Žmonės!!! ar žinote ką vadinate vandeniu??!!

Moderators: Mdsts, Neringa, Rapolas, Visi tvarkytojai

Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Visada kazkaip parasydavau pilnai,matyt tas nelemtas uzmarsumas.Taigi "Lemtis" 2000 Nr.4/27/ ,as perku senus "Lemties "zurnalus ezoteriniame knygyne,jie kainuoja pigiau po 2 lt.
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Basta ,del sausos odos...neseniai maciau laida "stiliu"kurioje kalbejo saunus vyrukas sveikuolis,jis patare moterims veida tepti moliu,jis net valgo svaru moli,labai gyre Moletu rajone esanti moli.Taigi parsitempiau namo ir as to molio ,su drauge isbandysim . :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Vaiduže vaiduže,

tave tie filtrų pardavėjai apgavo. Pabandysiu paaiškinti...

Dievas sukūrė vandenį. Žemėje nėra tokio dalyko kaip H2O. Grynas H2O aptinkamas tik chemikų labaratorijose ir tik supersudėtingomis sąlygomis. Nors galbūt netgi chemikams nepavyksta pagaminti tokio dalyko, kaip grynas H2O. Visada yra priemaišų.

Dievas sukūrė taip, kad tų priemaišų vandeny yra apie 200-300 mg/l (dėl skaičiaus nesu tikras). Toks yra natūralus, švarus vanduo, tekantis iš šaltinių, švariomis upėmis ir upeliais, švariuose ežeruose.

Jei tavo filtras bando išvalyti tas priemaišas ir priartėti prie H2O, tai jau gaunamas ne tas vanduo ką Dievas sukūrė žmogui, o chemikų gaminamas birzgalas. Galim jį drąsiai vadinti "negyvu" vandeniu.

Tai, kad tavo kūnas sulyso ir pagražėjo geriant tą "negyvą" vandenį, tai nieko nuostabaus. Tiesiog išžudei savo kūne daug daug bakterijų. Tiek gerų, tiek blogų. Teko man skaityti apie tai kaip veikia "negyvas" vanduo ir atsiliepimai būdavo tokie kaip tavo. Gaila dabar šaltinių negaliu nurodyt. :(

Taip pat Megre yra šnekėjęs apie gyvą ir negyvą vandenį. Megre kažkur yra pasiūlęs tokį apsivalymo mechanizmą:

Vieną dieną geri burokėlių sultis. Jie paleidžia vidurius, išsivalo viskas. Tada užgeri negyvo vandens, t.y. vandens iš butelių kur parduotuvėj parduoma, ten kur sąlyčio su oru neturėjo išpilstant, ten kur bakterijų nėra. Geri visą dieną vien tokį vandenį. Vat tas vanduo nužudo visas bakterijas tavo organizme. Ir geras, ir blogas. O kitą dieną parsineši vandens iš švaraus šaltinio ar upelio. Ir dar palaikai jį ant saulės, kad taptų gyvas, kad ten užsiveistų gerosios bakterijos. Vat išgeri tą vandenį, tai tada susigražini sau gerąsias bakterijas.

Vat toks mechanizmas. Su negyvu viską išžudai, o paskui su gyvu vandeniu atstatai tik gerasias. Vat tada gyvenimas. :)

Kad aš sakau tiesą, o tavo filtrų pardavinėtojai apgavinėja tave, tai gali patikrinti tokiu būdu:

Susirask švarų vandens šaltinį natūralų. Daug yra Lietuvoj neužterštų šaltinių. Reikia tik pasižiūrėt ar laukų nėra tręšiamų netoliese. Lengviausia rasti tokius šaltinius miške. Žemė yra nuostabus filtras. Jis labai gerai perdirba fairius ir visą kitą šlamštą. Tai Dievo filtras, todėl jis ir yra pats geriausias. ;) Taigi, susirask šaltinį švarų. Paimk iš jo vandens ir įkišk tą savo konduktorių. Tą aparačiuką. Vat jis tau parodys, kiek ten yra mg/l. Vat tai ir yra Dievo sukurtas švarus vanduo. Jei mažinsi mikroelementų kiekį vandenyje filtu, reiškia griausi Dievo tvarką. :)

