ISTORIJA - Sukiniai

Moderator: Visi tvarkytojai

Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Aciu, Toltik, kad atsiliepei. Bent jau aisku, kad ten neivyko kazkokio totalaus smegenu praplovimo, nes tikrai nesinorejo tiket, kad ivyko toks vienbalsis balsavimas.

O siaip tai Uriele teisi del to, kad atiduodama suma turejo atitikti dabartine zemes kaina. Be to, jokie pinigai neturejo buti renkami be oficialaus dokumentu sutvarkymo.
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Gluosne,

netiesiogiai atsakei, kad jūsų žemės dokumentai nesutvarkyti.

Reiškia - tokių "nesąmonių" dar laukia nemažai...

Tautiečiai tautiečiai, na suvokit ne maži vaikai esat, kad ką ką, bet juridinius klausimus BŪTINA susitvarkyti idealiai.
Tada savivalei, kuri dabar matomai įvyko, elementariai nebūtų įmanoma nutikti.

Jei aš pirkau sklypą, niekas iš manęs jo neturi teisės atimti. Jis MANO! Ir basta!
O čia? Kažkas kažką nubalsavo (net balsuojant asmeninės nuosavybės atimti NEGALIMA! Tokiam veiksmui demokratija negalioja!)
Jei pasirašyti susirinkimų protokolai, užfiksuotas faktas dėl pinigų įnešimo, tai parodyta dokumentuose, aš Raimio_o vietoje paduočiau Kęstutį į teismą.
Jo veiksmas - juridiškai neteisėtas, tad tegul ir atsako už savivaliavimą.
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Na taip, Upone, panasu ten taip ir buvo. Visko nezinau, bet, atrodo, ten net keli savininkai. Aisku, galima sakyti, kad siais laikais pasitikejimas jau nieko nevertas, taciau Braziukiu gyvenviete irgi butent taip isikure ir visiskai sekmingai. Norisi tiketis, kad ir Sukiniuos viskas kazkaip susitvarkys...
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Ačiū, Upone :)

Tai jums vos ne detalųjį planą reikia daryti....

Oiii... Na ir įklimpote. Ir jei viskuo turėjo rūpintis jūsų įgaliotas asmuo, tada š... ant pagaliuko - jis ir yra tikrasis žemės savininkas, ir gali dabar daryti ką nori.

Beje klausimas liko pakol kas be atsako - ar protokolavote susirinkimus? Turite dokumentus?

Čia jūs dabar kaip kolektyvinių sodų bendrijoje - viską ant popieriaus guldyti reikia, ir kopijas į stalčiuką krauti.
Mano draugė gyvena soduose, tai pirmininkas panašiai bandė elgtis, dabar teismų maratonas tęsiasi.
Tad arba demokratiniu keliu sustatykit viską į buvusią vietą, arba gresia rimti skandalai ateityje.

O Raimiui turi grąžinti Kęstutis vis tik sumą su procentais, kad jis ten pat (jei norės) galėtų nusipirkti atitinkamo dydžio sklypą, kokį planavo turėti.

Čia ne vien mano nuomonė, vakar parodžiau susirašinėjimą teisininkei - ji už galvos susiėmė!

Pamokos atiečiai... Rimtos pamokos! Deja :(
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

Sveiki

Labai negerai kai tokius ivykius aptarinejama neturint pilnos informacijos. Skambinau Raimiui ir prasiau atvaziuoti birzelio 17d., kad galima butu ramiai viska issiaskinti. Tiesiog butina, kad ateitu jo artimiausi kaimynai. Manau taip: jei ka nors darai vienas, tai tavo reikalas ka ir kaip tu darai, ir tai dar lieka visokie moraliniai, etiniai, zmogiskieji ir pan. principai aplinkiniu atzvilgiu. Jeigu gi eini su zmonem, tai turi derintis, jieskoti kompromisu. Negerai kad su Raimiu pasielgta taip ir tokia forma. Negerai kad Raimis iskele sita problema cia, nes kartoju, ne visi viska zino, taciau zmones visiskai su tuo nesusijusieji pradeda daryti isvadas. As, besikuriantys Sukiniuose, negaliu dabar padaryti teisingos isvados, nes net nepazistu Raimio, kai jau kalbeti apie iskilusia situacija.
Visiems besilankantiems sioje temoje siulai paskaityti tikrai verta demesio straipsni, kuriame aprasomos gyvenvietes kurimo klaidos. Ko gero kiekvienas ras save. Kaip ten sako: kas be nuodemes - meskite i mane akmeni.
http://anastasija.lt/forum/viewtopic.php?t=2030
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

