Apie kates

Apie gyvūnus, kurie gyvena Giminės sodybose.
Gyvūnai, kurie rūpinasi Žmogumi ir aplinka

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Apie kates

Post by Laimis »

Kate yra mano mylimiausias gyvunas. Gal dar yra kaciu gerbeju? Atsiliepkite, paplepesim, pasitarsim, kaip jas auginti, kaip priziureti. Kate, juk nuostabus gyvunelis..
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Laimi, mano Gabriele kaciu myletoja. Pagaliau issiderejo,kad kate gaus jau sia vasara: nereiks laukt,kol sodyboj apsigyvensim. :wink:

Bet va apie jas as nieko nezinau. Na: murkia, pienuka laka, zuvytes megsta. Ir... ?

Informacijos duokit!!! :D
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

Daro kaku i batus arba ant lovos jei kas nors tai katei nepatinka. tad reikia su ja draugiskai :)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Oi, kam taip baisiai? :shock:

Taip katinas elgiasi. O mes katyte turesim. :wink: Ir sisiu ji i vonia darys (o gal tiesiai i tualeta mokyt? )
Rolandas
Posts: 101
Joined: Tue 01 21, 2003, 3:50
Location: kažkur anapus

Post by Rolandas »

Tikrai daro kur nori. Ypac ten kur negalima. Pas mus laikinai augo katyte. Tai darydavo miegamajam lovos viduryje... Su jom reikia kaip su asmenybem...
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

Ech, Loreta. Optimistė, jei manai, jog su katytėm negali būt bėdų.
Pas mamą koks mėnuo katė ( trijų metukų ). Ar tai pyksta už vietos pakeitimą, ar nežinia už ką, bet sisiu daro kur tik nori:ir ant sofos, ir ant grindų ir netgi savo didžiuliame name, kurį specialiai pirkom iš buvusių šeiminikų, kad tik jai būt geriau. Ir daryt nėr ką.

Bet vis tiek KATĖ - numeris vienas. Į nieką nekeisčiau savo princesės. Visi gyvunėliai mieli, bet katė mieliausia.

O pieno katės nelaka, o jei laka, tai paskui viduriuoja.

Man saugiau gyvent, kai atsirado Muka. Jei noriu verkt, žinau negalėsiu: kanda į nosį sulig pirma ašara. skrandis streikuoja: visą naktį pramiegos ant mano skranduko. kai linksma man, ji iš laimės tiek laižo mano kaklą, kad atrodo kiaurai pralaižys.
ir dulkių valyt nuo spintų nebereikia: ji visur išlandžioja.
Ir nuo pelės baimę išgydė: prasėdėjau lovoje visą naktį, kai ji medžiojo savo pirmąją pelę ( mat bijojau, kad neatneštų savo grobio man į lovą ), ir to užteko - pelių nebebijau.
Ir tamsių drabužių nebenešiojam: ant šviesių nesimato jos plaukai.

Vienu žodžiu, vieni privalumai.
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Ingrida wrote:Ech, Loreta. Optimistė, jei manai, jog su katytėm negali būt bėdų.
Cia as save raminu is anksto, Ingrida! 8) Gyvenime jokio gyvuno nesu auginus, o vaikui jau katyte prizadeta. Vasara Gabrieles gimtadienis, tai katyte kaip ir dovanele bus. Ir buta pirmam aukste pirkom, kad Kite galetu eit pasivaiksciot ( na, kitokiam aukste ir negavom, bet dabar bandom privalumu rast :lol: ). Kaip gerai,kad tu kate turi: galesiu klausimais apipilt.
Va, pradedu. Ar geriau kiemo katyte parsinest ir augint, ar kokios kilmingos paneles paieskot? Mano mergytei tai tas pats. Svarbu tik, kad oranzine butu! :wink:
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

Va kiekviena katyte turi savo charakteri, tas tai tikrai. Tik veislines gali buti lepesnes. Bet ne visos... charakteris daugiau lemia... O is kur katinuka imti, tai galima vadovautis ir tuo, kad gal paimtas is kiemo, jis bus laimingesnis, tik is kiemo katinuka reikia maza dar imti, nes kitaip jis bus turputi laukinukas.
As kate laikiau 13 metu.. po to ji mire... :( o dabar kita kaciuke turiu. Ir jos labai skirtingos :) Bet abi labai myliu.
Jei imsti mazute katuke, tai ji labiausiai prisiris prie to, kas su ja maza uzsiims, kaip mamyte priziures, kas paskui valgyt duos. To kate ir bus.
Tualeto reikaliukai kiekvienai katei skirtingi. jei ji daro kur nereikia, gali prireikti labai daug pastangu issiaiskinti, kodel taip vyksta.
Mazi kaciukai valgyt bando viska, ka mato, kad valgo zmogus. Tai nereik nustebt, jei laks arbata, valgys obuolius, bananus ir t.t. :) Po to po truputi atsirinks maista tik sau. Beje, yra keleto rusiu kaciu - vienos eda viska, kitos eda tik sausa maista, kitos eda tik inkstus zalius arba sirdeles. Va jau sita suprast bus galima tik katei augant :)
Beje, esu isitikinus, kad kate issiurbia ligas. Visada ant skaudamos vietos arba ant srgancios vietos taikosi gultis. Manau, kad ir mano kaciuke issiurbe vezi is mano mamos ir del to pati mire - nes pries sirgdama ji visa laika ant mamos pilvo tupejo - o ji ten buvo operuota ne karta...
Tai va, kates musu gyduoles yra :) O maniske tai isvis kaip angelas sargas, visur paskui vaiksto, kai man bloga buna, vis tiek eina eina paskui, neleidzia man vienai buti :)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Kaip graziai parasei Vilte: jau ir pati tos katytes noret pradedu. Ir baime traukiasi, tirpsta, sklaidosi. Va, ir su tavim pasitart galesiu. :wink:
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

