Gėrimas, pagreitinantis mintis

Moderators: Mdsts, Neringa, Rapolas, Visi tvarkytojai

aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Na labai gerai taip butu, bet kol kas dar yra ir dirbanciu zmoniu :lol:
Ir kad ir kaip noretum privalai nueit i ta darbeli :lol:
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

O del mesos galiu pasakyt, kad ji ir siaip nieko gero neduoda...Tik apsunkina organizma :)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

aiwita wrote:Na labai gerai taip butu, bet kol kas dar yra ir dirbanciu zmoniu :lol:
Ir kad ir kaip noretum privalai nueit i ta darbeli :lol:
Turiu omeny, kad dvi dienas per metus laiko gali ir nedirbti. ;)

Trečiadienį, ketvirtadienį, penktadienį dirbi darbe, o šeštadienį sekmadienį nieko nedirbi, nevalgai, gėrimuką geri, sėdi savo sodyboj ir mąstai mąstai mąstai, džiaugiesi gyvenimu... Manau labai lengvai įmanoma. ;)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

na tai pamėgink be mielių, Basta, rūgimas, anksčiau ar vėliau prasidės :)

aš mat labai nekantri, ir vaikai reikalauja, bet mielių dedu labai labai mažai. jei į darbą kasdien 6 val. nesikelčiau, tai gal tada ir ilgiau palaukčiau ir ūpo daugiau būtų eksperimentuoti :roll: :lol:

dėl tų priedukų, Laimi, žinoma, kad taip, tik aš, pavyzdžiui, ne visada nukakti į žemę galiu, nes savaitgaliais reikia kaip sakoma laiudyje duoklę atiduoti ir šeimai ir namams, kuriuose dabar gyvenu. taip jau yra :lol: bet tas manęs netrikdo, juk galima gėrimuką ir namuose pukiausiai gerti nieko nevalgant ir pamedituoti, nors ir ne taip kokybiškai, a ne :wink: :?:

tie, kurių nesaisto jokie įsipareigojimai ar bent ne taip stipriai saisto, džiaukitės laisve ir darykit taip, kaip jums liepia širdis, darykit, kaip reikia, kaip yra geriausia :lol: :love:
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

linksminadą, che, che :mrgreen: :lol:

na jau penktadienį turbūt atidarysiu namie Gubernijos filialą - užtaisysiu keletą rūšių girų :lol:
o tu įdėk į tą linksminadą žolelių, kam jis toks biednas :wink: :D
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Nu ne, geriau ne Gubernijos, o Dobes... :D :D :D
Tokio ieskociau net ir as :D
Post Reply