taip, Stas'ai, šituos rašinius jau seniai perskaičiau ir su kai kuriais aprašytais dalykais jau praktiškai susidūriau, tiksliau susidūrėm mes, kaimynai. tai natūralu, kai darai ką nors ne visai vienas, o bendrai su kitais. iš tikrųjų labai svarbu yra lankstumas, stengimasis suprasti kito žmogaus motyvus, siekius, situaciją, todėl dažnai tenka pakeisti išankstinę nuomonę. galiu pasidžiaugti, kad iš esmės tarp mūsų kaimynų iki šiol nebuvo rimto nesusikalbėjimo, visgi vienija ekologiškas požiūris ir geroji Anastasijos dvasia - kažkaip nešauna į galvą prisikviesti pas save į sodybą triukšmingų svečių ir kepti šašlykus vegetarų kaimynų panosėje, taip pat vengiame teršti sklypą išmetamais dūmais - labiau vertiname ramybę ir tylą (tuo požiūriu gerai, kad neturim elektros). teisingai rašai, kad negerai aptarinėti tokių dalykų, kai neturi info iš kiekvienos pusės. iš tikrųjų kai kurie žmonės, bandydami pateikti savo standartinius scenarijus net neįsivaizduoja, kokie faktiškai yra santykiai tarp kaimynų tokio tipo gyvenvietėse - nepaisant aprašyto incidento, šie santykiai, mano supratimu, iš esmės grindžiami pasitikėjimu. matyt, Sukiniai didelė gyvenvietė ir daug kaimynų. na nieko, visko pasitaiko, kaip rusai sako, "ne nado delatj iz etogo pogody" ar kažkaip panašiai :)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Būtų gerai jei kas parašytų kaip sekėsi.
Toltik wrote:Birželio 17 d. Sukiniuose vyks gyvenvietės susitikimas.<...>
Reda-Petronėlė
Posts: 1
Joined: Fri 07 13, 2007, 23:32

Post by Reda-Petronėlė »

Sveiki visi,

Skaudu man labai , kad visa tai įvyko, bet viskas prasidėjo nuo manęs, nes aš neteisingai supratau Jolitą, kai pakalbėjom telefonu su ja. Tie neteisingai suprastas žodžiai ir užvirė visą košę, kurią patys ir turim srėbt. Bet jeigu mes viena kitą neteisingai supratom, tai nežinau kas čia kaltas. Nes gyvenime manau ,kad šiaip sau niekas nevyksta. Patyriau tai ant savo kailio. Dievas, gal netik man ,bet ir kiekvienam žmogui siunčia tam tikrus išbandymus ir pamokas. Iš jų mes turim pasimokyti ir suprasti kodėl būtent man ,o ne kaimynui ar giminaičiui toks sunkus išbandymas ateina. Kaip iššifruot, kaip suprast, aš dar nepajėgiu. Man atrodo ,kad kartais nebeištversiu, geriau numirti, bet mirtis vėlgi nieko neišsprendžia. Tu negali niekur pabėgti nuo tau siunčiamų išbandymų, o paprasčiausiai turi padėkoti už juos Dievui. Tu negali už tai smerkt ir keikt kitų, kad tau ateina šitas išbandymas. Manau gyvendami šioj žemėj turim tą , ką užsitarnaujam, jeigu pažvelgti iš ezoterinės pusės. Šiandiena aš kenčiu labai didelius išbandymus, kartais atrodo, kad nebeištversiu, kaip man sunku ir skaudu o ištvert privalau, nes jeigu numosiu į šitą siunčiamą pamoką, tai gausiu dar sunkesnę, reiškia aš to nusipelniau ir neturiu smerkti kitų žmonių, o tik dėkoti, nors atrodo esu visai nekalta, bet pasirodo, kad už kažkokias nuodėmes turiu atkentėti ir atgailauti, kad viskas pagerėtų. Visi mes esam nuodėmingi, tik kartais užmirštam tas savo nuodėmes, o paskui reik skaudžiai kentėti.

Todėl visų prašau nepulkime kaltinti kitų, o išsianalizuokime patys save, kodėl tokie žiaurūs išbandymai ,būtent mums ateina, ką mes nekaip padarėme, kad turim šitaip kentėti. Jeigu tik pavyks save suprasti, tai nuo tos akimirkos viskas pradės klostyti, kaip sviestu patepta. Todėl nereikia burnoti , kaltinti ir pykti ant Sukinių kaimo, jo gyventojų, bendraminčių ir ant viso pasaulio. Juk niekas čia nekaltas, juk čia tik pamokos ir išbandymai. Ir jeigu mes jų neištversim ,neišanalizuosim gražiuoju, tai sulauksim dar didesnių išbandymų. O kad viskas eitų sklandžiai, tai linkiu pradėti nuo savęs. Tai didelis ir sudėtingas darbas netik fiziniam, bet ir dvasiniam gyvenime. Juk kaip parašyta šventam rašte, jei į tave meta akmenį ,tai tu mesk duonos rieke, todėl nereikia karo, nes kare nevienas nebūna teisus, ir sugebėkim atleisti savo priešams, o tai padaryti labai sunku.

