Mąstymas, arba dvasinis Feng Shui

Moderatoriai: Rolandas, Visi tvarkytojai

Skelbti atsakymą
Alfredas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: Tre 06 09, 2004, 16:59
Miestas: Vilnius

Mąstymas, arba dvasinis Feng Shui

Standartinė Alfredas » Pen 10 01, 2004, 13:00

„ Dvasinis Feng Shui “

Atėjo nauja diena, kuri atneš mums pasitikėjimą savo jėgomis ir supratimą teisingai pasirinkto kelio.

Kas yra Feng Shui, mums lietuviams. Tai kinų žodžiai, „Vejas ir Vanduo “, o mūsų supratime dviejų stichijų harmoningas egzistavimas.
Kai kurie žmonės mano, kad tai ne musų mastymo filosofija, bet koks skirtumas kaip tu vėją pavadinsi, nuo to jis nepraras savo reikšmes, ir jo poveikis yra lygei toks pat, kaip visuose pasaulio vietovėse.
Bet šita filosofija reikalinga mums, kad suprasti kas mes esame ir kur einame.
Dažnai knygose Feng Shui minimas, kaip malonus būdas susiorganizuoti aplinka, kad jinai padėtų mums laimingai gyventi. Bet mažai kalbama, kad būtent nuo žmogaus ir jo mastymo, pirmoj eilėj, priklauso jo sėkmė, laimė ir gėrovė. Todėl nusprendžiau parašyti eilę straipsnių susijusiu su Dvasinių Feng Shui.
Prasidėjo Vandenio era, o tai reiškia, kad žmonės tampa multisensorinemis būtybėmis turinčiomis galimybė pajausti, išgirsti ir matyti tai, ko ankščiau netgi neįsivaizdavome egzistuojant. Žmonių posąmonėje, gyliai paslėpta, atsiveria kita gyvenimo pusė – Dvasinė. Žmonių vertybės stipriai keičiasi, ir materializmas tampa antraeilis.
Musų mastymas labai technokratinis. Mes neįsivaizduojame savo gyvenimo be kai kurių „ būtiniausių “ dalykų kaip televizoriaus, automobilio, buitinės technikos ir t.t.. Bet tai yra tik tuščios formos, kurios pririša ir priverčia joms tarnauti. Mes sukūrėm sistemą, kurios atsisakyti nelengva. Mes apstatėm aplinką negyvais daiktais ir mechanizmais, ir skaitom, kad gyvename patogiame pasaulyje. Bet pasižiūrėjus atidžiau, ar netapome mes šitų mechanizmų ir technikos vergais? Žmogus iki šiol nesukūrė nei vieno daikto, kuris galėtu būti pats regeneruojantis, nereikalaujantis atsarginių dalių, remonto ir „ kūro“. Musų maistas tapo pusiau miręs, kadangi gaminamas ne sau , o pardavimui, jisai tampa nemaistingas, o tiesiog patogus transportavimui ir pardavimui, bei 80 proc. mūsų ligų būtent nuo jo. Žmonės visame pasaulėje pradeda suprasti, kad su tokių mastymų mes galime, viena diena atsidurti „ Matricos “ mūšio arenoje, o tada pasekmės galėtų būti nepačios linksmiausios.
Pozityviai mastantis žmonės mato ir kuria kita ateiti. Tai turėtų būti harmonijos atstatymas tarp žmogaus ir gamtos, tarp žmogiškojo ir Dvasinio planų. Kodėl taip svarbų pozityviai mastyti? Mintys – tai svarbiausia Visatos energija, kuria turi žmogus. Mintis , po to žodis gali kurti šviesą ir meilė, bet gali ir nužudyti. Žmogus yra Visatos valdovas. Nebijau tokių žodžių, bet tai žmogus kuriantis gėrį ir meilę, o ne valdžios siekiantis ir griaunantis žmogus. Musų mastymas tai mūsų ateities vizija. O ką mes norėtume palikti savo vaikams? Nejaugi tai turėtų būti planeta be žalumos, o „smoko“ ir betono aplipdytas rutulys? Manau kad nei vieni tėvai tokios ateities savo vaikams nenori.
