Apie kates

Apie gyvūnus, kurie gyvena Giminės sodybose.
Gyvūnai, kurie rūpinasi Žmogumi ir aplinka

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

as irgi is tikro tikiu :) kai Kite jus rado, buvau laiminga, galvojau, kad tikrai jos namai ten, ir ji - jusu :) Todel, kai isgirdau, kad kazkas ne taip, labai nustebau..ir prisipazinsiu - nuliudau. Bet dabar vel tikiu, kad viskas bus gerai :) Bus ir svelnumo, ir daug daug zaidimu su Ryciu; katyte, kai atsigaus po viso patirto streso, kai ja kazkas ismete, irgi nores daug zaisti, ji juk dar jaunute visai :)
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Aš irgi tikiu Loreta, kad viskas susitvarkys :)
Man iškilo vienas klausimas. Nekartą mačiau, kaip mažiukai vaikiukai gavę pasidžiaugt su katinėliu ar kitu gyvunėliu ima jį tampyt, ūsus karpyt ir panašiai. Suprantu, kad gal tik taip mažas vaikas moka su gyvunėliu elgtis, kad jis gal nesupranta, kad gyvunėliui nepatinka kai jį per prievarta verčia ką nors daryti. Bet kaip reikia vaikutį pamokinti, kad netampytų gyvunėlio? Ar vaikas nuo pat pirmųjų dienų turi augt su gyvunėliais (gal tada geriau juos jaus?), ar jam reikia kaip nors paaiškinti, kad nesielgtų su gyvuneliais taip kaip jiems nepatinka :?:
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

manau, kad is tikruju cia daug duoda augimas kartu su gyvuneliais. Nes kiek pazistu vaiku, kurie jau skaityk nuo gimimo buvo kartu su gyvuneliais, tai jie intuityviai visada su jais gerai ir elgesi. Keista, bet tas neveikia tokiais atvejais, kai pavyzdziui mamos brolis ar sesuo laiko koki katinuka ir toji mama vis atveza savo vaikiuka pasisveciuoti pas broli ar sese - vaikas kad ir gan daznai matydamas ta katinuka, vis tiek ji tampo uz uodegos, klijuoja guma i plaukus ir panasiai. Gal i visus klausimus ir atsako ta meiles erdve, kurioje viskas harmonijoje...
O cia juk mes atitole nuo gamtos, gyvunai nebesupranta prie kokio ritmo jiem derintis, todel taip ir gaunasi, todel ir patys geriausi vaikai nebezino, kaip elgtis su gyvuneliais.
O siaip tai manau, kad vaikui auklejime daug duoda pokalbis su juo, palyginimai - matai, kaip gyvunelis elgiasi, kai ji per prievarta tampai, ir paziurek, kuomet su juo elgiesi svelniai ir jis pats ateina draugauti - sitaip po truputi ir prisipratini - gyvunai prie vaikiuku, vaikiukai prie gyvunu :) siaip ar taip vaikiukai nori daug demesio is to gyvunelio, tik nemoka jo pasiimti :)
egismas
Posts: 49
Joined: Sat 12 07, 2002, 0:04
Location: Šiauliai

Post by egismas »

Geras..."...arba už suleidimą prašo 100 litų.":) Nu tiesiog kačių suteneriai kažkokie:)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Dovanoju mūsų numylėtą gražuolę Kitę. Šeimoj yra jai alergiškas žmogus, todėl turime skirtis.

Katytė švelni (net vaikams nekanda, nėra įdrėskusi ), tvarkinga (tupi prie buto ar balkono dukrų ir sako miau, t.y. leiskite mane savo reikalų atlikti :lol: ; nors jei labai reikia, savo dėžute sėkmingai naudojasi).

Kaip atrodo? Na, įsivaizduojat senbernarą? Ta va, katytė panašiu į jo kailiuku. Turkų Van veislės mišrūnė. Kaune ar Šiauliuose (ir jų apylinkėse) galėčiau ir atvežti. Gal žinote,kam reikai švelnios, mielos draugės-gyventojos?
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

niu atsiliepkit kas nors del tos katytes :( ji tikrai labai shauni, labai miela, draugiska... aisku, labai gaila, kad Loreta nebegali jos laikyti. bet va tikimes cia, tarp jusu, surasti siltus ir mylincius namucius Kitei... gal kam vis delto reikia kaciukes? :)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Jei kas abejojat ir norit pamatyti, Kaune į klubą galėčiau ją atsinešti. Arba pas mane į svečisu prašom užsukti. Ji labai myli žmones, mielai ant kelių ir svečiams susirango..
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

tureciau sodyba savo - paimciau
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Gaila,kad neturi... :(
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Labai myliu kates, tik su jomis man vis kokios "istorijos" gaunasi-jau 4-a katinas gyvena,nes vis arba mirsta arba dingsta taip keistai. O dabartinis jau sulauke istiso stazo-beveik 2 metai, bet va,pastaruoju metu dedasi keisti dalykai, sutapimas ar ne,bet katinukas eme taip keistai sirgti-temperatura,nuvezem pas veterinarus,vaistu suleido,po keliu dienu ir vel,veziojom kokius4 kartus,pasveiko,po to vel susirgo,ir dabar jis bejegis guli toks,neina beveik niekur,kazkas negerai jam aiskiai.idomus tik sutapimas-ir as ir sesuo sergam kaip tik,man su krauju kazkas,vitaminu trukumas,seseriai is viso keisti silpnumai tokie. Negi is tiesu maziulis musu ligas sugeria?..
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Stengiasi sugert. Taciau geriau nuo to jums nebus
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

tikriausiai sugėrinėja. Bet jei jau katinas susirgo pats, tai jau nelabai gerai. Jau matyt nebesuvirškina tu sugertu ligu. Dabar patį daktarėlį reikėtų rimčiau gydyti.. Ir dar pasekti, ar ko neprisilaižė/o - galėjo apsinuodyti kažkuo. Mano katei panašiai buvo, kai su valikliu skiesto vandens prisilaižė. Bet nieko, pasveiko. Tai linkim sveikatėlės ir jums, ir katinukui.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Sukluskite kačių mylėtojai!!!

Paspaudę nuorodą išvysite kačių GAUSYBĘ :)

http://www.stud.ntnu.no/~shane/stasj/pi ... index.html
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Šie pavyzdėliai tik keli...



Image




Image
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Ir dar keli...


Image



Image
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Ir dar keli...



Image



Image
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Keli, keli...


Image






Image
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

:arrow: :arrow: :arrow:





Image




Image
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

:mrgreen:






Image




Image
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Na ir pabaigai...





Image





Image
Post Reply