Puslapis 11

Žiniuonės Ilzės Jansonės pasveikimo sistema

Parašytas: Pir 04 10, 2006, 20:29
Rapolas
Radau internete :
Žiniuonės Ilzės Jansonės pasveikimo sistema

šaltinis : http://www.dziedniece.lv/public/?id=14&ln=lv

Prieš 30 metų žiniuonė sukūrė savo sistemą, pagal kurią galima atnaujinti bet kurį organą (net morfologiškai pažeistą) natūraliomis medžiagomis ir metodais. Sistema buvo sukurta per 10 metų, nagrinėjant pasaulyje ekzistuojančias sistemas ir darant mūsų tautos empyrinius tyrinėjimus bei važinėjant po 70 šalių su paskaitomis ir gydomaisiais seansais, tuo pačiu metu tyrinėjant ir tų tautų sveikatą bei gyvenimo būdą. Sistemą tobulinti padėjo žinios, įgytos nagrinėjant didžiųjų tautų kultūras, pirmykščių tautų sveikatos stovį, taip pat mūsų protėvių sveikatą senovėje. Sistema veikia puikiai ir yra unikali. Pasaulyje kitos tokios nėra. Kuo tai galima paaiškinti? Kodėl ši sistema yra tobulesnė? Kas yra jos pagrindas?

1. Jos pagrindas yra Latvijos energetiškai stiprių laukinių augalų miltelių mišinys “Salveo”, kuriame svarbiausią vaidmenį vaidina žalumynų – chlorofilo grupė, kuri likviduoja geležies, vario, jodo, seleno, magnio, mangano ir kt. mikroelementų trūkumą organizme, gerina kraujo sudėtį bei kraujagysles (šalinant cholesteriną, neorganinį kalkį, likviduojant deformacijas), endokrininę sistemą. Žmogus prieš laiką pasensta, kai pasensta, t.y. degeneruojasi jo endokrininė sistema su kasos liauka. Ją atnaujinant, atsinaujina visas organizmas. Šiame procese svarbiausia yra šaknų ir žievių grupė. Augalų miltelių poveikį skatina pagamintos tinktūros, arbatos, sultys ir gydomojo maisto receptai. Žievės atnaujina kaulus, sąnarius ir stuburą, šaknys – kepenis ir kasą.

2. Žiniuonė pagrindinį dėmesį skiria kasos liaukai. Beveik nė viena sistema to nedaro. Jeigu yra kasos disfunkcija, tai galima susirgti 150 ligomis. Bet jeigu kasa sveika, tai nė viena iš jų! Be to, jeigu kasa yra sveika, tai kūdikis nebus debilas, hiperaktyvus, jo imuninė sistema bus stipri ir senatvėje jam negręs sukvailėjimas, nes kasa reguliuoja ir psichę. Nė vienoje tautoje senuoliai nėra kvailiai, taip pat mūsų protėviai buvo išminčiai. Mes irgi turime tokie būti! Kad taip būtų, mums yra visos sąlygos. Paprasčiausiai žmonėms trūksta žinių. Žiniuonė teikia šias žinias savo pacientams Rygoje, Pērnavos g-vė 22, lektoriume, TV ir radiolaidose, žiniuonių kursuose, kuriems šiemet sukanka 16 metų, žurnale “Latvių namams ir šeimai” (“Latvju mājai un ģimenei”), laikraštyje “Šventasis šaltinis” (“Svētavots”) ir savo 80-yje knygų.

3. Į talką ateina senbaltų papročiai ir senbaltų maldos. Ypač tada, kai reikia nuimti prakeikimą ir kitą piktą informaciją ne tik gydymui bei sveikatos palaikymui, bet ir šeimos problemoms spręsti. Tam padeda latviška ajūrvėda (gudrybė) – liaudies gyvenimo papročiai, Dainų (latvių liaudies dainų speciali forma ir turinys) melodinės ir tekstinės formos – senbaltų maldos, sakralinė geometrija – senbaltų ženklų sudėtis, paties žiniuonio psichinė energija, magiški augalai, ugnis (žvakės, laužas), šventojo šaltinio vanduo, šventavietės. Taip komleksiškai niekur kitur pasaulyje nedirba. Panašiai gan, pavyzdžui, Šiaurės tautų ir Afrikos šamanai, indėnai.
Dar nėra buvę nė vieno atvejo, kad, kai visa tai yra sutvarkyta ir pacientas yra įvykdęs keleto mėnesių programas, jam nebūtų pagerėję.

