Visiems, norintiems pasijuokti!!!

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
JurateB
Posts: 1
Joined: Fri 04 09, 2004, 18:09

Visiems, norintiems pasijuokti!!!

Post by JurateB »

Sakoma,kad viena karta susirinko vienam pasaulio kraste visi zmogiski jausmai ir savybes.Kada NUOBODULYS nusiziovojo jau trecia karta BEPROTYBE pasiule:"O gal pazaiskime slepyniu?".
INTRIGA pakele antaki:"Slepyniu?Kas cia per zaidimas?",ir BEPROTYBE paaiskino,kad vienas is ju,pavyzdziui,jis,veda-uzmerkia akis ir skaiciuoja iki milijono,tuo metu likusieji slepiasi.Tas,kas bus surastas paskutinis,ves zaidima kita karta ir taip toliau.
ENTUZIAZMAS su EUFORIJA pradejo sokti,DZIAUGSMAS taip sokinejo,kad itikino ABEJONE,tik tai APATIJA,kurios niekas niekada nedomino,atsisake dalyvauti zaidime.TIESA nusprende nesislepti,todel,kad galu gale ja visada suranda,ISDIDUMAS pasake,kad tai visiskai kvailas zaidimas (jo niekas isskyrus saves paties nejaudino),BAILUMUI labai nesinorejo rizikuoti.
-Vienas,du,trys,-pradejo skaiciuoti BEPROTYBE.Pirmas pasislepe TINGEJIMAS,jis uzlindo uz artimiausio akmens ant kelio,TIKEJIMAS pakilo i debesis,o PAVYDAS pasislepe TRIUMFO seselyje,kuris savo jegomis sumaste isitaisyti pacio aukciausio medzio virsuneje.KILNUMAS labai ilgai negalejo pasislepti,todel,kad kiekviena vieta,kuria jisai surasdavo pasirodydavo ideali jo draugams:
Kristolo skaidrumo ezeras - GROZIUI.
Medzio dreve - BAIMEI.
Vejelio gusis - LAISVEI!
Ir taip jisai uzsimaskavo saules spinduly.EGOIZMAS,atvirksciai,susirado tik tai sau silta ir jaukia vietele.MELAS pasislepe vandenyno gilumoje (is tikruju jisai pasislepe vaivoryksteje),o AISTRA ir TROSKIMAS pasislepe vulkano krateryje.UZMIRSTUMAS net nepamenu kur jisai pasislepe,bet tai nesvarbu.Kada BEPROTYBE suskaiciavo iki 999999, MEILE vis dar ieskojo,kur jai pasislepti,bet viskas jau buvo uzimta.Bet stai jinai pamate dieviska rausva kruma ir nusprende uzsidengti jo ziedais.
-Milijonas!-suskaiciavo BEPROTYBE ir pradejo ieskoti.
Is pradziu,zinoma,jinai surado TINGEJIMA.Paskui isgirdo kaip TIKEJIMAS gincijasi su Dievu,o apie AISTRA ir TROSKIMA jinai suzinojo is to kaip dreba vulkanas,paskui BEPROTYBE pamate PAVYDA ir suprato kur slepiasi TRIUMFAS.EGOIZMO ir ieskoti nebereikejo,todel,kad vieta kur jis slepesi buvo biciu avilys,kurios nusprende isvaryti neprasyta svecia.Beieskodama BEPROTYBE priejo atsigerti prie ezero ir pamate GROZI!ABEJONE sedejo prie tvoros,spresdama,kurioje puseje jai pasislepti.Ir taip visi buvo rasti:TALANTAS?sviezioje ir sodrioje zoleje,LIUDESYS - tamsioje oloje,MELAS - vaivoryksteje (jei atvirai,tai jisai slepesi vandenyno dugne).Stai tiktai MEILES negalejo rasti.
BEPROTYBE ieskojo uz kiekvieno medzio,kiekviename upelyje,kiekvieno kalno virsuneje ir pagaliau,ji nusprende paziureti rausvuose krumuose.Kada ji atitraukinejo sakeles,isgirdo riksma.Astrus roziu spygliai suzeide MEILES akis.
BEPROTYBE nezinojo ka ir bedaryti,pradejo atsiprasyneti,verke,maldavo,prase atleidimo ir savo kaltei ispirkti pazadejo MEILEI buti jos kelrodziu.
Ir stai nuo tada,kai pirma karta zemeje zaide slepynes...
MEILE akla o BEPROTYBE veda ja uz rankos. :) :wink: :wink: [/img]
Arunas
Posts: 67
Joined: Sat 04 10, 2004, 22:49
Location: Braziūkai
Contact:

