Žmonės!!! ar žinote ką vadinate vandeniu??!!

Moderatoriai: Mdsts, Neringa, Rapolas, Visi tvarkytojai

vaiduze
Pranešimai: 517
Užsiregistravo: Ant 08 30, 2005, 0:18
Miestas: klaipeda

Žmonės!!! ar žinote ką vadinate vandeniu??!!

Standartinė vaiduze » Šeš 10 22, 2005, 0:26

temelė pasišiurpinimamas... kitaip nepavadinsi. nes kai sužinojau kokį "vandenį" geria žmonės ir vadina jį vandeniu, tai pykina..
žinojau, kad jisai negeras, kad "geriau" pirkti buteliuose supilstytą "vandenį''.. kokiuose buteliuose?!!? tas pats vanduo, kur iš krano tik kad be chlorkalkių ir gal mažiau geležies, nes tie vamzdžiai kuriais jie atsiteliūškuoja iki mūsų krano yra tokie seni ir tokie baisūs, kad geriau iš balos gerti ( aišku prieš tai reikėtų pasižiūrėti, kad nebūtų spalvotos plėvelės ant viršaus, ir kokio toleto, mašinų plovimo aikštelės, buvusių fermų, kapinių, ..ir visokių kitokių negerumų, kurie visi susigeria į žemelę, kuri varkšelė, kaip kempinė viską siurbia ir gramzdina gilyn. taigi nuomonė kad iš kuo giliau siurbia vandenį, tuo jis švaresnis. anaiptol!!! kuo giliau tuo baisiau.) . o visa ta pati chemija lieka! nes jeigu tam, kad žmogaus organizme vanduo atliktų savo funkciją ( valyti , tirpdyti ir išnešti iš organizmo nereikalingas medžiagas, dažnai net kenksmingas) jame gali būti iki 10 ml/l dalelių, tada vanduo atlieka savo darbą, aprūpina ląsteles deguonimi ir šalina kas nereikalinga. o iš krano bega apie 300- 400 ml/l dažnai ir daugiau.. pažiūrėkit etiketes!!! siaubas!! ir sako atitinka visus normatyvus? taip bekteriologinius atitinka, tačiau cheminius- jokiu būdu!!! ir visa tai kaupiasi mūsų organizme..siaubas..Žmonės, mylėkit, save, PAMIRŠKIT VIRINTĄ VANDENĮ IŠ KRANO!!!!!!!!!!
dar jei perkate, tik tas pasikeičia , kad jis be chlorkės, nes ji sudaro kaitinama tokius junginiu, kurių mokslininkai neištiria net!!!!jus tokiais tirpalais nuodijate save, ir nežinote..ir geria žmonės tą tirpalą, ir vaikus girdo,ir neįsivaizduoja, kad galima kitaip!!!!! ogi galima!! aš irgi prieš kokius puse metų nežinojau ką daryti,kol nesužinojau apie osmosinę vandens valymo sistemą !!! tai vienitelis dalykas, kuris gali sutaikti žmogui švarų vandenį, SVEIKATĄ, nes valgyk kad ir kokį sveiką maistą, kad ir kibirą BIFIDO išgerk, jei užgersi stikline vandens iš krano ir dar virinto, tai netik tos difido bakterijos bet ir natūralios žarnyno išmiršta. o žmonės ir taip galvoja, ir kitaip , kodėl vis negaluoja, kodėl, kad ir kiek keistūsi, vistiek nesveiki yra, VA JUMS iR ATSAKYMAS!!!!! jeigu pilate feiri, skalb miltekius, sampūną, laką plaukų, nuplaunate mašiną, skiediklio kokio dar kur tai , ir visa tai nuleidžiate su notekomis- Brangieji, suvokite, kad tai ir geriate, ir dar ir vaikams kišate , nes: GeRTI VANDENIUKĄ SVEIKA!!! juk vandens formulė H2O, o kas pas mus bėga?!!!????