Tik iš namų. Su rūsio katėm gali turėt daug bėdų. Svarbu, kad iš namų, o ar kilminga ar ne , tai ne taip svarbu. Na charakteris. Pas mane SIBIRO. Ši veislė pasižymi laukiniškumi, neišauklėjimu ir begaliniu meilumu, prisirišimi. Ždžiu, kontrastai. Ir ji pirma mano gyvenime katė. Sėkmės
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

mieli forumo lankytojai, kodėl nemėgstate rašyti lietuviškų raidžių, žiūrėkite kas iš to gavosi, jei aš teisingai supratau. Viltė parašė
Vilte wrote:<...> Beje, yra keleto rusiu kaciu - vienos eda viska <...>
o galvojo keleto rūšių kačių, o Ingrida suprato taip.
Ingrida wrote:<...> Su rūsio katėm gali turėt daug bėdų.<...>
taigi gaunasi lyg ir anekdotas apie rūsio kates.

prisimenu senus laikus kai kompiuteriai nemokėjo parodyti lietuviškų raiddžių, buvo siūloma vietoje š rašyti sh ir pan. man tai tekstas be lietuviškų raidžių panašus į eilėrašti perskaitytą be intonacijos ir emocijų (robotiškai), pabandykite, greičiausiai net pats mėgstamiausias eilėraštis jums nepatiks.
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

:lol: :lol: :lol: prajuokino :lol:
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Leonardai: as irgi dabar sveplai rasau. Na tiesiog musu kompiuteris buvo 'susirges'(pasigaves virusiuka). O vyras kol kas neranda laiko viska suinstaliuot. Tai ir svepluoju sau. :wink:
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Su tais kompais kaip su katem, nesi tikras, kad jis tavo lietuviska teksta supras lietuviskai.Tad ir as sveplai rasau.
Mano gyvenime buvo dvi kates, o vaiku gyvenime - vienas katinas. Visi jie buvo, kaip sako mano dukterecia Ruta, "kiemshikiai" (dvorterjero atitikmuo). Niekad neturejom jokiu problemu su higiena, nei su sisiojimu ne vietoj, ar dar kokios nesamones. Bijojau laikyt katina, nes teko girdet skundu, kad visus daiktus namuose (net lekstes :mrgreen: ) suzymi, bet musiskis Kysius sposu nekrete. Uosle niekad nebutu isdavusi, kad namie esama kaciu.
Vargas tam gyvuneliui, jei tik buto sienas mato, ir vargas tiems seimininkams, kuriu augintinis nuolat ka nors is lauko parsinesa. Bet geriau tureti gyvuneli, nei nuolat girdeti vaiku zyzima "noriu to, noriu ano". Verta isidemeti Merfio desni apie naminius gyvunelius: juo daugiausiai rupinasi tas, kuris jo maziausiai norejo.
Bet tureti verta! dziaugsmas, kuri suteikia jo buvimas, tikrai virsyja rupescius.
Turesim sodybas ir neturesim JOKIU rupesciu su augintiniu tualeto reikalais. Jie patys susitvarkys, kaip prigimties paskirta.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Na va, Renata irgi kaciuku eksperte.Smagu! Jau ir as tos Kites noret pradedu. O kad man labiausiai ja rupintis reiks, ir taip aisku. Gabrielei kazin kuriam laikui uzteks kantrybes? :wink:
ir vis tik mano sirdele linksta i kiemo katyte. As tokia 'visu gelbetoja' jau esu. Veisliniai kaciukai ir taip gaus gerus seimininkus, o ks tais niekam nereikalingais gyvuneliais pasirupins? Nors viena isgelbeciau. 8)
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Aš irgi DIDELĖ kaciu gerbeja. Galeciau dienu dienas apie jas kalbeti. Namuose (nuosavam name) nemazai ju esam tureje. :) Taip, kiekvienas kachukas turi savo charakteri. Dabar turim du persinius: katina ir katyte. Jinai (jau atrodo ketvirti metai) laukiasi. Kas norit, galiu padovanot persini kaciuka arba katyte :D . Mes tai ju savo sodyboje name per prievarta nelaikom, eina jie i lauka kada tik panori, o vasara labai mielai snaudzia po medziu. Is pradziu buvo baisu, kad persiniai lepus, be to, pas mus nera tvoros, bet ismokinom niekur is sodybos neiti, tai dabar viskas tvarkoj :D
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Ausrine, mano dukryte nori oranzinio (ryzo katinelio).Pas tave toks bus? :wink:
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Ausrine, mes i svecius is karto prasomes katinuku paziuret. :lol: Kada galima bus? :wink:
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Mano kaciukai Siauliuose, siom dienom turi gimti. MALONIAI PRASOM I SVECIUS. :D
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Na, Siauliai tai ne pasaulio kraste. Mano tevai Jonisky gyvena, o uosviai - Siauliuose. Tai ir tu Siauliuose? :roll:
Post Reply