Su pagarba, Reda.
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Post by Ramuma »

Labos Jums Reda...

Ir Ačiū Jums už laišką. Būna. Link Laimės kiekvienai šeimai. Kiekvienam žmogui. Kuri delnuosna mūsų. Rodos taip toli. Dabar taip reikia... Ir nesigraužkite. O toliau Likimą kurpkite... Juk Vasara.
Laimingos Jums Visiems Kūrybos.

Nuoširdžiai Mantas.
Image
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Susitikimas įvyko, bet taip ir liko Raimis be savo žemės...

Visi tyli... Kam rūpi?
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Mindaugas wrote:Susitikimas įvyko, bet taip ir liko Raimis be savo žemės...

Visi tyli... Kam rūpi?
:shock:


Vau!
Godumas nugalėjo... :?

Visi tyli... O ir išties kam tas rūpi?
Redos-Petronėlės verksmingosios sapalionės nesupratau, nors ir kelis kartus bandžiau skaityti.
Keista...

Tai kas dabar bus žmogui? Bent susimetę jam šios dienos ha kaina pinigus grąžino?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Re: ISTORIJA - Sukiniai

Post by Laimis »

Is Sukiniu ismestas ne tik Raimis. Lygiai tokiu pat budu - paminejus, kad tai 40 sukinieciu sprendimas, buvo ismesta ir Ramune.

Ir daugiau yra nukentejusiu zmoniu. :(
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Re: ISTORIJA - Sukiniai

Post by Ramuma »

Yra posakis, kuris skamba panašiai: "Žmogus norėjo gero, o jam išėjo kaip visada".

Tai gera pamoka tiems, kurie ateityje norės tokiu būdu kurti gimtines. Kaip sakė Urielė: "viską ant popieriaus guldyti reikia, ir kopijas į stalčiuką krauti". Kitaip...

Ir įgaliotasis asmuo, turėtų būti kuo mažiau kalbantis apie dvasingumo reikšmę, bei nuostabią ateitį, nes toks žmogus nebus pasiruošęs atsakomybei.

Nežinau, kaip Jūs išsisuksite iš šios padėties. Kol neturėsite dokumentų savo rankose, tol Jumis manipuliuos, bei Jūsų šeimomis.

Vien pasidomėjus Valdorfo ir Montessori(bei kitų atklydusių pedagogikų) poveikiu vaikams, šiurpas, būna, per kūną nueina.

"Ne viskas auksas, kas auksu žiba"...
Mes esame vaikai didžiulėje Žemėje...
Mes teesame žaislai suaugusių pasaulyje...
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Re: ISTORIJA - Sukiniai

Post by Uosis »

Na, kiek žinau, rugsėjo 30 d. vyks mėnesinis Sukinių susitikimas kurio metu bus sprendžiama susidariusi situacija. Visiems, kurie neabejingi, vertėtų palinkėt sėkmės :)
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
sol
Posts: 17
Joined: Mon 05 29, 2006, 19:48
Location: Kaunas

Re: ISTORIJA - Sukiniai

Post by sol »

GALIU PAPASAKOT KAIP IS TIESU VISKAS BUVO!!!!!!!!!!!!!! Kestutis kuris turi visus zemiu dokumentus (ir skaityk nuo jo priklauso didzioji dauguma sukinieciu) atsirinkineja kaimynus. Kestuciui kazkodel uzejo tarsi valdymo likotarpis ir jis sugalvojo jog nepasitares su bendruomene(sukinieciais) gali mesti is MEILES ERDVIU ka tik nori,kas jo manymu JAM ''blogas'' kaimynas. taigi psakydamas jog sprendimas ''nuo visu sukinieciu'' jis atidavineja zmonem pinigus!!! taip jau yra metama daug jusu pazystamu ir mylimu zmoniu! mane taj pleso, mano sielaj skauda! :cry: :cry: :cry:
ZMOGAU,KAIPGI TU GALI ATIMTI IS ZMOGAUS SVENCIUSIA DALYKA-JO MEILES ERDVE!!!!!!!!!!

