Nemokamos statybinės medžiagos (ieškau/siūlau)

Būstas ir kiti statiniai, jų įrengimas ir statyba

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Tamenunda
Posts: 22
Joined: Thu 02 09, 2006, 13:20

Nemokamos statybinės medžiagos (ieškau/siūlau)

Post by Tamenunda »

Kadangi ekologinės (ekonomiškos) statybos vienas iš "postulatų" - naudok panaudotas medžiagas - čia galėtume dalintis informacija kas ką matė ar turi:
- kažkur griauna namą;
- kažkas išmetė senus langus ar duris (dabar tokių gėrybių dažnai galima rasti daugiabučių laiptinėse);
- kažkam nereikia žemių, akmenų ir t. t.
Galėtume apie tai informuoti vieni kitus, kadangi kai tokie daiktai patenka į statybinių medžiagų sąvartyną, energija ir pinigai mokami du kartus: tam, kad juos išvežtų į sąvartyną ir tuomet, kai nori juos iš ten paimti:)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Puiki tema!

Siūlau: šiame skyrelyje NEDISKUTUOTI, bet tik dėti informaciją, jei tokia pasitaikys mums asmeniškai. Ir būtinai parašyti, kuriame mieste ir vietoje kažkas nereikalingo kitiems yra padėta (nesiverčia liežuvis sakyti - metamo) :)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Vilnius: 2006 03 03

Švitrigailos g. 5 namo kieme metamos stalininio namo kambario durys su stiklais, langai, juos galima panaudoti šiltnamiui.

Išvežta...
Last edited by Uriel on Tue 04 11, 2006, 22:23, edited 1 time in total.
Tamenunda
Posts: 22
Joined: Thu 02 09, 2006, 13:20

Post by Tamenunda »

Kalvarijų ir Žalgirio gatvių sankryžoje masiškai griaunami seni namai. Ten glūdi neišmatuojami senų molinių plytų klodai, galima surasti ir molinių čerpių.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Sveiki!

Mano tevukai neseniai keite langus tad gali padovanoti senuosius medinius langus. Jeigu jus domintu, skambinkit greiciau, nes kitaip tuos langus teks išmesti.

Geros dienos!
Last edited by Uosis on Mon 08 13, 2012, 16:48, edited 1 time in total.
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Re: Nemokamos statybinės medžiagos (ieškau/siūlau)

Post by Laimis »

Žmogus griauna pastatus Vilniuje ir kituose miestuose. Atliekas parsiveža į Ukmergę ir sandėliuoja. Čia visada galima gauti lentų, metalinių garažų, buržuikų ir visokio kitokio statybinio materiolo. Aš daug pirkau iš jo savo namui. Kokybe patenkintas. Jei kam reikia galiu duoti tel nr.
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Rolandas
Posts: 101
Joined: Tue 01 21, 2003, 3:50
Location: kažkur anapus

Re: Nemokamos statybinės medžiagos (ieškau/siūlau)

Post by Rolandas »

Laimis wrote:Žmogus griauna pastatus Vilniuje ir kituose miestuose. Atliekas parsiveža į Ukmergę ir sandėliuoja. Čia visada galima gauti lentų, metalinių garažų, buržuikų ir visokio kitokio statybinio materiolo. Aš daug pirkau iš jo savo namui. Kokybe patenkintas. Jei kam reikia galiu duoti tel nr.
O gal zinai panasu zmogu Kaune?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Re: Nemokamos statybinės medžiagos (ieškau/siūlau)

Post by Laimis »

Nežinau. :) Ai, tiesa, čia apie nemokamas medžiagas. Blyn sugadinau temą. :) Kas dabar bus?
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
audriukas777
Posts: 4
Joined: Mon 01 04, 2010, 19:26

Re: Nemokamos statybinės medžiagos (ieškau/siūlau)

Post by audriukas777 »

Laimi, parašyk numerį.
mantas85
Posts: 1
Joined: Fri 04 26, 2013, 10:43

Re: Nemokamos statybinės medžiagos (ieškau/siūlau)

Post by mantas85 »

Galbūt kas nors iš Jūsų šiuo metu turite 5metrų kvadratinių balkių 20x20? Reikėtų 4 vienetų. :roll:
Post Reply