ir jeigu manote, kad visuokie BRITOS filtrai ir dar kokie ten ,jums valo vandenį, tai jus taip apgavo, kad ojojoj.. nes nieko nevalo, tik chloro nugriebia, tačiau ten puiki proga veistis bekterijoms ( šilta, šlapia..), tai bakterijų INKUBATORIUS!! baisu? tai meskit lauk, ir nekiškit pinigų nesąmonėms tokioms, suvokite, kad kažkodėl tai neduodate savo vaikams ir patys nevalgote, sušvinkusios mėsos (jos geriau išvis nevalgyti), negeriate sugyžusio pieno, ar kokių pasenusių kiaušinių, vien todėl, kad jie pigesni!! ar sveikata matuojama pinigais???? kokia suma įvertinate savo sveikat1? savo brangiausių žmonių? sakot- neįkainuojama?? tai kodėl negalvojate ką į save pilate ir dar vaikams duodate gerti??? perkate pigų daigtą, vien tam , kad sutaupyti? bet, ką sutaupysit: pingus ar sveikatą?

dabar susimąstėte- tai ką daryti? ką pirkti? noriu keisti padėtį, bet nežinau kaip ir kur kreiptis...
galiu Jums patarti visiškai atvirai ir draugiškai, nes kitaip net neįsivaizduoju Jūsų reakcijos, nes mąstantis žmogus mąsto...

vienintelis dalykas, kuris išvalys vandenį, tai membraniai filtrai, kurie valo vandelį osmoso būdu. tačiau , kaip atsirinkti kuris geriausias, nes jų yra nemažai, ir visos firmos sako, kad jų tokie pat, tik vienų už kitą pigesni. kainos dabar, nuo 3000lt iki 400lt po naujų metų brangs. veikia toks frincipas - ar valgyti papuvusį pomidorą už 20cnt kg, ar gerą ką tik nuskintą už 3 lt kg ???!!! ką renkatės??? tikiu, kad tą, kuris jums daugiausiai naudos atneš, nes Jūs gi mąstote ką dedate į save!! tai tas pats ir su filtrais.. prisiminkime vandens gavybos eiga ir jų kainų priklausomybę kiekvienam procesui. įsivaizduokite tas detales, kurios yra tame filtre, ir kiek buvo išleista joms gaminti, surinkti ir t.t. taip pat, geri dgt. yra užpatentuoti, o tai taip pat kainuoja.. ir dar daug aspektų, kuriuos manau, visi patys galime suvokti.

vandeniuką švarų geriu kokius 3mėn, kas dieną po penkis litrus vandens, kuriuos išgeriu per parą, kartais net daugiau, nes organizmas taip nori valytis, kad reikalauja jo dar ir dar.. ir valosi :D pagražėjo oda, susinormalizuoja žarnyno veikla, sanariai normaliai dirba... ir bendra būklė pagerėjo laaaabai :D
Paskutinį kartą redagavo vaiduze Pir 04 17, 2006, 21:11, redaguota 1 kartą(us).
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>

glesum
Pranešimai: 954
Užsiregistravo: Ant 02 18, 2003, 13:14
Miestas: Kaimas
Susisiekti:

Standartinė glesum » Šeš 10 22, 2005, 15:03

Na taip... vetra pamastyt... As, matot kaime gyvenu, tai vandeni mes is sulinio siurbiam> bet tam suliny turbut ne kas... nes uz kelesdesimt metru musu kanalizacijos duobe... nu gal nesusisiekia, juk kitoj namo pusej... bet...
Tetis kazkoki tai filtra liepe naudot... tai kartais naudoju, bet...
O jus pastebejot, kai skirtingai mastot? Viena pries bakterijas o kita uz :mrgreen:

vaiduze
Pranešimai: 517
Užsiregistravo: Ant 08 30, 2005, 0:18
Miestas: klaipeda

Standartinė vaiduze » Šeš 10 22, 2005, 16:45

žinot, aš irgi galvojau panašiai kad ir visokie mineralai padeda, ir visuokie filtriukai..
tačiau turiu galimybę pažvelgti tiesai į akis, o ji tikrai nekokia.. :shock:

