Žmonės!!! ar žinote ką vadinate vandeniu??!!

Moderators: Mdsts, Neringa, Rapolas, Visi tvarkytojai

Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

vaiduze wrote:kad taip Leonardai pagalvojai, tikriausiai mano kaltė, nes taip ir pagalvojau, kad pagalvosite kasnors.. :D
Na va dar vienas įrodymas, kad mintys materialios. Jei jau pagalvojai tai tikrai turėjo atsirasti :)

Visiems linkiu galvoti tik apie tai ko iš tikrujų trokštate. ;)
Gyventi pagal sąžinę
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Lorytė wrote:Norėjau rašyti, bet pamačiua,kad Leonardas mano mintis jau išsakė. :) Taigi: mažiau baimės, daugiau meilės ir ne toks tas vandenukas baisus bus. :wink:
(+) (+) (+) Kol neturime sodybų, tai paprasčiausias ir pigiausias būdas :lol: Ir dar tie vadinami nuodai tikrai mus išmokys į viską žvelgt su meile :D Štai kodėl aš raginu pamilti tamsiąją pasaulio pusę, ji mus varo į priekį, galim su tuo sutikt, galim ne, bet tai tiesa.
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

<ką reiškia tie mg/l, kiek suprantu tai ištirpusių medžiagų, o gal ir ne tirpių kiekis vandenyje.>

mg/l reiškia cheminės taršos vandenyje kiekį, kuris yra patikrnamas TDS'u-konduktometru.toks chemijoje naudojamas aparačiukas, kurio parametrų pakeisti neina, nors man tai nesuprantama kaip reikėtų tai daryti...is parodo bendrą kiekį ištirpusių medžiagų miligramais litre :)


<na gerai sutinku, išvalome mes tą vandenį įdealiai. Kas toliau? Ar nebus taip, kad po to atsiras dar kažkas ir pasakys, kadagi geriate vandenį kuriame nėra tam tikrų elementų, dabar reikia pirkti tam tikrus maisto papildus. Nes mano organizmo niekas netyrė kiek jam ko reikia, tik jis pats gali. Aišku prieš tai organizmas turi išsivalyti, kad jis galėtų spręsti ko jam reikia. Bet kai jis išsivalys ar nepajusime, kad iš viso neturime ko valgyti, nes viskas daugiau ar mažiau užteršta.>

idialiai neišsivalo vistiek, lieka smulkiųjų druskelių vistiek, nes maksimaliai išvaloma iki 99% medžiagų.
prie kiekvienos sistemos statomas mineralizatorius, ir energetinis pakrovėjas, jie mineralizuoja vandenį, pagrindiniais mineraliniais konponentais..jo rekomenduojama išgerti suaugusiam žmogui apie 2-3 stiklines per dieną, bet jei labai norisi galima ir daugiau, tai atstoja vitaminus pirktinius, ir dar geriau, nes jie jau ištirpę vandenyje, ląstelė geriau ir lengviau pasisavina :)
o maistas tai tikrai nešvarus, taigi jei jau perkate vaisius ar daržoves, riešutus visokius būtinai, reikia mažiausiai pusvalandį pamirkyti išvalytame vandenyje, tada osmoso būdų teršalai yra pašalinami iš ląstelių.
o dėl giminės sodybos tai visiškai pritariu :D joje viskas bus taip, kaip reikėss jos gyventojams :D bet mes ją ir ten stetysimės, nes vandeniuką vistiek gersime..

<Dar kyla klausimas. Kas gi yra ta elektrolizė? Ar mes matome tai ką turėtume matyti? Ar tai nėra tam tikrų akinių uždėjimas mus apmulkinti? Kodėl taip manau? Nes nežinau, kas vyksta elektrolizės metu. Kas gali garantuoti, kad jos metu nesusidaro tokios medžiagos, kurių nebūna naturaliomis sąlygomis, arba mūsų organizme išgėrus tą vandenį. Aš ne chemikas ir apie dar kolkas neišmanau...>
_________________

elekrtolizę gal dar kas pamename iš mokyklos laikų :) viskas labai paprasta-anodas ir katodas yra, vienas traukia kitas stumia :) taigi laisvasis deguonis yra išstumiamas , o vandenilis suriša medžiagas, kurios yra ištirpusios vandenyje ir jos tampa matomos. nes pačios negeriausios ir labiausiai negerą darančios medžiagos yra bespalvės, bekvapės, ir beskonės, taigi vandeniukas gali atrodyti skanus, bet... šiaip vanduo yra beskonio... :)

