Kai širdis nežino kas su ja darosi...

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

Labai daug klausimų ir problemų atpuola, kai pradedi save suvokt kaip sielą, gyvenanačią kūne, o ne kūną turintį sielą. Juk amžinybei taip vienodai materijos smulkmės.
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

taip, bet kai gyvenimas susijaukia, nera taip paprasta vien kartoti, kad tavo rupesciai - "smulkme", bet as esu uzsispyrus, kad ir kaip bebutu, vis kartoju: "as stipri, as viska iveiksiu, viskas bus labai labai gerai...", o kai ir tai nepadeda, tiesiog prasau ar reikalauju is dievulio, kad padarytu, kad MAN butu gera - tas tada neturi kur bezdet ir buna priverstas mane pradziugint - kad ir kokia miela smulkmena... :wink: Sekmes :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

zinai, axnoli, tiesiog dabar toks metas: spalio 14d. bus Saules uztemimas Svarstykliu zenkle (paskui menesio gale - Menulio Skorpione), tad dabar toks painiavos metas, daug kam viskas painiojasi, todel tiesiog reikia ta laika islaukt ir del nieko neapsisprest - nei del meiles, nei del darbo, nei dar del ko, nes gali paskui pasirodyti, kad klydai... Stiprybes mums visiems - juk ne tokius "uztemimus" istverem, ar ne?.. :wink: :)

PS ale paziurejau ir issigandau - dar nera ne metu, kaip prisijungiau prie forumo, o jau per tukstanti zinuciu prirasiau - reiks gal biski mazint tempus, ar ka... :?
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

O metas visada toks. Neverta tikėtis, jog praėjus saulės užtemimui bus lengviau.
Augimas dažnai būna sunkus. "Kliūčių daug bus pristatyta...".
Bet nebūtinai sunkus.

Lengviau bus įveikus dar vieną aukštumą. Kol sustiprėsis. O po to sekanti aukštuma: pasiruošimas ir jos įveikimas. Manau tik augimas mus išlaisvins iš sunkaus laiko. Kai nebedarysime jo tokiu.
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

o as vakar, eidama i baseina, pakely pamaciau tokia diziule kale - atrodo, senbernaru veisles - gulejo tokia issekus, pradejau glostyt, pakele galvau - akys tokios protingos, daviau sumustini, sunkiai suede, tada ipyliau i burna stebiklingu Sai Babos pelenuku, tai atsigavo ir pradejo eit paskui mane - atseke iki baseino, buvo mano laikas, tai iejau ir dar maciau, kaip ji lauke gulejo, pasakiau sau, kad jei isejus ja rasiu - parsivesiu namo, uzdarysiu i sandeliuka ir gaivinsiu, kaip jau ne viena esu atgaivinus ir geriems zmonems atidavus, bet isejus jos neberadau, neradau ir siryt, o sianakt bus dar salciau - sakysit, durna, bet negaliu, kaip man jos gaila - prasau, kad dievulis ja pasirupintu, jei jau man nenorejo jos patiketi...
Beje, dar drauges dukryte prie Moksleiviu rumu pozemines perejos sake maciusi mazuti kaciuka... Visus tuos nabagus pavedu dievuliui, bet vis tiek man ju labai gaila... Durna esu - pasakytu mano mama, mat "visu, tipo, neprigailesi"...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

na gerai, kad nebut taip labai liudna, pacituosiu "dviratininku" dainele aplink meile:

Tarsi akmeniu sirdin vozei
Ir raudoniu veidus nudazei -
Rieda asaros kaip garveziai
Ir poruojas baloje veziai... :P :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Ieskojau vakar tos kales, bet neradau, o sian eidama i darba vel ja stoteleje pamaciau - guli vargse ant saulutes, turejau del visa ko isimetus Leses desrigali, tai prarijo beveik nekramcius, nuejau i netoliese esancius Moksleiviu rumus, nupirkau bufete dvi spurgas ir keptu bulvyciu, tai spurgas suede, bet taip pamazu - kazkaip sunkiai gavosi jai est, nes pasirodo, ji kazkuo serga, dar supyliau praziodzius nasrus Sai Babos pelenuku, tai biski atsigavo ir eme sekt paskui... O as veluoju i darba, ner kur man detis, tai puse kelio atlydejo, net per gatve ir per tilta perejo, nors maciau, kad masinu bijojo, bet prie Seimo kazkur nuejo - matyt, suprato, kad nebus kur jai deti prie mano darbo... O buvus grazi, veisline - ausys ir uodega nukarpytos - atrodo, Kaukazo avigane... Nezinau, vos nezliumbiu dabar darbe - po darbo eisiu vel ieskot - jei rasiu, pasiimsiu namo i sandeliuka ir bandysiu gydyt, tik neaisku, kokia ten jos liga... Nezinau, koks likimas gali but tu zmoniu, kurie ja, veisline, nusipirko, laike, kol susirgo, o paskui atveze ir numete - netures jie laimes nei siam, nei kitam gyvenime... O protinga tokia, akys tokios protingos, negaliu...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

