Ar reikalingas mobilus telefonas giminės sodyboje?

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Ar reikalingas mobilus telefonas giminės sodyboje?

Post by Leonardas »

Man jau seniai buvo kilusi mintis, kad telefonas giminės sodyboje nebūtinas, vakar kaip tik atsiverčiau Meilės Erdvės Nr. 3 ir straipsnyje "Kelionės pas Rusijos bendraminčius" užkliuvo tokia citata „Tarp grupės narių susiformavo artimi santykiai, kai kurie ir be telefoninio ryšio žino, ką veikia kiti. Dažnai sužino, kad tuo pačiu metu ir kitas tą patį darė. “ :)
Čia yra rašoma apie žmones kurie jau gyvena gyvenvietėje, galbūt ateityje užsimegs panašus ryšys ne tik tarp gyvenvietės narių, bet ir tarp gyvenviečių... :D
Gyventi pagal sąžinę
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

o as ir dabar be mobiliojo telefono jauciu mylimus zmones, ypac jei jiems reikia pagalbos (nors ir mobas nepamaiso), na bet as juk ragana :wink:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

sodyboj tikrai nebutinas, apskiritai meiles erdveje nebutinas
taciau uz meiles erdves ribu.....
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Mobilus telefonas - NE RADIACIJOS sankaupa!!! Tai RADIJO BANGŲ siųstuvas - imtuvas. Nereiktų painioti.
O ar reikia mums Meilės erdvėje papildomo radijo bangų fono??? Ir taip mobiliųjų tinklų stotys apraizgė beveik visą pasaulį, ir norėdamas sunkiai berasi vietelę, kur tos bangos nepasiektų. O nauji siųstuvų bokštai statomi nieko neatsiklausiant. Visi džiaugiasi - ryšys pagerėjo. Kažin, kuo tas nuolatinis "kepimas" radijo bangose mums baigsis po šimtmečio???
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Ir as ta pati jau seniai misliju. man didziausias dziaugsmas buti ten, kur nera rysio... Turiu mobilu, bet kazkodel nemegstu laikyti jo prie saves, ypac kai miegu... ansciau net isnesdavau i kita kambari :) pastebejau, kad kartais sms gaunu dar pries tai, kai telefonas pypteli... 8) greiciausiai tas bangas galima jausti fiziskai... o jei taip, tai ir poveiki jos daro. tik koki???
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Hm...skaitau as jusu pasisakymus pries mobiliuosius, bet labai sunku patiketi, kad neturesite telefonu gyvendami sodybose..Ar tik mobiliuju ar is viso jokiu?:) Dabar turbut pulsite priestarauti sakydami, kad netikiu ar panasiai, bet kazkaip labai utopiskai skamba, kad taip ir atsisakysit visu civilizacijos privalumu..
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Laimi, kodel tu tyli.... Cia tu turetum ka Dinai pasakyti :D

O mikrobanges ir as nemegstu. tevai aisku ziuri i tai, kaip i dar viena mano nesamone, bet... Mikro bangos privercia uzvirti maisto molekulese esanti vndeni... aisku, struktura po to turetu gerokai pakisti... Algirdai, tu tai studijuoji... gal, ka ta tema zinai, kad tevai "atsikabintu" :)
kamala
Posts: 101
Joined: Wed 11 27, 2002, 12:21
Location: Klaipeda

Biocivilizacija

Post by kamala »

Na jei jau kuriame biocivilizacija tai gal palaipsniui reikes ismesti visas gelezeles
Pradzioje gal pasto karveliai telefona atstos
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Aha, Laimio nuomone man butu labai idomi:) Idomi ta prasme, kad smalsu suzinoti apie butent tuos, kurie jau gyvena sodybose, o ne tik planuoja gyventi..
Mikrobange, ne ne, man nereikalinga, bet daug kitu dalyku-taip, reikalingi-kompas,muzika,virykle,foto,telefonas..Bet ka gi-man tik atrodo, kad kaip viskas bus is tiesu matysis tik tada, kai is tiesu gyvensi sodyboje..
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Nea...Laimis gyvena civilizacijoje... ir yra, nepameluosiu, pats ieskomiausias zmogus KAuno klube, bet jis laaaabai ilgai nenaudojo, ir dabar beveik nenaudoja mobiliako.... vat.
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Glesum,kad Laimis nenaudojo-taip,tikiu, maciau ji , jauciu didziule pagarba jam..Bet as esu as:) Ir be mobilaus negaleciau, ir sodyboje savo ruosiuosi gyventi(na, jei ne hektare, tai keliolikoje aru, -as kursiu savo erdve,jai nereikia hektaro :D ), ir meiles erdve kurti ruosiuosi neatmesdama kai kuriu man reikalingu civilizacijos isradimu.cia, man rodos, laisve kiekvienam...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: zinot, o man tie bandiugos, kur buvo uzpuole, ir mobiliaka su visu rankinuku nukniso, tai dabar ramu... :wink:
(bet siaip tai geras daiktas - kartais :wink: :P )
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:lol: nu va, Basta, o as vis skundziaus, kad tokia viena mano podruzke eina is proto ir nuo astuoniu ryto iki dvyliktos nakties majakina, mat sedi Nidoj su vaiku ir neturi ka veikt - prisiskundziau - jau antra per siuos du men. pavagia... :roll: :wink: Aisku, nelinkiu to tau, bet siulau, kad rami galva butu paciai atsisakyt, kad toks jau shudas, ir kad vargsiukams zekams nereiktu vargt atiminejant... :wink: :P :)
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Na va, o kazkas saket, kad lietuviai bene daugiausiai is visu tautu naudojasi mobiliaisiais! :lol: Pasirodo, Britanijoj mob.tel. isigyja vidutiniskai 8 metu vaikai!!! O gatvej (Londone) maciau benami mob.tel. kalbanti... :roll: Nepamenu, kad Lietuvoj benamiai mob. naudotu. O gal jau?
Mylėdama mokausi.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ...na va, dekui uz informacija - supratau, kodel rasydama daug zinuciu i foruma pasidarau lyg biski trenkta - va kur, pasirodo, suo pakastas... :P :lol:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:P
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? nu joooooo... :P :lol:
Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

galima mobilu turet ir gal netgi butina. juk prisiminkime nastenkos zodzius kad siuolaikiniai daiktai turi tarnauti geriem darbam(cia ji taip sake kai pasakojo kaip ikurti sodyba, pvz.kad galima ir traktoriais ar kita zemes ukio technika idirbt zeme,svarbu tik koks tai tikslas,ar geras ar blogas.zodziu vel nusisnekejau,bet tikiuosi suprasit :mrgreen:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...o kas pasake, kuris butent tikslas geras, o kuris blogas?.. :?
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Geri tikslai tie kuriuos darai gamtos labui,tada ir tau gerai būna... :mrgreen:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Post Reply