Apie kates

Apie gyvūnus, kurie gyvena Giminės sodybose.
Gyvūnai, kurie rūpinasi Žmogumi ir aplinka

Moderator: Visi tvarkytojai

jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Mes tai savo kate is rusio parsinesem. Dabar jai turbut 14 metu. Kate atsivede kaciuku daugiaaukscio namo rusy, o paskui kazkur dingo. kai parsinesem, ji buvo jau truputi paauginta, jau valge kieta maista. Bet vis tiek jai matyt mamos truko.. tai ji susirado toki kailiuka is seno palto ir ji gal metus zindo
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

[citata]
Katės nejaučia cukraus ir druskos skonio.[citata]

O ar galima katėms duoti pasūdyta maistą?

[citata]
Linkusios bendrauti katės sekioja savo šeimininkus iš vieno kambario į kitą tam, kad stebėtų jų kasdienę veiklą. [citata]

Aha, mūsų, tai dirba kiekvieną darbą kartu, nesvarbu koks tas darbas bebūtų :D Labai faina!

[citata] Jei katė jums įkanda po to, kai jūs paglostėte ir pakasėte jos pilvą, tai nereiškia, kad ji pyksta, iš tikrųjų ji yra patenkinta.
Masterfoods[citata]

Aha, teisingai :) Pastebėjau, kad maži kačiukai taip žaidžia su motina kate ir vienas su kitu, kandžiojasi pastoviai :) panašiai žaidžia ir su žmogumi :)
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Mano MIgliožė su Migliuku tokias audras namie kelia... smagu ziuret... nors katiniukas kartais net kniaukia is skausmo...
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

o mano katinas pasirodo mėgsta pyragus ir sausainius - kartą palikau ant satolo obuolių pyragą nakčiai, žiūriu iš ryto -apgraužtas. tik nežinau ar katinas, ar katė, nes turiu abu. sakyčiau alkani būtų, bet maisto buvo jiems padėta sočiai. dar kai valgiau kitą pyrago gabaliuką, katinas prisistatė ir tik kišo snukutį, atseit ir jam duok, daviau, aišku, kaip ir sausainių kažkada - tik amt ir surijo. pamatytumėt, koks jis dabar didelis prieš žiemą, kaip dryžuota bačka, tuoj man visą tarpdurį užtvers betupėdamas, nebepraeisim, ot tai bus tada :wink: :mrgreen: gal jis iš pavydo tiek kemša, kad katė nesuvalgytų. toji tai smulki, nepersivalgo. radau aš ją prie turgaus su nulupta oda ant nugaros (tiksliau - be odos, sakė vaikėzų darbas) vargom mes su ta žaizda iki spalio mėn. - ko tik vargšelė neiškentė - plastines operacijas ir praplovimus ir tepimus po keliskart į dieną. ačiū dievui, dabar telikęs nedidelis plotelis be odos (deja, kitaip nepavyko, nes vis iširdavo siūlė) dar nevisiškai užgijęs (turi susiformuoti granuliacinis audinys), ir katytę jau išleidžiam kasdien laukan pasilakstyti. tad jei bus kačiukų, kreipsiuos į jus mielieji, tikiuosi, man padėsite :?: :lol: :wink:
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

tai ačiū už gerus norus :love:

kai bus kačiukų, būtinai kreipsiuos. reikės ir man savo "dryžuočių" pasodinti ant dietos, jo paties labui. gerai, kad dar po laukus išsitranko, kitaip tikrai ne sveikatą jam būtų. saldumynai gyvūnams negerai, bet ir žmogui jie sveikatos nepriduoda, o aš taip mėgstu ką nors saldaus. savo rankomis iškepti pyragai ir sausainiai nekenkia- juose įdėta geros energijos ir meilės, bet pirktiniai... visi gi stengiasi pagaminti kuo pigiau - iš rafinuotų (t.y. išvalytų, kuriuose nelieka maistingų medžiagų ir ląstelienos) produktų - margarino, aliejaus, cukraus, miltų.. o kai kurie dar ir modifikuoti... vis prisimenu Megre (Anastasijos) žodžius, kad žmogaus išaugintos žemės gėrybes, kurios skirtos būtent jam, nes turi informaciją apie jį, padės atsikratyti žalingų įpročių. ale šiek tiek valios pastangų būtų gerai jau dabar :oops:
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Darja, turiu rimtą klausimą:
- gal tavo katinas - ne "eunuchas"? Nesurandu gero..... žento savo princesei :))))
Labai protinga katytė, egzotė (tik be dokumentų), vieną vadą turėjo - mama superinė. Dabar draugai labai prašo kačiukų, jau eilė laukia.
Ji, matote, į klozetą gamtinius reikalus atlieka, tai ir savo vaikus išmokytų. Vienintelis trūkumas - vandens nenuleidžia :))))))
Draugė, kuri kačiuko laukia, paskaičiavo, kad katė gyvena apie 12 metų. Vienam mėnesiui, laikant katę namuose, tenka spec "smėliukui" išleisti apie 25 litus.
12mėn*25lt*12metų = 3600 litų! Va čia tai pinigai "į užpakalį"... kaip ji pasakė :)
Jau geriau katytė, kuri "pataupys" tokias išlaidas, tada galima ir maistelį parinkti, ir vitaminukais pašerti...
Tik aš kastravimui nepritariu. Ką gamta davė, tas ir turi likti... O tai dabar visi eunuchai visų pažįstamų namus "puošia"...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Padauža wrote:Tik aš kastravimui nepritariu. Ką gamta davė, tas ir turi likti... O tai dabar visi eunuchai visų pažįstamų namus "puošia"...
Mano namus puošia tikras neapipjaustytas Princas. Pūkuotas, baltai persikinis. Savo reikalų atlikti laukan eina (pirmas aukštas jam labai tinka: pasako miau, švelniai letenyte kepšteli ir prisiprašo, kad balkono duris atidarytume. :lol: ). Retas kartas, kai dėžele naudojasi. 8)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Pastabėlė..... pastabėlė.... Žinau, kad ilgai gyvneti gali...
:( O mano mergytei - morčius, kavalieriaus po visus namų kampus ieško, serenadas plėšia.... Iš liūdesio net nosytė šlapia :(
O jūs, mieli forumiečiai, nei vienas savo augintinio "paslaugų" suteikti vis tik nepasiūlėte :( (
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

prašom prašom, turiu brandų kavalierių tikrą lietuvišką rainį, tik kaži ar tiks toks prasčiokas jūsų aristokratei :wink: :D jis namie nesėdi - naktimis, kai ne taip šalta, baladojasi, o grįžęs paėda ir pasiprašo į rūbų spintą miegoti - stebiuosi, kaip jis ten neuždūsta :shock: :lol:
o morčius jau prasidėjęs - manoji katūnė irgi vis bėga lauk, o apylinkės katinai baubia kaip kokie vilkolakiai :mrgreen:
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Bliamba..... Dobe, gelbėk "politinę padėtį", tiks tas tavo žentas! :wink:
Maniškė - aristokratė... be dokumentų, tai kaip ir "dvolterjerė" :))))
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

o tai kaip manai čia viską suorganizuot :roll: maniškis nelabai transportabilus - jis nemažas bičas, sunkokas, pastaruoju metu nelabai leidžiasi paimamas, vis nori sprukt, o jei nepaleidi, tai draskosi. bandyti galima, tik ar tavoji prisileis jį ? girdėjau, kad siamės, pvz. kitų veislių neprisileidžia, kad ir kaip norėdamos :)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Padauža wrote:O jūs, mieli forumiečiai, nei vienas savo augintinio "paslaugų" suteikti vis tik nepasiūlėte :( (
Oi, mielai savo Princą su panele supažindinčiau. Geras, švelnus, mielas katinas. Tik jis Kaune, o taviškė Vilniuj. :(
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

nelengvos tos katinų prišlybos :P :lol: pasiūlyt tai pasiūliau, o daba galvoju, vargsi vargsi, o kur garantija, kad maniškis vykdys pareigą - jis kad ir didelis, bet tokis bailokas, net nežinau, kaip elgtųsi nepažįstamoje aplinkoje :roll: o pas mus namie yra ir katė, tai gal jis jai ištikimas :wink: :P jinai irgi nekastruota :mrgreen: kai iš ryto eini pro duris, jau laukia interesantai po laiptais - kaimynų katinai įdomaujasi :wink: :mrgreen: :lol:
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Oi bliamba....
Merginos, kol mes savo augintinių piršlybų reikalus aptarinėjom, mano gražuolei serenadų periodas baigėsi :)))) Bet manau, kitą mėnesį pasikartos.

Kas ten apie kačių mėnesines kalbėjo kažkurioje temoje? Manau, kad kažkoks panašus efektas pasireiškia...
Kažkada mes ją "pafarširavme" kontraseksu, kad nemorčiuotų. Daugiau nei pati taip darysiu, nei kitiems patarsiu. Labai blogai, gyvūno psichika nukenčia. Gal po tokių siaubingų intervencijų paskui ir prasideda visokie rūšiai nebūdingi požymiai?