Pozityvumas – yra vidinė žmogaus jėga, kuri leidžia pasiekti įspūdingų rezultatų kaip savo charakteryje, nuotaikos kontroliavime, taip ir stipriai pakeisti aplinką.
Ne paslaptis, kad kiekvienas turi įvairių minčių, gerų ir nelabai, bet pabandykite kada nors paskaičiuoti jų santiki nors per valandą. Nuo to, koks tas procentas, jus galėsite įvertinti savo dabartį , suprasite, kodėl vieniems geriau sekasi, o kitiems belieka kaltinti viska ir visus aplink save.
Manau, kad pozityviai mastantis žmogus gyvena žymiai spalvingesni ir pilnavertė gyvenimą.
Vandenio eros pereinamųjų laikotarpių atsiveria žmogaus Dvasinė prigimtis.
To laikmečio gėrovės principai yra tokie:
• Būkite išrankesni maistui, daugiau natūralaus augalinio maisto, švaraus vandens. Tai palaikis biologinė pusiausvira ir energija jūsų organizme.
• Šventinkite maistą prieš valgant. Tas ryšis su Šaltinių pripildys maistą energija ir pagerins jo maistingumo savybės.
• Medituokite ir melskitės minimum dvidešimt minučių į dieną. Lavinkite savyje koncentracijos savybės, išmokytė valyti protą ir siekite prašvitėjimo.
• Praktikuokite „ DŽAPA“ – efektyvus būdas valdyti kiekvienos situacijos ir nuotaikos energiją.
• Kiekviena diena darykite fizinius pratymus, tai Feng Shui jūsų kūnui.
• Naudokite gėlių esencijas – centrinės nervų sistemai subalansuoti ir atstatyti.
• Būkite daugiau gamtoje. Kvėpuokite šviežių orų, studijokyte gamtą.
• Pasitikėkite savo intuiciją, kadangi jinai praktiškai niekada jūsų neapgauna.
• Nustokite ieškoti kaltų, tai blokuoja jūsų galimybe kurti savo nuosavą realybę.
• Išmokite valytis nuo negatyvo ir praeities prisiminimų.
• Įsiteikite sau, kad viskas kas vyksta, turi įvykti.
• Skleiskite džiaugsmą ir dėkingumą visiems ir viskam jūsų gyvenime.
Perėjimas į Vandenio era reiškia, kad žmogus prisiima pilna atsakomybę už save pati ir savo gėrovė. Visos permainos musų visuomenėje priklauso tik nuo vieno žmogaus – nuo jūsų.
Ne viena mintis nedingsta, ir materializuojasi.
Padarykim pirma žingsnelį. Bandikyte atsikelti 6.00 ryto ir priėjus prie atidaryto lango įsiklausikytė į gamtos garsus, pajauskite kvapus, įkvėpkite trys kartus šviežio ryto oro , pakėlus rankas ir delnus į dangų, ir 15 minučių medituojant galvokit apie malonius ir gerus dalykus. Darykit taip kiekviena ryta, ir jūs pozityviai nusiteiksite visai dienai. Neveltui sakoma: „ Kas anksti keliasi, tam Dievas duoda.“

Su pagarba
Feng Shui ekspertas Alfredas Anusevičius.

Toki straipsnį paruošiau "Lietuvos Rytui", bet jie įžvelgė komercija jame, o čia nereikia nekam nieko įrodineti.
Gerų minčių iki...

Kipshas
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: Pir 06 23, 2003, 9:39

Standartinė Kipshas » Pen 10 01, 2004, 14:35

jo, cia as net savo Orkus reklamuoju!
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau

Skelbti atsakymą