Neišgalvoti paaiškinimai

Post by Arunas »

Neišgalvoti paaiškinimai, kuriuos vairuotojai pateikė draudimo bendrovėms informuodami apie įvykį:

Grįždamas namo aš supainiojau namus ir atsitrenkiau į medį, kurio neturiu.
Kitas automobilis atsitrenkė į manąjį be išankstinio perspėjimo apie savo ketinimus.
Maniau, kad šoninių durelių langas atidarytas, bet, iškišus pro jį galvą paaiškėjo, kad jis buvo uždarytas.
Vyrukas buvo per visą kelią. Turėjau keletą kartų pasukti į šoną, kol į jį atsitrenkiau.
Aš pasukau į šalikelę, pažiūrėjau į savo uošvę ir nusiritau nuo pylimo.
Bandydamas užmušti musę aš atsitrenkiau į telegrafo stulpą.
Buvau vairavęs jau 40 metų, kai užmigau prie vairo ir patekau į autoavariją.
Aš pradėjau stabdyti, bet eismas buvo lėtesnis nei maniau.
Aš maniau, kad po vidurnakčio greičio apribojimas negalioja
Aš žinojau, kad šuo laiko automobilį savo nuosavybe, bet tikrai nebūčiau leidęs jam vairuoti, jei manyčiau esant bent menkiausią riziką.
Langas išdaužtas. Priežastis nežinoma. Tikriausiai vudu.
Automobilis, važiavęs priešakyje, partrenkė pėstįjį, bet jis pašoko
aukštyn, taigi aš jį vėl partrenkiau.
Telegrafo stulpas sparčiai artėjo. Aš stengiausi pasukti jam iš kelio, bet jis tuo tarpu rėžėsi į mano automobilio priekį.
Pėstysis atsitrenkė į mane ir palindo po mano automobiliu.
Sunkvežimis atbulas įvažiavo per galinį stiklą į mano žmonos veidą.
Aš buvau apsipirkti augalų parduotuvėje. Artėjant prie sankryžos, man
prieš akis išsoko gyvatvorė, kuri užstojo vaizdą, ir aš, nepastebėjęs kito
automobilio, į jį atsitrenkiau.
Aš vykau pas savo gydytoją dėl užpakalinės dalies sutrikimų, kai mano universalioji jungtis neatlaikė ir todėl įvyko nelaimė.
Man priartėjus prie sankryžos, toje vietoje, kur niekuomet jo nebuvo,
staiga atsirado ženklas, liepiantis sustoti. Aš nesugebėjau sustoti laiku, todėl negalėjau išvengti avarijos.
Mano automobilis buvo parkuojamas legaliai, kai jis atsitrenkė į kitą transporto priemonę.
Nematomas automobilis atsirado iš niekur, trenkėsi į mano automobilį ir išnyko.
Aš pasakiau policijai, kad esu nesužeistas, bet nusiėmęs kepurę
pastebėjau, kad praskelta mano kaukolė.
Aš buvau tikras, kad senis niekada nepereis į kitą kelio pusę, kai jį numušiau.
Pėstysis nesusigaudė, į kurią pusę eiti, taigi aš jį pervažiavau.
Aš pamačiau lėtai judantį liūdno veido džentelmeną, atšokantį nuo mano automobilio kapoto.
Netiesioginė avarijos priežastis buvo mažas žmogelis mažame automobilyje didele burna.
Automobiliui nulėkus nuo kelio aš buvau iš jo išsviestas. Vėliau mane griovyje atsitiktinai surado paklydusios karvės.
:lol:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Paaiskinimai:

>Grįždamas namo aš supainiojau namus ir atsitrenkiau į medį, kurio neturiu.

na po to kai atsitrenke, matyt to medzio jau nebera.