Labai gaila, kad aš turiu tau tokius žodžius sakyti, bet tave tikrai apgavo. Tas tavo "gero" filtro vanduo yra negyvas. Jis kenkia žmogui. :( Nepyk..
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

O, Laimi, fainai parasei, kazkaip jauciu, kad tiesa tavo zodziuose yra...
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

zinau, kad gera tuom tiketi, Laimuti, ka Tu sakai, tikrai gera...
taip- zemele geras filtras buvo, butu, yra..
bet cia yra bet..jei mes jai visi padesime, ar reiktu sakyti padetume...
as labai gerai zinau tai, apie ka Tu kalbi, ir man nera linksma , patikekit, sakyti, bet zemele yra nesvari, nes kiek ji besivalo, mes jai nepadedame o tik ...na Jus visi tai supantate..
gerai, zinau, kad sakyti jums , kad saltinukai yra nesvarus- na negaliu, nes netikesite, nes tai nelengva ir nesinori suvokti... bet Jus issivaizduokit- kad zemele stengiasi stengiasi, o jai vis kazkas"padeda"ir "padeda"... sakai jei aplink svaru? o is kokio gylio tas saltinelis?5m?10?15?50?niekas nezino...o viskas jau taip yra, kad kuo giliau gysla vandens , tuo is didesnio ploto surenka vandeniuka...gerai jei tu sveikai viska augini, bet jei salia(20km atstumu miestas bet kas kas negerai daro) tai tavo saltinukas kurio gylis 20m atnes is ten vandeniuka...
as suprantu Tavo nora, kad zmones gertu veika vandeniuka, bet... reikia labai jau dirbti su savimi, kad mintimis galetum ji isvalyti. sutinku, kad ten yra kazko gero, bet...


Laimuti, negyvas vanduo yra distiliatas- tas kuris gaunamas sukaupiant garu vandeniuka.. va su juom tai ir isvarysi viska is savo organizmo...jei Tau norisi bakteriju- tai ju gauni kiekviena diena su maistu, oru ir visa kita...jos yra ir geros ir nelabai..

sako man tiesa zmones, nes ju darbas padeti zmonems.. taip- gal kazkam tai ir biznis, bet tie kurie dirba taip kaip as- tai dirba , kad pirmiausia padtu.o info mum nieks is galvos nepasakoja, niekas is pirsto nelauzia, yra labai daug moksliniu straipsniu, knygu, kuriose daug info sia tema..

o pats svariausias vanduo yra sniego , kalnu vanduo :D
tai jei galite- gerkite sniegiuka nuo svariu vietu surinkta ;)
jo uzterstumas gal siekia 20mg/l - o tai ko reikia mums is vandens tai ir yra :)

o Laimuti patikek- jei is krano bega kanalizacija, kuri preitoj savaitej isiliejo i minija, o is minijos kanaliuko mae vandeniuko geriam, tai tikrai mums tokio vandeniuko nereikia tikrai, nes nei pavirintas svetimas s...nera nei skanu nei sveika...
:(
cia jau ne mano nuomone- o faktai...
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 18:13, edited 1 time in total.
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

