Nuostabūs renginiai

Moderator: Visi tvarkytojai

Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: Nuostabūs renginiai

Post by Toltik »

:) Sveiki, sveiki visi! Šį vakarą (spalio 23 d.) Vilniaus klube "Gyvieji namai" lankysis svečiaiKrasnojarsko krašto, Visariono ekogyvenvietės. Žadėjo padainuoti ir papasakoti apie savo patirtį, bus galima paklausinėti ir padiskutuoti, bei šiaip gražiai pasibūti :). Kviečiame visus norinčius prisijungti 19 h.
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Re: Nuostabūs renginiai

Post by jasmin »

Į esu.tiems.kam.esu.lt. forumą įdėjo tokią žinutę apie renginį:
Surreal wrote:Šį ketvirtadienį, spalio 25 d., 18 val. žaliųjų būstinėje Kaune bus rodomas filmas apie genetiškai modifikuotus medžius "Tylintis miškas" ("Silent forest", anglų kalba, trukmė - 45 min.)
Praneškite kitiems, ateikite patys :)

“Tylintis miškas” (Silent Forest)

Dr. Deivido Suzuki filmas “Tylintis miškas” - tai tarsi priminimas apie 1962 metais JAV išėjusią visuomenę sukrėtusią Rachel Carson knygą “Tylintis pavasaris”. Kaip ir knyga, taip ir šis filmas – apie pesticidus. Tačiau ankčiau buvo kalbama tik apie mums visiems įprastus pesticidus. Dabar gi žymus mokslininkas ir kovotojas prieš genetiškai modifikuotų organizmų kūrimą dr. D.Suzuki atkreipia dėmesį į problemą, kai pesticidu paverčiamas pats augalas. Šiuo atveju medis. Genetiškai modifikuoti medžiai kuriami tam, kad sparčiai augtų ir būtų atsparūs vabzdžiams. Tačiau elementaraus ekologinio dėsnio “nėra vabzdžių – nėra paukščių” nepaisymas veda prie to, kad tuose genetiškai modifikuotuose miškuose – jau nieko, išskyrus genetiškai modifikuotus medžius, nėra. Tokių plantacijų veisimas – rimtas pavojus ne tik visai biologinei įvairovei, bet ir patiems modifikuojamiems medžiams. Juos kuriantys mokslininkai lengvabūdiškai tikisi, kad pakeitus vieną ar kitą geną, DNR ir lieka DNR. Tačiau jie pamiršta svarbiausia – kad DNR yra vyriško ir moteriško organizmų paveldimosios informacijos suma. Tad manipuliuodami genais mes negalime tikėtis sukurti pilnavertį organizmą ir labai nesinorėtų, kad mokslininkų kuriami mutantai taptų ateities augalais ir gyvūnais.
http://esu.tiems.kam.esu.lt/forum/viewt ... highlight=
insomnia
Posts: 3
Joined: Thu 07 12, 2007, 22:03
Location: Kaunas

Re: Nuostabūs renginiai

Post by insomnia »

“Neįprasta gamta“ – ko dar neišmokome iš gyvūnų?

Ar žinote, kad šimpanzės vien tik skrandžio problemoms spręsti naudoja 30 rūšių vaistinguosius augalus? Ir kad visų rūšių katės turi po augalą, kuriuo svaiginasi, nes tai tikriausiai padeda joms medžioti. Be to, jūs tikriausiai nustebtumėte sužinoję, kad dangumi keliaujančios Kalėdų senio rogės su pakinkytais elniais – nėra paprastas išsigalvojimas ar pasaka. Tokios vizijos gimė valgant raudonąsias musmires, kurias net iš po sniego iškapsto ir šamanai, ir tie patys šiaurės elniai. Gamtoje svaiginasi visi ir kas kaip išmano. Daugeliu atveju tai, kas nuodinga, gali būti ir naudinga. Tačiau jeigu nejausite saiko, jus ištiks tas pats, kaip ir bites, kurios privalgiusios parūgusio nektaro nebeįleidžiamos į avilį, kol neišsiblaivys.

Kviečiame pasižiūrėti pirmąsias serialo „Neįprasta gamta“ serijas Lietuvos žaliųjų judėjimo būstinėje (I.Kanto g. 6, Kaunas), šį ketvirtadienį 18 val. Nevėluokite!

