Kitas žvilgsnis į tikrovę

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

Kitas žvilgsnis į tikrovę

Post by Troper »

Noriu pasiūlyti šiokia tokia tema apmastimas. Reikškit savo mintis apie tai, tokia galimybę. :wink:

įsivaizduok kad esi kažkokia erdvė, materija tačiau esi vientisa. šalia tavęs egzistuoja ir kitos erdvės, tačiau Tu esi kažkokia anomalija, netikėtai tavyje atsirado galimybė kurti.. tu sukūrei savyje mintis apie žmones apie žemę ir t.t. Galu gale tu pamiršai tą faktą, kad pati sukūrei ir įsijautei į tai.. Ištesu viską ką matai aplinkui yra tik tavo sukurti vaizdiniai, pasaulis už tos ribos, kur nematai ir negirdi neegzistuoja, Tai skamba žiauriai ar ne? hmm... atrodo tu jauti save aš jaučiu save.. kaip taip gali būti, bet gal tos raidės, kurias tu matai, yra tik savęs raminimas, dar vienas tavo sukurtas dalykas.
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Re: Kitas žvilgsnis į tikrovę

Post by Agnė »

Troper wrote:Tai skamba žiauriai ar ne?
Ne. Tai skamba linksmai :lol:
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

Hmm, ar cia tik man taip atrodo, bet ar ne taip buvome sukurti mes? Kazkokia tai erdve, anomalija, ir begalinis noras kurti... O kad viskas pavyktu, nepaaiskinamas jausmas - meile, kuris padeda kurejui...
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

;]

Post by Troper »

Kad ir kaip bebutu negi jum nė vienam niekada neiskilo tokia mintis kad tik jūs vienas teesate tikras? o visa kita yra jūsų fantazijos vaisius ? :)
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Re: ;]

Post by Agnė »

Troper wrote:negi jum nė vienam niekada neiskilo tokia mintis kad tik jūs vienas teesate tikras? o visa kita yra jūsų fantazijos vaisius ? :)
Man patinka poetiniai vaizdiniai. Jaučiu, kad kuo daugiau jis neįprastas, tuo daugiau naujų vibracijų savyje talpina. Jas jausdamas, pergyvendamas pleti savo pažinimo ratą/gylį/sodrumą. To bijoti nereikia. Puiku, jei sugebėsi tuo džiaugtis. Tiesiog pilnai išgyvenk tai, kas tau duota ir ką sugebi pasiimti. Ir neužstrigk ant vieno. Eik toliau ir ne tik viena kryptimi.

Vai, vai, vai, kaip čia protingai sukalbėjau. Vienu žodžiu, neklausyk nieko, o tik savo širdelės. Būk laimingas.
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

hmm :)

Post by Troper »

Atrodo kad ši diskusije baige prarasti prasmę...Ar tarkim jūsų nė kiek nesudomina ta mintis kad uz tos dalie kur nematote ir negirdite yra tuscia, negi niekada taip neatrodo? ;)
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Man atrodo, jog galvoti, kad ten, kur as nematau ir neisivaizduoju yra tustuma-baisaus egocentriskumo pozymis,nieko gero.
Pabandyk pazvelgt is toliau-tada geriau matosi, toki pavyzduka,pamenu,Dalai Lama sake-kai zvelgiam i save is labai arti,gaunasi labai ribotas ziurejimas, tada daug ko nematai, nes pats sau savo didumu viska uzstoji.
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Re: hmm :)

Post by Agnė »

Troper wrote:Ar tarkim jūsų nė kiek nesudomina ta mintis kad uz tos dalie kur nematote ir negirdite yra tuscia, negi niekada taip neatrodo? ;)
Labas, Troper,

Tu gali galvoti kaip tinkamas. Kaip begalvotum yra gerai.

Tačiau turiu keletą klausimų.

