Apie kates

Apie gyvūnus, kurie gyvena Giminės sodybose.
Gyvūnai, kurie rūpinasi Žmogumi ir aplinka

Moderator: Visi tvarkytojai

darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: geriausi linkejimai sauniajai Masytei ir visai chebrai :h: :D
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Kaip tau dabar smagu, Dobe. :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, bet ir rupesciu yra... :wink: Laimingai tavo gausiai seimynelei, Dobe... :wink:

Beje, o kada tu, Ryte, uzsiveisi nauju kaciuku - jau pavasaris, pats laikas... :wink: :P :D
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Pasiilgau aš mažiukų, darją. Ir savo katytės pasiilgau. :? Deja, katinas kačiukų neatveda... Nebent vaikai vėl kokių išgelbės mažiukų.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

ačiū tau, Darja, už linkėjimus :lol:
tikrai, Ryte, mum labai smagu. katytė tokia laiminga mama - atsigula šalia savo kačiukų, murkia, o jie ropinėja kap kiurmiukai, ieško "kranelio" :D o kai MAsyte juos prausia nuo galvos iki kojų, tai tik cypia ir cypia - labai jau šiurkštus tas mamos liežuvis :mrgreen: :D o katukų švelnumas nenusakomas - vienas juodulis tokio pat švelnaus kailiuko, kaip ir pati Masytė - o pamatytumėt kaip ji gražiai žvilga :D taip norisi visus niurkyti ir bučiuoti be galo be krašto :lol:
o katinas jau pajuto, kad namuose kažkas vyksta - kaI įsiprašė iš ryto į namus, tai bėgte užbėgo laiptais prie to kambario, kur spinta su kačiukais, ir jau taip jam knieti įeiti, krapšto letena duris, kniauksi, bet mes jas apdairiai uždarome - maža kas jam šaus į galvą, gal pamanys, kad peliukai ir suvalgys :shock: jau pradėjo namuose žymėtis teritoriją - galvoja, kad jo autoritetui iškilo rimta grėsmė. na tai ir jį pataršau už žandenų (o yra už ko :wink: ), paguodžiu, paglostau, parodau, kad myliu. fainas ir jis, tokia raina kniaukianti skumbrė :mrgreen:
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Skumbre:))) ojojoi:)))
Musu kate palepej buvo atsivedusi mazius, tai dziaugdavosi kaip kai ateidavom paziureti, murkia, trinasi ir ...kanda i koja, kai jau eini-praso, kad dar pabutum:)
Man tai dar grazus momentai buna, kai kate jau siek tiek paaugusius mazius "issiveda" link zmoniu, kaip ji juos moko, priziuri beginejancius.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu, man atrodo, Ryte, kad tau reiks kokia katuke is Dobes paimti - tada kitamet ir tu maziuku turesi :wink: :P :)

O mano Peckius tai baisiai myli maziuka Vincuka - na, tas jau visai ne maziukas, bet uz Peckiu mazesnis, tai Peckiukas daznai ji kaip kokia mama prausia, o kai Vincukui uzeina hormonu audros :wink: , tai tas kaip kokia siurbele isikanda Peckiukui i kakla, o tas nieko - kencia nabagas, o anksciau pats Vincuka skriaude - matot, kaip buna... :wink: :P
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Nepavyks, Darja: vyras prieš kelių katinų turėjimą bute... :?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? nu, du - tai ne keli... :wink:
Rugilija
Posts: 2
Joined: Fri 05 05, 2006, 11:35

Post by Rugilija »

Ir aš be galo pamėgau kates, nors anksčiau kažkodėl nemokėjau su jomis draugauti...
Tik dabar dar negaliu atsigauti, kai pradingo mano katytė. :cry: Pradėjau ieškoti kitos, bet net tokios spalvos rasti negaliu. Gal žinote, KAS TURI VĖŽLINĖS SPALVOS KATĘ ARBA KAČIUKŲ? Laukčiau bet kokių žinių, i paštą [email protected] arba tam pa2iam forume.
Rugilija
Posts: 2
Joined: Fri 05 05, 2006, 11:35

