Forumo taisyklės

Moderatorius: Visi tvarkytojai

Užrakinta
Rolandas
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: Ant 01 21, 2003, 3:50
Miestas: kažkur anapus

Forumo taisyklės

Standartinė Rolandas »

Šios taisyklės nėra galutinės. Po aptarimo forume bus paskelbta galutinė versija. Tačiau rašant į jas atsižvelgti privaloma jau dabar!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nesilaikantys šių taisyklių dalyviai bus įspėjami. Po dviejų (2) įspėjimų (įspėjimas galioja 4 savaites) - šalinami keturių (4) savaičių laikotarpiui.
Įžanga:
Šis forumas skirtas bendrauti tiems, kam Anastasijos idėjos skamba širdyje: visiems skaitytojams, visiems įgyvendintojams.

1. Šis forumas nėra vieta, kur šnekama apie viską: ezoterinės, religinės, mistinės, maginės ir panašios literatūros aptarimas nepageidaujamas.
Jūs galite cituoti ir perpasakoti kitus autorius nedidelėmis apimtimis, jei tų autorių mintys padeda teigiamai apibūdinti Anastasijos idėjas. Tačiau smulkus tų autorių nagrinėjimas yra nukrypimas nuo temos ir nėra pageidaujamas. Todėl tai yra nepageidaujama:
a) Pranešimai ir ypač temos: "Vakar perskaičiau Volšą, taip įdomu, aptariam!"
b) Pasikeitimai nuorodomis ir klausimai: Kur rasti, kur perskaityti kažkokį autorių (tam galima naudoti AŽ)
c) Didelės citatos

2. Šis forumas nėra skirtas reklaminėms kompanijoms, pranešimams ir religijų propagavimui. Taip pat čia griežtai draudžiama skleisti idėjas, skirtas gelbėti skaitytojus nuo "neišvengiamos" pražūties. Jokios demokratijos (demono Kratijaus) ir žodžio laisvės šitame forume nėra, kadangi forumas turi savo užduotis ir tikslus. Tai liečia asmenines žinutes ir informaciją parašuose.

3. Forume draudžiamas grubumas ir įžeidinėjimai. Stenkitės šnekėti aiškiai ir iš esmės. Jei jūs pradedate įžeidinėti oponentą, susilaikykite nuo rašymo, nes įspėjimas garantuotas. Ginčai turi būti konstruktyvūs, pageidautina, kad būtų paremti įrodymais, citatomis, nuorodomis į šaltinius.

4. Autorius, kurdamas naują temą, turėtų suvokti, kuo jo tema gali būti naudinga, ir tai aiškiai pažymėti temoje. Moderatoriai/tvarkytojai turi teisę keisti temos pavadinimą ar temą pašalinti be perspėjimo.

5. Temos ir žinutės, parašytos ne į tą skiltį, gali būti šalinamos be perspėjimo. Moderatoriai/tvarkytojai neprivalo jūsų moderuoti ir prižiūrėti, ką ir kur jūs rašote. Tai yra jūsų pareiga. Pasistenkite čia nešiukšlinti.

6. Temos pavadinimas turi būti tiksliai suformuluotas ir aiškus. Pavadinimas turi nusakyti pagrindinę temos mintį (temų pavadinimai: "klausimėlis", "pašnekėkim" yra neinformatyvu ir tema gali būti pašalinta be perspėjimo). Tai yra reiklingas griežtumas, nes gana sudėtinga viską asmeniškai išaiškinti kiekvienam šiukšlintojui.

7. Prieš kurdami naują temą, paieškokite forume, gal panaši tema jau sukurta ir joje net aktyviai diskutuojama.

8. Draudžiama kurti temas, kurios veda prie neargumentuotų ginčų, ir yra atvirai provokuojančios.

9. Už įžeidinėjimus ir provokacijas administracija pasilieka teisę be perspėjimo visam laikui pašalinti pažeidėjus iš forumo.

10. Draudžiama asmeniniai įžeidinėjimai, užsipuldinėjimai, aiškios nesąmonės ir šmeižtas. Tam priskiriama ir informacija parašuose bei asmeninėse žinutėse.

11. Draudžiama temoje "fludinti" (šiukšlinti temą pasisakymais ne į temą).

12. Draudžiami masiniai asmeninių žinučių siuntinėjimai. Taip pat draužiama daryti psichologinį spaudimą, religinę agitaciją asmeninėmis žinutėmis. Jei forumo dalyvis praneš administracijai apie patirtą spaudimą, naudojantis asmeninėmis žinutėmis, administracija pasilieka teisę be perspėjimo visam laikui pašalinti pažeidėją iš forumo.

13. Nenormatyvinė leksika forume draudžiama.

14. DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS žinutėse privaloma nesišvaistyti, nes pagal netiquett'ą (elgesio internete taisyklės) tai prilyginama pakeltam tonui (šūkavimui). Didžiosiomis raidėmis leidžiama skelbti itin svarbią informaciją.

15. Diskusijai išsirutuliojus iki asmeniškų reikalų tarp dviejų dalyvių - BŪTINA pereiti į asmeninį susirašinėjimą. Moderatoriai turi teisę perspėti tokius asmenis, jei jie šito nesupranta patys.

Tikimės malonaus ir supratingo bendravimo. Pasiūlymus, pageidavimus ar mintis, susijusias su forumu rašykite skyriuje "Forumas". Ten jas kartu aptarsime.


anastasija.lt forumo priežiūros ir plėtros komanda
Užrakinta