taves nera ten tustuma. Galbut tai didelis saves sureiksminimas, bet man tokia mintis kartas nuo karto iskyla.


saimhe:
Parašyta: Št. 2003 11 08, 15:41
--------------------------------------------------------------------------------
Dar neužbaigta mintis, nenoriu pateikti kaip etiketę -- tiesiog pavyzdys.

Žinomas faktas: pasinėrus į religiją, neužilgo pradedama matyti "ženklus" -- įrodymus to, kuo tiki. Taip yra paprasčiausiai dėl to, kad susiderini savo sąmonės filtrus priimti būtent tokią informaciją, kitką atmesdamas; tradicinis fanatiškas smegenų plovimas pačiam sau... O pasaulis tiek daugialypis, kad tarp niuansų galima rasti ką tik nori. Sąmonė, savo ruožtu, irgi labai lanksti. (Dėl to esu pasiryžęs išravėti visus savo išankstinius įsitikinimus; o, kad taip sugebėjimai atitiktų norus...)

Nesinori vadinti tavojo atvejo dėmesiu sau. Nes pas mane tada būtų: didelis įžeidumas, irzlumas, fobijos ir panašaus plauko demonai. Galbūt kiekvienam savaip, galbūt pas tave ne emocijose esmė.

Jauti ką nors šiems reiškiniams? Esi skaitęs apie, ar matęs/girdėjęs ką nors panašaus? Jei taip, kokį įspūdį paliko?


byvis:
Parašyta: Pir. 2003 11 10, 0:05
--------------------------------------------------------------------------------
O kodel ne Troper, mano klasioke . Juk viskas ir buvo kurta mums, juk mus sukure Dievas, tau reikia perskaityti 4 dali, apie pasaulio sukurima, tada turetum suprasti


kamala:
Parašyta: Pir. 2003 11 10, 10:20
--------------------------------------------------------------------------------
Nei as pasauliui, nei pasaulis man
Tiesiog as ir esu tas pasaulis


Čia perkeltos žinutės iš temos "Aš pasauliui, ar pasaulis man?", o tą temą ištrinu, nes dubliuojasi. :roll: :)
Post Reply