ISTORIJA - Sukiniai

Moderator: Visi tvarkytojai

jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

aš nežinau kodėl taip girdėjau. Gal per tuos metus, kuriuos buvote išvažiavę, atsirado daug žmonių Sukiniuose, kurie jūsų nepažįsta. Iš tikrųjų atrodo labai keistai. Negi čia nesilanko niekas iš sukiniečių ir nepaaiškintų, kodėl va taip nusprendėt? Ar manot kad tai geras sprendimas? Nesiimsit nieko keist?
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Post by Ramune »

Negi negali nors vienas Sukinietis, atsakyti kodel taip buvo pasielgta su Raimio seimyna :?: :!:
Man atrodo tai kazkiek liecia ir visus, o gal tyla ir yra atsakymas... Tada sukiniu variantas man primena Upones zodzius "Sunku sugalvoti tokią beprotybę, kuriai neatsirastų pasekėjų".
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

Kazkaip keistai cia viskas.. :) na, ar cia yra dar be Raimio nors vienas sukinietis? Ar cia tik eiliniai pletkai tu , kurie nori netvarkos. Man tai kazkaip keistai skamba, ir ne iki galo itikinamai. Kazkas netaip. O kas - nezinau. Tai uzuojauta visiems, kuriems tenka tame dalyvauti . Ar tiesa tai ar ne, ar tik nesusipratimas. Bet butu malou, kad issiaiskintumet viska , na kadangi jau paviesinot - tai viesai reikia ir isnarplioti, kad nebutu - ousau virta pusiau ne. ;)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Mano subjektyvi nuomone - kalbeti yra ryskiai bijoma. Sukinieciu cia tikrai yra, bet jau taip atkakliai tyli.. ir ne tik cia, bet ir konferencijoj-jokios reakcijos. negi kazkas uzdraude jums kalbeti, 'kaimynai'?
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Post by Ramune »

Gluosne palaikau tavo nuomone, kad kalbeti turbut bijoma ar nenorima. Kaip sakiau, man atrodo kad tai liecia kazkiek mus visus. Labai gaila, kad nera jokio atsako i prasymus paaiskinti apie taip negraziai susiklosciusia situacija. Turbut cia reikalai (sukiniu bendruomeneje) Raimi sprendziami coza nostra(tik seimos reikalas) budu.
Raimi palinkesiu tau stiprybes. Galbut skamba labai banaliai, bet is tikro kas nesidaro, darosi i gera. Patikek, naktis tamsiausia pries pacia ausra. Idejos vienijancios mus labai grazios, taciau kol jas igyvendini realybeje reikia praeiti labai daug nenumatytu sunkumu, o ju pasitaiko tikrai labai nemaloniu ir sunkiu. Sakau is savo ir mano draugu patirties, kurie pasukome siuo keliu.
Laikykis, tau teko sis isbandymas, manau, kad kiekvienas jau susidareme nuomone apie tavo buvusius bendramincius, cia ne teismas, bet nuomone susidaryti galima...
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Mano nuomone, čia yra grynas nesusipratimas, ir kuo greičiau išsiaiškinsime , tuo geriau. Reikia visiems susirinkti ir apie viska pašnekėti.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Vileine wrote:Mano nuomone, čia yra grynas nesusipratimas, ir kuo greičiau išsiaiškinsime , tuo geriau. Reikia visiems susirinkti ir apie viska pašnekėti.
Gal parašyt į mūsų pagrindinę skelbimų lentą, skelbimą: "Sukiniečiai atsiliepkit!"?
omega
Posts: 13
Joined: Mon 12 19, 2005, 16:15
Location: vilnius

Post by omega »

neesu sukiniete, bet puse ausies teko isgirsti tokia sneka, kad zmogus dar 10 metu i prieki nieko nesiruosia ten daryti... o sako norinciu yra daug... gal tai netiesa, nezinau... :roll:
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Dėl galimybės pigiai nusipirkti žemės - čia jūs, Upone, labai klystate. Tai ne vienintelė vieta, kur gali pigiai nusipirkti žemės.
Mindaugai, aš sukinietė ir aš atsiliepiau, tik iš manęs naudos labai mažai. Gal vertėtų palaukti paties Kęstučio komentarų, nes ir man ne viskas suprantama. O pilstyti iš tuščio į kiaurą nesinori. Galima prikurti įvairių versijų ir nė viena iš jų nebus teisinga.
raimis_o
Posts: 6
Joined: Mon 05 14, 2007, 16:09
Location: Kaunas