sakai kanalizacija kitoje namo pusėje? pas mus kaime toletas irgi uz kokių 10-15m nuo šulinio, galvojau kad gerai, toli atrodo.. tačiau tiesa tokia, kad požeminiai vandenys surenka viską kas yra 15-20km atstumu, ir kuo giliau vanduo tuo iš didesnio ploto surenkamas vanduo. taigi gali būti pats švariausiais , bet jei naudoji feirius omus geri kokius tai vaistus, ir dar visokius baliklius minkštiklius naudoji, viskas nuteka tiesiai į šulinį, nes tie5-6 mertrai juokai su tuom palyginus, kokiu atstumu vanduo surenkamas į šulinuką :shock: aišku, jei aplinkiniai kaimai natūralistai, nėra jokių fermų šalia ir visokių trašų, jei patys naudojate tik švarų maistą ir vandeliuką gerą, tai tą ir į kanalizaciją paleidžiat..tačiau, va švaraus vandeniuko pasaulyje praktiškai nebėra :( gaila labai, bet tai tiesa... žemelė tiesiog nespėja jo filtruoti.. jeigu vien klaipėdos viena vandenvietė (3-ČIA) per parą išsiurbia 14 tūkstančių kilometrų kūbinių vandens , tai įsivaizduokit kiek tai yra!!!!!!!!! keturiolika km į aukštį, keturiolika į plotį... kad tiek išvalyti, reiktų tokio filtro kaip penkiauštis, tačiau tokių nėra, vanduo apvalomas ir gražinamas atgal...į kranus ir šulinius automatiškai... :shock:

o chloras kad nugaruotų reikia laikyti apie tris paras, bet nugaruos tik jis, o vanduo gali ir surūgti per tiek laiko... :( bet būk gera, nevirink kraninio vandens.. čia Tavo sveikatos labui, :shock:

atsiprašau už mano realizmą, tiesiog kitaip man neina, kai pamačiau ką geriam, kokį vandenį pilam į save ir norime būti sveiki.. girdėti yra viena, bet kai pamatai ... uf....

sakote, ne kiekvienas sau tai gali leisti? na taip, sveikata dabar toks neprieinams dalykas..
Paskutinį kartą redagavo vaiduze Pir 04 17, 2006, 21:14, redaguota 1 kartą(us).
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>

vaiduze
Pranešimai: 517
Užsiregistravo: Ant 08 30, 2005, 0:18
Miestas: klaipeda

Standartinė vaiduze » Šeš 10 22, 2005, 17:02

taip pat - esu visiškai prieš visokius cheminius papildus, vitaminus ,, ir visa kitą... nesuprantu, kaip galima pvz.: pirkti bičių pikį tablečių forma, geriau jei jau reikia tai iš bobučių turgui, ar dar ko tai narūralaus.. juk viską ką reikia galime gauti su maistu, aišku jei jį tinkamą pasirenki, ir dar taip pat kokį vandeniuką užgersi, nes jei jis viską panaikina.. tai oj kaip negerai... :?
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>

jasmin
Pranešimai: 653
Užsiregistravo: Ket 05 22, 2003, 17:17

Standartinė jasmin » Šeš 10 22, 2005, 19:39

Patikslinsiu, Vaiduze, 14 tūkst. kubinių metrų yra maždaug 240mx240mx240 metrų. vis tiek labai daug :|

aha, nevisi gali tokius filtrus nusipirkt, kaip Vaidužė mini (kartais ir sąmonė neleidžia, ne tik finansai). O kokiu principu jie veikia?

Kartą teko matyt, kaip vanduo apvalomas uždėjus ant puodelio ar arbatinio tokį padėkliuką su tam tikru piešiniu, schema ?. nežinau kaip pavadint. Tie, kas tai naudoja, sakė, kad pasikeičia visa vandens struktūra, ji atstatoma :wink: , išgėrus iš karto išsivalo žmogaus kanalas su kosmosu. Ir iš tikrųjų - poveikis laabai jautėsi (+) , net akyse prašviesėjo :) nieks nebespaudė galvoj :shock: :D :| :)

sraige
Vartotojas neaktyvus
Pranešimai: 500
Užsiregistravo: Ant 03 08, 2005, 22:51
Miestas: Alytus