Filmas anglų kalba. Tel.pasiteiravimui 8 678 876 00 (Andrius)
simSAas
Posts: 1
Joined: Tue 11 27, 2007, 15:07

Re: Nuostabūs renginiai

Post by simSAas »

Sveiki visi! Lapkričio 28 dieną Kauno klubo susirinkime svečiuosis Hari Katha, Kauno Krišnos sąmones bendruomenės prezidentas. Kalbėsime apie senąją vedų kultūrą, šventraščius, švietimą ir kas bendro tarp vedinio mokslo bei Anastasijos mokymo, bei aptarsim kitas atėjusiems aktualias temas. Taip pat programoje bus atliekami indiškos mantros, kviečiame visus besidominčius:)
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Re: Nuostabūs renginiai

Post by Uosis »

Sveiki gyvi visi!

Praėjusį antradienį Vilniaus klubo susitikimo metu aptarėme idėją surengti visuotinę naujųjų metų šventę. Kadangi idėjai buvo aktyviai pritarta, sutarėme, kad preliminariai šventė turėtų vykti sausio 5 d., šeštadienį, Vilniuje. Šventės programoje preliminariai numatyti vaidinimai, dainos, vaišės, mugė bei daugelis kitų nuostabių dalykų. Kol kas dar neturime patalpų, kuriose vyks šventė. Visus visus, kurie nori prisidėti prie bendros šventės kūrimo, kviečiame šį antradienį, gruodžio 11 d. ateiti į Vilniaus klubą ir pasidalinti savo mintimis bei idėjomis. Juk Kalėdos - stebuklų metas!

Sėkmės visiems!
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Re: Nuostabūs renginiai

Post by Uosis »

Sveiki gyvi visi!

Kadangi Vilniaus klubo "Gyvieji namai" susitikimai vyksta antradieniais, o ateinantys du antradieniai bus šventinės dienos (t.y., pirmoji Šv. Kalėdų diena bei pirmoji Naujųjų Metų diena), tai klubo susitikimai dvi šventines savaites vyks ne antradieniais, o ketvirtadieniais, t.y., gruodžio 27 ir sausio 3 d. Po švenčių susitikimai vėl vyks antradieniais. Iki pasimatymo klube!
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Re: Nuostabūs renginiai

Post by Uosis »

Brangieji,

Rėdos ratas girgždėdamas rieda į metų pabaigą, pro laiko vartus amžinybė įžengia į širdį, kad pabustume, pabūtume ir siela numalšintų troškulį kažko gražaus ir prasmingo. Susėdę prie Kūčių stalo nurimsime ir lauksime atgimimo, naujos kibirkšties mūsų keliui. Kai per Tris Karalius ta kibirkštis pasieks Žemę pavirtusi Žvaigžde ir išties mums ranką kviesdama mylėti, eiti toliau pasirinktu gerumo ir grožio keliu - susitikime pabūti kartu. Pasidžiaukime Žvaigžde ir žvaigždelėmis mumyse, kurios nepaliaujamai žiba.

Kviečiame visus „Gyvųjų namų“ klubo bendraminčius iš įvairių Lietuvos kraštų į Trijų Karalių šventę 2008 m. sausio 5 d. (šeštadienį) Vilniuje, Profsąjungų rūmuose (V.Mykolaičio-Putino g. 5, įėjimas iš kairės pusės per kavinę "Mulen Ružas") nuo 16 val. Dainuosime dainas, vaidinsime vaidinimus, bendrausime, dalinsimės tuo, kas gražu ir gera. Vaidinimus-pasirodymus ruošia Vilniaus klubas "Gyvieji namai", Kauno klubas "Gyvenimas - Šventė", Voskonių bei Krūnų gyvenvietės bei "Žinyčios" vaikai. Visus visus skatiname atsivežti savo gražius balsus, instrumentus, žaidimus ar pasirodymus. Ypač kviečiame paruošti šeimyminius pasirodymus Trims Karaliams. Norintys dalyvauti, praneškite tel. 861155190.

Ant bendro šventinio stalo laukiamos suvežtinės naminės vaišės, gražūs moliniai, mediniai dubenėliai, puodeliai, šaukšteliai (tausokime gamtą - atsisakykime vienkartinių indų!). Jei turite parodyti, ką gražaus padirbdinote ar sukūrėte šiemet – mielai prašom atsivežti.