Post by raimis_o »

Vis dar kazkam atrodo, kad tai nesusipratimas. Jei kam nuo to geriau, tai galim ir taip sakyti, bet as taip nemanau. Rasot, kad girdejot kalbas apie tai, kad mes 10 metu i prieki nieko nesiruosiam daryti. Idomu, kas gali apie tai sakyti ir is viso kas su mumis apie tai snekejo :?: Matau, dabar kazkieno gynyba yra nesamoniu skleidimas.
Kalbant apie tai, kas ka girdejo, tai mus pasieke tokie gandai, kad mes ismesti tuo metu, kai pajudejo popieriu tvarkymas. Taip gaunasi, kad mes 4 metus buvome tiesiog paskoline pinigu. Kuo toliau , tuo labiau as manau, kad tai keliu zmoniu susitarimas.
Nagi, sukinieciai, pasakykit, ar buvo toks susirinkimas del musu pasalinimo is "bendraminciu" gyvenvietes? O gal as klystu? Netylekit ir nebijokit kalbeti teisybes.
Prisimenat, rasiau, kad mano zmona grizus is uzsienio skambino Kestuciui del zemes reikalu. Laimiui nuejus pas Kestuti pasikalbeti apie sia situacija, jis pareiske, kad niekas jam neskambino. Ir is viso nesileido i jokias kalbas.
4 metus ta zeme buvo niekieno. Kaip niekieno zemeje galima kurti meiles erdve? Pradziai mums reikia, kad ta zeme teisiskai priklausytu mums. Mums tai svarbu. Kiekvienas suvokiame kitaip.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

tai jau tikrai, iš pažiūros su Raimiu ir jo žmona pasielgė nedorai - nesąžiningai, neteisingai. pripažinkim - juk visur pasitaiko tokių dalykų tarp žmonių - spėju, kad kažkas nusprendė, kad neatitinka "bendraminčio" kriterijų ir sugalvojo pašalinti. tikrai panašu į sektantizmą. Juk pripažinkim - sektantų yra visur, o ypač jų atsiranda ten, kur žmonės užsidaro rateliuose... vienokių ar kitokių sektantų yra net kiekvieno mūsų darbovietėje, argi ne? Būkim atviresni, nematuokim kitų pagal siaurus savo įsivaizduojamus kriterijus, jei nenorim užsidaryti ir atsiriboti nuo likusio svieto. Tai niekam nenaudinga. Štai man svarbiausias kaimyno kriterijus - jo ekologiškas požiūris į aplinką - nenaudoti kenksmingų chemikalų, tausoti, nešiukšlinti, naudoti kuo "draugiškesnes" aplinkai medžiagas - o visa kita... tegul jis meldžiasi nors ir Alachui ir nebando reguliuoti mano gyvenimo. stengiuosi gerbti kaimynų teises - kai sodinu augalus, atsižvelgiu į kaimynų interesus. kaimynų reikalas - geranoriškai prisidėti (jei tik jie gali) prie bendros infrastruktūros (ypač kelių) tvarkymo, palaikyti gerus santykius, nekenkti vieni kitiems. Smagu, kai pavyksta su kaimynais užmegzti šiltesnius, artimesnius santykius, tada ir bendravimas su jais perauga į kitokį lygmenį, atsiranda dvasinis ryšys, tampama draugais. Tada ir bendruomeniškumo jausmas didesnis, nors man asmeniškai geriau individualiai - nemėgstu pernelyg didelių sambūrių, nebent būtų labai artimi žmonės. Bet dirbtinai to nesukursi, nepaskubinsi kaimyno kurtis - o gal jis neturi galimybių, gal neleidžia aplinkybės, juk iš anksto apie tai nesitarta, įžadai neduoti? Gyvenimas visada padiktuoja kažkokių nenumatytų aplinkybių, ir norint jas išspręsti reikia lankstumo, geranoriškumo. Kaip bebūtų, negalima šitaip elgtis su žmonėmis - baisiai nekultūringa ir jokie jie anastasiečiai, o paprasčiausi nesąžiningi šmikiai, jei tik Raimis viską dėsto teisingai, nieko nenuslėpdamas. Įdomu, kodėl kita pusė nieko nekomentuoja, gal yra kažkokių detalių, kurių nepaminėjo Raimis? Tokių nesmagių dalykų negalima nutylėti, jei vis dar svajojama apie gražius darbus - būtina tiesiai šviesiai iškloti, išsiaiškinti. O iš tikrųjų, vis dar manote, Raimi, kad jums pakeliui su tais žmonėmis, ko jūs pats siekiate, kaip įsivaizduojate gyvenimą sodyboje - čia, aišku retoriški klausimai, sėkmės :wink:
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Post by Ramune »