<Jei jau taip norisi gero vandenuko: kuo blogai tirpsmo vanduo? Nuplovus višutinį ledo sluoksnį (kuriame sunkieji metalai nusėda) tereikia ištirpinti ir gerti sau. Skanu. O jei dar meiliai pažvelgti į rankose laikomą stiklinę (ne su baimę "oi kokį brudą geriu ")...>

visiškai pritariu :D
tačiau būtina nupjauti tuos negerumus :shock:


<Nei vaikystėj, nei dabar iš krano ar mineralinio vandens negaliu išgert daugiau nei pusę stiklinės. Tiesiogine prasme, nelenda.>

o nelenda todėl, kad Tavo organizmas nenori tokio vandens!!! aš irgi mnegerdavau beveik vandens, dabar apie 5l per dieną...oda pagražėjo, sukūdau (jei galima taip sakyti), ir bendra savijauta pagerėjo. tai jau vien nuo vandens kiekio, nes išvalomas organizmas, aprūpinamas deguonimi, šlakai metami lauk..aišku ir maistas kuo švaresnis :D ir oru švariu kviepuoju ( čia sąmonės lygmenį jį valau ) :D


<Tas tirpsmo vanduo. Tas pats yra kaitinti iki burbuliukų.
Ir, kiek žinau, sunkieji metalai ten nenusėda, o tik sunkusis vanduo. Tada lieka nuėmus apšalusį sluoksnį arba pakaitinus geras vanduo, kurio cheminė formulė - H2O. >

oj bastele klysti!!!! baik tą vandeniuką virinti, dėl savo sveikatos! :shock: :roll: atsiprašau kad taip sakau... užšąldžius ir atitirpdžius vandenį, jame susidėlioja tvarkingai molekulės vandens, kaip ir gyvuose organizmuose, todėl ląstelė kad jį pasisavinti sutaupo energijos ir laiko :) o virinant... laisvasis deguonis, gyvybės nešiejas išgaruoja, lieka visi brudai, ir chlorkė su kitais jungiasi ir susidaro tokie junginiai kaip kalio cianidas.. :shock: čia taip mokslininkai pastebėjo..aišku maži kiekiai, bet, tokiu nuodu per vietnamo karą, .... :shock: va tada vanduo ir tampa sunkus, nes negyvas, su suvirusia chemija. pamatavus užterštumą prieš ir po virinimo vandens iš krano, padidėja beveik 100mg/l... o tai labai daug :(

<Bet aš nesutinku, kad vien H2O yra tikrasis vanduo. Juk tai daug platesnė sąvoka. H2O tai tik viena, svarbiausia, sudėtinė dalis, bet be jos turi būti deguonies, CO2, gerųjų mikroorganizmų, gal net ir truputukas blogųjų, įvairių netgi smulkiausių gyvūnėlių , dumblių dalelių, mineralų, saulės energijos, mėnulio, žvaigždžių ir kt. Va tada vanduo tikrai gyvas>
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

H2O skyla į H2 + O2; O2 tai yra deguonis, taigi jis yra vandenį ir jis ir yra pats svarbiausiais. CO2 jokiu būdų nereikia organizmui, jis kenksmingas!!!
švino, ir visų kitų negerųjų tikrai ne! pritari? :D
mineralus mūsų organizmas pasisavina tik su maistu, tai yra , pasisavina tik organines medž, o neorganiką meta šalin arba kaupia.
saulės energijos, mėnulio, žvaigždžių- visiškai pritariu :D išneši švarų vandenį ir kraunasi jis :D


jei dar kas- klauskit :D tam ir mokausi, kad padėti :D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Merginos, virinamas vanduo tikrai neskyla į H2 ir O2, tam reikalingos ypatingos sąlygos. Burbuliukai viso labo tėra pripildyti vandens garų :P
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

taip O2 visiškai neišgaruoja, bet jei neskyla, tai kas tada garuoja ? :)
taip, gal ir reikalingas, kai pamastai, tačiau jo mūsų organizmas ir taip turi apsčiai, nes jį iškviepiam, ir kiek reikia manau per kraują patenka ten kur reikia :) o visos kitos medžiagos reikalingos organinės :) o vandeny neogranika, tai reiškia orgamizmas jos nepasisavina ...
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

matai, aš matyt gimiau gilintis... jeigu nežinau, tada noriu sužinoti ir vistiek sužinau, jei esu to verta, ir jei jau laikas.. :D
o ta chemija yra. galima užsimerkti ir ausisi užsikimšti, bet galima imti ir daryti kad būtų gerai :D mano tokia prigimtis, man reikia veikti, kad būtų gera ir man ir aplinkiniams.. aš tai visa ką jums pasakoju žinau, bet pasakoju, kad ir jūs žinotumės... :roll: nes tam žinios ir duotos, kad jomis dalintis..kaip vienas žmogus pasakė : žinoti- gerai, daryti- svarbiausia :D
nes jei žinai, bet nieko nedarai, tai tampai Dievulį už ūsų, tai kam Jis tau žinojimą davė?>.. tai ir pasakoju jums..