Standartinė sraige » Šeš 10 22, 2005, 20:11

Pritariu Bastai, mes galime viską transformuoti ir mažiau emocijų, tai ir nesveika :lol:

vaiduze
Pranešimai: 517
Užsiregistravo: Ant 08 30, 2005, 0:18
Miestas: klaipeda

Standartinė vaiduze » Sek 10 23, 2005, 12:09

dėl emocijų pritariu.. tiesiog kai pamatai tą žalią vandenį stiklinėj...!! jei nematėte, tai suprantu kodėl ramiai reaguojate, nes ir aš taip darydavau.. sakdavau reikia daryti tai ką galima, tai visiška tiesa, ir logiška.. tačiau kai sužinai- reikia daryti daugiau negu galima, tada galima dar daugiau!!taip- minties galia visaapimanti, tiesiog ar visada ja pasinaudojam?? va jei naudojamės- tada viskas labai gerai :)

o iš šaltinukų irgi nepatariu gerti, taip pat kaip iš šulinių..
anksčiau , kai mūsų bobulės gyveno, vandeniukas buvo švarus.. :D

dabar feiriai ir visa kita...
tačiau mintis stipri laaabai :D
Paskutinį kartą redagavo vaiduze Pir 04 17, 2006, 21:18, redaguota 1 kartą(us).
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>

sraige
Vartotojas neaktyvus
Pranešimai: 500
Užsiregistravo: Ant 03 08, 2005, 22:51
Miestas: Alytus

Standartinė sraige » Sek 10 23, 2005, 15:36

Gerai negersiu, o tu taip stipriai nereaguok, nes nėra nieko pasauly dėl ko galima būtų taip pergyventi. Geriau mąstyti arba veikti.
Aš ir anksčiau taip reaguodavau į viską, tai galima galą gauti. :lol:

Aureja
Pranešimai: 653
Užsiregistravo: Tre 05 18, 2005, 14:26
Miestas: Kaunas

Standartinė Aureja » Sek 10 23, 2005, 16:01

Man atrodoArturas yra atspausdines apie vandeni idomius straipsnius,kaip japonu moksl. padare tyrima ,kaip atrodo vandens struktura paveikus ji teigiamais zodziais ,vardais ,maldomis ,dainomis ir t.t.Kaip idomiai aprasyta ir nuotraukos yra idomios.Jau vien istarus zodi ACIU ,kaip idomiai susidaro vandens strukturos kristalai... :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)

briedis87
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Ket 10 13, 2005, 11:56
Miestas: Vilnius/Ukm
Susisiekti:

Standartinė briedis87 » Sek 10 23, 2005, 16:15

norėjau pasitixlinti: vandens valymas = vandens distiliavimas? juk distiliuoti vandenį yra daug būdų - vienas jų: surinkti garus kad ir iš to jūsų pasmerkto arbatinuko....
... pala, katik susimasčiau, kad vistiek vanduo gerai neišsivalo... ar išsivalo? paaiškinkit...
susipainiojau... :/
Progresas padarė rozetes neprieinamas daugumai vaikų. Miršta gabiausieji.

glesum
Pranešimai: 954
Užsiregistravo: Ant 02 18, 2003, 13:14
Miestas: Kaimas
Susisiekti:

Standartinė glesum » Sek 10 23, 2005, 16:51

O as girdejau apie ledo tirpsmo vandens gerasiais savybes...

briedis87
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Ket 10 13, 2005, 11:56
Miestas: Vilnius/Ukm
Susisiekti:

Standartinė briedis87 » Sek 10 23, 2005, 17:00

glesum - as manau , tai priklauso nuo to, koks vanduo sušalo į tą ledą ;)
Progresas padarė rozetes neprieinamas daugumai vaikų. Miršta gabiausieji.

vaiduze
Pranešimai: 517
Užsiregistravo: Ant 08 30, 2005, 0:18
Miestas: klaipeda

Standartinė vaiduze » Pir 10 24, 2005, 0:14

tirpsmo vanduo- labai geras dalykas,. nes užšąlęs vanduo iki ledo , atstato savo naturalią struktūrą, o tai laai gerai.. :) jei turite galimybę ir norą, gerkite kuo daugiau tokio vandens, aišku ne iš krano šąldytą, nors pirktinį be chlorkės, tada aišku ten reikės nupilti kai ko negero, bet bus vis geriau :)

o apie distiliatą...
išfiltruotas vanduo, yra gyvas, nas jame lieka laisvasis deguonis, kuris mūsų organizmui yra labai svarbus, jis aprūpina ląsteles deguonimi...ir t.t
o distiliuotas vanduo nebe gyvas, nes kaitinant vandenį, deguonis numirė. distiliuoto vandens gerti negalima !

