Natūrali (ekologinė) statyba

Būstas ir kiti statiniai, jų įrengimas ir statyba

Moderator: Visi tvarkytojai

Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Pasiruoškite siurprizams. Vieta miegojimui – žema, plati ir ilga erdvė, aukšta tik galvūgalyje ir ten, kur išlipate , aukščiausia ten, kur rengiatės. Rengimasis ir miegas – du skirtingi dalykai. Kam reikalingos aukštos lubos virš jūsų miegant?
Vieta miegui galėtų būti 1.8 metro pločio, apie du metrus ilgio, 0.5 metro auksčio ties kojomis, 1.5 metro ties pečiais ir du su trupučiu kur ateinate, rengiatės.


Jei viskas bus padaryta labai plastiškomis linijomis. Jei ne - galima kaustofobija...

Bet šiaip -super vertinga informacija :) Didžiulė padėka tai, kuri verčia :) Aurimai, perduok nuoširdų dėkui!
 :yy:
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

Man asmenikai labai nepatinak zemos lubos, kazkiek pagyvenus tokiame kambaryje jauciu spaudima galvoje, netgi kur miegu turi buti erdve.
Ne vienodu aukstumu grindys butu labai nepatogu maziems vaikams ir seniems zmonems, nors atrodo ir graziai.
:)
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Man labiau patinka aukštesnės lubos.Nes prie lubų dažnai vasarą skraido musės ir visko kito buno,pvz. kaime ten normalios tos lubos bet šiaip aukštesnės geriau.
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Voro nereikia nuimt,jei yra nes gaudo muses.
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Visiškai teisingai basta,bet geriau kad ten butu vorai,nes muses lb zyzia aplink,nepatinka man.Tegul voras gaudo ir maitinasi,jo bent maitint nereikia.
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

oi, jaučiu jaučiu.. ateis Egidijus ir iškels samprotavimus apie muses :D čia, aišku, juokai. :)

Paveiksliukų su namais yra temoje apie samano namus, jei ką, gali pasivaikščiot Laimio įdėtom nuorodom. ten irgi yra namukų. O šiaip per google įrašai rusiškom raidėm "samana" ir išmeta 3 lapus (ne tiek jau daug tų nuotraukų ir yra..)
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

:D .Tai gal einam db į temą apie muses pakalbėt.Būtų faina.OH,tos musės. :mrgreen:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

pasirodo, dar samana namų paveiksliukų galima gauti įvedus į google COB. :)
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Post by Toltik »

šiaip verta prisiminti, kad žmogaus aurai taip pat reik erdvės, einant žeme dalis jos driekiasi po žeme ir saveikauja su ja. Bunant bute taip pat sekmingai saveikaujama su visa supančia aplinka, tiek grindimis tiek ir lubomis. Man pvz. dabar labai nepatinka miegoti prie sienos, instinktyviai norisi ristis i kambario viduri, ten buni laisvas, nes minimalus auros slopinimas ir t.t. ir ne tik :). Žemos lubos kapos energetini kuna, duos jo iškraipymus, nors naturalios medžiagos čia mačiau kenkia. Pabandykite pavaikštinėti po 1.8 m aukščio patalpa dar su skirtingo aukščio lubomis, tarkim su balkiais ir pamatysite, kad pasamoningai einant po balkiu siektiek kuprinamasi, nors iki jo liktu iki 15 cm taigi užkabinti kaip ir nėra šansų, bet jie vistiek maišo. Aš už aukštas lubas :)), nebent bustas skirtas tik miegui :)), o taip ir turėtų būti :). Nuo lietaus dar kartais galima pasislėpti, bet irgi galima gulomis ilsėtis :))... Na variantų n.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Kampuose miegame del saugumo pojucio.. as pati daugaiu nei metai miegojau vidury kambario... paskui grizus i kampa... na tikrai skirtumas yra... :) laisves atzvilgiu...
Olia
Posts: 17
Joined: Wed 06 29, 2005, 13:20
Location: Klaipeda

Post by Olia »

Интересная идея - живой дом. Можно будет попробовать вырастить такой домик на своём участке.
http://news.novostrojka.com/publication ... omami/174/
Post Reply