ISTORIJA - Sukiniai

Moderatorius: Visi tvarkytojai

Užrakinta
raimis_o
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: Pir 05 14, 2007, 16:09
Miestas: Kaunas

ISTORIJA - Sukiniai

Standartinė raimis_o »

Sveiki!
Esu Raimis. Noriu jums papasakoti viena istorija.
2007 metu geguzes men. 12 d., tai buvo sestadienio rytas, nieko neperspeje pas mus atvaziavo ponas Kestutis su savo zmona. Pasitiko juos mano zmona. Kestutis iteike mano zmonai voka ir pasake, kad cia pinigai uz musu zeme, kuria buvome isigyje kartu su visais sukinieciais. Mes buvom soke! Kestutis pareiske, kad mes esam ismesti is sukinieciu rato del to, kad nerodom intereso ir nesilankom susirinkimuose, ir, pasak jo, tai nusprende visi 40 Sukinieciu gyventoju. Tai noriu pasakyti, koks kieno reikalas kada as kursiu savo meiles erdve ir kas turi teise man reguliuoti. Jus kiekvienas savo erdve susitvarkykit ir nereikes spresti uz kitus. Kokia turetu buti iniciatyva? Pasistatyti vagoneli? Ar turiu butinai lankytis suvaziavimuose? Zmones skirtingi. Kitiems gal ir vagonelio uztenka, o kiti palaukia ir iskart gerai padaro. Bet jeigu jus taip nusprendet, tai tada aciu, nes su tokiais kaimynais turbut nebutu malonu gyventi. Tasko dar nededu...Zmonems su tuo nesusijusiems - linkejimai.
Jei turit klausimu, mano telefonas 868922249.
kimaras
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: Šeš 03 25, 2006, 22:09

Standartinė kimaras »

Jeigu tai tiesa, tai gal reiktų nustoti vartoti tą skambią frazę "meilės erdvė" - ja net nekvepia niekur. Sukiniai žada tapti eiline uždara bendruomene, kurią mūsuose vadina sekta. Nu gal kitur kitaip. O kažkada dar ir mes galvojome ten prisiglaust, atrodo gerai padarėm, kad tos minties atsisakėm.

Belieka palinkėti visiems laimingo gyvenimo...:)
Dina
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: Sek 02 08, 2004, 21:30

Standartinė Dina »

Skamba žiauriai. Būtų įdomu išgirsti žmonių, kurie nusprendė "įteikti" pinigus komentarą forume.
Gluosnė
Pranešimai: 513
Užsiregistravo: Ket 04 24, 2003, 13:26
Miestas: Kaunas/
Susisiekti:

Standartinė Gluosnė »

Itariu, kad pirkta buvo bendrai..dalybos dokumentu dar ne ivyko.
Raimi, ziauru.. Bet gal ir i gera. Ar pritaptumete tokioj 'kompanijoj'? Nu ir dzin.. Rasit tikrus namus.. Slykstu ir pikta, bet nestebina. O kitiems sukienieciams reiketu susimastyti, ar ne apzavejo kas, ar nesusuko galveliu? Ar savom mintim mastot?

Raimi, pasiilgom :H
Ramuma
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: Sek 09 03, 2006, 15:27
Miestas: Rokiškis
Susisiekti:

Standartinė Ramuma »

Gimtinė- tai šeima, mylimas žmogus ir vaikeliai šalia... O bendras gyvenimas- tai jau "sekta"...

Atsiprašau...
Vileine
Pranešimai: 193
Užsiregistravo: Pen 04 08, 2005, 9:34
Miestas: Kaunas

Standartinė Vileine »