Ei jus, kurie taip pasielgete ir net nesugebejote bent zodeliu atsiliepti - tebus jums geda, bet ta geda uztraukete ne tik ant saves, jus uztraukete ja ant visos gyvenvietes vardo...
Turbut tie zmones net nemato reikalo kazka pasakyti siuo klausimu, ar tai gali buti kad grazios idejos, kurios cia visus mus suvede is tikruju yra palietusios jusu sirdis? Ir cia nera jokio nesusipratimo, nes jei tai butu netiesa, argi zmogau nesakytum - pala, cia kazkas ne taip? O ne tyletum ir trauktum juoda debesi ant visu zmoniu is tos gyvenvietes. O gal taip isijaute i kurybos procesa esate?
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Post by Ramune »

Man cia nekvepia sektantizmu, nes sioje situacijoje veike maza grupele zmoniu, o kiti nieko nezinojo, bent is pasisakymu taip galima galvoti. Taciau kvailai tikejausi, kad gal bus ivykes kazkoks toje nesamoneje nedalyvavusiu sukinieciu susiejimas ir kad bus bent kazkoks paaiskinimas... nes tai kaip sakiau mano nuomone sis ivykis liecia mus visus nors ir ne tiesiogiai.
Pasitraukiu is sios temos, nes prasymas atsiliepti sukinieciams, kaip zirniai i siena. Raimi dar karta tau stiprybes, sis ivykis parode tavo kaimynus tokius, kokie is tiktruju jie yra, manau tau su tokiais ... ne pakeliui.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Palaukit, ar nebus cia Pinciukas koja pakises? Kaip ir susikurus bet kokiai organizacijai ar religinei bendruomenei, anksciau ar veliau isimaiso "liokajai", na, tie, V.Megre aprasytieji, "pagalbininkai". Netrunka paaisketi, kokia kryptimi viskas pradeda plaukti.
Yo! :)
Posts: 5
Joined: Wed 02 15, 2006, 22:10
Location: Prie jūros

Post by Yo! :) »

IMHO tai 100% provokacija. :roll:

Kazkas bando sutepti gera sukiniciu varda.
Last edited by Yo! :) on Sun 06 03, 2007, 21:40, edited 4 times in total.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Tai negi tie 40 žmonių kurie "balsavo" dėl Raimio šeimos išmetimo, užčiauptoms burnomis? O gal jų net nebuvo?
us
Posts: 6
Joined: Tue 02 06, 2007, 19:35

Post by us »

Nesaliskas komentaras;
Kad ir kokia grazi budavo ideja, visada atsirasdavo zmoniu,kurie is isores,kiti is vidaus ta ideja aps...
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