..taip, iki 100% išvalyti vandens neina šiandiena, net ir aqua filtrai( o jų membranos yra patvariausios, ir dižiausia (100- galoninė membrana), kai kitų firmų iki60 galonų..( jei kam ydomu galiu paaiškinti ką tai reiškia)) išvalo iki 98% ir dar truputį daugiau vandenį.. lieka smulkiosios druskelės, bet tai nėra negerai. jeigu prieš filtravimą buvo 500 mg/l o po filtravimo 7-13 mg/l, tai skirtumas akivaizdus!! svarbiausia, kad pašalinamos visos kenksmingos medžiagos, kurios buvo vandenyje :)

šiandiena teko tikrinti vandenį, kuris skirtas kūdikiams maisteliams gaminti ( 1l~2lt kainuoja ) . jo bendras cheminis užtarštumas 150mg/l..!!!!
tuo tarpu, kai suaugusiam žmogui, kad jo organizmas, dar galėtų vygdyti savo f-jas , leistina iki 100mg/l!!! ir dar už tai reikia pinigus mokėti??? nuodiji vaiką savo, ir dar moki už nuodus..!!!! ka=koks apsurdas.. ir visi laukia kol valstybė pakiais padėtį... ji nieko negali padaryti daugiau, negu suteikti kiekybę, o kokybe patys turime rūpintis..
aišku yra pirkti ir osmosiniu būdu išvalyto vandens, kuris kainuoja 8lt atrodo.. tada išeina daug kartų pigiau pasistatyti filtrą
:roll:

tai aš ir mąstau ir veikiu :) todėl ir jums pasakoju, kad žinotumėt, mąstytumėt ir veiktumėt, ir kitiems papasakotumėt :D nes žmonės tiesiog nežino tiesos, nes visi sako, kad nera taip negerai, arba tiesiog nežino kad galima padėtį pakeisti... :roll:
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>

Aureja
Pranešimai: 653
Užsiregistravo: Tre 05 18, 2005, 14:26
Miestas: Kaunas

Standartinė Aureja » Pir 10 24, 2005, 9:39

Radau idomu straipsniuka apie vandeni.."Minciu veikiamas vanduo keiciasi.Grazias mintis,jausmus,zodzius,muzika vanduo "isimena"geriau negu kuri nors kita substancija.Japonu tyrinetojas MasaruEmoto publikavo tyrimu medziaga ir fotografijas,kurios akivaizdziai atskleidzia informacines vandens savybes.Sis skystis reaguoja i aplinka ir isimena zmoniu mintis.LABORATORIJOJE ISTIRTI PAVYZDZIAI ,ATVEZTI IS IVAIRIAUSIU telkiniu.Vanduo buvo veikiamas muzika,vaizdu,elektromagnetiniais televizoriaus spinduliais ,vieno ir grupes zmoniu mintimis,maldomis,uzrasytais ir istartais zodziais.Dr.M.Emoto atliko eksperimenta ;pritvirtino skirtingus uzrasus ant dvieju buteliu su vandeniu.Ant vieno buvo uzrayta aciu,ant kito -tu kurcias.Pirmuoju atveju,skirtingai nei antruoju,vanduo suformavo grazius kristalus.Be to ,pasirode ,kad geri zodziai vandeni veikia stipriau negu blogi.Pakeitus abu uzrasytus ant vieno butelio ,virsu eme grazi ir taisyklinga vandens struktura.Ji bus aiski ir svari,jei zmogus melsis su giliu ir tyru vidiniu jausmu.Jei dideles zmoniu grupes mintys bus netvarkingos ,nekoncentruotos ,vandens struktura irgiisliks nevienalyte.Joms susivienijus ,kristalai bus grazus ,kaip ir po tyros vieno susikaupusio asmens maldos.Vanduo sudarytas is dideliu molekuliu grupiu,kurias gali sukurti ar isardyti atskiri zodziai ir frazes.Emoto laboratorijojeatlikta daug eksperimentu,ieskant zodzio ,kuris geriausiai isvalytu vandeni.Galiausiai pastebeta,kad toks yra ne vienas zodis,o junginys-MEILE IE DEKINGUMAS.eMOTO NE BE PAGRINDO MANO ,KAD GALIMA SUMAZINTI NUSIKALTAMUMA IR PAGERINTI SOCIALINE VISUOMENES situacija,atsisakius keiksmazodziu,demesingai ruosiant maista ir ypac vandeni.Prisiminkime ,kaip netiketai issprusta zodis,o ypac mintis./R. Daugelavicius"Sodo spalvos"/ :D
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)

