Įvairios naujienos susijusios su mūsų judėjimu Lietuvoje

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Žibutė
Posts: 20
Joined: Mon 12 05, 2005, 0:11
Location: Vilnius

Post by Žibutė »

..............
Last edited by Žibutė on Wed 02 15, 2006, 0:10, edited 1 time in total.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

O kokios tau informacijos trūksta, Žibute? Čia nieko slapto nėra, klausk drąsiai ir kasnors kas tik sugebės, tai ir atsakys...Taip taip... (+)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Žibutė wrote: Ir kam man tada šis saitas, jei negaliu gauti trūkstamos informacijos, jei jau kažkas kažką praktiškai pasiekė???
Taip taip.. Man irgi įdomu Žibute, kam tau šitas saitas? Jau kelis kartus šito paklausei. Tai aš daba klausiu tavęs: "KAM TAU ŠITAS SAITAS?" :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Mdsts
Posts: 84
Joined: Sat 06 05, 2004, 14:08
Location: Vilnius
Contact:

Post by Mdsts »

Ir kam man tada šis saitas, jei negaliu gauti trūkstamos informacijos
Žibute, man tavo pasisakymas juokingai skamba. Kas ieško - tas randa. Viskam savas laikas, kad ir kaip juokingai ar nemielai, ar liūdnai, ar .. dar kitaip tai skambėtų. Viskas susitvarkys laikui bėgant. Laimis išjudino sustingusį tinklapį, kuris vėl pro truputį pradeda aktyvėti. Sutinku su juo, bet ne visur. Tačiau, nepamirškim, kad ne visi tokie aktyvūs, ne visi turi tokio noro ir jėgų tiek ir taip rašyti, kritikuoti, siūlyti ir galų gale padaryti. O pasakyti: "taip, jis teisus, aš jį paremiu, man irgi to reikia" - lengviausia.

Bet tuo aš nenoriu Tavęs įžeisti. Man kažkaip norisi pasakyti: "Pradedam iš naujo.." :)
Žibutė
Posts: 20
Joined: Mon 12 05, 2005, 0:11
Location: Vilnius

Post by Žibutė »

...................
Last edited by Žibutė on Wed 02 15, 2006, 0:13, edited 1 time in total.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

:) Žibute, :) Niekas nieko neslepia. Jokio VIP'o nėra. O kodėl nutarta neskelbti, tai viršuj parašyta. Paaiškinsiu dar kartą iš kitos pusės. Įsivaizduok, kad tu perki hektarą už žaliųjų ežerų. Tau ten patinka, tai tu pradedi tvarkyti dokumentus. Ir parašai internete, kad perki hektarą ten. O kažkas pamato, nutaria, kad čia sekta ir nutaria tau tos žemės neparduoti. Kaip jaustumeisi?

Vat todėl žmonės ir nenori sklebti kai kuirų dalykų viešai. Bet visa informacija yra prieinama. Ten dalyvavę gyvenviečių atstovai sugrįš į savo gyvenvietes ir susirinkimuose viską papasakos. Taip pat tu gali ateiti į klubą ir tau viskas bus papasakota. Arba privačiomis žinutėmis. Bet kai kurių dalykų tiesiog negalima dėt į internetą. Kai kurie žmonės nenori, kad internete būtų jų vardas pavardė, todėl susigalvoja slapyvardžius. Nenori, kad būtų jų telefonai ar namų adresai. Nu tai tegu ir neskelbia. Negalim prieš jų valią daryti. ;)

O visa informacija prieinama. Mes labai atviri žmonės. ;)

Vat įvyko susitikimas ir parašiau. Nenuslėpiau. Net apie pritūpimus nenuslėpiau... tik vat pavardžių minėt ir sklypų kur jie perka žemę negaliu minėt. ;)

O jei nori vaizdinės medžiagos, tai jos yra. Yra net ir šiame forume. Tik paieškok. Arba sakyk ko konkrečiai reikia. Visada padėsiu. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Mdsts
Posts: 84
Joined: Sat 06 05, 2004, 14:08
Location: Vilnius
Contact:

Post by Mdsts »

Nereik atsiprašinėti, Žibute, viskas gerai. Nesam tiek pažengę, kiek kiti, bet stengiamės ir mokomės. Visi judam savo greičiu. O VIP čia tikrai nėra :) Beje, viskas daug atviriau bendraujant ne per "smegenų protezus".
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

as labai sutinku su zibutes mintimis.
Na, kol kas as dar negaliu nusipirkt tos zemes..Bet as apie tai mastau,as svajoju. Ir visa ta informacija labai praplecia mano svajones...Man smagu zinoti, kad kazkas vyksta, kad nesu viena tokia svajotoja, o yra zmoniu, kurie jau kazka realiai pasieke. Man norisi pasidziaugti su tais zmonemis. Jus saunuoliai!!!!!
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Sveiki! Vakar skambinau Vladimiro Megre knygas lietuviškai leidžiančios Asvejos leidyklos direktoriui Stanislovui Bagvilui. Skambinau todėl, kad šiuo metu verčiama aštuntosios knygos antroji dalis "Meilės apeigos" ir norėjau paklausti ar būtų galima prisidėti kuriant knygos viršelį. Leidyklos sąvininkas sutiko, kad mes pasiūlytume savo variantus tik paprašė atsižvelgti į bendrą knygų serijos stilistiką. Jeigu viršelis tiktų, leidykla už viršelio sukūrimą sumokėtų honorarą - daugiausiai 300 Lt.