Ar tu esi tikras, kad tai, kur jauti matymo ir girdėjimo (neužmirškim ir kitų jutimo organų) ribas yra tavojo pasaulio ribos? Sąmoningai suvokiamo pasaulio ribos – taip. O kaip bus su tavo pasąmonės “matymo” pasauliu? Paaiškinsiu, kad vienu iš nedaugelio dalykų, kuo “užsiima” pasąmonė yra automatiniai reiškiniai tavo gyvenime – širdies plakimas, virškinimas, kai kurios reakcijos į aplinkos poveikį, ląstelių dalijimasis... Tu nejauti (nefiksuoji) kaip auga tavo plaukai. Tu nematai, kas vyksta plauko šaknies ląstelėse, kaip jos dalijasi. Ar ši sritis pagal tave jau tuštuma? Jos nėra? Aaaaaa, tu tai gali pamatyti per mikroskopą. Gerai. Tada pabandyk įsivaizduoti pačią mažiausią dalelę, kokią gali įsivaizduoti. Padarei? Ar gali ją padalinti į dvi dalis? Manau, kad taip. O į keturias? Gerai. Tada įsivaizduok vėl pačią mažiausią dalelę, kurią gautum taip padalinęs šią dalelę ir ją vėl padalink į dvi dalis. Juk šį procesą galimą tęsti iki begalybės. Kol kas ne preitaisais, o tik vaizduote. Ar tai tuštuma?

O dabar pabandykim į kitą pusę. Tu žiūri naktį į dangų. Šalia stovi trumparegis draugas, o kažkur astronomas žiūri į tą pačią pusę per galingiausią teleskopą, o dar vienas mokslininkas stebi tą pačią pusę iš astronominių tyrimų centro pagal vaizdus, perduodamus iš kosminio palydovo. Visi mato skirtingus vaizdus. Tai kur matymo riba? Tavo draugas, žinoma, gali užsidėti akinius, ir matys taip kaip tu, o abu galite pasiimti astronomijos žinynus ir sužinoti, o ką matė astronomai. Kur riba?

Aaaa dar yra vaizduotė. Gerai, įsivaizduokim PATĮ didžiausią kosmosą, kokį tik galime įsivaizduoti. Ne, ne. Tai dar ne viskas. Padidink tai dvigubai, na, dar kartą dvigubai. Toliau nebesiekia vaizduotė? Na, dar dvigubai. Juk tai galima tęsti iki begalybės...

Čia, žinoma, aš galėčiau ir toliau tęsti, bet , prašau, sukonkretinti, ką tu laikai riba, nuo kurios prasideda tavo “tuščia”.

O gal savo samprotavimais aš ne apie tai kalbėjau? Aiškinkimės. :D
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Kiek bedidintum ta kosmosa, mano vaizduote vistiek aprepia :)
As tiesiog pakeiciu jos mastelius taip kad viskas tilptu - zvaigzdes sumazeja ir ju padaugeja, plotas issiplecia.
Galu gale gaunasi visatos modelis - taskas kurio sudedamos dalys yra milijardai zvaigzdynu.
Tada salia to tasko dedu kita taska.....
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Senis M
Posts: 37
Joined: Fri 09 05, 2003, 15:29

Post by Senis M »

Kipshas wrote:Kiek bedidintum ta kosmosa, mano vaizduote vistiek aprepia :)
As tiesiog pakeiciu jos mastelius taip kad viskas tilptu - zvaigzdes sumazeja ir ju padaugeja, plotas issiplecia.
Galu gale gaunasi visatos modelis - taskas kurio sudedamos dalys yra milijardai zvaigzdynu.
Tada salia to tasko dedu kita taska.....
Tada salia to tasko dedu kita taska... Dabar, tokiais Taškais-Visatomis pabangykime pripildyti tokį tūri kaip mūsų reali Visata - tai bus viena pakopa... Po to vėl, tai ką gavome laikykime tašku ir vėl tais "Taškais" pripyldikimeme Visatą - antra pakopa...
Pirmajame Pakilimo Etape yra 125 tokios sekos pakopos. (Tiesa, jos ne tūrinės, o kokybinės, bet vaizduote patreniruoti galima ir su tūriais.)
Galime pabandyti tai įsivaizduoti...
Parašykite kaip sekėsi ir galesime pratesti. :D
koks yra musu tikslas?
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

;]]

Post by Troper »

ne jus nemanykit kad aš esu koks egocentriask aš čia tik pasiūliau viena iš daugelio savo prisimastimų.
tačiau kaip pastebėjau Agnė sako jog man butinai reikia viska isivaizduoti, o man atrodo kad užtenka žinoti. O ka mato kitas žmogus man galį nebuti jokio skirtumo, nes pagal šitas mano idėja tą žmogu aš pats sukūriau, kad ir tarkim tai ka rodo televizija, jug nebutinai reiktu tos vietos kad ja kas filmuotu, užtektu tik tos vietos kur tu žiūri televizoriu ir isvaizduoji iš jo sklindančius paveikslėlius. Ir dar, jug tarkim mes nematom ka mato kitas žmogus, tai mums to ir nereikia isivaizduoti, reikia tik pati zmogų isivaizduoti. O visi tie biologiniai procesai kuriuos paminejai, tai irgi galima isvaizduoti taiki ir modeliuoti :) Bet tikrai aš nesakau kad visa tai tiesa, ir nemanau, kad aš egocentrikas, čia tesiog egocentriška idėja ;))
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Re: ;]]