Leonardas
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: Šeš 10 05, 2002, 20:42
Miestas: Kaunas - Sukiniai

Standartinė Leonardas » Ant 10 25, 2005, 12:42

<...>vienintelis dalykas, kuris išvalys vandenį, tai membraniniai filtrai, kurie valo vandenį osmoso būdu. tačiau <...>
va paskaičiau šitą temą, reklamą apie tą geriausią valymo būdą, ir man kilo dar daugiau klausimų, ar tai nebus dar vienas reklaminis būdas mus pavergti. Kodėl taip manau? Kad tie vadinamieji gerai valantys filtrai yra pakankamai brangūs, tai gi žmogus norėdamas įsigyti brangų daiktą priverstas parduoti savo darbo jėgą, nes niekas pinigų už dyką filtrams įsigyti neduos.

O kitas klausimas, kaip tie filtrai paveiks mūsų ar mūsų vaikų ateitį. Kokia tų filtrų gamybos technologiją, ar gamybos metų neteršiama aplinka. Kur dėsime tuos filtrus, kai jie jau nepajėgūs bus filtruoti vandenį, nes bus prikaupę tam tikrą kiekį kenksmingų medžiagų, reikės keisti naujais filtrais. Kaip visa tai nukenksminti, o jeigu tai nepadarysime, tai teks dėti į sąvartyną. O koncentracija kenksmingų medžiagų vienoje vietoje man atrodo dar pavojingesnė, negi mes tai paliksime ateities kartoms?

Taigi aš pritarčiau kitiems būdams pagerinti vandens kokybę, kurie paminėti šioje temoje
Gyventi pagal sąžinę

Rytė
Pranešimai: 860
Užsiregistravo: Šeš 09 28, 2002, 11:30
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Rytė » Ant 10 25, 2005, 13:37

Norėjau rašyti, bet pamačiua,kad Leonardas mano mintis jau išsakė. :) Taigi: mažiau baimės, daugiau meilės ir ne toks tas vandenukas baisus bus. :wink:

Aureja
Pranešimai: 653
Užsiregistravo: Tre 05 18, 2005, 14:26
Miestas: Kaunas

Standartinė Aureja » Ant 10 25, 2005, 16:17

Kokie fainuoliai Leonardas ir Loryte :lol: :lol: :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)

vaiduze
Pranešimai: 517
Užsiregistravo: Ant 08 30, 2005, 0:18
Miestas: klaipeda

Standartinė vaiduze » Ant 10 25, 2005, 16:23

kad taip Leonardai pagalvojai, tikriausiai mano kaltė, nes taip ir pagalvojau, kad pagalvosite kasnors.. :D

anaiptol, tai tiesiog patarimas, nes dabar turiu progą, iš visų pusių gauti informacijos apie vandenį, ir noriu su jumis visais ja pasidalinti :)

taip jie kainuoja, ir tikrai nemažai kainuoja.. tačiau už sveikatą brangiau nėra nieko. na meilė, šeima,sveikata man lygiomis pusėmis ant svarstyklių..

