Uodai

Apie gyvūnus, kurie gyvena Giminės sodybose.
Gyvūnai, kurie rūpinasi Žmogumi ir aplinka

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
batuotas katinas
Posts: 157
Joined: Mon 01 22, 2007, 17:43

Post by batuotas katinas »

Vadinas Megrė savo knygose niekur nerašo, jog uodo įkandimas yra gerai ir į sveikatą?

Aš niekur nebėgu nei nuo uodo, nei nuo bitės įkandimo. Deja angies man reikia saugotis.
benasbenikasas
Posts: 2
Joined: Mon 06 29, 2009, 17:18
Location: Siauliu rajonas

Re: Uodai

Post by benasbenikasas »

Linksmai cia..

Sedejau po azuoliuku ir sugalvojau rituala prisijaukinti uodams ir gal kitiems vabaleliams.
taigi, vakare, kai uodai aktyviausi, reikia atsisesti ant zoles ar kur kitur, svarbu patogiai, ir
su dziaugsmu laukti uodo(u). Stai jis atskrenda ir tavo kune iesko jam labiausiai patinkancios vietos.
Visa Tai stebeti su meile ir supratimu jog jis tau nieko nelinki blogo. Leisti uodui prisiurbti tavo kraujo ir keliauti kur jam reikia. stai ir viskas mums bet ne uodui.

Uodas visas patenkitas, jog jam pavyko gerai papuotauti, gryzta i savo pelke, nezinodamas, jog jo pilve gludi visa informacija apie zmogu, prideda daug kiausineliu.
is kiausyneliu issivysto lervutes, kurios vel tranformuojasi i uodus.
stai skrenda naujas burys uodu, su zmogaus genetine informacija, ir sutinka ta zmogu jau ruosiaisi pulti bet staiga, vienas sako:
ei, broli, nepulk sito, ar neuzuodi, jis musu kraujo, "savas"...

p.s. stai taip. viskas butu buve kitaip, jei zmogus nors karta butu pikta pagalvojes, juk uodai tokie mazyciai jautrus vabaleliai..:D
ir visiskai kitaip butu buve jei uoda butu suvalgiusi greitoji kregzdute:DD
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Re: Uodai

Post by Laimis »

Megre rašo, kad Anastasijos ir jos giminaičių uodai nepuola. Taip pat rašo kaip to galima pasiekti mums.
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Bogdan
Posts: 16
Joined: Sat 05 23, 2009, 21:26
Location: Vilnius

Re: Uodai

Post by Bogdan »

O galite priminti kaip tai padaryti mums? :?:
kestutis670
Posts: 183
Joined: Mon 01 18, 2010, 15:02

Re: Uodai

Post by kestutis670 »

:h: Sveiki.
Kai buvau vaikiščias prisimenu kaip toks senis "Sodzikas" mus ".mokė"gintis nuo uodų: sakydavo , kad reikia atsargiai pagauti vieną uodą ir jį nugirdyti degtine. Po to jis , būdamas girtas išvaikys likusius :D . Iš tiesų to seno girtuoklio nekąsdavo uodai , nors mes vaikigaliai tik ir pliaukšėdavom...
Jei rimtai , tai uodai , moskitai ir kiti kraujasiurbiai vabzdžiai nemėgsta alkoholio tvaiko , tad buteliukas pigiausio odekolono ar paprasčiausios degtinės šlakelis gali padėti vakarojant.
Dar esu pastebėjęs , kad tik atvykus į vietovę kur yra uodų - jie aktyviai puola , tačiau po kurio laiko tas jų aktyvumas sumažėja. Tarsi tampi "savas".
Jei į savo sodybą atvykstate tik savaitgaliais , tai nėra ko stebėtis , jei uodai aktyviai puola. Daug lemia ir žmogaus jautrumas įkandimui , mat kad galėtų išsiurbti lašelį kraujo uodas pirma turi suleisti tokio fermento , kuris neleidžia kraujo kūneliui sukrešėti , priešingu atveju užsikimštų jo siurbtukas :D Na ir nereikia jaustis be galo reikšmingu. Didelio čia daikto jei koks uodelis ir pavakarieniaus tavo kraujo lašeliu. Beje , donorai aplamai būna geresnės sveikatos būklės...
:love: :h:
Jovke
Posts: 10
Joined: Sat 10 09, 2010, 11:00

Re: Uodai

Post by Jovke »

Aš irgi porą kartų stebėjau, kaip uodas siurbė mano kraują, ir labai prajuokino tas, kad jis tiek prisisiurbia, jog po to vos paskrenda :lol: Aišku, po to niežtėjo, bet labai į tai nekreipiau dėmesio. Šiaip, stengiuos jų netraiškyti, tiesiog nuvyju, jei kas ir tiek, o jei vis tiek neatsikabina, tada susinervinu, bet nepasiduodu ir vis tiek ranka mosikuoju, vėliau jie pasitraukia. Aš laimiu :lol: :lol:
Dar man kažkas sakė, kad galima juos traiškyti, bet tada reikia pasakyti, pvz:'' Atgimk į gėlytę''. Tačiau aš pasirenku nuvyjimo variantą.. :lol: :love:
Post Reply