Nuogumas

Moderators: Mdsts, Neringa, Rapolas, Visi tvarkytojai

glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Na, as truputi dabar ne i tema parasysiu, bet .... mane visada domino, kodel pvz. musu kulturoj istekejusios moterys turejo vaikscioti su galvos apdangalais....Juk virsugalvio cakra... pagal ta pacia logika...
Va cia ti kazko nesuprantu :?
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Donatus wrote:Asikeliau siryt... Atidariau vonios langa... Ir dvelktelejo pro ji i vidu svelnus rytmetinis vejelis siltas. Graziai saule patekejus buvo. Kaip visada ruosiaus palakstyti po pievele salia nuosavo namo, pasimankstinti.. Bet kunui taip patiko tas vejelis, taip panoro jis visas ji pajust! Ir Saule rytmetine, ir zole svelnia!.. Tad neiskenciau, isdrisau ir isbegau nuogas... :D Nors aplink sukosi mociute kazkur.. Kaimynai.. Bet buvo labai gera! Kiekviena vejo pustelejima, spinduliu glamones skaiscia jauciau... Ot gera! :D Reiks tartis su namiskiais, kad galeciau lakstyt visalaik kaip gimes... :lol: :wink:
Jėga Donatai!Nežinau, dėl kitų, bet įsivazduoju kaip lengvai pasidavei pagundai. Tas jausmas. . . man net pavydas baltas suėmė dėl tų jausmų.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Donatus wrote::lol:
Kodėl žmonęs yra įpratę slėpti savo lytį, niekam nerodyti, o jei kyla grėsmė kad pamatys- gėdytis baisiausiai?
Gal jie slepia kažką?
Manau, kad slepia.
Jei lytiniai santykiai yra negerai, prieš Dievulį žmonės gėdyjasi pasamonėje. Jaučia kad daro kažką negerai. Jaučia kaltę giliai širdy. O ta kaltė būtent ir susijusi su nuolatos dengiamom vietom kūno. Todėl jų nenori atskleist, kad nematytų jų nuodemės. Nes gėda...
Mano tokia štai nuomonė. :D
Tai aš sakiau, kad žmonės patys padarė gėdingu dalyku. Aš manau arba elkis tinkamai, kad nebūtų gėda :mrgreen:. Arba keisk požiūrį, jei matai ,kad be to neapsieni.Arba elikis tinkamai. :mrgreen:
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

"Nuogybė - tai sąmonės nuogumas, kai joje nieko neužfiksuota."

"Nuogumas - išsilaisvinimas iš iliuzijų."
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Post Reply