Taigi, turime galimybę patys sukurti 8.2 knygos viršelį. Dalia Montvilienė ketina baigti versti knygą apie gruodžio 15 d., taigi viršelio variantus reikėtų pateikti iki to laiko. Žinoma, su Dalia būtų galima tartis, kad ji truputį uždelstų knygos vertimą, jei reiktų. Kontaktinė informacija - leidykla Asveja, Apkasų 11-3, 08224 Vilnius, Tel.: (8 ~ 5) 276 5873, Faksas: (8 ~ 5) 276 5873, El. paštas: [email protected] Kaip minėjo leidyklos sąvininkas, viršelius galima siųsti tiesiogiai į leidyklos elektroninį paštą.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Dalia Montvilienė, knygos vertėja, patikslino informaciją, kad ji ketina baigti versti ir redaguoti knygą apie gruodžio 21 d. Taigi, turime šiek tiek daugiau laiko. Dėl konretesnės informacijos galima kreiptis į liedyklą Asveja, Apkasų 11-3, 08224 Vilnius, Tel.: (8 ~ 5) 276 5873, Faksas: (8 ~ 5) 276 5873, El. paštas: [email protected]
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

o zinot, turiu pasiulyma del temu padarymo i tema :D
jei jau taip nepatenkinti... :roll:
perskaitykim kiekvienas savo zinutes, ir kas neatitinka temu- trinam lauk. ir nereiks kitu apkrauti musu paciu siukslem.
o kur konkreciai temoj ne i tema randam- pasakykim zinutes savininkui- istrins jis ar pataisys pats :D
ka manot?
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

aš ir apie tai galvojau, fainai :) bet dabar nėr galimybės išsitrint savo žinutes, tai tą reikia padaryt, reik pasakyt, kad padarytų. :) Bet vis tiek truputį :) reikės moderuot, nes kai kur vienoj temoj yra kalbama keliom temoj, pvz. kur per vidurį tema pasikeičia ir toliau normaliai kalbama, tai ten būtų gaila, kad visi savo žinutes svarbias išsitrintų. tokias nukrypusias temas reikia perkelt į naują temą, tai reiks ir moderatoriams truputį pasidarbuot, ar ne? :)
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

tiesa ;)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Image

Sveiki gyvi draugai! Asvejos leidykla jau gavo atspausdintą naująją Vladimiro Megre knygą "Meilės apeigos". Pirmosios vasario mėnesio savaitės pabaigoje ji turėtų pasiekti Lietuvos knygynus. Štai taip atrodo bendrai su "Asveja" sukurtas knygos viršelis :) Ačiū Viliui, Stanislovui, Linai, Birutei, Marijai, Emilijai ir Daliai :)
Rugiagele
Posts: 29
Joined: Thu 01 26, 2006, 17:04

Post by Rugiagele »

O Viespatie!!!  :angel:
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

O Anastasija !!! :lol:
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Sveiki gyvi!

Šį ir kitą ketvirtadienį (birželio 15 ir 22 d.) nepraleiskite progos puikiai pasišokti, pasportuoti ir smagiai pašėlti! Visą tai ir dar daugiau galima patirti atėjus į tradicinių lietuviškų ir kitų tautų šokių vakarones, kurios vyksta mokytojų namų vidiniame kiemelyje, Vilniuje. Šios dvi vakaronės bus paskutinės šią vasarą, tad dar nebuvę paskubėkit, o tų, kurie buvo, raginti nebereikia, nes liko tik du kartai. Primenu, kad nuo 6 iki 8 val. vyksta šokiai - apmokymai, o nuo 8 val. apmokymai baigiasi ir visi šoka kas kaip moka, o kas nemoka, toliau mokosi. Aplinka labai geranoriška, muzika - gyva, vadovė - šauni! Ir visa tai - už kepurės mokęstį, t.y. tiek kiek norisi įmesti į kepurę :) Kviečiame ateiti!
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Kaip žinia šių metų liepos 6 dieną švęsime garbingą 753-čiąjį Lietuvos valstybės gimtadienį. Kadangi dar nėra susiklosčiusi šios šventės šventimo tradicija, tradicijas galima kurti! Šiemet visus apjungiančią viziją pasiūlė lietuvių tautinės kultūros forumas. Vizija tokia - šios gražios šventės proga Liepos 6 dienos 8 val. vakare savo sklype, savo gyvenvietėje arba ant artimiausio kalno ar piliakalnio užkurkime vienybės aukurą. Tuo pačiu metu tokie aukurai sužibs visoje Lietuvoje. Įsivaizduokite kaip gražiai mūsų šalis atrodys iš paukščio skrydžio :) Planuojama padartyti aukurų virtinę nuo Palangos Birutės kalno iki Aukštojo kalno prie Medininkų. Aukuro ruošimas ir kūrimas - puikus būdas susiburti, talkoje pajusti vienybės dvasią!

Plačiau šią idėją aptarsime Vilniaus klube antradienį. Kviečiame prisijungti!

Iniciatorių puslapis: http://tautinisforumas.visiems.lt/
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
Andrius
Posts: 75
Joined: Fri 02 21, 2003, 10:08

Post by Andrius »

Aurimai, o ar tau „Mindaugo karūnavimo diena“ neasocijuojasi su baisia išdavyste, niekšybe, okupacija ir po to sekusia didžiulio masto tragedija: išžudytais mūsų tėvais, sunaikintomis jų sodybomis (Meilės erdve), iškirstais sodais, sunaikinta Dieviška mūsų tautos pasaulėžiūra ir pasaulėjauta ir mums primestu satanistiniu gyvenimo būdu?
briedis
Posts: 134
Joined: Fri 01 06, 2006, 2:03

Post by briedis »

Jo, abejotina šventė. Mindaugas išžudė savo giminaičius, kad taptų vienvaldžiu. Lietuvos suvienijimas buvo tik jo didelių ambicijų ir valdžios troškimo bet kokia kaina įgyvendinimo priemonė.
Post Reply