>Kitas automobilis atsitrenkė į manąjį be išankstinio perspėjimo apie savo ketinimus.

paprastai butent taip ir ivyksta, nors buna ir kitu variantu

>Maniau, kad šoninių durelių langas atidarytas, bet, iškišus pro jį galvą paaiškėjo, kad jis buvo uždarytas.


labai normalu, kisi galva pro atidaryta langa, taciau kai galva ismusi stikla, tai isitikini jog jis buvo uzdarytas

>Vyrukas buvo per visą kelią. Turėjau keletą kartų pasukti į šoną, kol į jį atsitrenkiau.

Viskas aisku, zmogus pamates automobili soko i sona, vairuotojas nedelsdamas pasuko vaira, zmogus pamates jog masina vel taiko i ji, vel soko i sona, bet vairuotojas taip pat neatsiliko...


>Aš pasukau į šalikelę, pažiūrėjau į savo uošvę ir nusiritau nuo pylimo.

argi cia reikia kokiu komentaru???? uosve ir kelyje uosve


>Bandydamas užmušti musę aš atsitrenkiau į telegrafo stulpą.

Labai normalu, net pesciajam taip gali nutikti. Ner ko musti musyciu.


>Buvau vairavęs jau 40 metų, kai užmigau prie vairo ir patekau į autoavariją.

as prie vairo buvau uzmiges jau po 2 metu vairavimo, o cia tai is viso saunuolis kad tiek islaike!


>Aš pradėjau stabdyti, bet eismas buvo lėtesnis nei maniau.

buna, zmogus mane kad sustabdys laiku ir paveluotaio pradejo stabdyti


>Aš maniau, kad po vidurnakčio greičio apribojimas negalioja

labai normalu. vaziuoju as zinote vidury miesto 90 km/h. is galo vaziuoja kazkoks masininas ir mirksi sviesom kad pasitraukciau, nes kelia uzstoju ir jis pravaziuoti negali. nu zinote....... ir kaip tycia buvo po vidurnakcio. juk paprastai varnas varnui akies nekerta, o pazeidejas pazeidejui sviesomis nemirksi is galo. vadinasi apribojimas negalioja, ar ne?


>Aš žinojau, kad šuo laiko automobilį savo nuosavybe, bet tikrai nebūčiau leidęs jam vairuoti, jei manyčiau esant bent menkiausią riziką.

bet zionokit buna protingesniu sunu uz seimininkus. viena karta miske susirinkim tokiu kileriu burelis ir mojuojam kardais.
ateina sunekas, jis mato kokie pridurkai pries ji sia mosikuojasi tai sustojo ir laukia ka darys priejes seimininkas, pats suva linkes mus apeiti, nes juk protingas gyvulelis. tuo tarpu tas durnas seimininkas eina i mus sau nieko nepaisydamas, jei butumem toliau mojave tai butu papildomas lavonas kriminalineje kronikoje. kretinu kretinas.


>Langas išdaužtas. Priežastis nežinoma. Tikriausiai vudu.

sia idomesnis atvejas, be nuodugnesnio tyrimo pakomentuoti negaliu

>Automobilis, važiavęs priešakyje, partrenkė pėstįjį, bet jis pašoko
aukštyn, taigi aš jį vėl partrenkiau.

normalu, kaip gi buvo hgalima vel partrenkti ta pestiji jei jis nebutu pasokes.


>Telegrafo stulpas sparčiai artėjo. Aš stengiausi pasukti jam iš kelio, bet jis tuo tarpu rėžėsi į mano automobilio priekį.


man nutiko lygiai tas pats, na gal tik su siokiais tokiais pakeitimais:
stulpas artejo, as bandziau sukti, bet tada pardejo arteti medis, tada vel sukau ir vel stulpas, vel sukau - medis, vel pasukau.... taip ir neisvengiau as stulpo. argi cia kas nors juokinga, a?


>Pėstysis atsitrenkė į mane ir palindo po mano automobiliu.

vairuotojas stovejo islipes is automobilio
pestysis trenkesi i ji, tada vairuotojas matyt pagarasino pesciajam kad siam teko sleptis po automobiliu
jei i mane kas skaudziai atsitrenktu - tai irgi palistu po automobiliu - nebutinai savo noru

>Sunkvežimis atbulas įvažiavo per galinį stiklą į mano žmonos veidą.

buna ir taip, negi dabar puse puslapio aprasinesi kaip tai ivyko. lakoniskas pasiaiskinimas :)


>Aš buvau apsipirkti augalų parduotuvėje. Artėjant prie sankryžos, man
prieš akis išsoko gyvatvorė, kuri užstojo vaizdą, ir aš, nepastebėjęs kito
automobilio, į jį atsitrenkiau.