Mokestis už patalpas – 15 Lt suaugusiam žmogui ir 5 Lt mažam žmogiukui. Vakarosime iki 22 val. Laukiame visų!
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Re: Nuostabūs renginiai

Post by Aureja »

Satsangai su
Cezariu Terueliu
Lietuvoje
2008 m.
sausis



29 d. antr. – 18.00 Kaunas, Ryšių muziejaus mažoji salė, Rotušės a. 19,
30 d. treč. - 18.00 Kaunas, Ryšių muziejaus mažoji salė, Rotušės a. 19,

vasaris
1d. penkt. - 17.00 Kaunas, Mažasis lektoriumas, Dujotiekio g. 26 a.,
2 d. šešt. – 16.00 Cinkiškės, (KN- KL 129 km, prieš Kėdainiai/už autobuso st į dešinę, laikytis kairės, 1-oji sodyba),
3 d. sekm. – 15.00 Vilnius, Pilaitė, Bytėnų 6- 15/
4 d. pirm. –18.00 Kaunas, Ryšių muziejaus mažoji salė, Rotušės a. 19,
5 d. antr. – 18.00 Kaunas, Ryšių muziejaus mažoji salė, Rotušės a. 19,
6 d. treč. – 18.00 Kaunas, Ryšių muziejaus mažoji salė, Rotušės a. 19,
7 d. ketv. – 18.00 Kaunas, Ryšių muziejaus mažoji salė, Rotušės a. 19,
8 d. penkt. – 19.00? Anykščiai, senoji koplyčia, Vilniaus g. 36.
9 d. šešt. – 16.00 Vilkija, Amatų mokykla
10 d. sekm. - 15.00 Vilnius, Pilaitė, Bytėnų 6- 15,
11 d. pirm. - 18.00 Kaunas, Ryšių muziejaus mažoji salė, Rotušės a. 19,
12 d. antr. - 18.00 Kaunas, Ryšių muziejaus mažoji salė, Rotušės a. 19,
13 d. treč. – 17.30 Trakai, Bibliotekos salė, Vytauto g. 69,
14 d. ketv.- 18.00 Kaunas, Ryšių muziejaus mažoji salė, Rotušės a. 19,
15 d. penkt – 18.00 Kaunas, Ryšių muziejaus mažoji salė, Rotušės a. 19,


18 d. pirm.- 18.00 Kaunas, Ryšių muziejaus mažoji salė, Rotušės a. 19,
19 d. antr. –18.00 Kaunas, Ryšių muziejaus mažoji salė, Rotušės a. 19,
20 d. treč.- 18.00 Kaunas, Ryšių muziejaus mažoji salė, Rotušės a. 19,

22 d. penkt.- 18.00 Kaunas, Ryšių muziejaus mažoji salė, Rotušės a. 19,
23 d. šešt. – Vilnius, Pilaitė
24 d. sekm. - Vilnius, Pilaitė
25 d. pirm.- 18.00 Kaunas, Ryšių muziejaus mažoji salė, Rotušės a. 19,
26 d. antr.- 18.00 Kaunas, Ryšių muziejaus mažoji salė, Rotušės a. 19,
27 d. treč. – 18.00 Kaunas, Ryšių muziejaus mažoji salė, Rotušės a. 19,

dalyvavimas Satsanguose nemokamas.
Dalyviai kvieciami aukomis prisideti prie patalpu nuomos,mokytojo vizito,knygos leidybos islaidu
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Re: Nuostabūs renginiai

Post by Aureja »

“Jūs jau esate laisvi!

