Dėmesio! Mažyyytė šunytė!

Apie gyvūnus, kurie gyvena Giminės sodybose.
Gyvūnai, kurie rūpinasi Žmogumi ir aplinka

Moderator: Visi tvarkytojai

Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Sraigės irgi turi kažkuo maitintis... :roll:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Šiaip tai čia lyg ir ne apie sraiges tema . . . :roll: :roll:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

teisingai, cia tema apie tai kas turi isgyventi

mazyte sunyte ar kiti mikroorganizmai :)))
suprantu kad mes uz tai kad visi isgyventu
taciau reikia sukonkretinti prioritetus

ar
1. sunyte
2. mikroorganizmai

ar
1. mikroorganizmai
2. sunyte


PS. i mikroorganizmu seima ieina ir vyrai :)))
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

šunyte - tai moterys :)
mes ir iškeliam šunytę į pirmą vietą, kad pačios išgyventume :mrgreen: :wink:
-"Gelbėkit šunytę, kačiuką, sraigės puola mūsų tradeskancijas!", šaukia moterys.
-"Ei, mikroorganizmai! pastebėkite mus!" :wink: :wink: 8)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Dobis wrote:šunyte - tai moterys :)
mes ir iškeliam šunytę į pirmą vietą, kad pačios išgyventume :mrgreen: :wink:
Ir ar tikrai išgyvename? :roll:
O gal tik tada išgyvensime, kai duosime, neprašydami atgal? :wink:

Stebiu savo katę. Kai kačiukai buvo visia visia maži, nė per žingsnį neatsitraukė. Dabar, kai jiems jau kiek daugiau, nei mėnuo, mano dukra piktinasi: 'mamyte, kodėl ji savo kačiukais nesirūpina". Ji rūpinasi, bet rūpinasi paleisdama...
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

Svajukė wrote:

Ir ar tikrai išgyvename? :roll:
O gal tik tada išgyvensime, kai duosime, neprašydami atgal? :wink:
va, va paleiskime visus į laisvę, juk ir sraigės laisvai šliaužioja visomis kryptimis ir laisvai graužia kas joms patinka :wink: ir tada pačios labiau atsipalaiduosime ir nepyksime ant tų pačių sraigių, o kitamet dar pasodinsime tradeskancijų, kad sraigutės nenumirtų badu :lol:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

sunyte yra sunyte

o moteris yra moteris

tuo tarpu ar vyras yra Vyras ar tik mikroorganizmas cia spresti moterims
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

.Hm. . .šunyčiai, mikroorganizmai,sraigės, vyrai . . .išgyvensime, neišgyvensime,duosime neprašydamos . . .Man iš viso to kyla tokia asociacija. Tiksliau praeities prisiminimai. Kai aš savo vyrą stengiausi mylėti, tiesiog mylėti ir nieko neprašyti atgal, tai jo apetitas augo, o mano jėgos silpo, kol supratau, kad negaudama nieko atgal aš nieko jam
nebegalėsiu duoti. Išvada-išsiauginau sau vampyrą :shock:
Dar viena išvada-mylėti reikia protingai.Kai pradėjau po truputį save mylėti, skirti sau laiko, daugiau sau leisti,buvau apkaltinta egoizmu.Dabar aš to žodžio nebijau. Visiems sakau "Kai man gerai, tada visiems aplinkui gerai" :D . Tokios tokelės. Tokie mano patyrimai.
Ir dabar , kai darau kažką gera kitam, galvoju, kad sau darau malonumą.Ne dėl to, kad man kažkada atsilygins, o dėl to, kad man dabar malonu. Taigi tapau egoiste :mrgreen: ir viską darau dėl savęs. Taip pačiai galvoju ir apie dukrą,ja rūpinuosi ne dėl jos , o dėl savęs ir nieko iš jos nesitikiu.
MEILĖ SAU = MEILĖ KITAM. Savęs nemokėdamas mylėti, kito tikrai nemylėsi teisingai.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Na, šiaip jau negalima taip žiauriai apie vyrus. Juk paskui bus ir atsakas atitinkamas.
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

ech, sraige, pritariu as tavo mintims :lol: jau anksciau, jei pameni, sioj temoj rasiau, kad kai vyras ar moteris pradeda daryti vienas kitam nuolaidas savo dvasios saskaita, tai nieko gero is to neiseina, vienas tampa zombis, o kitas - kaip tu sakai vampyras :( jau ir as suprantau, kad reikia buti savimi, pasirupinti savimi, tokiu budu pasirupinama ir visais kitais - niekas niekam neskolingas, niekas negyvena lyg kalejime, visi laisvi :P :lol:
o sunytes, mikroorganizmai, vyrai-moterys - tai tik siaip juokeliai, mazos provokacijos. idomiausia, kad kartais isprovokuoji vyrus, o kartais moteris :wink:
o isvis geriausia - giminiskai neutrali sraiges role, nors kartais ta musu sraige ir nuduoda esanti tai vyras tai moteris :wink: :wink: :lol:
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

auu, o siandien maciau kaip keletas sraigiu poru lyg buciavosi :wink: :wink: :mrgreen:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, ir as anadien maciau besibuciuojancias, bet gal jos cia taip tik, broliskai ar seseriskai... :wink: :P

O siaip tai tema baisiai juokinga - sena kaip pasaulis ir logiskai nepaaiskinama... :wink: Bet visiskai sutinku su moteriskem - save reikia mylet, kai pavargstu nuo rupinimosi kitais, turiu labai gera ir veiksminga maldele:

"Dievuli, padaryk, kad MAN butu gera, o visi kiti nesvarbu... :wink: :P :) "

Siulau pasinaudot - tikrai padeda, o kai man gera, tai ir aplinkiniams neblogai... :wink: :P

Nu, vyrai ir moterys - bukit laimingi ir mylekit vienas kita, kaip ten Boria per koncerta uzdainavo:

"I love you, but I dont like you! :roll: " (shiknius biskiuka, a ne :wink: :P :lol: )
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

sakau, kad tas Boria "pižonas" :wink: :lol:
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Sraigės, kurios atrodo besibučiuojančios, kažką panašaus ir veikia. :D Jos yra chermafroditai ir turi specialius organus, biologų vadinamus "meilės strėlėmis". Jų pagalba viena kitą apvaisina.
Įsivaizduokit žmonių porelę, kurie "po viskam" kiekvienas pagimdo po bendrą palikuonį :D
Tai būtų džiaugsmo heteroseksualiems asmenims, o tai dabar vargsta žmogeliai, tiek fizine prasme, tiek juridine...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:D :D :P
Post Reply