Girtas zmogus prie vairo - tikra beda


>Aš vykau pas savo gydytoją dėl užpakalinės dalies sutrikimų, kai mano universalioji jungtis neatlaikė ir todėl įvyko nelaimė.

vacia tai paaiskinimas apie tai kaip neatlaike viduriai, o viduriai paprastai tokiu budu pasalina neekologiska maista.


>Man priartėjus prie sankryžos, toje vietoje, kur niekuomet jo nebuvo,
>staiga atsirado ženklas, liepiantis sustoti. Aš nesugebėjau sustoti laiku, >todėl negalėjau išvengti avarijos.

o cia tai rimtas atvejis. kai kurie zenklai stovi taip, kad nesustojes toje vietoje ir nepriejes per krumus p[asiziureti tu ju nematai. tik ziemos periodu kai nera lapu tie zenklai matosi


>Mano automobilis buvo parkuojamas legaliai, kai jis atsitrenkė į kitą >transporto priemonę.

o kas cia neaisku. zmogus nenori kad ji dar ir uz nelegalu parkavimasi nubaustu. ES tai svarbesnis motyvas nei pati avarija


>Nematomas automobilis atsirado iš niekur, trenkėsi į mano automobilį ir išnyko.

Cia reiketu kreiptis tiesiai i NSO tyrimu biura. Kad ateiviai egzistuoja ta ir Anastasija minejo


>Aš pasakiau policijai, kad esu nesužeistas, bet nusiėmęs kepurę
>pastebėjau, kad praskelta mano kaukolė.

o kas cia jumi juokinga a? rimtas atvejis, taip paprastai ir buna

>Aš buvau tikras, kad senis niekada nepereis į kitą kelio pusę, kai jį >numušiau.

Zinoma, po to kai numusi zmogu vargu ar tikiesi kad jis dar sugebes i kita puse pereit.

>Pėstysis nesusigaudė, į kurią pusę eiti, taigi aš jį pervažiavau.

"Ziopli ir baznycioje musa" - nuo vaikystes ta posaki girdziu

>Aš pamačiau lėtai judantį liūdno veido džentelmeną, atšokantį nuo mano >automobilio kapoto.

o ka, jis turejo dziaugtis ar atsokti greitai kaip teniso kamuoliukas?

>Netiesioginė avarijos priežastis buvo mažas žmogelis mažame >automobilyje didele burna.

cia ryskiai kalba eina apie mazameti vaikeliuka, kuris labai garsiai reke, ar net pesiojo vairuotoja uz plauku. manasis taip megsta elgtis

>Automobiliui nulėkus nuo kelio aš buvau iš jo išsviestas. Vėliau mane >griovyje atsitiktinai surado paklydusios karvės.

nors vienas juokingas!!! :)))
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Ar jus cia nuprotejot - kas tokias litanijas skaitys - visai kaip Olga, kuria, nabage, kritikavom uz ilguma ir nesuprantamuma (nors ir as kartais nusisneku, bet nors ne apie avariju padarinius) :wink: :roll:
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

o tu paskaityk, darja: linksmai pasijuoksi. :lol: Juk ne rusiškai rašo vyrukai. :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Zinot ka - man reikia dirbt, o as cia forume sedziu ir pati save baru :x , jau kad skaityciau apie avarijas, tai to nebus :P
Arunas
Posts: 67
Joined: Sat 04 10, 2004, 22:49
Location: Braziūkai
Contact:

Post by Arunas »

Čia trumpiau, kad ir Darja Nepakartojamoji turėtų laiko perskaityti :lol:


Ilsėtis reikia taip, kad po to ilgai nesinorėtų :!:

Žmonės moka skraidyti. Tačiau tik viena kryptimi - iš viršaus į apačią... :roll:

Gyveno jie ilgai ir laimingai, kol nesužinojo, kad kiti gyvena ilgiau ir laimingiau. :cry: :)
Post Reply