Dėmesio! Mažyyytė šunytė!

Apie gyvūnus, kurie gyvena Giminės sodybose.
Gyvūnai, kurie rūpinasi Žmogumi ir aplinka

Moderator: Visi tvarkytojai

Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Jei moteris palieka ją spardantį vyrą, ji palieka save? :roll: O gal ji pati dėl tokio jo elgesio ir kalta? :?:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: chebra, klausau nauja Grebenscikovo diska, daug auksniu minciu, pav.:

...vse zensciny znajut, shto oni kak solnce,
a my dvizemsia vokrug nego kak planety,
no v etom nicego plochovo netu... :P :wink:

arba:

...odna zenscina predpadavala jazyk Atlantidy sidia na kryshe :? ,
sosedi vidiali, kak kazduju noc' k nej sletalis jogi i letucije myshi :roll:
odin sviascenik vviazalsia s nej v spor (on tajno zelal ejio tela :wink: ),
no kakda on vytascil svoj argument - ona zasmejalas', ona uletela... :wink: :P
Last edited by darja on Sat 05 14, 2005, 11:02, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: negaliu susilaikyt, dar viena labai gera:

Bessmertnaja sestra Cho
poroju i jej nelegko,
kogda na kuchne bezit moloko :wink:
bessmertanaja sestra Cho (gal cia nuo zodzio "chaosas", nes jis vis dainuodavo apie sestra chaos... :P :wink: )
Last edited by darja on Wed 05 11, 2005, 15:25, edited 1 time in total.
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Na, Kipshe, tavo teisybės troškimas išsipildė, mūsų peliuzas jau nebegyvas :cry: Turbūt tobulas tas dieviškasis planas, bet man dažnai būna baisu jį stebėti....Taip turbūt atsispindi mūsų pačių mirties baimė...Vyrai šiuo atžvilgiu tikrai yra "tobulesni", jiems lengviau žudyti. Kipshe pasakyk, ar lengva tau butų nužudyti sergantį gyvūną?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:( kaip gaila, Irute, o as va, norejau maziukui palinketi sustipreti... Na, bet gal tikrai jo toks likimas - dabar kipshas gales dziaugtis ir sakyti: taip jums ir reikia, kad vyru nemylit, o tik gyvunus... :?

Zinai, Irute, as tai ne viena ka tik gimusi ir be gyvybes zenklu mazyli - ir kaciuka, ir pirma Leses suniuka - atgaivinau Sai Babos pelenuku i burnyte idejus, o ir ta mazoji sunyte tiek ilgai tempe tik del to, kad tu pelenuku gavo, bet auksciausiu planu nepakeisi, kad ir savo gyvybe atiduotum, tai seimynai, kuri ta maziuke ismete, po to prasidejo visos negeroves - zmona visai ijunko gerti (kaimynai kalba, kad net prostitucija uzsiimineja, kad pinigu uzsidirbtu graziems rubeliams...), tas jos vyras naujas rusas ja girta musa, tai ta naktimis pas mus verziasi - vienakart net sugedijau, kad musa zmona, pasakiau, kad tokie vyrai man ne vyrai, tai tas atreze, kad pas ji vo kiek moteru, o as atsakiau, kad nesvarbu - man tokie zemiau suns (zinot mane - kai uzsiuntu, negaliu nutylet :wink: ), tai paskui ta nakti atejes pradejo grasint, kad gal "perevodscika" pakviest, vienzo - ta nakti ja apnakvydinom, bet daugiau sakiau, kad neisileisiu - tegu patys savo karma nesa, tik vaikiuku gaila - kita diena ant laiptu mane sutike abu labai pagarbiai pasisveikino, kad ju mama uztariau... Pavedziau visa ju seima dievuliui, bet daugiau nenoriu su jais tureti reikalu...
O del tu maziuku - tai, Irute, neliudekim taip - dabar jiems lengva, jie skrajoja laimingi dausose (nors vis tiek, kai prisimenu, sirdi suspaudzia... :( )
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...taip, gyvunu labai gaila, bet dar nelaimingesni tie zmones, kurie juos ismete (tos kaimynes vyras irgi buvo "grieztas ir teisingas" - liepe ismest, tai va kaip dabar kencia, o but paemes - tikiu, kad viskas i gera butu pasisuke...) ar linkejo jiems blogo - tepasigaili ju Dievulis, jei gali...
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Na, Kipshe, tavo teisybės troškimas išsipildė, mūsų peliuzas jau nebegyvas

deja, neturejau tokiu troskimu
tegul gyvena peliuzai, kuo daugiau ju tuo geriau
tegul laksto pulkai sveiku graziu mazyciu sunyciu
ir kaciukai tegul neserga

o mes, vyrai isgyvensim ir vieni, taip jau buvo ne karta...

ir noriu tik laimes palinketi jums moterys, ir laimes jusu gyvuneliams kad jie dar daugiau jums dziaugsmo atnestu
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

niekas jusu, vyru, nevaro i dykuma, bet jei man kuris pasakytu - arba suo (ar kitas koks vargsas gyvunelis) - arba as, tai sakyciau tokiam "viso gero" - jau geriau gyvensiu skurdziau, bet ramiai galesiu ziuret sau i akis.

Beje, prancuzes turi labai gera posaki: "myli mane - turi pamilt ir mano suni"... :wink:
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Kipshe, o iš kur ištraukei, kad mes nesutalpinam širdyje šalia kitų gyvų padarų ir vyrų? :roll: Tik kartais ten truputį skauda nuo visko... Tada gal ir nemokame parodyti, kokie esate svarbūs...

Te būna gera visiems: kačiukams, peliukams, šunyčiams, ir jau kas be ko vyrams, moterims, vaikams. :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: teisingai, Loreta, - tu visada labai graziai pasakai: tegu buna gera visiems visiems, nes visi yra vienas didelis kunas, ir jei vienam skauda - skauda visiems... Tegu tad kiek imanoma neskauda niekam... :)
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>niekas jusu, vyru, nevaro i dykuma, bet jei man kuris pasakytu - arba suo (ar kitas koks vargsas gyvunelis) - arba as

sakyti cia nieko nereikia, laisvas vyras pats mato kada jam jau laikas iseiti...


>Tada gal ir nemokame parodyti, kokie esate svarbūs...

vyrai irgi stengiasi parodyti kad moterys jiems nesvarbios
sistema veikia tobulai...


>Keista, kad patys vyrai lenda į tokią temą - juk čia apie gyvūnus kalbame?? Negi jie save gyvuliukams priskiria???

pradekim nuo to kad cia ilindo vienas save pati atstovaujantis asmuo, ir tas asmuo ne vyras, o kipshas, kipshas - netgi ne zmogus
antra - bendravimas ne nuo temos priklauso o nuo bendraujanciu asmenu
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Kipshe, ne į temą, bet... O kodėl vyrai palieka moteris? :roll: Kodėl tas, kuriam taip svarbu žemė, gamta, užmiršta tą, kuri šalia? Kodėl žemė jam tampa svarbiau už žmogų? :?
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

:h: Lulle Viilma raso, kad moterys, kai joms truksta emocinio rysio, svelnumo ar zmoniskai kalbant meiles (arba jos israiskos), pamilsta daiktus arba gyvunus - paziurekime, kaip vienos moterys pradeda puoseleti savo namus, prisiperka visokiu jaukiu daikciuku, nuolatos svarinasi, o kitos isigyja gyvuna, kuriuo ima rupintis daugiau nei vaikais, kurie dazniausiai buna jau paauge :P kartais taip demonstratyviai rodo meile gyvunams, kad papiktina vyrus ir tikriausiai siems knieti tam gyvuneliui ispirti - jie tai daro mintyse, moterys viska jaucia ir tampa dar nuozmesnes vyru atzvigiu, vyrai taip pat jaucia ir sueina i save - praraja tarp ju vis gileja..
ir moterys ir vyrai turbut siekia surasti salycio taskus, suprasti vieni kitus, daro nuolaidas, bandydami prisitaikyti vieni prie kitu, prisiderinti prie vienas kito vertybiu, taciau daznai persistengia su savo aukojimu ir tiesiog isduoda save. o tokius zmones ju antroji puse dazniausiai palieka arba dar labiau sugniuzdo ir pajungia savo interesams, kaip koki zombi. jei tarp vyro ir moteris nuo pat pradziu yra dvasinis ir idejinis bendrumas, tiketina, kad ju sajunga bus kurybiska. jei vertybes skiriasi, bet abu arba bent vienas ju yra stiprios asmenybes ir siekia buti laisvas (laimingas), tai jis tuo siekimu ir kita padarys laiminga. ir net jei ju keliai issiskirs, jie nebus nuo to nelaimingi, nes jie nebijos. tokios mano mintys siai dienai :)
:love: :love: :love:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

[quote="Kipshas"]>Na, Kipshe, tavo teisybės troškimas išsipildė, mūsų peliuzas jau nebegyvas

deja, neturejau tokiu troskimu
tegul gyvena peliuzai, kuo daugiau ju tuo geriau
tegul laksto pulkai sveiku graziu mazyciu sunyciu
o mes, vyrai isgyvensim ir vieni, taip jau buvo ne karta...



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Last edited by sraige on Sun 05 15, 2005, 15:27, edited 1 time in total.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

dobis - saunuolis, mastai teisinga kryptimi
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Dobis rasinio isvada: vyrai turi rodyti daugiau demesio ir silumos moterims, tada jos bus laimingos, nepuls perdetai svarintis ar pernelyg myleti gyvunus... :lol:

Bet baikim tuos vyru ir moteru karus - niekad nezinojau kvailesnes temos - juk is tikruju nei vyrai be moteru, nei moterys be vyru negali pajaust harmonijos - ar tai butu dvasine ar fizine harmonija. Negaliu atsiklausyt naujo Grebenscikovo albumo:

"...s menia necevo vziat',
no to shto est - u tvoich nog..."
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

na ir puikus poetas tas žaltys Grebenščikovas ir - išmintingas :!: :mrgreen: :lol:
"Dievas sutvėrė žmogų vyro ir moters pavidalu" - matot, atskirai mes net ne žmonės. taigi, turime savo dvynę/į  :yy:  :yy:  :yy:

o ką Sraige, tu vyras :shock: :?:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: tikrai puikus poetas (nors ir i rima ne visad pataiko :wink: ), nes nuosirdus...
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Sreigė vyras :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:roll: mano galva, biologiskai sraiges isvis hermafroditai... :wink:

(tik nesupyk, sraige, - cia as ne apie tave... :wink: )
Post Reply