Anastasijiečių požiūris į gyvūnus

Apie gyvūnus, kurie gyvena Giminės sodybose.
Gyvūnai, kurie rūpinasi Žmogumi ir aplinka

Moderator: Visi tvarkytojai

darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? mano bendradarbe - tokia gyvunu myletoja kaip ir as - kai numire jos kalyte, ieskojo suns - tai is gailescio nusipirko "Akropoly" dvejus metus laikyta taksiuka, anksciau jie ten su sesute 2 kv. metru plote gyveno, o paskui sesute kazkas nupirko, tai tas baisiai liudejo, tai ta Nijole ji nupirko. Reikejo pamatyt, koks jis buvo - visas pradvises myzalais, kaip laukinis, nemates nei zoles, nei sniego, nei gryno oro, viska dauze, grauze, kandziojo svetimus zmones - zodziu, vargo baisiausiai moteriske, nors jis ja pripazino be jokiu islygu, bet su laiku tas Akriukas atsigavo, nustojo piktybiskai elgtis ir dabar visai padorus suo patapo, bet zinotumet, kiek ji vargo, kiek idejo meiles, jegu ir kantrybes, kad jam uzsimirstu suzalota vaikyste... Is pradziu norejo ji kreiptis i gamtosaugininkus, bet paskui suprato, kad jie ten viena chebra ir varnas varnui akies nekerta, tai paskui numojo ranka...
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Pas mane irgi narvelyje gyvena 2 pelės :wink: ,tai kartais pagalvoju-ar ne geriau jas atiduoti katinui?Čia jų natūralus maistas... :lol:
Viską daryk 100%
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, dar galima ir auksine zuvyte pietums - ir ji nevargs stiklainy, ir katinui skanu... :wink: :P :lol:
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

darja wrote::wink: aha, dar galima ir auksine zuvyte pietums - ir ji nevargs stiklainy, ir katinui skanu... :wink: :P :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Viską daryk 100%
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

O man kaip gaila buvo tame akropolyje pamatyti grazuolius drugelius pardavinejamus!mazame stiklainelyje,nuleide sparnus...Taip gaila,norisi nusipirkti ir i laisve paleisti,bet vienas apie 70lt kainuoja!cia vasara maciau,dabar gal ir nera...Su drauge prieinam,paziurim i tuos drugelius,pardaveja ikisa i stiklaini pirsta,nori ji pajudinti "kad pirkejai pamatytu koks fainas tas drugelis" bet drugelis nereaguoja...Gal ir arti mirties buvo...As manau,kad tos visokios Kikos ir pelnosi is zmoniu gailescio.Kai paziuri,kokio dydzio patalpa kur laikomi grauzikai,ir kur laikomi suniukai...Suniuku patalpa vos 2 kartus didesne,jie ten vos issitenka :cry:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:( jo, man irgi gaila parduotuvese plaukiojanciu leisgyviu karpiu, o i gyvunu parduotuves net nesinori eiti...
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

na ir temą baisią užvedėt apie gyvūnų kaip daiktų vartojimą - ir nėra ko ten eit į tas Akropolių zoologijas - o gal pašnekėkim apie Kauno zoologijos sodą? kada paskutinį kartą buvote? patiko? :wink: :( na gerai, ko čia aš pristojau. viskas ir taip aišku, kad yra negerai :P
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? gal ir negerai, o ka padarysi?
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

hm :roll: per daug čia nieko ir nepadarysi. galiu atsakyti tik už save ir įskiepyti savo vaikams humanišką požiūrį į gyvūnus - jei ir kiti taip darytų, mūsų būtų daugiau :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ir as taip manau...
Mėnulio žiurkė
Posts: 10
Joined: Tue 01 23, 2007, 1:59
Location: Klaipėda

Post by Mėnulio žiurkė »

Zooparko idėja man nesvetima.
O gyvenimas savo sklype be gyvūnų praranda natūralų žavesį. Nors, vis dėlto renkasi žmogus, bendrauti jam ar ne su mažesniaisiais broliais. Gal jis neturi ką jiems duoti, kad mainais paimtų jų naudą ir pamokymus.
Oligarchas
Posts: 17
Joined: Sat 02 03, 2007, 14:26

Post by Oligarchas »

Gyvunus laikyti visada malonu ir gerai, jei jiems gali sudaryti geras salygas. O visu pirma reikia duoti daug erdves. Biauru ziureti, kai zmones laiko kanareles narviuke su dviem sakelem sokinejimui. Aceit geriau tada ciulba. Tai melas, duokime gyvunams erdves, nelaikykime ju po viena ir bus ir malonu ir sazine rami. :)
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

teip... o ar mes tikrai žinom, kokių sąlygų jiems reikia :?: :)
Oligarchas
Posts: 17
Joined: Sat 02 03, 2007, 14:26

Post by Oligarchas »

Kas domisi, tas suzino. Stebint gyvunu gyvenima ne taip jau sunku suvokti kas jiems tinka, o kas ne.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

tai, kad aš turiu gyvūnų ir domiuosi jais ir stebiu, ir vis tiek nežinau, ar jiems pas mane gerai (maisto į valias, erdvės - visas kiemas ir miškas ir net veistis leidžiu) :roll: :P :D
Oligarchas
Posts: 17
Joined: Sat 02 03, 2007, 14:26

Post by Oligarchas »

Tai kodel abejoji ju gerove? :)
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Labai myliu gyvunus, labai noriu turet ir suniuku ir kaciuku, ir ziurkiu visa tunta. Bet.. Laisvai paleisti gyvuneliai labai greitai veisiasi, o kokiom piliulem ar operacijom kankint ju nenoreciau. Kaip tokia problema ishsprest? Be to, daznais suo pasizymi tuo, kad garsiai loja! Buna tokiu, kurie loja pamate kate, pauksti, dviratininka, kaimyna ir t.t. Ir tik nereik sakyt, kad aukleti reikia. Buna tokiu, kurie tiesiog temperamentingi.
Ir dar - baisiai liudna, kai jie numirsta. Oi, negaliu, kaip liudna.
Tai vat, del tokiu problemu vis dar mastau, ar tikrai noriu laikyti sodyboj gyvunus. Tiksliau, noret tai noriu, bet ar tai labai protinga... Suo ant lenciugo-liudnas vaizdelis...
batuotas katinas
Posts: 157
Joined: Mon 01 22, 2007, 17:43

Post by batuotas katinas »

darja wrote::wink: aha, dar galima ir auksine zuvyte pietums - ir ji nevargs stiklainy, ir katinui skanu... :wink: :P :lol:
Žavitės kinų karosais? Katinai karosus valgo.
Ona
Posts: 16
Joined: Wed 10 29, 2003, 16:06

Post by Ona »

Siek tiek informacijos gyvunu tema.
Penktadienio "Respublikos" priede "Gyvenimas" bus isspausdintas didelis straipsnis apie vargsus gyvunus Vilniaus "Gyvunu globos (galabinimo!) namuose".
As pati is tu "namu" esu praeita menesi pasiemusi dvi katytes, kurios i trecia diena abi padvese... Mat ten taip "globoja" gyvunus...
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Ona, mes juk nežinome, ką tos katytės yra "užgyvenę", kol pateko į globos namus. Man vaikai prieš savaitę atnešė sergantį kačiuką iš lauko, už dviejų parų, nors ir intensyviai slaugytas, gydytas, jis nugaišo. Tai ką aš turėčiau kaltinti? :cry:
Post Reply