va iš tų būdų, kurie čia paminėti, realiausiais ir geriausias man atrodo tik vienas- vandens struktūros ir cheminės sudieties pakeitimas mintimis :D tai tikrai veiksminga, taip pat labai logiška, nes mintis gali viską, tačiau reikia su ja ir dirbti. ir dirbti daug,taigi laikote stiklinę rankose, ar puodą su vandeniu ir " dirbate" su juom , o ne geriate tiesiai iš krano, nes... rašiau anksčiau.. :shock:

taip, tikiu, kad tie visi filtrai , kur nors padedami, bet gal ir superkami išvalomi, ir perdirbami.. ryt paklausiu... tačiau, patikėk, kol tu svarstai, geras čia daigtas, ar ne, kiti žmonės visame pasaulyje geria vandenį, kurio cheminė sudetis 10-20 mg/l, o kai tuo tarpu daugelio 300-500 mg/l.. ir iš tų medžiagų tikrai nieko reikalingo, nebent maža dalis.. o jei reikia mineralų, tai plius geria energetiškai pakrautą vandenį ir mineralizuotą..
aišku galima įsigyti ir pigesnių filtrų( turgui net už400lt), tačiau jie turi daugiau minusų už šitas, nes dabar tai žinau tikrai daug apie juos, ir tiesiog noriu jums padėti, aišku jei jums šita pagalba reikalinga? :roll: :D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>

Leonardas
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: Šeš 10 05, 2002, 20:42
Miestas: Kaunas - Sukiniai

Standartinė Leonardas » Ant 10 25, 2005, 17:32

ką reiškia tie mg/l, kiek suprantu tai ištirpusių medžiagų, o gal ir ne tirpių kiekis vandenyje.

na gerai sutinku, išvalome mes tą vandenį įdealiai. Kas toliau? Ar nebus taip, kad po to atsiras dar kažkas ir pasakys, kadagi geriate vandenį kuriame nėra tam tikrų elementų, dabar reikia pirkti tam tikrus maisto papildus. Nes mano organizmo niekas netyrė kiek jam ko reikia, tik jis pats gali. Aišku prieš tai organizmas turi išsivalyti, kad jis galėtų spręsti ko jam reikia. Bet kai jis išsivalys ar nepajusime, kad iš viso neturime ko valgyti, nes viskas daugiau ar mažiau užteršta.

Ir vėl belieka vienintelis Dievo sukurtas mechanizmas, tai išaugintas maistas Meilės Erdvės plotelyje. Tik ten galime tikėtis gauti vandens tokios kokybės kuri bus tinkamiausia mūsų organizmui, kuris bus gyvas. Taigi ši technologija tikrai nereikalinga Giminės sodybai. Nes joks filtras nepajėgus padaryti vandenį gyvą, tik išvalo nuo gyvų ir negyvų mikroorganizmų, taip pat ir cheminių elementų.
vaiduze rašė:men tai baisu, sakau atvirai, pakraupusi esu, kai pamačiau po elektrolizės vandenis, kurie yra aplink mus...
Dar kyla klausimas. Kas gi yra ta elektrolizė? Ar mes matome tai ką turėtume matyti? Ar tai nėra tam tikrų akinių uždėjimas mus apmulkinti? Kodėl taip manau? Nes nežinau, kas vyksta elektrolizės metu. Kas gali garantuoti, kad jos metu nesusidaro tokios medžiagos, kurių nebūna naturaliomis sąlygomis, arba mūsų organizme išgėrus tą vandenį. Aš ne chemikas ir apie dar kolkas neišmanau...
Gyventi pagal sąžinę

Rytė
Pranešimai: 860
Užsiregistravo: Šeš 09 28, 2002, 11:30
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Rytė » Ant 10 25, 2005, 17:37

Vėl pritarsiu Leonardui. Kai kažkas nori savo produktą parduoti, gali imtis įvairių priemonių "akinukams" uždėti. 8)
Jei jau taip norisi gero vandenuko: kuo blogai tirpsmo vanduo? Nuplovus višutinį ledo sluoksnį (kuriame sunkieji metalai nusėda) tereikia ištirpinti ir gerti sau. Skanu. :D O jei dar meiliai pažvelgti į rankose laikomą stiklinę (ne su baimę "oi kokį brudą geriu :shock: ")... :wink:

Skelbti atsakymą