Yra tik viena problema, kaip priversti žmogų dirbti savo labui ir save sutvarkyti.

Tauta yra užkoduota ligoms ir neturtui, ir iš to sunku išlipti. Bet daugelis tai pasiekia. Jau 25-ris metus Ilzė pagydo tokius ligonius, nuo kurių medicina yra atsisakiusi. Per metus pasveiksta apie 200 žmonių vien tik Rygoje. Tai astmos, alergijos, vėžio, išsklaidytos sklerozės, haimoritų, įleistos venozinės opos, osteomelito ligoniai – (nuo amputacijos išgelbėta 180 kojų bei 15 rankų), psoriazės, poliartrito, progresyvios raumenų atrofijos, epilepsijos, paralyžiaus ligoniai ir t.t.

Prieš pradedant dirbti pagal kompleksine programa, Ilzė pagal planą nusako savo pacientui šaltinių vietas namuose, darbe, sode. Nė vieno negalima išgydyti, jeigu jis ir toliau miega ant šaltinių bei galvugaliu į V, PV, P! Šalin nuo šaltinių ir galvą dėsime į Š ar R, ir pradėsime fizinio bei astralinio kūno gydymą!

Parašytas: Pir 04 10, 2006, 21:28
Trėja
super yra zmonių.................. Pagirtina........ (+)

Parašytas: Ant 04 11, 2006, 8:46
Vileine
Buvau keliose jos paskaitose. Žinių ir išminties ji turi daug, tačiau ..... Po paskaitų sekančią dieną viešbutyje paprastai konsultuoja žmones. O konsultacijos brangios - 100Lt. Pensininkui tokia suma - neperžengiamas slenkstis, o tokių paskaitose buvo dauguma. Ir dar. Labai nejaukus ji žmogus (yra jutimų, kurių žodžiais neapibūdinsi). Nors žolės labai efektingos - ne iš vieno žmogaus išgirstu.

Parašytas: Ant 04 11, 2006, 16:55
Aureja
Teko man taip pat dalyvauti jos dvejose paskaitose.Labai dziaugiausi ,kad nuejau .Taip ji truputi keistoka,bet ji man paliko dideli ispudi.Neveltui ja taip gerbia ir vertina Japonijos atstovai.,kurie daznai atvyksta i Riga.Ta minetoji arbata "Solveo" kainavo apie 12 litu, bebru taukai-25 lt.Labai dekoju Rapolui uz sia informacija.

Re: Žiniuonės Ilzės Jansonės pasveikimo sistema

Parašytas: Pen 09 02, 2011, 12:34
ilonai00
Gal kas žinote, ar Lietuvoje galima rasti nusipirkti Solveo arbatą? Labai ieškau:)

Re: Žiniuonės Ilzės Jansonės pasveikimo sistema

Parašytas: Ket 04 05, 2012, 23:54
Ignelis
ilonai00 rašė:Gal kas žinote, ar Lietuvoje galima rasti nusipirkti Solveo arbatą? Labai ieškau:)
Mane irgi tai domina. Niekur nerandu kur galima būtų įsigyti Lietuvoje. Gal kas žinote?

Re: Žiniuonės Ilzės Jansonės pasveikimo sistema

Parašytas: Pir 04 23, 2012, 21:06
AHarmonika
Vieną kartą mačiau per Šiaulių televiziją laida su Jansone, ir ten sakė, kur galima Lietuvoj įsigyti jos produktų. Tai kam labai reikia jų, susisiekit su ta Šiaulių televizija, gal nepatingės paieškot įrašo ar nukreipt kur nors...

Re: Žiniuonės Ilzės Jansonės pasveikimo sistema

Parašytas: Tre 06 20, 2012, 17:55
bellezza
Čia mačiau klausinėjate kur gauti Salveo mišinio.Jo galima paieškoti googlėj kur parduodamas. Aš radau Šiauliuose Dvaro g. 79 sveikuolių parduotuvėje arba Vytauto g 120A.

Re: Žiniuonės Ilzės Jansonės pasveikimo sistema

Parašytas: Pen 07 01, 2016, 9:54
Doviliose
Matau tema sena, bet... Esu perskaičiusi keletą jos knygų ir pati naudoju papildus. Tikiu, kad padėjo atstatyti geležį organizme, padaugėjo energijos... Turiu šiek tiek "SALVEO" papildų iš Latvijos PARDAVIMUI PIGIAU. Kaina tikrai pigiausia Lietuvoje - po 7,2 Eur. Kaunas. Jei domina parašykit sms - 867963322 :wink: