Miręs pasaulis (man jis šią akimirką temsta)

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
fata morgana
Posts: 21
Joined: Tue 07 13, 2004, 14:33

Miręs pasaulis (man jis šią akimirką temsta)

Post by fata morgana »

Baltai varnai temsta pasaulis...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

neliudek taip, visiems mums buna, kad jis uztemsta, o paskui, ziurek, ima ir atitemsta... :wink: Man, pvz., irgi sis metas nekoks - vienos nelaimes po kitu, nors sako, nelaimiu nebuna, viskas yra i gera, tiesiog ne iskart tai suvokiam (as taip pat :wink: ), o dar sako, kad si savaite ir astrologiskai ten nelabai kokia... Zinai, kai man buna visai nekas, tiesiog imu dievulio prasyt: "Dievuli, buk geras, jei nors truputeli esu verta, padaryk, kad MAN butu gera... :wink: " ir zinai, jis ima ir padaro ka nors gero... :wink: :) (tik reik nepamirst dar ir padekot, bo kitakart dar ims ir nepadarys... :wink: )
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

tada pats laikas i zaidynes, kurios bus si sestadieni netoli Darjos sodo
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

nu varnele, kaip laikais? Ar jau biski atitemo?

o tau kipshe nieks neleido cia reklamuot mano sodo (bet siaip tai jis labai grazioj vietoj - netoli Pavilnio, salia azuolynas, visas Vilnius matosi, biski paejus - Belmonto kriokliai: maudziaus praeita sestadieni, tai jega - srove stipriausia, uzsiropsciau ant akmens, kur krenta nuo aukstai vandenukas, tai vos nepriplojo - geresnio masazo ne nereikia, be to, nemokamas :P , o ir visas liudnas mintis isplauna... :wink: )
fata morgana
Posts: 21
Joined: Tue 07 13, 2004, 14:33

Post by fata morgana »

Ačiū, Darja,
juk kartais tiek nedaug reikia, kad siaubinga beprasmybė užtemdytų pasaulį. Bet, dėkui Dievui, šiltas žodis daro stebuklus...
Beje, pasinaudojau tavo patarimu, paprašiau Dievulio, kad padėtų ir štai -vakar sulaukiau geros žinios.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Smagu girdeti - sekmes tau, ir kad daugiau neaptemtu saulute taip labai :) :) :wink:

(ir nepamirsk dievuliui padekot - juk is tikruju jis tau padejo... :wink: )
VirgisM
Posts: 163
Joined: Wed 10 30, 2002, 17:41
Location: Kaunas, Rumšiškės, Vilnius
Contact:

Post by VirgisM »

:lol: Nedaug žmogui reikia... o jis galvoja, kad daug. :lol:
:H
Sveikinu Tave karštai, Kad ištirptų debesys aukštai, Kad vaivorykštėmis pasipuoštų Mėlyni dangaus skliautai
Ir pradingtų visos nuoskaudos, Jei širdelėje laikai!
fata morgana
Posts: 21
Joined: Tue 07 13, 2004, 14:33

Post by fata morgana »

Žinau, kad žmogui reikia labai nedaug. Tik ko nedaug? O gal kaip tik labai daug?
Kokie maži bebūtų mūsų poreikiai, neišgyvensi be oro, vandens, saulės...
Sako, Dievas juokiasi girdėdamas mūsų planus....
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

darja wrote: (ir nepamirsk dievuliui padekot - juk is tikruju jis tau padejo... :wink: )
Ir tą daryk kas vakarą, nes nėra dienos,kad nebūtų už ką jam dėkoti. :wink: Pasaulis, gyvenimas, žmonės ims tau netikėtai keistis, nors tiesa bus ta, kad keitiesi tu. :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

jo jo, as visad dekoju - ir uz gera, ir uz bloga, ka dievulis man siuncia, nes jis zino, ko mums reikia - kartais riestainio, kartais botago. O siaip tai as gimus per Padekos diena, tai vis dekoju ir dekoju - taigi ir jums labai aciu :wink: :)
Gytis
Posts: 61
Joined: Fri 06 18, 2004, 22:26
Location: Kaunas

Post by Gytis »

isvis, viskas yra taip-visas gyvenimas susideda is smulkmenu... ir kaip sis ivykis galetu pasirodyt blogai dabartyje, veliau is jo dazniausiai tik nusijuoki... gi reik gyvenime ir asaru ir meiles ir dziaugsmo ir skausmo... svarbu kad butu visko.. o kaip kitaip suprasti kad esi zmogus-pilnavertis, "balanso" :) saltinis
Post Reply