Saikingai vartokite cukrų ir maisto produktus, kuriuose yra maisto priedų (dažų, konservantų ir kt.), valgykite ekologiškai švarius produktus Maiste neturi būti kenksmingų medžiagų: sunkiųjų metalų, pesticidų likučių, hormonų, antibiotikų, nitratų pertekliaus-
o viso to yra visuose (beveik) vandenyse...:(
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 18:14, edited 1 time in total.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Tikrai, Padauža, tirpsmo vanduo keičia struktūrą ir puikiai išvalo organizmą, tinka mūsų ląstelėms. :D Beje, man teko skaityti, kad ne tik tą vandenuką neužšalusį reikai nupilti, bet ir nuplauti viršutinį ledo sluoksnį: ten kažkokie negerumai irgi kaupiasi. :)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 18:15, edited 1 time in total.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Beje, aš šitokį tirpsmo vandenuką apsirgusiems vaikiukams duodu gerti. Aišku, būt gerai ir dažniau pasidaryti, bet.. :oops: :roll:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Padauža wrote:Laimio citata:
"Vieną dieną geri burokėlių sultis. Jie paleidžia vidurius, išsivalo viskas"

Na, ne visi gali gerti burokėlių sultis... Man siaubinga anemija buvo, nepadėjo niekas, vaistų nenorėjau gerti, tad pasitelkiau liaudiškus metodus. Burokėlių sultis gerti sakoma, tokiu atveju ypač sveika.
Bet kai perskaičiau šį Laimio parašytą sakinį, net dabar purto. Taip vėmau, kad atrodė, na iš kur ir as dar gali išeiti? Tarsi visą išvirkščiai tempė.
Ne man vienai netinka burokėlių sultys, labai jau stiprus dalykas jos pasirodo. O visa, kas koncentruota, su tuo atsargiai reikia.
O reziume: visa metodika man netinka, nes negaliu vartoti burokėlių sulčių...
Brrrr... Feee... Viau... kokia šlykštynė :(
O man tie burokeliai nesuveike :( rimtai, nepadejo tos burokeliu sultys.. nei as valiausi nei ka... Isgeriau ir tiek. nevalgiau zinoma visa diena. ir kita diena mitau tik darzovem.
na siaip ar taip, nezinau ar nuo to, ar nuo ko kito isties organizmas pradejo atsirinkineti produktus... kazkaip dar nesuvalgius daikto zinau, koks jo skonis ir koks bus jo poveikis mano oraganizmui ( turiu baisiai jautru skrandi). :mrgreen:
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

"Laimis"
Tai, kad tavo kūnas sulyso ir pagražėjo geriant tą "negyvą" vandenį, tai nieko nuostabaus. Tiesiog išžudei savo kūne daug daug bakterijų. Tiek gerų, tiek blogų. Teko man skaityti apie tai kaip veikia "negyvas" vanduo ir atsiliepimai būdavo tokie kaip tavo. Gaila dabar šaltinių negaliu nurodyt. :(

Vat toks mechanizmas. Su negyvu viską išžudai, o paskui su gyvu vandeniu atstatai tik gerasias. Vat tada gyvenimas. :)
...
del gyvo ir negyvo pritariu- gyvas tas kuris turi bakteriju, ir yra is saltinuko. tai visiska tiesa :) negyvas tas kuris bega is krano ir yra buteliuose, ir distiliuotas..
taciau zmones gyvenantys mieste(na jau nebekartosiu, kad ir visur tas pats( kad ir gyvas ..)) neturi kito pasirinkimo.. nes tai kas bega is krano- oj nekas...
na mintys galingos- tiesa... ;)


..
"Laimis"
Labai gaila, kad aš turiu tau tokius žodžius sakyti, bet tave tikrai apgavo. Tas tavo "gero" filtro vanduo yra negyvas. Jis kenkia žmogui. :( Nepyk.

...
nekenkia Laimuti, o tik padeda vandenuka nuo gyvsibdabrio gelezies feiriu skalbimo milteliu svetimu fekaliju isvalyti...
na taip- jei saltinukas svarus yra kur tai, ar jau paprasai kad jis toks butu, tai tada super ;)
ka jau cia bepridesi ;)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Aš geriu vandenį iš Kleboniškio šaltinio. Jį tyrė tie patys mokslininkai savo labaratorijose. Sakė labai geras vanduo. :) Neužterštas. Nors yra netoli autostrados ir miesto. Gal pusė kilo nuo autostrados. Bet užtat aplinkui miškas, o jis turbūt trykšta iš labai giliai...