Post by Agnė »

Troper wrote:tačiau kaip pastebėjau Agnė sako jog man butinai reikia viska isivaizduoti,
Ar aš taip sakiau? :shock: Nemėgstu žodžio "reikia". :x O tuo labiau "būtinai". :x :x Tai jau ištraukei iš savo pasaulio. :mrgreen:
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Senis M wrote: Pirmajame Pakilimo Etape yra 125 tokios sekos pakopos.
Na, jau tokia aš priešgina. Man pirmame etape daugiau patiktų 100 pakopų, nes taip lengviau skaičiuoti. O kadangi etapų yra begalybė, tai begaliniame skaičiuje vis tiek susitiksime.

Ir kam tas skaičiavimas? Savojo ego patenkinimui? Va, vakar prieš miegą įsivaizdavau 18 pakopų, o šį vakarą jau 24. Kiek man ten liko iki 125? Juk ne problema įsivaizduoti, kad vienu kvėptelėjimu įveiki ne 100 sekos pakopų, o 100 (kaip jūs ten vadinate) Pakilimo etapų. Visa esmė mąstelyje.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

aukstai kilsi zemai krisi

is kitos puses pakilimo pakopa yra nusileidimo pakopa
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Ei, gražuti,
Ne apie tai kalba. Tai ne kilimas, o plėtimasis į visas puses. Todėl nukristi “žemai” neįmanoma, nebent sugrįžti į pradinę būseną. O jei patinka, gali išsiversti ir “eiti” į mikro pasaulį, kurio gylis ir plotis taip pat begalinis. Jei to neužtenka, gali eiti į paralelinius pasaulius. Arba sugalvoti savo pasaulius. Arba manyti, kad tu vienas tikras, o kiti sugalvoti. Arba priimti, kad ir tu pats sugalvotas. (...) Maloniai kviečiu tęsti toliau.
Senis M
Posts: 37
Joined: Fri 09 05, 2003, 15:29

Post by Senis M »

Kipshas wrote:aukstai kilsi zemai krisi
zemai krites, kilsi i sekancia pakopa, pagal anksciau mineta masteli. Po to vel krisi ir vel kilsi, is pakopos i pakopa, kaskart keisdamas savo kokybe - "geredamas" jau minetais mastais. 125-je pakopoje savo savybemis siek-tiek jau busi panasus i Kureja ir galesi pradeti mokytis kurti (kurti, o ne fantazuoti) pagal amzinus tobulybes standartus...
Linkiu mums visiems drasos ir ryzto, sitoje, pacioje idomiausioje Kelioneje. :D
Beje, gal kas turite minciu :idea: kaip si ejima paspartinti ?
koks yra musu tikslas?
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Kipšiuuuk, atrodo Senis M užsiėmė tavo auklėjimu. :wink:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Tegul aukleja, negi man gaila. Jei dar alaus nemokamai ipiltu tai galetu kaip tikras paranasas - minias sukviesti :)))
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Greit aniuolėliu tapsi :wink: Čia - jei norit ant ko nors pavaryti,varykit ant manęs. Čia - jei norit ką paauklėti, auklėkit mane. :lol: Ir visa tai per vieną dieną :!:
Senis M
Posts: 37
Joined: Fri 09 05, 2003, 15:29

Post by Senis M »

Gama barjeras
Visatos energijos ir informacijos erdvės koncepcija teigia, kad visa visata – tai gyva sistema. Energijos ir informacijos erdvė yra visa ko egzistuojančio talpykla. Riba tarp fizinio ir aukštesniojo pasaulio (įvardinto dvasiniu pasauliu) yra „gama barjeras“ – kvantinis fizinis vakuumas...

http://www.kabbalah.info/litakab/gama.htm
http://www.kabbalah.info/litakab/index_lita.htm
koks yra musu tikslas?
Post Reply