tik nesuprantu ką čia lyginti? :?
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

pritariu :)

bet..
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
aurora
Posts: 5
Joined: Sun 09 11, 2005, 22:26
Location: Vilnius
Contact:

Post by aurora »

Seniau žmonės gerdavo ir valgydavo iš sidabrinių indų ir neatsitiktinai, nes yra žinomas teigiamas sidabro poveikis vandeniui. Sidabras dezinfekuoja ir apvalo vandenį, netgi tikėta, kad nuodai, veikiami sidabro, netenka savo galių (karaliai gerdavo tik iš sidabrinių taurių ir valgydavo iš sidabrinių indų). Ir dabar, norint pagerinti vandens kokybę, rekomenduojama buityje naudoti sidabrinius indus. Elementariai įsipylus vandens į stiklinę palaikyti joje sidabrinį šaukštelį. Mano senelis visada gerdavo iš tokio senovinio (caro-maro laikų) sidabrinio puodelio ir visada pusiau juokais pabrėždavo, kad iš šio puodelio vandens nors ir iš balos atsigerk, ligos neprilips.
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

man atrodo , kad sidabras turėtų bakterijas naikinti...
tai jau yra gerai :)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

žinau, kad vandentiekį jų praktiškai nėra. bet jau gerai, kad žmonės nors kažką daro, sidabras, manau, bakterijas naikina. gal ir nelabai reikalinga- bet jau kažkas daroma. va iš šulinio kas vandenį semia- reikalinga priemonė šita :)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

tai cia tai taip :) taciau, kitas geriau isnaikinti.. aisku, kad yra ir gerosios, ju visur pilna-ir ant odos, ir po ja ir jos drauges :D
beto- sidabra ne as pasiuliau :) tai va ir reiktu paklausti- kam ji naudoja ? bet jei sulinys- tai reiktu manau, nes ten nera specialiai valoma, kad nebutu nuo visuokiu..
nenoriu net sakyti negraziu tu pavadinimu...
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

imunitetas

Post by Leonardas »

Žiūru nuo vandens švarumo pereita prie imuniteto. Jei sukurtas šis mechanizmas tai jis turi veikti be priekaištų. Bet kas nutinka organizmui kai jis staiga ima ir patenka į sterilią aplinką? Kaip į tai reaguoja imuninė sistema? Iš vienos pusės imuninė sistema tampa lyg ir nereikalinga steriliomis salygomis, bet kaip žinia jei kuo nesinaudoji tas nunyksta, o kad nenunyktų jis turi kažką veikti. t.y. prieš kažką kovoti ar ką ten...

Visai neseniai "Lietuvos ryte" skaičiau apie alergiją riešutams, kuri pasireiškia labai nemaloniais pojūčiais. Tai va tame straipsnyje iškelta hipotezė, kad galimas daiktas imuninės sistemos neadekvati reakcija į įvairias medžiagas gali kilti dėl sterilios aplinkos.
Gyventi pagal sąžinę
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

gal ir nelaiku patarimas, bet manau da galima pabandyti..
reikia jonazoliu ziedelius uzpilti alyvuogiu aliejum( koki puse ant puses) ir laikyti 3 sav kazkur. tada gaunasi pats geriauias kremas odai- atrodo riebus , bet neriebalina :D
o mano oda igi labai sausa, tai as ja su saltinio vandeniuku is pokainiu plaunu tik, nesausina visai ir net gydo. ten tokie 5 saltiniai i viena suteka, sako labai gydantis. na kad ten isko daug , tai tiesa :D
ji galima dauginti- tai ateik ketvirtad jei nori- galiu atnesti , pasidauginsi :D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Labai dėkui, Vaiduže, už kremuko receptuką :)
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