darja wrote: Visus tuos nabagus pavedu dievuliui, bet vis tiek man ju labai gaila... Durna esu - pasakytu mano mama, mat "visu, tipo, neprigailesi"...
Ai,darja, ne tu viena durna tokia. Mano vyras iš rūsio prieš beveik dvi savaites partempė katės pamirštus katinukus (nė dviejų savaitėlių neturėjo,gailiai kniaukė, vienas jau ir šalti buvo pradėjęs...). Gyvi visi mažuliukai liko, jau ir patys lakti mokosi. Ieškosim gerų žmonių tolesniam auginimui,nes dar ir savi du katinai namuose... :roll:
Tai va, mus irgi durnais ne vienas laiko. Sako,kad viso pasaulio neprigailėsim... Bet ar įmanoma palikti mažus mirštančius katukus? ...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

aisku, negalima - ir man sode vaikai atrastus nekart atnese, tai Lese juos globojo kaip savo vaikus - tipo mazus suniukus, paauginau ir nunesiau i turgu tokiai neblogai moteriskei, kad parduotu, nors sirdis plyso - taip prisirisus jau buvau, o siaip tai dar galima i "Alio reklama" paduot, tik reikia labai pagirt - tipo grazus, pukuoti, o neblogai dar ir veisle kokia izvelgt - tipo maisyti... :wink: As net toki visai baisu, nuplikusi, nepaeinanti vilksuni atgaivinus per ta reklama atidaviau tokiems geriems zmonems i kaima... :) O tos kales bais gaila - nei vakar nei siandien jos neradau, bet jei man bus lemta jai padet, tai zinau, kad dievulis man ja parodys...
Erika
Posts: 17
Joined: Tue 10 12, 2004, 17:36
Contact:

meiles antpludis

Post by Erika »

sveiki. norejau paklausti. ar jums kartais nebuna taip kad lyg kazkoks meiles anpludis uplauktu: staiga pradedi jausti tiek meiles visiems ir paciam taip silta ir gera. tai lyg kokia dovana is kurejo. maziukas laselis jo didzios meiles pajautimo. tai man labai idomu kokia turetu buti ta jo visa meile kuri supa ji????? ta prasme jeigu as pajauciu tik laseli jos ir man TAIP gera.
tikiuosi kad supratot mano sita mesedziu ir ka as norejau pasakyti. :oops:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: siaip tai supratom, tik kas tas "mesedziu" - gal kas valgo mesa... :?
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Mesedzius - čia angielskai - žinutė :wink: :D
Supratom, Erika, Tave labai puikiai :!:
Dažnai būna, kad širdis - lyg didžiulis sukurys krūtinėje, o meiles jame tiek daug, kad, rodos, visam pasauliui užtektų...
:D
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

"Mesedzius - mesa edantis" (C) Kipsho enciklopedija
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Renata wrote:Mesedzius - čia angielskai - žinutė :wink: :D
Supratom, Erika, Tave labai puikiai :!:
Dažnai būna, kad širdis - lyg didžiulis sukurys krūtinėje, o meiles jame tiek daug, kad, rodos, visam pasauliui užtektų...
:D
:wink: nu, angelu kalba dar nekalbu, o del visa apimancios meiles, tai kaip ten dainuoja BG:

slishkom mnogo liubvi (...cia biski pamirsau :wink: )
dusha letit kak lebed' - slishkom mnogo liubjvi...

Ty skazez: "How much?", ja skazu: "Fuck you" -
kazdyj chocet ciuzuju, nikto nechocet svaju... :P
axnoli
Posts: 44
Joined: Thu 01 29, 2004, 15:24
Location: telsiai

Post by axnoli »

Sveiki brangieji, taip jūsų visų pasiilgau, kad visus kartu ir kiekvieną atskirai norisi spustelėti kad net kauliukai trakšteltų. Taip gera skaityti kad žmogaus gali būti tokia šilta širdis jog suprastų ir gailesčiu apglėbtų jausnesniojo žemės brolio būtį. Aš taip pat nuo vaikystės pamestinių kačių ir šunų "princesė". Pavyzdžiui dabar svajoju apie samaėdų veislės baltą šuniuką, o dukra parsitempia juodą kačiuką. Vyras :x susiviepęs raukosi - mat neveislinis, o mes su dukra jam kaip kokios sąmokslininkės : "ne visi gali gimti karališkos giminės". Arba nesenai einant į darbą taip įsijaučiau į rudenėjančio ryto grožį, kad ėmiau gaudyti nuo klevo krentantį lapą, bežiūrėdama į į jį tik jau visai šalia pamačiau kitą praeivį, kuris išpūtęs akis :shock: pagalvojo kad marsiečiai nusileido, man beliko jam palinkėti mintyse nuostabios dienos, nes kaip supratau tokių potyrių jam trūko. Taigi štai kokių šposiukų prikrečia širdis, kai pati nebežino, kas su ja darosi. :roll:
Tegu noksta šilti jausmai jūsų sielos soduose, tegu sirpsta jūsų širdyse džiaugsmo uogos, tam kad papildytų jūsų būtį pačiais tikriausiais sveikatos vitaminais.
Asmeniškai Darijai- aš dar tebebrandinu savo užmanymą, jam reikės tavo pagalbos :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: gerai, axnoli...