Kliūtis yra tai,

kad galvojate,
ir tikite,

jog tai, ką galvojate,

yra tikra.“





Cezaris Teruelis



Cezaris Teruelis (Cesar Teruel) gimė 1969 m. Venesueloje. Nuo pat vaikystės jis intensyviai domėjosi dvasiniais klausimais. Tarsi atsakymas į jo maldas 1998 m. gruodžio mėn. įvyko jo kelionė į Pietų Indiją. Cezaris lankėsi pas Satją Sai Babą, kuris nusiuntė jį į Ramanos Maharišio ašramą Tiruvanamalai. Ten vienoje ašramo salėje išvydęs Ramanos Maharišio statulą, jis patyrė neįtikėtiną, labai stiprų išgyvenimą, kurio metu jo individualumo jausmas akimirksniu tiesiog pradingo. Patyrimas buvo toks, kad jis nejautė savo kūno. Save jis juto kaip erdvę, o pasaulį suvokė tarsi plūduriuojančią, fiziškai neegzistuojančią oro pilį – tai buvo vien tik šviesų ir spalvų žaismas. Tuo metu jis dar nežinojo, kad šis akimirką trukęs išgyvenimas – tai jo tikrosios Savasties kaip Sąmonės erdvės (eterio), kurioje tarytum egzistuoja visa pasireiškusi visata, patyrimas. Atgavus kūno sąmonę, jį užvaldė nepaprastas laisvės, laimės ir ramybės jausmas. Visą savaitę jis beveik nevalgė ir nemiegojo. Tuo metu jis neturėjo mokytojo, suvokusio savo tikrąjį Aš ir galėjusio jam patvirtinti, kad tai buvo Tiesos patyrimas, todėl ilgainiui ši būsena pradingo.

Tik po kelių mėnesių, sugrįžęs į Satjos Sai Babos ašramą, Cezaris sutiko poną Ratan Lalą, Satjos Sai Babos pasekėją, kuris tapo jo mokytoju, vedusiu jį savęs tyrinėjimo keliu ir padėjusiu vėl patirti tai, ką išgyveno Ramanos Maharišio ašrame. Dabar šį patyrimą papildė naujas pojūtis, kurį Cezaris apibūdina taip: „Manyje, dešinėje krūtinės pusėje kilo labai subtili, bet ir labai galinga vibracija“.

Nuo to laiko Cezario individualumo jausmas palaipsniui mažėjo, kol galiausiai visiškai išnyko. Po to, kai 2005 m. liepos mėn. mirė jo mokytojas Šri Ratan Lalas, Cezaris, pildydamas jo valią, šešis kartus per savaitę veda viešus satsangus Putapartyje, Pietų Indijoje. Savo patyrimu ir žiniomis jis dalinasi su kitais ieškančiaisiais Tiesos ir taip padeda jiems suvokti jų tikrąją Savastį.





Cezaris Teruelis

nepriklauso jokiai religijai,

nėra susijęs su jokia

dvasine organizacija ir neneigia nė vienos iš jų.



Mokymas

* „Kiekvienas ieškantysis Tiesos siekia išsilaisvinimo ir ieško mokytojo, kuris parodytų jam kelią, kaip tai pasiekti. Kai ieškantysis trokšta išsilaisvinimo ir vien tik išsilaisvinimo, atsiranda mokytojas ir praneša jam „gerąją naujieną“: „Tu jau esi laisvas“. Vienintelė kliūtis, trukdanti suvokti šią tiesą, – tai, ką žmogus galvoja apie save („aš esu tas ir tas, toks ir anoks“) ir tiki, jog jis yra tai, ką galvoja. Vadinamosios dvasinės praktikos – tai bandymas pašalinti klaidingas idėjas, kurias ieškantysis yra sukūręs apie save. Tačiau tos idėjos išnyksta tiesiog atitraukus dėmesį nuo materialių pavidalų (pojūčių objektų, įskaitant ir kūną) ir mentalinių formų (minčių, sąvokų, idėjų) ir sutelkus jį į Tą, kuris visa tai suvokia. Tuomet protas sustoja, visos idėjos bei koncepcijos žlunga ir žmogus suvokia, kas jis yra iš tikrųjų – gryna Sąmonė ar Suvokimas/Žinojimas, neapribotas konkrečiu vardu ir forma.“
* „Nėra jokio atskirumo – tik atskirumo jausmas.
Nėra jokio individo – tik individualumo jausmas.
Nėra jokio ego – tik klaidingas savo tikrojo Aš/ Sąmonės sutapatinimas su tuo, kas nesi (su apraiška).“