Suprantu tavo reakciją, bet neskubėk teisti. Kęstučiui iš tiesų tenka pats didžiausias krūvis - jis tvarko popierius, yra priverstas pereiti visą biurokratinę sistemą ir, aišku, tai jį gerokai išvargina. Patikėk, iki tol, kol žemė ateina iki konkretaus žmogaus, Kęstučiui tenka ilgai ir nuobodžiai ieškoti išvadų, bendrauti su savininkais, paskui derinti perkėlimo klausimus ir ... Mes gi tik sėdim rankas sudėję ir laukiam galutinio rezultato. Tai iš tiesų labai nuvargina. Suprask ir jį.
Labai gaila, kad nėra susikalbėjimo. Todėl būtų gerai , kad kada nors atvažiuotum į Sukinius ir pareikštum savo nuomonę, savo požiūrį. Būtų malonu susipažinti. Gal geriausiai tai būtų padaryti per kokį nors rimtesnį susibūrimą, tada dalyvautų daugiau žmonių. Juk visi esame kaimynai, bendraminčiai ir mums būtų gera labiau tave pažinti. Tikiuosi, kad įvyko elementarus nesusipratimas ir viskas susitvarkys kuo geriausiai.
Uosis
Pranešimai: 1564
Užsiregistravo: Sek 12 22, 2002, 13:34

Standartinė Uosis »

Aš irgi manau, kad čia įvyko nesusipratimas. Paprasčiausiai bet kuriuos klausimus susijusius su jumis be jokios abejonės reikėtų spręsti su jūsų žinia ir dalyvavimu. Sėkmės išsprendžiant šitą situaciją teisingai.
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
Ramune
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: Ket 10 12, 2006, 11:29
Miestas: Klaipeda

Standartinė Ramune »

Stiprybes tau zmogau, isivaizduoju kaip tau dabar sunku...ir dusioje slykstu ... :cry:
Tikrai nemalonu girdeti, kad vyksta tokie dalykai, linkiu istvermes viska issiaiskinant.
Zinai, mes turim savo sodyba patys vieni, tai jauciames nuo nieko nepriklausomi, mums pasiseke ir su kaimynais.Nenusimink, viskas kas darosi, darosi i gera. Gaila, kad pasitaike tau tokie kaimyneliai, o gal is anksto buvo nuspresta per kiek laiko turetu buti sutvarkytas sklypas? Nes kituose privaciu namu rajonuose perkant nama buna, kad reikia pasirasyti ir duoti sutikima, kad laikysies tam tikru reikalavimu, pvz.susitvarkyti teritorija ir t.t.
raimis_o
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: Pir 05 14, 2007, 16:09
Miestas: Kaunas

istorija2

Standartinė raimis_o »

Sveiki dar karta.
is komentaru matau, kad ne visi suprato. kiti raso, kad nereiketu pulti Kestucio, kad jis daug vargsta ir t.t.! Visu pirma, niekas jo nepuola, as tik parasiau, kaip viskas buvo, nes pasak jo, tai visu sukinieciu nuosprendis. Dar rasot, kad tai nesusipratimas. Koks gali buti nesusipratimas, kai sitaip yra padaroma. Tokie dalykai taip nesprendziami. Turejom buti pakviesti i mums skirta susirinkima, kur buvo balsuota del musu iskeldinimo ir tik mes galejom nuspresti, ka mums daryti. Siaip mes vieni is pirmuju isigijusiu zeme Sukiniuose. Visi pinigai buvo perduoti zemes tvarkytojui Kestuciui. Viskas buvo mokama uz visus notarus, uz kelius ir t.t. Ir kiek atsimenu, Kestutis pats pasisiule sutvarkyti zemes dokumentus ir is musu puses jam nebuvo jokio spaudimo. Mes, kaip ir dauguma, laukeme iki sito sestadienio ryto. Taip, Sukiniai buvo labai miela vieta, tik nezinau, kaip ir kam naudinga sitokius nuosprendzius daryti. Rasot, kad reiktu susitikti, susipazinti, issiaiskinti. Manau, kad aiskintis butu beprasmiska, nes viskas jau nuspresta paciu sukinieciu, o gal mums visiems reiktu atmerkti placiau akis ir pasiziureti, kokie zmones mus supa. Kiek suprantu, mums nereikia aptvertos teritorijos su karalium, kuris viska sprestu uz mus. Manau mes kaip tik bandom nuo tos priklausomybes issivaduoti.
P.S. dar noriu pasakyti, kad tai ne pirmas panasus atvejis. Ir kestucio nekaltinu. Pasak jo, jam buvo pavesta sitaip padaryti.
jasmin
Pranešimai: 653
Užsiregistravo: Ket 05 22, 2003, 17:17

