ISTORIJA - Sukiniai

Moderator: Visi tvarkytojai

Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: ISTORIJA - Sukiniai

Post by Toltik »

Kas norėjo ir tebenori džiaugtis - tai kuriasi, kuria ir gyvena... o kas nori verkšlenti - tai sėdi ir verkšlena.. o prie to pačio tokioms asmenybėms visada atsiranda ką kaltinti dėl savo pačių nesėkmių, o sėkmes praleisti pro pirštus.

Draugiškai patariu kurti namus realybėje, o ne internete ;), koks skirtumas protėvių, tėvų ar tuščioje žemėje (beje, ta tuščia žemė kažkada irgi buvo gyvenama žmonių...).. Ir dar jei norisi tai patariu atkūrinėti bent vieną sodybą patiems, neprimetinėjant savo norų kitiems..

Sukiniečiai šiuo metu toliau kuriasi ir ne ką mažiau džiaugiasi besikurdami, bei sprendžia situaciją kurią patys suklostė ir gana sėkmingai ;).. o kad šunys loja tai karavanui ne rodiklis. O su savo baimėmis tvarkykitės patys arba prašykite pagalbos ir jums bus padėta  :angel: (+)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Re: ISTORIJA - Sukiniai

Post by Laimis »

Toltik wrote:Sukiniečiai šiuo metu toliau kuriasi ir ne ką mažiau džiaugiasi besikurdami, bei sprendžia situaciją kurią patys suklostė ir gana sėkmingai ;)..
Drįsčiau prieštarauti, Tadai. Buvau paskutiniuose susitikimuose sukiniečių Kaune ir mačiau kaip "sėkmingai" jie viską sprendžia. Nesiliauja kalbėję apie meilę, tačiau deja deja... Ir sprendimu jie tikrai neužsiima ir nė nemano užsiimti, nes nejaučia kokią žalą padarė savo buvusiems kaimynams. Kol nepajaus, tol ir nespręs.
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Keinra
Posts: 15
Joined: Wed 01 12, 2011, 23:05

Re: ISTORIJA - Sukiniai

Post by Keinra »

Sveiki, gal jau seniai viskas pamiršta, bet pasisakysiu :)
Manau, kad kas turėjo įvykti tas ir įvyko. Man ši istorija labiau juokinga nei graudi :D :shock: ir pamokanti, kad negalima vadovautis vien tik jausmais, reikia ir protą kartais pagal paskirtį naudoti ir pasitikėti geriau savimi. O spręsti šią situaciją pritariu tikrai reiktų, tik manau, kad kažkaip stengtis į "minusą atsakyti pliusu", kad viskas neutralizuotųsi. Ką konkrečiai padaryti nežinau, visokius būdus galima išbandyti, bet vistiek gali nepadėti, o gal tiesiog nieko nedaryti.
Apskritai, tokios situacijos parodo, kad žmonėms dar augti ir augti, ir savo viduje pirma daug svarbiau gėrį kurti, nes gyvens žmonės kaip gyvenę, tik arčiau gamtos...
Na pablevyzgavot tai aišku lengviausia, einu geriau savo šiukšlyną kuoptis :lol:

Linkiu meilės visiems :love:
Locked