Religijos

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Kai uzlipu ant kokio nors piliakalnio,visada pagalvoju,kad cia kovesi mano proteviai...Tarpusavi...Siandieniniais terminais kalbant,turiu germanisko kraujo.Tada as buvau abieju religiju pusese.Liudnoka.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

cia jau nebeatskirsi kas kokio kraujo turi
su kiekvienu karu ateidavo visokio to kraujo is uzkariautoju
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Vilmute
Posts: 48
Joined: Mon 09 20, 2004, 21:44

Post by Vilmute »

Skirmantai :), kai žvelgiu nuo šventvietės link piliakalnio...kaskart grimzu į kažkokį taikingai didingą būseną :oops: ...kartais rodos, kad užtektų tik pasiduoti vejelio dvelksmui ir būčiau kaip pienės pūkelis..ar klevo sėkliukė pakelta ...labai geras jausmas...stebėti žemę tuo pačiu momentu iš paukščio skrydžio, vabaliuko akimis....ir žmogaus......
...gyventi yra nuostabu...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:) graziai pasakei, Vilmute, panasiai jauciausi as prie dolmeno - gaila, kad tu palieki foruma, bet vis tiek nors retkarciais gal uzsuk - pvz., dabar visur pilna kompiuteriniu - ten galima, aisku, uz mokesti, prisijungt. As ir neturiu namie kompo, tai kai nebunu darbe, kartais nueinu i internetine ir prisijungiu. Na, bet siaip ar taip, sekmes tau... :) Tikiu, da susitiksim... :wink:
Vilmute
Posts: 48
Joined: Mon 09 20, 2004, 21:44

Post by Vilmute »

darja, nepamiršk..gyvenu kaime>>>nuo Dolmeno 3 km... :wink: čia nėr kompiuterinių kavinių ar pan. Yra vienas kompiuteris bendruomenės nariams, bet jo greitis kaip vėžlio, kuris išėjo cukraus prie arbatos ir grįžo kai atėjo pavasaris.....
Žinoma, galima pabandyt kartas nuo karto užsukti...
...gyventi yra nuostabu...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:) butinai pabandyk, iki... :wink:
Vilmute
Posts: 48
Joined: Mon 09 20, 2004, 21:44

Post by Vilmute »

:) Skirmantai, ką Tu laikai vaizdumu? Jei gali pateik pavyzdžių, gal aš kažko nesusigaudau :).
...gyventi yra nuostabu...
mantautas
Posts: 19
Joined: Thu 02 17, 2005, 16:28
Location: Alytus

Post by mantautas »

Is tikruju religijos zmogu daro silpnavaliu, reikia pazinti tikraji Dieva, Musu Kureja..!  :yy:
Post Reply