Post by Rugilija »

Pamiršau parašyti, kad ieškau būtent PERSŲ vėžlinės spalvos katės.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o tu geriau paimk is Dobes paprasta - pamatysi kaip dziaugsies, as savo Peckiu kai priglaudziau, tai buvo visas baisuoklis - apipesiotas kaip zvirblis, koja issukta, usai nurauti, tai mama bares - imi katina, tai nors grazu paimtum, o kai atsigavo, tai pamatytum, koks dabar pasidare - tikras Norvegijos misku grazuolis pukuotas (tfu tfu tfu kad nenugirciau), jei netiki - paklausk Dobes, ji tau pasakys... :wink: O ir mazasis Vincukas labai grazus, tik dabar kailis nusiures, nes pavasaris, o jis nekastruotas - norisi mergu, tai mazai eda, net skorbutas pripuole :( , bet uztat vakar palikau iseidama balkona, tai parejus mama vaikino neberado - visa nakti bledavojo, o Peckius be jo liudejo :wink: , uztat siryt, kai parsinesiau, gerai priede ir sian jau ramus - miega patenkintas... :wink: :P :D
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

Tikrai, miela, Rugilija, gerai darja sako, paimk iš manęs kačiuką arba katytę - bus tau mieliausias draugas. mano katytė atsivedė 4 kačiukus, dabar jiems 1 mėnuo, jau nori lipti iš dėžės. yra du pilki katiniukai-bernukai. vienas toks sidabriškai pilkas (aš ji praminiau Cepelinu), aktyvus, vis veržiasi i platųjį pasaulį. kitas jo broliukas irgi pilkas, bet su pamarginimais - padukai rausvi, letenelių galiukai balti, o vietomis dar yra šviesiai kakavinių dėmelių - ir ant nosytės tokių yra. žodžiu, įdomus katiniukas, jo ir plaukas labai švelnus. sako, kad trispalviai katinai būna didžiausi darbinykai - peliagaudžiai. dar yra dvi mielos smulkios juodos katytės su baltom "maniškom" po kaklu - tokios kaip jų mama, juodoji katytė Masytė. gal įdėsiu ir nuotrauką. man dabar didelis rūpestis, kur juos visus priglausti, juk jie tokie "naminiai" (gyvena miegamajame dėžėje), dar mamytės pienu maitinami, jos nuolat prausiami ir globojami, bet jau po mėnesio ar pusės reikės jiems ieškoti namų. tai labai prašau jūsų pagalbos, jei kas žinote, kam reikia katukų - atsiliepkite :)
aukalija
Posts: 9
Joined: Sun 04 09, 2006, 12:57

Post by aukalija »

Gal galite man paaiskinti, mano kates nosis yra jau dvi dienos slapia. Ar cia ne kokia tai liga?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Siaip tai kaciu nosys visad slapios, nebent slapia virs nosies - pastebejau, kad taip kartais buna mano Vinscukui, bet paskui praeina... :?
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

et, viskas čia tvarkoj su tom katėm, o mano nosis jau kelinta diena varva :( :wink:
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

Turim grazu katineli vardu Lūšius
Vakar sakau "is taves Luseli iseis puiki silta slepete"
tai Jurgita buvo tikrai nepatenkinta - ji nesupranta juoku

o siaip is Lusiaus jau gavosi puiki apykakle -
uzsilipa jis ant kaklo, apsivynioja ir murkia
vos neuzmigau vakar sitaip su juo :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu va, pagaliau musu kipsiukas-dievo kariukas katukui pribrendo... :wink: :P
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

nu, basta, o kas, jei slapia ir ten, kur plauku yra?.. :?
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

O, tai gal ir suniui tiks?
Post Reply