Standartinė jasmin »

matau, kad labai reikia bendro Raimio ir sukiniečių susitikimo (iniciatyva iš sukiniečių pusės). :) Nebent sukiniečiai ir norėjo būti taip suprasti, kaip juos suprato ir jiems tinka kaip apie juos dabar galvojama. pritariu Aurimui, kad tokį sprendimą reikėjo padaryti su Raimio dalyvavimu
Ramune
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: Ket 10 12, 2006, 11:29
Miestas: Klaipeda

Standartinė Ramune »

Zinai Raimi is tiesu tai labai gerai, kad garsiai prabilai apie si ivyki, tik gaila kad jau viskas post factum. Nekazin kokie KAIMYNELIAI kad be bendro susitikimo taip pasielge. Nuomone dabar ne is geruju apie tuos zmones, kuriancius .... erdve, cia jau kaip kolukyje.
Laikykis ir nenusimink, geriau anksciau negu kurybai isibegejus.
Romas
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: Ket 11 21, 2002, 15:38
Miestas: Vilnius

Standartinė Romas »

Sunku ką nors vertinti neišgirdus antros pusės. Jeigu yra taip, kaip čia parašyta, tai čia toks įdomus metodas atsikratyti tų, kurie kažkieno nuomone (gal kolektyvine) neatitinka kažkokių apsibrėžtų kriterijų. Toks metodas pavojingas yra tuo, kad po kurio laiko vėl gali atsirasti kas nors, neatitinkantis standartų ar kolektyvinės numonės. Nuosavybė tuos reikalus turėtų išspręsti. Bet, pasikartosiu, svarstome, vertiname nežinodami antros pusės nuomonės. Bet, jeigu antra pusė tyli, tai gal taip ir yra.
jasmin
Pranešimai: 653
Užsiregistravo: Ket 05 22, 2003, 17:17

Standartinė jasmin »

žinot, užtarsiu aš ir vieną žodį už sukiniečius, nelabai toli mes ten kuriamės, tai šiek tiek situaciją žinau, bet Sukinių susirinkimuose nedalyvauju.
Ramunė rašo, kad va kokie blogi kaimynai, o sukiniečiai kiek girdėjau skundėsi, kad beveik visi nėra net kaimyno matę. Tai nežinau, ar galima juos kaltint kaip "kaimynus". :P Neskubėkim gal iš karto jų smerkt, kol nepaaiškino savo pozicijos.
Dina
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: Sek 02 08, 2004, 21:30

Standartinė Dina »

Jasmin, negi kaimyno nematymas gali būti priežastimi tokio elgesio???
jasmin
Pranešimai: 653
Užsiregistravo: Ket 05 22, 2003, 17:17

Standartinė jasmin »

gal palaukim ką jie patys pasakys ir toliau neinterpretuokim. Kas yra "kaimynas" galime užvesti diskusiją kitoj temoj. Aš tik norėjau pastebėt, kad tie žmonės tikriausiai nėra kažkokie “niekšai” iš esmės :), turi savo priežastis, tik šioj situacijoj galbūt mums atrodo, kad pasirinko ne geriausią sprendimą (bet mes juk pilnai ir nežinom situacijos!). visi mes mokomės. Žiūrėsim, ar mes kažko iš šios situacijos išmoksim
Ramune
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: Ket 10 12, 2006, 11:29
Miestas: Klaipeda

Standartinė Ramune »

Hmm.. . O kaip tada galejo Raimis is vis pinigelius uz perkama zeme paduoti, jei kaimyniukai jo visai nera mate :roll:
Taciau Romas tikrai teisus, butu idomu jei ka pasakytu ir antroji puse, nes tai liecia kazkiek ir visus, visgi bendraminciai...
As sukinieciu tikrai nekaltinu, tik stebiuosi "kaimyniskumu" :roll: Juk kiekvienas turi teise pasirinkti eit ar neit kuri laika i susirinkimus, visokiu periodu buna. Nebent zmogus piktybiskai vilkina visu bendra reikala, pvz be jokio paaiskinimo neduoda lesu elekros ivedimui, keliui ar dar kam nors.
Na bent taip jau galvoju, nes nesmagu nuo tokios istorijos, kazkaip Raimio "balse" jauciu skausma ir nusivilima, o beto ar kreiptusi zmogus i bendraminciu puslapi, jei jam visos tos idejos ir mintys butu dzin dzilin?
rimasn
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Tre 05 16, 2007, 18:38
Miestas: Siauliai