Ei, nesakyk, Upone, kad nepasinaudojai šia istorija savo "balsui" pagarsinti - pažįstam tave, žmoguti, savo požiūrį jau pakankamai gerai atskleidei :P taip gali atsitikti ne tik tarp taip vadinamų anastasiečių, bet ir bet kokioj sodininkų ar gyvenamojo namo ar kokioj kitoj bendrijoj - esam žmonės, ne šventieji, tai ko čia stebiesi ir piktiniesi, lyg nepažinotum žmonių :) nereikia tikėtis, kad vedami gražių idėjų, iškart pavirsim angelais ir kad nepasitaikys panašių dalykų - ohoho dar ir kaip pasitaikys. man atrodo yra svarbiau, kaip tokios situacijos sprendžiamos -ar bandoma aiškintis, analizuoti, mokytis, t.y. daryti išvadas. Be to, mes nežinome kitos pusės motyvų, kuriuos irgi svarbu žinoti, tad negalime vertinti situacijos. Keista, kad kita pusė nieko nepaaiškino. Suprantu, Upone, kad anastasiečiai tave labai erzina, bet būkim objektyvūs - juk kituose visuomenės sluoksniuose sukčiavimo ir nepadoraus elgesio apraiškų yra kur kas kur kas daugiau, bet tu, kaip suprantu, tai laikai norma :|
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Vau!
Na ir naujienos :)))))))))

Gal be reikalo aš čia tiek mėnesių nesilankiau, :)))

Apie šį įvykį išgirdau kitoje "erdvėje" - juridinėje, ir užėjau paskaityti saite, ką jūs apie tai kalbate.

Klausimas:
sukiniešiai ir kitų "erdvių" gyventojai - jūs kaip tą žemę nusipirkote? Komunoje? Ji nepadalinta ir konkrečiam asmeniui ar šeimai nepriskirta asmeninės nuosavybės teise tiksli vieta?

Tada juodas briedas daromas!

Va ir gaunasi - juridiškai nesutvarkyti dokumentai, dar gerai, kad Raimiui apskritai atidavė bet tą pinigų sumą, nes galėjo tave, vyruti, pasiųsti šunims šėko pašienauti ir gražias akytes pastatę pasakyti - nedavei nieko, nematėme.

Už tokį ilgą laiką pralaikytą pinigų sumą turi būti atiduota pagal dabar galiojančius rinkos dėsnius kaina. Ne tos dienos, bet šiandienos. Jis turi teisę nusipirkti kitą sklypą, kad ir šalia, bet NUSIPIRKTI!

Žmogus praktiškai "ant ledo" paliktas, jis juk manė turintis savo sklypą, užsienyje taupė pinigėlius statyboms ir pan. (bent tokia man susidarė nuomonė).

O jūs? Per bortą??? Gražumėlis!
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Post by Toltik »

Birželio 17 d. Sukiniuose vyks gyvenvietės susitikimas.
Šiuo metu el. laiškų konferencijoj aiškinamasi situacija, kokios buvo aplinkybės, kas nusprendė ir ką dabar daryti.
Kviečiami susitikti visi bendrai diskusijai, labai kviečiamas Raimis, tik bėda ta kad kolkas sukiniečiai jo neatsiprašo už tokią nesamonę, nes nejaučia atsakomybės už tokį sprendimą, kadangi jį priėmė visai ne 40 šeimų. Tiesiog žmonės kurie jaučia perdėtą atsakomybę suprato vienų tylą, o kitų palaikymą taip kaip norėjo suprasti.
Aš atsiprašau tavęs Raimi ir tavo šeimos, nors būdamas sukiniečiu nebalsavau už tavo išmetimą, kaip ir didžioji man žinomų sukiniečių dalis nebalsavo, bet ir nepasakė nieko prieš taip nusprendusių kelis mėnesius ore sklandžiusias nuotaikas.
Mano asmeninė nuomonė, tai buvo Kestučio šeimos asmeninis sprendimas, pagal savo įsivaizdavimus ir aplinkinių reakcijų į jų nuomones interpretacijas.

Bet viską galima sutvarkyti, tereik truputį tolerancijos, nei Raimis, nei Kestutis, nei Sukiniečiai nei visi kiti nesa šventieji. Tiesiog susirinkim ir padiskutuokim Birželio 17 d. Sukiniuose. Tai labai būtina bendram judėjimui ir šiaip grožiui žemėje, nors ir kaip prisikiaulinam, visad gi galima apsikuopti :) ir toliau judėti jau su nauja energija.
Locked