Sveikinam ir tave sugrizus :wink: , o del karaliskos kilmes, tai jau cia tu klysti - koks nors veislinis gali but toks dvarniazka, ir priesingai: pvz., mano Lese - siaip tai gimus po lentu kruva salia musu sodo, jos mama buvo laika, o ji jau maisyta, bet siaip labai grazi, protinga, visi sako, kad zmogisko zvilgsnio, be to, gimus po Liuto zenklu, todel baisi karaliene - mano pirmas suo buvo pudeliukas, toks makalaika, o sita tai baisiai melyno kraujo - jei praso prie stalo, tai tik galva ant keliu padeda, na daugiu daugiausia letena kepsteli, bet cia jau ypatingais atvejais... Ryte atnesu jai est i jo lovyte (padaryta is dvieju foteliu) ir pasakau: "Prasau, Jusu Didenybe, valgyt", tai taip pasiziuri, tarsi sakytu: "Nu, padarysiu tau malone - teisiuos suvalgyti"... :) Jei duodi kada koki gardesi, tai neryja kaip mano pirmas suo su visa ranka, o teikiasi karaliskai paimt ir pasigardziuodama valgo - visa esybe parodydama, kaip jai skanu...

O del lapu gaudymo, as tai vis gaudydavau gatvej pukelius, po lietaus nurinkineju nuo saligatvio sliekus, tai praeiviai ziuri kaip i tokia biski "ku ku", o man dzindzilin :P :) ...
Erika
Posts: 17
Joined: Tue 10 12, 2004, 17:36
Contact:

Post by Erika »

nu tu cia ir prijuokinai darja. apie savo suni ir pukelius. teisybe pasakius as irgi sliekus nurinkineju tik pries tai isitikinu kad nieko aplinkui nera.... :D
ir isviso kartais man gaila uzmusti muses ar dar kokio mazesnio padarelio. galvoju tegu jie dar pasidziauge gyvenimu.....kvaila gal as labai jautri, iskydus, o gal ir labai gera :D
axnoli
Posts: 44
Joined: Thu 01 29, 2004, 15:24
Location: telsiai

e

Post by axnoli »

Šiandien važiavau į darbą ir mačiau kaip saulabroliai spindulių pluoštus dalina, padėkojau jiems, o dabar supratau iš kur tie spinduliukai :P AČIŪ, AČIŪ, IR DAR KARTĄ AČIŪ. Man tikrai viskas jau gerai, aš stipri kaip uola, ir tai ne tušti žodžiai tai tiesa, Darija teisi, mes moteriškaitės, kaip katės sugebame išsiriesti ir minkštai nušokti, o kadangi esu šuo pagal metų horoskopą, moku "išsilaižyti" žaizdas, o kadangi esu optimistė pagal prigimimą tai gera viltis ir tikėjimas visad yra šalia, būna , kad nuklysta trumpam nuo manęs, bet kaip magnetas vėl mane suranda. :wink: Ačiū dar kartą. Jūsų spinduliukai manyje išaugo ir jau su didele jėga veržiasi šių eilučių takais pas jus-bukite kupini šviesos mano bičiuliai. Skaidrių minčių savaitgalio atokvėpyje. :roll:
Vilmute
Posts: 48
Joined: Mon 09 20, 2004, 21:44

Post by Vilmute »

Pasijutau taip gerai skaitydama Jus...:)
Svarbiausias dalykas- mylinti širdis ir tie kas ją turi manau turi gavę Dievo malonę...
kad ir kaip kartais nesupranti kito žmogaus, nepajėgi sau paaiškinti tūkstančių įvairaus elgesio priežasčių, bet pamatai, kad jis sugauna musę ir išmeta pro balkoną...kad važiuodamas keliu saugo varlytes ir paukščiukus, kada jis niekad sąmoningai neužgauna kito žmogaus..tada nebereikia jokių paaiškinimų....tada pajauti mylinčią širdį...
Išties gyventi yra nuostabu...
...gyventi yra nuostabu...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: e

Post by Rytė »

axnoli wrote: Darija teisi, mes moteriškaitės, kaip katės sugebame išsiriesti ir minkštai nušokti, o kadangi esu šuo pagal metų horoskopą, moku "išsilaižyti" žaizdas, o kadangi esu optimistė pagal prigimimą tai gera viltis ir tikėjimas visad yra šalia, būna , kad nuklysta trumpam nuo manęs, bet kaip magnetas vėl mane suranda. :wink:
Lyg apie save skaitau,Axnoli. ;)
Kai tą optimizmą, pasitikėjimą tamsūs lietaus debesiukai paslepia, viltis, kad tai - laikina, visad gyva. O gal ir išsklaido debesis mūsų kažkada pasiųstos meilės, šilumos, gerumo bangos? Jos juk aplekia visą žemę ir vėl atsirita. Kaip tik laiku,kada jau ir šalta, ir liūdna pasidarę.... :roll:
Post Reply