O koks tavo mylimiausias gyvūnas?

Apie gyvūnus, kurie gyvena Giminės sodybose.
Gyvūnai, kurie rūpinasi Žmogumi ir aplinka

Moderator: Visi tvarkytojai

PinČiukas
Posts: 29
Joined: Tue 06 15, 2004, 21:41
Location: Žaliakalnis

Post by PinČiukas »

Jei sudominau asmeniskai, klausk i privata. Cia gi ne biografinis forumas. :P
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Aušrinė Rašo:
Man tai kates, voveraites, eziukai, daug kitu ir pauksciai, pauksciai pauksciai

Pinčiukas rašo:
Tai ir kieles?
Taip taip ir kielės labai patinka :) Labai linksma į jas žiūrėti :D Mes jas dar vadiname ledspirikėmis, nes, kaip man mama liaudiškai pasakojo, jos į Lietuvą po žiemos grįžta vienos pirmųjų ir išspardo visus ledus :lol:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:lol: :lol: :P
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o zinai, kudel patinka - ogi tude, kad sie metai - Gaidzio (arba vistos :wink:) metai, tai reikia pasirupinti paukstukais, palesinti, galima koki plunksnuoti ir isigyti - pvz., varna ar kokia peleda... :wink:

Isvis jie dabar tokie nebaikstus pasidare, o kai dar pasikalbi, tai isvis nebijo... :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o man sian pro nosi kekstas praskrido... :wink:
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Mano mylimiausias gyvunas, buvo suo - vardu Amuras. Veisle bulterjeras :mrgreen: . O dabar labai pasiilgau kates.

Turbut mylymiausi gyvunai buna tie kurie gyvena netoliese dazniausiai :V
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Astrologė Nijolė Wolmer yra sakiusi, kad šiemet ypatingai pasireikš paukščių pasaulis.Jie gali atnešti įvairių žinių, juos reikia stebėti,jie gali prisileisti labai arti.
Fox
Posts: 18
Joined: Sun 07 17, 2005, 13:28

Post by Fox »

Aš negaliu pasakyti koks gyvūnas man labiausiai patika :P daug tokių.... o jei dar tenka su jais pabendrauti.... ne kartą esu gavusi pastabą, kad su šunimi (konkrečiu) bendrauju kaip su žmogumi. Tikrai, prisirišu prie gyvūnų ir man sunku į juos žiūrėti kaip į pliušinius žaislus ar nieko nenutuokiančius gyvius :mrgreen: Žinau ko nemėgstu, tai maži skraidantys ir zyziantys - visokie mašalai brrrr....
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

kad su subnimi bendrauji kaip su zmogum tai blogai manau nera :)
tik jei tau suo artimesnis uz zmogu tada tai jau tavo problemos, na ir to kvailo zmogaus kuris vis dar bando konkuruoti su tuo sunimi

o stai visokie skraidantys ir zyziantys man patinka
ir kuo jie didesni tuo labiau.
pvz kaip malonu man prie vieno ezero vaziuoti - milziniski laumzirgiai tiesiog dievina proga nutupti tau kur nors ant galvos, ant peties, ant rankos, kojos. is prigimties baugstus gyviai tiesiog patys prasosi kad juos is arti apziurinetum ir jais grozetumeis, manau jie laimingi kad bent taip gali pasitarnauti zmogui, nes mes juk dar nezinome didziuju laumzirgiu paskirties.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Fox
Posts: 18
Joined: Sun 07 17, 2005, 13:28

Post by Fox »

:lol: ne, šunys nėra man nei svarbesni nei artimesni už žmones.....
o laumžirgiai man irgi patinka.... tie kurie nepatinka - yra uodai, musės ir kiti panašūs į juos :mrgreen:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

ir kuo tau uzkliuvo muses? jos gi grazios, ypac man patinka tos kurios imituoja (panasios) i sirses
mano zemej jos megsta ant mane nutupti, netgi dideliais kiekiais, kazko ieskineja mano odoje ir svelniai kutena

ir uodai visai man netrukdo, jie grazus, dailus, idomiai skraido
stai su moteriskos gimines uodemis kiek sunkiau - kai kurios supranta jog as nenoriu buti ju isbuciuotas, o kai kurios ne. juk negaliu as vienu metu su jomis visomis draugauti.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Aš pritariu Kipshui, reikia tik su visais sutarti.Manęs ir uodės nekanda :mrgreen:
Na neturiu laiko su jumis plepėti, lekiu šventei pyragėlių kepti.
Fox
Posts: 18
Joined: Sun 07 17, 2005, 13:28

Post by Fox »

:lol: nepasakyčiau, kad mane kandžioti labai mėgsta, mane jų zyzimas psichologiškai veikia, tikriausiai vibracijos visai ne tos kokių man reikia.... gal per daug jautri esu, jaučiu net plauką ant manęs užkritusį..... vieną kartą deginausi... gulėjau ir pašokau... atrodė kad dideliausias skrajūnas praskrido liesdamas sparnais, o pasirodo buvo laumžirgis :D jei būčiau mačiusi, nebūčiau pašokusi :mrgreen:
Fox
Posts: 18
Joined: Sun 07 17, 2005, 13:28

Post by Fox »

:D būtent tuos parazitukus ir turiu galvoje, niekaip jų negaliu pamilti... :( iš kurios pusės tik bandyčiau žiūrėti :mrgreen:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

ropineja uodas man ant rankos, iesko kur krimstelti
as ji stumiu lauk kitos rankos pirstu,
o jis priesinasi, nenori skrist lauk :)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Fox
Posts: 18
Joined: Sun 07 17, 2005, 13:28

Post by Fox »

:lol: atrodo Kipshe, myli tu uodus, bijai juos ar jas nuskriausti.... :mrgreen: sadizmas.... ar tavęs taip niekas neskriaudžia, kad džiaugies bent uodais :D :lol: :P mergičkos, pakankinkit jį, tada jam uodų nebereikės :mrgreen:
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

Post by Rozyte »

Hm, kaip sunku atsakyti i toki atrodo paprasta klausima.... svarciau bet kazkaip gyvuno kuris man labiausiai patiktu nera... As juo tiesiog vienodai myliu, ir negaleciau kaip nrs isskirti... o is kitos puses-gal tiesiog nebendravau su tiek skirtingu gyvunu kad pasakyciau-sis man mylimiausias ;)
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Aš žiauriai mėgstu visas kates ir didžiasias ir mažasias.Kažkur skaičiau,kas katės labai gerai padeda vaikams ugdyti atsakomybę,meilę,žinojimą,kad kitam skauda,kai jį kaip nors įžeidi.O be to katės labai mieli padarai. :roll:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Post Reply