P.S. as nenorejau ko nors izeisti siuo tekstu,bet jeigu izeidziau ATLEISKIT! tikrai neturejau tokio tikslo.
Kaip gera GYVENTI...
sol
Posts: 17
Joined: Mon 05 29, 2006, 19:48
Location: Kaunas

Re: ISTORIJA - Sukiniai

Post by sol »

manyciau jie nori viska pirmiau patys apspresti. o gal nenorejo viesinti reikalu kol jie dar neisspresti?! nu as taj jau tyleti nebegalejau :oops: gal ir negerai padariau ,kad pasakiau :oops: , bet... manau turi zmones zinoti kaip yra...
Kaip gera GYVENTI...
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Re: ISTORIJA - Sukiniai

Post by Laimis »

Kadangi sukinieciai cia beveik neraso, tai kvieciu visus kitus kartu pamastyti ir parasyti jiems. Pasiulykime konkrecias igyvendinamas iseitis is susiklosciusios padeties. Galima ir konkursa suorganizuoti - kas sugalvos pacia paprasciausia, lengviausia ar ismintingiausia iseiti... Surasykime cia visokiu iseiciu, gal perskaitys ir sukinieciai, galbut tai pades jiems issisprest kilusia problema. O jei sukinieciams neprireiks to ka cia prirasysim, tai vis tiek gi cia iseiciu skrynele bus, gal kituose gyvenimo vingiuose patarimus bus galima panaudot.
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Re: ISTORIJA - Sukiniai

Post by Dobė »

tai jau visiškai aišku, kad tas saldžiabalsis Kęstutis - falšyvas žmogus, kuris ėmė tvarkytis autoritariškai ir kad pirmiau aprašyti jo veiksmai neturi nieko bendra su Anastasijos idėjomis, tik bėda, kad nemažai žmonių jau patikėjo jam savo pinigus be jokių dokumentų. ko gero, norintiems kurti Sukiniuose meiles erdves reikia, visu pirma, išmesti patį Kęstutį, nes jis kuria kažkokią neaiškią bendruomenę. Manyčiau, kad tiems, kurie buvo nuskriausti ir Kęstučio sprendimu pašalinti, reikia pasitarti su juristais, kurie išmano žemės reikalus - nušviesti susidariusią situaciją, kad vienas žmogus valdo dokumentus ir savivaliauja. Galbūt yra koks teisinis mechanizmas jį prikirpti, nors aš tuo abejoju.
Žmonės, pasitikėjimas yra geras dalykas, ir tikrai yra žmonių, kuriais galima pasitikėti, bet vis dėl to žmogų reikia giliau pažinti, kad jam vienam patikėtum tokį svarbų reikalą, o dar su pinigais susijusį. tai, kad jis saldžiai suokia apie meiles erdves turėtų tik atgrasinti nuo tokios kaimynystės. kokia pamokanti situacija, kad ateityje būtume įžvalgesni, atsargesni. ak, gera man kalbėti...

ir dar: jeigu visi suvoktu, kad reikia eiti išvien - tai juk principo reikalas - jei jūsų neišmetė šiandien - galbūt tai atsitiks rytoj - ir apskritai jei jūs tylėsite (suprantu, kad bijote netekti investuotų pinigų), tokie kęstučiai dar ilgai klestės. susivienykite, išklokite viską Kęstučiui viešai visuotiniame susirinkime, o jei jis nesusiprotės - kreipkitės į teisininkus ir galų gale paduokite teisman kol nevėlu (+) -
sol
Posts: 17
Joined: Mon 05 29, 2006, 19:48
Location: Kaunas

Re: ISTORIJA - Sukiniai

Post by sol »

vau, kokia ugninga kalba :D o siaip sukiniai tai viena didele meiles erdve ir ten is tiesu nuostabu.kai ten apsilankiau mane suzavejo visuma,kvapai,gyvybe... is tiesu myliu ta vieta ir nenoriu joje nieko bloga jausti ... manau sukinieciai man pritartu... taigi reikia kuo greiciau ir geriau isspresti si reikala...
Kaip gera GYVENTI...
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Re: ISTORIJA - Sukiniai

Post by Laimis »

Aciu SOL uz grazius zodzius. :)

O Dobei noriu pakomentuoti. Po Raimio ismetimo jau keturi kasmenesiniai susirinkimai padaryti Sukiniuose. Treciame ir ketvirtame susirinkime jau pasiekta, kad dauguma sukinieciu netiki Kestuciu ir Danute, ir bando juos atvesti i prota, bando issakyti savo mintis, t.y. iskloti viska Kestuciui. Bet Kestutis toliau gieda savo dainele ir laikosi savo. Taigi tiesa isklota. Pagal Dobes plana belieka teismas. Taciau jokiu dokumentu nera, viskas pastatyta ant pasitikejimo, todel teisme nieko niekam negalima irodyti. :)

Labai gera pradzia Dobe, ale reikia kitokio plano. :) Pabandykim dar ka nors sugalvot.
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Locked