padekit...

Apie gyvūnus, kurie gyvena Giminės sodybose.
Gyvūnai, kurie rūpinasi Žmogumi ir aplinka

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
cimbou
Posts: 1
Joined: Mon 02 05, 2007, 10:37
Location: Vilnius

padekit...

Post by cimbou »

sveiki...turiu didele didele beda...mano mazasis kaciukas-paauglys-Povilas visai isprotejo.buvo toks mielas kaciukas..o dabar neina susitvarkyti.viska drasko dauzo..nakti sudauze didziule moline vaza...jau nekalbu apie naujus tapetus,kurie visi dryzuoti nuo jo nagu..visos geles isdauzytos..nebeimanoma apsikesti.gal turit patarimu kaip ji nuraminti?
cimbou
Angeliuke
Posts: 131
Joined: Thu 11 11, 2004, 12:34
Location: Vilnius

Post by Angeliuke »

Nieko nuostabaus :) Visada pries paimant koki gyvuneli reikia pasidometi jo charakteristika :|
As ir turiu kate, tai su visomis savo gelytemis (o ypac su savo didziaja kaktusdu kolekcija) teko atsisveikint. dabar ji kesinasi i mano apelsinmedi, karstosi ant jo kaip bezdzione drazkydama zieve ir lapus. Ir ne duok die jei atsinesi nauja sodinuka!!!!!!!!!!
Kita vertus juk tai gyvunas ir mirtinai reikalinga laisve, judesys.Tai nieko nuostabaus jei jis karatis nusiaubia buta.jam juk reik issidukt!!!!!!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Sulaukusios metų katės ir katinai pasidaro paprastai ramesni-nebevarto taip daiktų.
aišku, jiems būna morčius:)
Angeliuke
Posts: 131
Joined: Thu 11 11, 2004, 12:34
Location: Vilnius

Post by Angeliuke »

maniskei pusantru, bet tokia pat paselus.Gal net dar labiau :roll:
juratem
Posts: 3
Joined: Fri 02 09, 2007, 20:15
Location: Vilnius

Post by juratem »

o kokios spalvos Jusu Poviliukas :) . Mano Mice buvo ryza, vadinasi ugnine, tai ir suaugusi buvo padukus. Tai kiek teko stebeti ryzas kateles ir katinukus, tai visi l. padyke :)
Angeliuke
Posts: 131
Joined: Thu 11 11, 2004, 12:34
Location: Vilnius

Post by Angeliuke »

O mano tai juodai baltai juoda, kaip marge :D :D :D padykus labai....miauksi ir bursbsi kaip tikra motera.... :D :D :D :D :D
Post Reply