tik nezinau ar galima pirktines, bet manau kad galima. o jei kas prisirinkot vasara- tai puiku :D
prasau labai :)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Radau idomios informacijos apie sventa,gyva ir negyva vandeni zurnale"Lemtis""Vanduo ,kurio yra zemeje,po zeme ir zemes ,mus pasiekia net meteorituose ,sudaro apie 70 proc.zmogaus organizmo-iki 95 proc.-kraujyje,daug-smegenyse.Kas zinoma apie "sventaji "vandeni ,jo savybes ,galias?Vieta su vadinamu "stebuklingu vandeniu turimeir Lietuvoje.Tai vanduo is Alksnenu,netgi Kleboniskio saltinio salia Kauno.Stai kokias zinias pateikia mokslininkai is Maskvos.Viena is instituto filialu vadovaujanti medicinos mokslu kandidate I.J.Martjanova prieme savo paciente,uri pries menesi atrode tartum skeletas,geltonai-zaliu veidu,del silpnu koju vos judanti ,nes sirgo sunkia onkologinio susirgimo forma.Sikart pacienete buvo neatpazistama ,atsigavusi,papilnejusi ,su lengvai rausvais skruostais ,besipasakojanti ,kad jai grizo jegos,apetitas,gera nuotaika .Kas gi ivyko per toki trumpa ,keliu savaiciu laikotarpi?Ji pries Jezaus Kristaus krikstijimo svente /sausio 19 d./nuvyko i Trojicos-Sergejevo vienuolyna pas teva Germana.Jis surinko visus kenciancius ir visa nakti juos "auklejo".Ryte isleido ,prisakes kiekviena diena maudytis vonioje,i ja ipilant viena arbatini sauksteli "svento"vandens.Po savaite trukusiu tokiu proceduru ,minima paciente pasirode gydytojai J.Martjanovai .Informacijos autoriai ,kaip jie prisipazista,"netikedami stebuklais",nutare kartu ieskoti netiketo isgijimopriezastie ir paaiskinimo.I 30 laipsniu c vandens temp.pripildytavonia,buvo ipiltas vienas arbatinis saukstelis "svento "vandens.Bunant vonioje ,jau po keliu minuciu kakta ispila prakaitas,lyg butumei pirtyje,po to pajuntami lengvikuno pabadymai.Procedura tesiasi 15min.Net ir islipus is vonios ,apsirengus ,visa valanda kunas degelyg gerai issiperus pirtyje.Kai tik minimo instituto darbuotojai prietaiso zonda uzdejo virs "svesto "vandens ,prietaiso ekrane pasirode slenkanti lauzyta linija.Impulsas yra! Taciau kokiosspinduliavimo daznumines charakteristikos?Ir stai jas pateikia prietaisas.Jos tokios,kokias turi absoliuciai sveikas organas!Garsus rusu aisk.Stepanas Baidusis savo knygeleje "Celitelnyje sekrety" tvirtina,kad gamta du kartus per metus pati energetiskai ikrauna vandeni.Tai buna is sausio 18 d. i sausio 19 diena nuo 24 val iki 3 val. ryto.Si diena yra religine svente --Jezaus Kristaus Kriksto diena.Sausio 19-osios vanduo ,tvirtinama ,turi savybe uzmusti organizme visa,tai -mires vanduo,ji taip pat sventina cerkvese.Minimu laiku vandeni geriausia imti is naturalaus saltinio ,nors galimair is vandentiekio.Gyva vandeni ,turinti milziniska galia,gamta sukuria is birzelio 23 dienos i birzelio 24 dienos nuo 23 val iki 3 val ryto.Kiek toks vanduo bestovetu ,nesuges.Tas pats yra ir su sausio 19d vandeniu.Vienas mano pazistamas toki vandeni namuose laiko jau virs 15 metu.Stepanas Baidusis aiskina,kaip vartoti toki vandeni:is pradziu ,per tris dienas ,nevalgius ,ryta prpries miega ,isgerti 1 litra negyvojo vandens-savijauta pabloges,paskui tokia pat tvarka isgerti litra gyvojo vandens,toks gerimas uztruks sesias dienas-isgere 2 litrus skirtingo vandens,pajusite nepaprasta jegu antpludi.'organizmas pasidarys gyvybingas,isgis tai ,kas skaudejo ,pasveiksite.Tai veikia "simtaprocentiniai"Sausio 19ta ,birzelio 24-aja anksti ryte galima maudytis -jus veiks nepaprastu galiu vanduo.Juk jusu kunas -tas pats vanduo,jis taip pat turi buti veikiamas gamtos!/J.Dainauskas/
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

kazkada Arturas buvo rdes straipsni kaip mintys veikia vandeni
bet kadangi idejo ne prie mokslininku atradimu
tai nebegaliu rasti forume,
gal kas zinote kur?
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Aureja wrote:Radau idomios informacijos apie sventa,gyva ir negyva vandeni zurnale"Lemtis"<...>
Jei jau cituoji, tai gal galima būtų sužinoti pilniau apie citatos šaltinį išleidimo metus ir Nr. gal net ir puslapį.
Gyventi pagal sąžinę
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Basta wrote:Va perskaciau snd dar idomu fakta<...>
kas yra tas "snd" niekaip nesuprantu? :?:
Gyventi pagal sąžinę
Post Reply