Apie kates

Apie gyvūnus, kurie gyvena Giminės sodybose.
Gyvūnai, kurie rūpinasi Žmogumi ir aplinka

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Man labai patiko Runa ir KOrys... 8)
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Labai prašau!Pasakykit kaip pripratinti kačiuką daryti į jam skirtą tualetą?
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: kai matysi, kad jau nori daryt - pagriebkit staigiai ir pasodinkit i dezute... :wink:
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Arba netgi jei kačiukas dar nenori nieko daryti, galima jį įdėti į dėžutę ir su jo letenėlėm truputį pakasti žvyriuką. Jis pamatys, kad čia galima kasti ir gal suveiks jo instinktas :)
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Ačiū jums.Dar laukiu patarimų,o tuos išbandysiu kai dėžutę susirasiu... :lol:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Rašau norėdama pasidalinti vienu klausimu dėl savo katytės. Jinai persinė, žinau daug kam nepatinka persiniai, bet man jie vis tiek faini, ypač dar dėl to, kad kiekvienas turi savo charakterį :) O mūsų katė mums labai labai gera draugė...:)
Tai va, aš labai norėčiau, kad jinai atsivestų kačiukų :). Vieną sykį ją jau nešiau pas katiną (jinai tik metų) , bet nieko neišėjo, nes tik tada sužinojau kokia jinai išdidi ir dar bijo svetimų žmonių, o ten būdama dėl to labai prasikankino ir būdama išdidi neprisileido to katino. Šiaip žmonės nelabai nori jos pas save laikyt savaitę, o ir patinas labai nedrąsus pas svetimus būtų. Tai mes visaip galvojom ką daryt ir galvojam, kad būtų gerai susirasti draugų ar pažįstamų, kas turi persinį katiną ir kaip nors pasaryt, kad tie katinukai susidraugautų.

Jei iš jūsų kas, gyvenantys mieste, turite persinį patinėlį, tai labai labai prašau pagalbos :) Jei ką, atvažiuočiau ir į kitą miestą :)
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Žinau, kad kai užeis morčius reikia vest prie katino :). Per morčių ir nešiau :) Gal ir per jauna būtų, bet morčiuojasi kas 2 savaitės, tai.....
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Ir mano po kurio laiko morčiuosis,o aš to tikrai nenoriu.Bet vesti pas katiną irgi ne... :no:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:D ot atradot beda - as va vis pamastau, ka reiks daryt, kai mano mazoji prades - ji ir dabar tokia su charakteriu, o kas bus tada - siaip tai galima duot valerijonu tabletuke - igrust i gerkle, kad nurytu, tai ir su Lese darau, kai labai cypia, bet vis vien nenulaikau - va buvo pries savaite visa para pabegus, jau maniau viskas, bet parsivilko kale... :wink: :P :)
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Ar ant jos pyksti? :roll:
Last edited by Liūtaširdė on Fri 09 02, 2005, 15:44, edited 1 time in total.
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

aš irgi turiu katytę, ji pas mus neseniai apie 1.5 mėn (radom sužeistą), gyvena, jai maždaug 1 metai. yra ir katinas senbuvys, kuriam jau 2 metai. abudu nekastruoti, ir man rūpi jų tarpusavio santykiai. kai katinas pareina iš lauko, tai katytė tik "murmurmur" kurkia it varlė ir stengiasi apuostyt jo pasturgalį, o tas bėga nuo jos lyg bijotų (na ji dabar tikrai nelabai kaip atrodo - su tokia plastikine pelerina, kad nenulaižytų šašų ant žaizdos). kitą kart jau anas prie jos lenda, tai anoji šnypšt ir su letenėlėm apsidaužo abudu. jūs man pasakykit, tas jos "murmur" tikiuosi dar ne morčius? man sakė, kad per morčių katės visaip raitosi. manoji atrodo dar apie rimtus santykius negalvoja, tik šiaip kabina, nori žaisti - nes visą diena namie pratūno (kol neužgis žaizda negalim išleisti), o anas lauke išsidūksta ir pareina namo ramiai paėst. nežinau, kaip seksis žiemą, kai katinas daugiau namie tūnos, ar jie draugaus, ar pešis. jei katytė būtų sveika, nesukčiau sau galvos, ji tokia guvi ir žvitri, kad apstatytų bet kurį katiną, bet dabar bijau, kad per peštynes nenukentėtų jos žaizda. gal kas turit panašios patirties? dar pasakykit, kada tas morčius būna - pavasarį ar ištisus metus? :D
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Būna pavasarį, bet jei duodama vaistų nuo norėjimo, tai sutrinka narūralus ciklas.Būna nori ir rudenį.
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

aha, tai supratau, kad iki pavasario bus ramu :) , nes jokių vaistų nedavėm ir nelabai norėtume duoti ateityje. ten sako baisūs hormonai, pažįstami šitaip "paskiepijo" savo katę, tai ana plikti pradėjo, bet atrodo pelenai padėjo :P
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Reikia kažkokį kitą būdą sugalvot,kad katė nesimorčiuotų... :roll:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: na, jei katyte sveika, tai morciuosis kokius du tris kartus per metus, ypac jei neleisit tureti kaciuku, tada ji prades bjauriai kniaukti, kaip drauges dukryte sako, sokti trepsiuka - t.y. pritupus ir pakelus uodega trepseti... :wink: Geriausia tokiu atveju iseitis - sterilizavimas, nes tie hormonai tai labai blogas daiktas. O siaip tai buna ramesnes, buna seksualesnes kates (kaip ir kales :wink: ), tai vienoms uztenka kokia valerijonu tabletuke i nasrus ikist ir perkencia, o kitos eina sienom, draskosi ir pan. Mano Lese tai per kiekviena ruja pabega, tik dabar jau nebepastoja (jauna turejo dvi vadas - is viso 9 suniukus, bet paskui daviau baisiuju hormonu, tai 2,5 metu nebuvo ruju, o dabar rujoja vos ne kas pora menesiu, tik nebuna suniuku). O ar as, liutuke, ant jos pykau? Na, ka cia pyksi ant gyvuno - juk ji ne is piktos valios, tokia jau ta gamta - dziaugiausi, kad gyva sveika parsirado, nes jau su mama verkem ir galvojom, kad negris, nors viduje nieko blogo nejauciau, tfu tfu tfu per kairi peti... :wink:
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Mūsu katytė, dar jauna (1 m. 2 mėn.), dar neturėjusi kačiukų, dabar morčiuojasi visą vasarą, kas mėnesį arba kas dvi savaites. O mes norim, kad ji atsivestų kačiukų :) Dėl to ir prašau, gal kas turite persinį katiną :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: turiu grazu pukuota didziuli katina Peckiu (na, pati matei :wink: ), tik kad jis kastruotas, taip tai butu negaila kaip tau, Ausrine... :roll: :wink:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Vargšas katinėlis... :cry:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: visai ne vargsas - uztat dabar su katinais nesipesa, o tik peliauja, galabyja kurmius ir siaip gamta stebi - gyvenk ir norek... :wink: :P :lol:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

O gal jis giliai širdį liūdi dėl savo pasididžiavimo... :(
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Post Reply