Maniškė - ne seamė, o egzotė. Juoda juoda. Žaliaakė. Kažkur matyt turi tos egzotės seamų kraujo. Bet visos pasaulio katės iš tų pačių šaknų kilo... Labai gera, protinga, miela katytė, visi jai draugai, kad tik glostytų... Į klozetą išmoko gamtinius reikalus atlikti, ir kartais iš juoko kristi galima, kai ji dangčio plastmasę "užkasa" :))) Nebrokija pasikviesti žiūrovų, kad pamatytų, kaip j tupi ir... kakoja, mat po to paprastai pagiriama ir kažką skanaus (tipo - žuvies gabaliuką) papildomai iškaulija :)
Pradėjo gudrauti. Paskutiniu laiku mes su vaiku pasitikriname, ar kuris jau padavėme maistelio, nes... meluoja :))) Aš pašeriu, iš sūnaus iškaulija, dukra būdavo iš darbo pareina, ir tą veda kad pašertų. Melagėlė... O sako, gyvūnai kvaili :)) Nieko panašaus! Proto užtenka.
Pamatė, ką aš panaudojau pasėdėjusi, tai ji po savo "patupėjimo" visą tualetinio ritinėlį su letenėlėm nuleisdavo ant grindų, ir jį "užkasdavo" Dabar ant sienos muilinė kabo vietoje laikiklio. Nebepatogu išvynioti :)))))
Taip kad... marti išgirta, lauksim kito momento :))))) Piršlybas pradėjom ;)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Padauža wrote:Pradėjo gudrauti. Paskutiniu laiku mes su vaiku pasitikriname, ar kuris jau padavėme maistelio, nes... meluoja :))) Aš pašeriu, iš sūnaus iškaulija, dukra būdavo iš darbo pareina, ir tą veda kad pašertų. Melagėlė... O sako, gyvūnai kvaili :)) Nieko panašaus! Proto užtenka.
:lol: :lol: :lol: Liuks katukė. :wink: Mūsiškis irgi panašiai sugeba. Kai kas pareina namo, tokiu graudžiu balsu mur-miau užtraukia, kad atrodo vargšo neiks parą nešėrė. Tas, kuriam jis taip pakoncertuoja, tuoj lekia koncervus atidarinėti. Vėliau paaiškėja, kad ponulis sėkmingai kelis kartus taip jau pašertas buvo. :lol:
Pradėjom susitarinėti, kuris šeriam, bo kitaip storuliu taps, į balkoną neužšoks. :lol: :lol:
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

Basta, o kiek katinų tu turi? man įdomu, nes turiu katiną ir katę ir katė gali atsivesti kačiukų :P nerimauju, kaip į tai sureaguos jos sugyventinis katinas - ar nepapjaus? šiaip jis ramus bičas, bet peles ir paukštukus tvarko kaip reikiant :roll:
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Pas mus buvo tokia situacija.Gyveno kate+jos suauges vaikas/katinas.Kate atsivede kaciuku (hm, neaisku, ar nuo savo vaiko:D)
Katinas pasidomedavo maziukais, kai paaugo-bande zaisti-bet kadangi buvo didokas maziuliams,taj bandydavo bent paridenti juos :D , nepiktybiskai:), patraukdavom ji nuo kaciuku.
O va is lauko katinas i nama buvo iejes ir papjove viena vada kaciuku.Isoko pro langa atvira, uzlipo i 2 namo auksta ir sandeliuke surado kaciukus...Kate buvo tuo metu pasivaikscioti isejusi...
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

ačiū, kad pasidalinot patirtimi :D mano katinai šiaip ne giminės, bet sugyvena gerai, abudu snukučiais pasitrina ir "mur-mur-mur" kurkia, katė lyg ir nori katiną paerzinti, pakibinti, bet jis per daug neprasideda - orus bernukas - o kai katinas kimba prie katės kaip kavalierius, tai jau ji jam su nagiukais kepš-kepšt (bent namie) :mrgreen: o ką jie daro, kai mes nematom, tai vienas Dievulis žino, che-che :wink: :lol: o pasirodo, kad du katinai berniukai irgi gali sugyvent, o aš maniau, kad visada kariauja :roll: na, jei katukė atsives kada kačiukų, tai jau tikrai stengsimės saugoti juos, nepalikti su "dėde" Priuškumi vienų, nors šiaip jis labai geras ir ramus katinėlis, toks didžiūūlis rainis storom letenom, tik kniaukia tokiu plonu "kastrato" balsu :mrgreen: :D
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Help, kas galit ir žinot. Katinui mūsų gražuoliui jau du metai. Paskutiniu metu tokis nuo jo kvapas baisus, kad net į namus leisti nesnori . Išmaudom, o jis ir vėl... :? Vyras jau ruošiasi vežti kastruoti, nes neįmanoma taip smirdantį gyvūna namuose laikyti. Gal ką geriau pataryti galėtumėt? :roll:
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

O jus ji i lauka leidziat? Nesupratau, ar jis zymi namuose teritorija? Ar tiesiog "kvepia"?:) Jei leidi i lauka pas kates, tada teritorijos nebezymi.
Post Reply