Ilgi rusiški tekstai forume?

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Ar skaitote Olgos žinutes rusų kalba

Taip
7
20%
Ne
18
51%
Retkarčiais, jei trumpa pasitaiko
10
29%
 
Total votes: 35

Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Man tai irgi bet kokie ilgi tekstai -nepatinka! Ir dar rusiški.......bet,jei kam patinka-sveikinu........
Viską daryk 100%
Tikita
Posts: 27
Joined: Fri 02 03, 2006, 21:50
Location: Panevėžys - Vilnius

Post by Tikita »

Visai nesuprantu rusiškai :( :(
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Aš taip pat...
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Gile.A
Posts: 146
Joined: Tue 05 24, 2005, 15:46
Location: Vilnius

Ilgi rusiški tekstai forume?

Post by Gile.A »

:roll:
esu šia prasme/dėl rusų kalbos/ nusidėjusi ir milijoną kartų dėl to atsiprašau kiekvieno asmeniškai. :roll: Ar galiu tikėtis pasigailėjimo - ir pati esu ne už tai.
:roll:
ištiesų galima naudotis tik nuorodom, lietuvių kalba kol kas nėra, bet yra anglų vokiečių, ir daugeliu kitų kalbų. O forume gali likti tik pasikeitimai nuomonėmis.
:roll:
Ar pakylėtieji Valdovai nesusiję? Kas tada tas Kamuolys, Jo santykiai su Anastasija? Ką Anastasija veikia kai lieka didžiuliai balti ratai? Ar tokių dalykų tikrai neradome kitoje literatūroje? Kokios čia jėgos? Ar tikrai nesusiję?
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

Ilgiems tekstams nerandu laiko, nesvarbu kokia kalba parasyti, Lietuvių ar Rusų. Pakaktu ir nuorodų į tuos tekstus.
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

Pierre wrote:Ilgiems tekstams nerandu laiko, nesvarbu kokia kalba parasyti, Lietuvių ar Rusų. Pakaktu ir nuorodų į tuos tekstus.
Pritariu ir taip gan ilgai uztrunka kol viska akim permeti. Gal kas, jei perskaite vertinga informacija, galetu perteikti ja savais zodziais, trumpai, iskirti pagrindines mintis. Taip sutaupytu laika kitiems , o salia gali buti nuoroda is kokio saltinio paimta :?
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Ne visada įmanoma.

Tema "Juridiniai klausimai". Nuoroda į atitinkamą saitą. Tas saitas dabar padarytas nebepasiekiamu plačiajai visuomenei, tik spec vartotojams.
Jei Laimis nebūtų įdėjęs viso toookio ilgo dokumento, jis mums būtų tapęs deficitu, o gana reikalinga juridinė info sodybos kūrimui būtų sunkiai pasiekiama. Tektų kyšius nešti ar kitaip bandyti gauti..

maps.lt - ar bandėte atsidaryti pateiktus žemėlapius? Ne? Tai pabandykit.... Jei neatidaryta kelias dienas, nieko negausite...
Tad informacija tampa.... neinformatyvi.

Šiandien susidūriau su nauja problema. Savaitgalis, žmonės turi krūvą išeiginių, lauke oras pavasaiu neošia. Sula neteka. Sukrito prie kompų. Ir ką? Serveriai užlūžo... Rašo "error nr. toks ir toks"... O jei apskritai serveris ar saitas bus panaikintas? Informacija bus prarasta negrįžtamai.

Tai TIK pavyzdžiai, atsitiktinai iškilę atmintyje...
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

Taip , zinoma, Uriele, visai sutinku, kad tokie dalykai kaip istatymai, statymo technologijos, konkreti informacija, kuri aktuali, turetu buti perkelti arba bent jau pas save galima ja uzsaugoti. Siaip ji ir nebuna labai ilga. Bet visi filosofiniai apmastymai is ivairiu saltiniu, kurie tesiasi puslapiu puslapiais, gali apsieiti ir su nuoroda, tam cia ir forumas, kad savo mintis reikstume :) Zinoma cia tik mano nuomone, nors siaip ar taip as ju neskaitau :) Man idomiau cia dalyvaujanciu zmoniu pamastymai :)
Post Reply