* „Tai, kas laikoma protu, yra ne kas kita, o idėja: „aš esu kūnas“. Tai mintis, koncepcija, kuri kyla tuomet, kai bevardė ir beformė Sąmonė (tai, kas iš tikrųjų esame) susieja, identifikuoja ir apriboja save konkrečia individualia forma.“
* „Įprasta manyti, kad apraiška/manifestacija – tai iliuzija, t.y., kad pati apraiška yra atskira nuo pirminio šaltinio, nepasireiškusios Sąmonės. Pati ši idėja savaime yra iliuzija, nes Sąmonė ir tai, kas joje pasireiškia, yra neatskiriami. Tai yra viena ir tas pat. Taigi, kas ką suvokia?“
* „Manoma, kad ramybė gali būti pasiekiama arba prarandama pojūčių objektų dėka. Ta proto veikla, psichologinio sąlygotumo apspręsta energija, ir yra būtent tai, kas ir atima jūsų ramybę. Ramybė negali būti jūsų troškimo objektu. Ramybė yra tai, kas jūs esate.“
* „Ramybė prarandama tuomet, kai ko nors trokštama, kai trokštama net pačios ramybės.“
* „BUVIMAS – tai jutimas negalvojant, neanalizuojant, neinterpretuojant.“
* „Atminkite – jūs neieškote Savasties/tikrojo Aš. Savastis nėra tai, ką pametėte. Jūs ieškote proto. O kai imate jo ieškoti, jis išnyksta, ir tuomet suvokiate – jis neegzistuoja!“
* „Tai, kas atsiranda ir išnyksta, nėra tikra. Tikra Tai, kame viskas atsiranda ir išnyksta, ir jūs esate Tai – Bevardis ir beformis Sąmonės ekranas, kuriame viskas atsiranda ir išnyksta kaip šviesų ir spalvų žaismas.“
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Re: Nuostabūs renginiai

Post by Aureja »

Satsangas

„Žodį „satsangas“ sudaro du skiemenys: „sat“ ir „sang“. Jį galima aiškinti dviem būdais. Sanskrito kalboje „sat“ reiškia „geras“, o „sang“ – „draugija“. Taigi „satsangas“ reiškia „Būti geroje draugijoje“ arba „Būti suvokusiųjų draugijoje“. Kitas šio žodžio aiškinimas toks: „sat“ – „Tikrovė“ arba „Savastis/Tikrasis Aš“, o „sang“ – „susilieti“. Taigi „satsangas“ – tai „Proto susiliejimas su jo kilmės šaltiniu, Savastimi/Tikruoju Aš.“

„Satsangas – tai dinamiškas, praktinis susirinkimas, o ne informacinis pamokslas. Tai klausimai ir atsakymai. Ieškantysis turi galimybę paklausti apie „Tiesos koncepcijas“ arba kaip praktiškai patirti Tiesą, kurią viena ar kita koncepcija aiškina. Klausimai atskleidžia ieškančiojo supratimo lygmenį, o atsakymas pateikiamas taip, kad klausiantysis geriau suprastų mokymą ar būtų pastūmėtas vidun, kad patirtų tikrosios Savasties įžvalgą.“

„Satsange jūs nesimokote, nekaupiate ir neįgyjate daugiau žinių. Vietoje to, jums patariama užmiršti visas turėtas koncepcijas – ir dvasines, ir mokslines, – t. y. viską, ką žinojote, ir tyrinėti, kas gi yra tas tikrasis „žinantysis“, atrasti, kas jūs esate iš tikrųjų. Satsange atsiskleidžia ir tampa žinoma ta „nežinomybė“ – jūsų tikrasis Aš/Savastis.“

„Dalyvavimo satsange tikslas: suvokti vienovę to, kas atrodo atskira – nepasireiškusi, visad esanti Sąmonė ir joje pasireiškęs pasaulis.“

„Jei to, apie ką kalbama satsange, klausysite negalvodami, neanalizuodami, nesamprotaudami ir net nesistengdami suprasti, tuomet Tiesa pasieks jus kaip virusas, kuris ims veikti savaime. Jis sunaikins jūsų išankstines nuostatas, kurios ir yra kliūtys, trukdančios jums patirti Tiesą, apie kurią kalbama satsange.“

Kas aš esu?