Standartinė rimasn »

Sudetingi tie tarpusavio santykiai,nieko nepadarysi.Zemeje mes ir mokinames myleti.Tenka pereiti per nesusipratimus.
Anastasijos idejos yra puikios.Kiekvienas zmogus individualus ir supratimas tuo paciu kiekvieno individualus.Du tukstancius metu mes gyvenome kazkieno sugalvotuose dievo supratimo remuose,todel dabar sunkoka staiga tapti grynuoliais.Zmogaus protas vis diktuoja bendravimo sablonus.Toliausiai nueinama tik sukuriant naujas sektas.Maziau susipazine su Anastasijos idejomis zmones jas irgi isvadina sektantiskomis.Reikes dar daug laiko ir graziu noru,kad tarpusavio bendravimas taptu daug tolerantiskesnis,be savo nuomenes primetimo.
Linkiu Kestuciui daugiau isiklausyti savo sirdies ir kuo maziau prideti emociju.
Nesvarbu,kas teisus.Svarbu buti zmogumi.
Ramune
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: Ket 10 12, 2006, 11:29
Miestas: Klaipeda

Standartinė Ramune »

Upone, manau mes uzaugom is to amziaus ir suprantam, kad absoliuciu idealu nera. Ka cia svelninti tokioj situacijoj? Ji yra tokia kokia yra. Taciau sutik, kad butu gerai isgirsti kita puse, tik ko ji tyli???
Rozyte
Pranešimai: 167
Užsiregistravo: Tre 08 25, 2004, 11:52
Miestas: Vilnius

Standartinė Rozyte »

Gyvenime nera ne vieno ivykio be tikslo. Viskas kas nutinka, visada tik i gera (tik musu protas dazniausiai linkes kitaip klasifikuoti). Raimi, linkiu stiprybes tau siame ivykiu rate. Galbut i Sukiniu gyvenima isimaise zmones ne su tais tikslais arba ne tu paciu sviesiu minciu vedini. Galbut sitacija kuri dabar susidare ir yra tam, kad kazkas islystu i pavirsiu. Juk geriau dabar, kol dar viskas tik eigoje. Galu gale, juk mintis jau paleista i erdve ir greiciausiai ivykiai jau deliojasi taip, kad Sukiniu gyvenviete susikurtu is tikro tokia, apie kokia ir buvo svajota (mintis juk turi nepaprasta galia, nepamirskit to).

Abiem pusem linkiu supratimo, isiklausymo, nebukit impulsyvus, darykit viska nuosirdziai ir girdekit kokias mintis kuriate. Juk esame tie patys zmones :H
  • Kodas: Pasirinkti visus

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
raimis_o
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: Pir 05 14, 2007, 16:09
Miestas: Kaunas

Standartinė raimis_o »

Labai idomu kaip kaimynai musu nepazysta, nors mes nuo pat pradziu dalyvavome kuriant Sukiniu gyvenviete: kartu su Leonardu ir Kestuciu ismatavome sklypus ir kokius 2,5 metu aktyviai dalyvavome susiburimuose, pazinojome daugeli sukinieciu. O jei jie musu nepazysta tai ka as galiu pasakyti?
Be to metus laiko mes gyvenome uzsienyje todel ir nesilankeme. Nors zmona grizus trumpam i Lietuva skambino Kestuciui ir klause kaip sekasi tvarkyti zemes dokumentus. jai buvo atsakyta, kad viskas dar laukimo stadijoje.
Grize i Lietuva visa seima rudeni buvom atvyke i svente Sukiniuose, bet nieks net zodeliu neuzsimine apie kazkokias problemas. Ir dar sako, kad 4 metus nera musu mate! Mes ir nezinojom, kad vaziuojant i Sukinius reik pas kazka atsizymet. :)
Užrakinta