Apie šunis

Apie gyvūnus, kurie gyvena Giminės sodybose.
Gyvūnai, kurie rūpinasi Žmogumi ir aplinka

Moderator: Visi tvarkytojai

darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:( nuosirdziai uzjauciu tave, Jone, bet gal liudesi tau padetu uzmirst kitas draugas - pas mane sode vis dar gyvena tas jaunas (kokiu 2-3 metu), grazus, protingas, istikimas, atsidaves, draugiskas, labai geras sargas, nemazo ugio suo Rudis (Ryzikas) - jau patikek manim, pazistu sunis ir nemeluodama sakau, kad puikus suo, tik... kambary jis negaletu gyven, nes jau priprates laisvai lakstyti - jei kokioj sodyboj, tai butu idealus suo...
J

Post by J »

Dėkoju, Darja, už pasiūlymą.
Tik man patarė greitai į namus nieko neparsivesti, nes manasis Pikutis sirgo. Kad sąnarius skaudėjo, tai ir man buvo aišku, bet atsargųs žmonės sakė, kad negalima atmesti ir kitokių ligų. Neduokdie, dar kokia, kuri galėtų pakenkti naujam mano draugui. Žodžiu, turiu laukti...
Liūdna, bet... ilgiau išliks atminty mano ištikimas šuniukas.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...gal tu ir teisi - po mano pirmojo suns mirties as tik po 5 metu panorau kito... Laikykis, miela Jone, zinok, kad jam dabar gerai - nieko neskauda, skraido sau lengvas ir laimingas dausose - taip as galvoju, kaip prisimenu mane palikusius gyvunus, zmones, net augalus...
J

Post by J »

Kai einu gatve ir matau šunį, žvelgiu į jį be skausmo, nes nė vienas mano sutiktas šuo nepanašus į Pikutį.
O prisimint "tos"dienos nenoriu...
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Tikrai sunku, kai gyvuniukas artimas pasitraukia..isgyvenau...
Zinai, o man labai daug patyrimo ir minciu sukele bandymas sau atsakyti i klausima-ko pamoke mane sis gyvunelio isejimas?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...as irgi, Dina, bandau suvokt (ir manau, pavyksta), ka jie man tuo norejo pasakyt - juk ir zmones iseidami daug pasako...

...vakar vakare vaziavau pro Rasu kapines, jau buvo tamsu, kai kur dege blausios zvakeles, tik ziuriu - prie vieno sviezio gelem apdeto kapo stovi jaunas vaikinas poilgiais sviesiais plaukais su juoda striuke... Zinot, tas jo vaizdas neiseina is minciu - tarsi kokia sviesa nusviete samone, kad yra dar sioje zemeje tikra meile, tikri jausmai, kuriu neiveikia net mirtis...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...gal ne vietoj parasiau ta grazu regejima - temoj apie sunis, bet man viskas viena, viskas vienodai vertinga... :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:!: :!: gal kam reikia - musu Fabijoniskiu stotelej glaudziasi jaunas (kokiu 1 m.), nemazas, matosi, kad pakankamai sargus suo - reiktu ji skubiai kur nors itaisyti, nes pagaus ir isves i prieglauda, nes pamaitinau, pagirdziau, tai pradejo "eit savo pareigas" - t.y. lot ant kitu sunu ir zmoniu... Butu labai geras sargas... :roll:
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Musu svajoniu suo buvo -senbernaras,bet taip susikloste ,kad draugai padovanojo maza kalyte tigrine bulterjere,jai buvo luzusi kojele,tai jie negalejo jos parduoti tai isiule mums.Is pradziu labai nenorejau sios veisles ,bet dabar negalim atsidziaugti.Jai jau 8 metai.Pliusai tokie ,kad ji beveik niekada neloja-tingi,kai pastumi ir liepi ,tik tada suloja.Tikras cirkas su tuo suniu,visi bijo jos ,gyvename nedideliame rajone ,tai aplinkiniai vagis kazkaip stebuklingai aplenke musu butaTfu Tfu Tfu! per kairi peti ! ?ismokau is Darjos/nors i dauguma kaimynu butu buvo jie apsilanke.Minusai-labai jau megsta komforta,guli tik ant sofkuciu ir dar turi buti pagalvele ir t.t .kiek vargom su ja ..viskas veltui.Po to isgirdau laidoje kalbant apie sia veisle...kad teks susitaikyti su tuo reiskiniu t.y jie labai megsta komfortus!
Turim ir papuga nimfa vardu Morta,seniau pastoviai vykdavo "medziokle" krisdavom is juoko ..bet kai viena karta suo taip nupese vargse papuga ,tai kalei buvo labai gera "pamoka"dabar jos geriausios drauges...o ta Morta tikras cirkas ,ismoko jau tik vaikscioto zeme ,lesti is sunio dubeneliu ,net kartais tarsi jojike sedi suniui ant nugaros.Mano mazoji dukrele megsta nulakuoti suniui nagus ,apregti savo suknelem ir t.t paskutinis bajeris ,suo buvo nuspalvintas ruzavu flamasteriu. :roll:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:!: :!: :!: ei, bendradarbe rado po statybininku vagoneliu kale su penkiais mazais graziais suniukais, jos dukte juos seria - jau eda, laka, bet labai reikia jiems geru seimininku, nes ateis ziema ir kur jie, nabagai, desis... Kas nores paimti, skambinkit man: 8 652 128 27 (tik to mobilaus as nesinesioju - veikia tik prijungtas prie tinklo :lol: ) arba i namus - (8-5) 270 4565 arba i darba: (8-5) 252 6539, 252 6532 (kvieskit Dangerute arba Ligita).