Bet daugiau šaltinių Kaune nežinau. Žinau Vilniuje keletą šaltinių. Labai geri. Ir netoli centro, ir šeškinėj, ir netoli Antakalnio, ir prie Trinapolio, Žirmūnų galo..

Nu aišku, iš to filtro geriau gerti, negu iš krano. Iš krano, tai ten jau visai šlamštas bėga. :) Bet gamtos duodamas vanduo yra nepralenkiamas. :) Lietuvoje dar yra daug šaltinių, daug upelių, šulinių, šiek tiek upių ir ežerų iš kurių galima gerti vandenį tiesiai... Vat pvz. Ūla labai gera upelė dzūkijoj. Iš jos galima tiesiai vandenį gerti. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

o bakteriologinius ar cheminius tyrimus dare- didelis skirtumas...ir vanduo yra kintantis laabai... bet tikiu, kad tik i geraja puse ;D

pagalvojau...
kad Jums visiems visai nereikia tos info apie vandeni? tiesa? :roll:
jei taip- tai as daugiau apie nesvarumus nerasysiu, nes ta mintis tikrai vandeniuko neisvalys :?: :)
ar gerai? :wink:
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
daivute
Posts: 21
Joined: Wed 12 11, 2002, 14:52
Location: Druskininkai

Post by daivute »

Nemanau Vaiduze, kad rasyti info apie vandeni, kokia ji bebutu nereikia... Reikia. Reikia mastyti ir diskutuoti ta tema, nes situacija astreja.

O del vandenuko ko tik as nedariau, ir is saltiniu veziojau , ir saldziau... ir strukturizuoju Skvorcovo piramidems ir brukniu lapai valiau, ir jau senai ruosiuosi titnagu vandeni valyti... Kada laiko ir dvasines pusiausvyros uztenka valau mintimis, bet esmeje juk ka mes patys darome su vandeniu????
Tai yra juk normalu, kad ka mes isskiriame ta ir suvartojame? Juk musu masina sugadina tam tikra kieki vandens, juk musu kuniski poreikiai ir musu 'Sugebejimas' svarintis iseikvoja ir sugadina tam tikra kieki vandens...
Idomu, kiek zmoniu besipiktinanciu nesvariu vandeniu, pakeltu rankas ir pasakytu,kad jie (atsiprasau) nedergia vandenio???

Optimistiskas Pasiulymas: nusipirkti 5 butelius po 5 Lt vandens ir isnesti i balkona, kada lauke minusas. Ant butelio priklijuoti(svarbu, kad raides butu is vidines puse lapelio) lapeli SU MEILE DEKOJU. Kada atsinesite i vidu, ir atsildysite butelio turini, ji butinai perfiltruokite, nes nuosedu tikrai bus ant dugno ir tada palikite vandeni niekuo nepridengta ir gerkite i sveikata.
Kada jau nebeliks 5 l, ateis antro butelio eile... :)
Taip padesime savo kasai, o kai isikursime savo sodybose, tada ir sazinei bus ramiau... :)
Meilė niekada nesibaigia
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 18:16, edited 1 time in total.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Padauža wrote:Pabandysiu. Tada pasidalinsiu patirtimi :)
Labai lauksim. :D
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

o ka cia laukti
galima ir patiems pabandyti

juk nieko nekainuoja, ar ne ponai kapitalistai?
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Dievo karys wrote:o ka cia laukti
galima ir patiems pabandyti

juk nieko nekainuoja, ar ne ponai kapitalistai?
Matai, kad man ir šeimai kaip ir nieko šiuo metu netrūksta. Taigi gerk koki nori vandeniuką: kas pasakys yra poveikis ar nėra. :D
Kaip suprantu Padaužėlė (ar jos vaikiukai) dar ir mato spalvas įvairiausias: norisi sužinoti, kaip vandenukas taip veikiamas keičiasi. 8)
Post Reply