Būkime sveiki!

Moderators: Mdsts, Neringa, Rapolas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Būkime sveiki!

Post by Dobis »

būkite sveiki :lol:

čia noriu įdėti nuorodą su įvairiais bobučių receptais, realiai padėjusiais žmonėms išgyti - galbūt primirštos protėvių žinios apie sveikatą ir gydymą padės jums ar jūsų tėvams, seneliams ir visiems, kuriuos pažįstate :love:

http://www.apteka.kr.ua/001.htm

kas žinote kokių nuorodų įdėkite prašau ar parašykite savo ar pažįstamų išbandytus receptus :)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Basta wrote: Labai atpalaiduoja :D
Žinai, Basta, man net galvos skausmas praėjo po tokiu dušu pabuvus. :D
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

esu tą pieno grybą mačiusi, o "laikiau" tai tik arbatos grybą :lol: :gigi:
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

aš manau, kad tokio grybo reikėtų Darjai, kad pasitaisytų sveikata :wink:
ei, Darja, imk grybą, turėsi dar vieną gyvą būtybę :lol: :lol: :h:
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

paskutinius kelis sykius išsiplovusi galvą atsuku vien tik šaltą vandenį ir keletui sekundžių pakišu pakaušį po kranu - žinotse, visai nieko, bent jau kraujotaka suaktyvėja - jei kieno spaudimas žemas ar svaigsta galva, manau, galėtų padėti (na aišku, jei nesate mirtini ligoniai :wink: ) tik atsargiai, nepersistenkte :!: :D
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

toks tokį supranta (+) :gigi: :h:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

:D ir man patinka
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Čia permetu trumpą Laimio pasakojimą :)

Laimis rašo:
Sveiki,

gydymasi niekuo, tai as sumasciau pats gan senokai. Taciau va vis atsiranda daugiau zmoniu, kurie irgi sumasto sita ideja patys..Va, kaip tik toki viena zmogu vel sutikau..

Egzistuoja daug gydymo metodu: gydymas vasku, moliu, vaistazolemis, vaistais, mintimis, reiki energija, saltu vandeniu, dietomis, muzika, sokio terapija ir t.t.t.t..t.t.tt..t..

Taip pat galima gydyti garsais. Sakai zodzius ir zmogus gyja, pats gyji..

Yra tokia patarle: gydykis zodziais, jei zodziai nepadeda tik tada vaistazolemis, o jei ir jos nepadeda, tai tik tada eik pas chirurga ir gydykis peiliu...

Taciau stai dar yra pries zodzius vienas gydymosi budas. Gydymasis niekuo. Gydymasis savimi ar kaip cia issireiskus.

Va, paskutines keliones i Sukinius metu puolem maudytis saltinyje. Mus pamates atejo toks senuciukas. Jis prie to saltinio gyvena jau per 80 metu. Jis galvojo, kad mes sveikata savo saltu vandeniu norime pataisyti. Atejo ir sako: "joks grudinimasis jums nepades, jokie vaistai, jokios vaistazoles, jei is vidaus nebusit sveiki".

Zmogus ir vidaus turi but sveikas ir tada jam jokiu vaistu nereikes. O jei zmogus is vidaus, is esmes nera sveikas, tai gydykis nesigydes, taciau niekas nepades. Pades, bet tik laikinai.

Pamastykim is kur kiles zodis "sveikas". "Sveikas" turi kelias reiksmes. Pasveikinimo, sveikatos prasme ir vientisumo prasme. Sakome sveikas obuolys, kai turime galvoje, kad jis nepadalintas i dalis, t.y. vientisas, cielas. Cielas obuolys, cielas saldainis, sveikas saldainis, nesutrupintas, neperpjautas saldainis...

Kai zmogus sveikas (cielas, vientisas) savo viduje, kai jo energijos neisblaskytos, kai jis nesusiskaldes, tai jis yra sveikas. Jo jokios ligos neuzpuls. Sveikas is vidaus. Sveikas is esmes.

bukime sveiki ir gydykimes niekuo. :)

laimis zmuida
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
Post Reply