Namai "Lapės Ola" pigu ir ekonomiška ir jauku

Būstas ir kiti statiniai, jų įrengimas ir statyba

Moderator: Visi tvarkytojai

Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Statau žeminę. Kviečiu apsilankyti pas mane ir pasimokinti, pasikonsultuoti, pamatyt klaidas. :)

Talkų aš nemėgstu, tai dirbti neteks... bet galima patirti koks oras žeminėj, kaip susidaro mikroklimatas..na ir šiaip pažiūrėti kaip atrodo žeminė realiai. Dar nepabaigta aišku, trūksta vienos sienos...bet šis tas jau yra. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

Basta wrote:
Vėl pasikeičiau... wrote:Image
nu šitas kaip iš Flintstonų :)
Bet žiauriai gražus. Ir aš tokio norėčiau :|
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Va, galų gale.... supratau, KODĖL neužeidavau “ šią temą! :?
Atėjo atsakymas, KAIP reikia vadinti šiuos namus:

NAMAS ŠLAITE

O tai dabar bandomas integruoti labai jau nejaukus pavadinimas - koksai lapės urvas? Šitokį grožį pavadinti lapės urvu??? :shock:
Namai šlaite statomi ir Lietuvoje, mačiau ne vieną. Tik fotoaparato nesinešioju, būtų galima ir mūsiškius - išties šedevrus nufotografuoti.

Kiek kalbėjau parodose su statybininkais, statant namus kalnošlaituose, reikia padaryti labai gerą hidroizoliaciją: šlaite kaupiasi pakankamai daug drėgmės.
Bet - viskas išsprendžiama :))
kitaip
Posts: 32
Joined: Sat 03 04, 2006, 16:11
Location: Vilnius

Post by kitaip »

O ten stiklas ar jaucio pusle?
kitaip
Posts: 32
Joined: Sat 03 04, 2006, 16:11
Location: Vilnius

Post by kitaip »

Taip ir maniau, kad negaletu buti kazkas tokio nenaturalaus. Manote zuvies pusle skaidresne?
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Basta wrote:zuvies pusle ;) :P
O jei rimtai tai stiklas turbūt
kitaip
Posts: 32
Joined: Sat 03 04, 2006, 16:11
Location: Vilnius

Post by kitaip »

Mindaugas wrote:
Basta wrote:zuvies pusle ;) :P
O jei rimtai tai stiklas turbūt
Ar galima rasti dvasios dziaugsma name kuriame saule skverbias per nenaturalu pluosta :shock: :shock: :shock: .
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Silicis gaunamas iš smėlio. Stiklas gaminamas iš silicio. Kur tu matai nenatūralumą? Čia jau mano akytės daro :shock:

:lol: )))

Apie tai daug ir rašyta, ir skaityta, ir kalbėta... O pakaitintas natūralus produktas tik pakeičia savo formą, bet nepakeičia vibracijų. Iš biraus tampa takus, iš takaus - lydinys.
Kaip vanduo - snaigės, ledas, garai, kruša ir pan.
kitaip
Posts: 32
Joined: Sat 03 04, 2006, 16:11
Location: Vilnius

Post by kitaip »

Urielė wrote:Silicis gaunamas iš smėlio. Stiklas gaminamas iš silicio. Kur tu matai nenatūralumą? Čia jau mano akytės daro :shock:

:lol: )))
Aha, noreciau zvilgtelet, kaip tu savo troboj naturaliai is smelio silici atskirsi ir i stikla sulydisi.

Jei ka, tai cia as ironizavau :roll: . Nematau tikslo neigti geraja zmonijos patirti, nematau reikalo atmesti progresiviu minciu ir ideju. As uz natura, zmogaus vidiniu galiu auginima, rysio pletojima, ekologiskai svaria siela ir mintis. As uz auginimo kiekvienas saves, sau tinkancioje aplinkoje, as uz kiekvieno savirealizacija siame pasaulyje. As pries uz palaikyma atrasto ir pries aklaji sekima paskui nudrebtas tiesas.
kitaip
Posts: 32
Joined: Sat 03 04, 2006, 16:11
Location: Vilnius

Post by kitaip »

Basta wrote:Nieks ir ne pries ;)
Skaitant si foruma susidariau tokia nuomone. Tikiuos ji ir klaidinga. Issigandau, kai viskas eme kvepeti kopijomis, tabu ir sekimu paskui.
kitaip
Posts: 32
Joined: Sat 03 04, 2006, 16:11
Location: Vilnius

Post by kitaip »

Basta wrote: Todel kai kuriuos zmones gasdina tokie pasisakymai, kaip: "man nereik automobilio" ;)
Juk visai neseniai kraupiai skambejo ir toks pasakymas, kaip: "as gydaus zolemis"...
Ne, greiciau gasdina "o kaip Ji butu dariusi, o ka Ji sako siuo klausimu, Ji pasake". Tikiuos, kad gele , pamacius zvaigzdes sviesa , nemano, kad ji turi tapti zvaigzde. Antraip ji taps tiesiog niekuo.
kitaip
Posts: 32
Joined: Sat 03 04, 2006, 16:11
Location: Vilnius

Post by kitaip »

Basta wrote::)



kita vertus, jei manai, kad tuo niekad netapsi, tai tik riboji save - juk nezinai, o gal?.... :)
gal kitam gyvenime gele isikunys i zvaigzde...
Bet as dar turiu nugyventi savo, nemaziau grazu- geles gyvenima.
pasislepusi
Posts: 34
Joined: Wed 07 21, 2004, 23:40
Location: kaunas

Post by pasislepusi »

nuostabu!
aisku su mano dviauskciu nelabai cia susiije, bet jau ne pirmas kartas kai keiciu namo stiliu, o sita ideja man patinka vien todel, kad "zole ant stogo auga". nakti iseini, pasivolioji ant namo stogo, zvaigzdelem pasidziaugi ir gal pareini miegot vidun. nu mazdaug kazkas taip :) nors pastoge didele berods visur buvo, man saulutes sviesa kambari uzgos, gelytes neauks.... nu bet suzavejo tas zoletas stogas... o:!: gelytems auginti reiks boksta pasistatyti, tada ten ir savo darbo kabineta isirengti galesiu, ir nebreiks antro auksto, virsuj dar pro teleskopa gera ziureti bus, ir i saule tekancia... ups, ten miegamieji dar... ot...
kazi o jam pamatu reikia? gal iseitu sito mokescio isvengti... :mrgreen:

p.s. sorry, rusiskai nelabai skaitau, tai neskaiciau linku...
Post Reply