* „Vienintelis dalykas, kurį reikia žinoti –
kas Aš iš tikrųjų esu. Ir viskas.
Visa kita atsiskleis savaime.“



* „Savęs tyrinėjimas (Kas aš esu?) panašus į štai ką:
Įsivaizduokite, kad ši salė – tai jūsų namai. Jūs imate belsti į duris iš vidaus – bum, bum, bum: „Kas ten? Kas yra namuose?“ Apžvelgę kūno namus pamatysite, kad ten nėra nieko, išskyrus jus pačius (jūsų Savastį, tikrąjį Aš). Nėra nieko kito, tik jūs. O tas jūs, tas „Aš“ yra ne asmuo, ne individas, o pati Sąmonė.“



* „Visi pavidalai yra mano pavidalas.
Visa tai esu Aš.
Visa, ką suvokiu, nėra nuo manęs atskira.
Egzistuoju vien tik Aš.
Visur. Visuose.“
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: Nuostabūs renginiai

Post by Toltik »

Cezaris vasario 3 d. bus ne Pilaitėje, o arbatinėje "Arbatos magija" - visa kita info nekinta

vasario 3 d. sekm. – 15.00 Vilnius, arbatinė "Arbatos magija"...
vasario 10 d. ir 17 d. taip pat arbatinėje "Arbatos magija" nuo 15:00 (arba kada suspės :)...)
Last edited by Toltik on Mon 02 04, 2008, 15:33, edited 1 time in total.
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Re: Nuostabūs renginiai

Post by Aureja »

Toltik, nuosirdziai tau dekoju... :love:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Re: Nuostabūs renginiai

Post by Uosis »

Margarita parašė: Sveiki gyvi visi! :)

Vasario 4d., antradienį, Vilniaus klube (Saltoniškių 58/1) bus galima įsigyti obuolienių. MMMmmmm...:) Išvirtos iš gimtinės sode prinokusių vaisių. Džiaugsmo obuoliukų :) Iki pasimatymo! Laimingai!
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Re: Nuostabūs renginiai

Post by Aureja »

Truputi pasikeite tvarkarastis...

vasario 15 d.penktadieni-18 val.Panevezys,Viesbutis"Romantic",Kranto a.24
16.d.sest.-16 val.Kaunas,Rysiu muziejaus Didzioji sale,Rotuses a.19
24 d.sekm.-15 val.Vilnius "Arbatos magija".Bazilijonu g.8
Satsangai su Cezariu Terueliu
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Ona
Posts: 16
Joined: Wed 10 29, 2003, 16:06

Re: Nuostabūs renginiai

Post by Ona »

Noriu papildyti Aurejos informacija.
Deja, Cezario Teruelio paskaita Vilniuje, "Arbatos magijoje" nėra nemokama, o įėjimas 1 asmeniui kainuoja 5 lt! :(
Na, o po to reikėtų dar šiek tiek paaukoti organizatoriams... :love:
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Re: Nuostabūs renginiai

Post by Aureja »

Kvieciame į papildomą susitikimą su mokytoju Cezariu šį šeštadienį vasario 23d.15 val. Vilniuje,Sigutės mokykloje, Skalvių gt. 10, Buivydiškėse. Važiuoti Rygos gatve Buivydiškių kryptimi nuo Justiniškių turgelio(nuo prekybos centro "Norfa"), po to Sūduvių gt.apie 2 km tiesiai, prie SŪduvių g. 27 pasukti į kairę, antras namas.
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Ona
Posts: 16
Joined: Wed 10 29, 2003, 16:06

Re: Nuostabūs renginiai

Post by Ona »

Labai ačiū Aurejai uz tokią informaciją!
Šis susitikimas visai netoli mano namų!
:love:
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Re: Nuostabūs renginiai

Post by Aureja »

Kaunieciu demesiui
Kovo 2 diena 12 val.Prisikelimo baznycioje konferenciju saleje /rusyje/ V.Kasinsko fotografiju paroda "Sv.zemes relikvijos" ir susitikimas su aktore L.Zorubaite "Amzinybes ilgesys "
Renginys nemokamas
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Re: Nuostabūs renginiai

Post by Aureja »

Kaune ,Kestucio g-83 "Ezoterikos knygyne"
vyks susitikimai su Violeta Mesina knygos "Nezudyk meiles " autore
Susitikimai vyks kovo 20 d. ir kovo 26 d. 18 val.
http://www.ezoterika.lt
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Re: Nuostabūs renginiai

Post by Uosis »

Vaidenis iš Vilniaus klubo parašė: Ateinantį antradienį, kovo 25 d., 12 val. prie Karmazinų piliakalnio vyks Ugnies Apeigos. Daugiau informacijos tel. 868434913, Vaidenis.
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
Post Reply