Suniukai labai laukia geru seimininku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gizma
Posts: 61
Joined: Mon 01 23, 2006, 13:48

Post by Gizma »

http://public.fotki.com/Natyter/ nežinau ar atsidarys, galbūt ne į tą temą idedu, galbūt tokia nuoroda jau buvo. Tiesiog puslapis, kuriame galite išsirinkti šuniuką į savo sodybą :wink:
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

i sodyba geriausiai tinka stai sitas shunelis
http://antikoskarys.puslapiai.lt/RPG/warDog.wmv
bite
Posts: 2
Joined: Thu 11 16, 2006, 13:54

Post by bite »

sveiki visi,esu naujoke siame forume.radau si puslapi narsydama internete.ieskojau ko nors tokio kas padetu pakelti mano begalini skausma.as esu istikima sunu myletoja.penkis metus auginau auksini retriveri-Fibi.deje likimas sugalvojo atimti is manes mano geriausia drauge,kuri visada iskaluso,niekada neisduoda,sekioja visur is paskos mojuodama savo ilgaplauke uodega ir kas ryta apdovanoja "buciniu". viskas ivyko taip netiketai kad as vis dar nesusigaudau ar sapnas tai ar tikrove.siandien trecia diena kai namuose per daug tuscia ir tylu.man taip jos truksta as nezinau kaip pakelti skausma.kai kas sako,buna ir blogiau-mirsta zmones,bet man tai ne paguoda.
taigi,atsiprasau kad mano pirmas irasas siame forume toks liudnas.aciu kad iskalusete.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Zinau, miela bite, ka tai reiskia - netekti keturkojo draugo, bet taip pat gerai zinau, kad ta geriausiai gydo... kitas draugas, ir butent tas, kuris labai laukia tavo pagalbos - aplink tiek daug benamiu - priglausk koki vargsiuka - padarysi laimingu ir paciai sirdis atsigaus. Jei esi vilniete, galiu pasiulyti musu sode besiglaudzianti toki ne metu neturinti simpatiska ryza, panasu i vilkinuka ir labai miela suneka. Paimk ji - turesi puiku drauga, nes tikrai zinau, kad butent tie, priglaustieji, atnesa laime ir buna labai labai istikimi, gali uz savo seimininka net gyvybe paaukot...
bite
Posts: 2
Joined: Thu 11 16, 2006, 13:54

Post by bite »

aciu darja.deje as gyvenu uk.Kai gyvenau lietuvoje,visi benamiai sunes budavo sutemti namo,kkuo dabar uzsiima mano mama:-)siandien kaip tik iki velumos ziurinejau internete ivairiausias gyvunu prieglaudas.baisu,kai pasiziuri,kiek daug ju vargseliu ,niekam nereikalingu.pastebejau kad cia labai populiarus benamiukai tai stratfordsyro terjerai.as mielu noru priglausciau koki vargsiuka,bet deje kiek siandien ziurinejau,visa kas man priimtina yra gan toli,kitoj anglijos puseje.turiu omenyje suns charakteristika,nes turiu mazamete dukra ir katyte pas mus ne per seniausiai apsigyveno.taigi nenoreciau kad namuose butu karas.visgi jei nieko nerasiu,manau isigyti vel toki pat suniuka kaip turejome-auksaplauki retriveri.tik dar trupuciuka palauksiu,nes dar nesusitaikiau su mano mieliausios drauges netektimi.beje,visiems kam yra teke isgyventi gyvunelio netekti,rekomenduociau paskaityti knyga Animals And Afterlife.ta knyga yra anglu kalba.autore Kim Sheridan.nuostabi knyga,didele paguoda sunkia minute.man ji palengvino mano netekti.
labai ilgiuosi pasivaiksciojimu po miska su savo drauge.paisiilgstu jos silto kvepavimo salia,kai pasitikdavo man pareinant.beliko tik nuotraukos...... :cry:
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Re: Apie šunis

Post by Irute »

Pastebėjau, kad mūsų kalytė, kai ją kalbinu švelniais žodžiais, prisimerkia taip pat, lyg glostyčiau delnu :) Atrodo, kad glostau žodžiais.
Post Reply