Elektromagnetiniam, radiaciniam smogui įveikti

Moderatoriai: Mdsts, Neringa, Rapolas, Visi tvarkytojai

Donatus
Pranešimai: 329
Užsiregistravo: Sek 07 10, 2005, 3:54
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Elektromagnetiniam, radiaciniam smogui įveikti

Standartinė Donatus »

Sveiki.

Noriu papasakoti apie vieną svarbių, tačiau tyliausiai apkalbamų civilizacijos problemų (mat tai tikrai nepalanku didelei daliai pramonės veikėjų...) ir vieną iš būdų, kaip ją galima lokaliai išspręsti. Elektromagnetinis, radiacininis smogas yra kiekviename žingsnyje mus lydintis reiškinys, nuolatos didėjantis ir keliantis vis didesnę grėsmę žmonijai. Kas dar neperskaitėte, siūlau įdėmiai įsigilinti į Bastos rastą straipsnį apie tai: http://www.kopos.lt/radiostezija/mok_biotr.php
Jonas Jukonis rašė:Žmonės labai jautrūs elektromagnetiniams spinduliavimams. 1993m. Ženevoje paskelbtuose Pasaulinės sveikatos organizacijos mokslininkų darbuose („Electromagnetic fields“ WHO Ženeva 1993m.) sakoma, kad žmogaus kūnas skleidžia iki 300 Hz elektromagnetinę spinduliuotę. Iš to galima daryti išvadą, kad mes lyg antenos reaguojame į visų elektros linijų bei instaliacijų, namų ir biurų elektroninės įrangos, mobiliųjų telefonų, mikrobangų krosnelių ir net kabelinių, palydovinių radijo bei televizijos sistemų elektromagnetinį panašų į mūsų spinduliavimą.
...
XX a. pradžioje, kai mūsų dar nesupo milžiniški bangų srautai, amerikiečių fizikas Albertas Bramsas sukonstravo prietaisą - osciloklastą, matuojantį žmogaus skrandžio raumenų reakciją į elektromagnetinius impulsus. Mokslininkas nustatė, kad skrandžio raumenys reaguoja net į labai silpnus elektromagnetinius impulsus (pavyzdžiui, už 100 metrų uždegamos elektros lemputės impulsas)
...
Neseniai buvo atlikti medicininiai eksperimentai su pelėmis, kurios buvo laikomos prie monitorių ekranų. Palaikius jas ilgiau nei 3 valandas jos tapdavo nevaisingomis. Manau kad į tai turėtų atkreipti dėmesį ilgai prie kompiuterių dirbantys vyrai. Geriausias sprendimas apsisaugoti nuo pragaištingo kompiuterio poveikio - skistų kristalų monitorius iki minimumo sumažinantis neigiamus spinduliavimus, arba atlikti radiostezinę korekciją energetinių generatorių pagalba.
Buvau seminarėlyje, kuriame buvo pristatomi kaip tik tokie energetiniai generatoriai. Tai buvo mano šiaudas, kadangi tenka ištisas dienas dirbti su kompiuteriu darbe, ruoštis paskaitoms. Įsigijau tokį prietaisėlį, kurį išrado, patentavo ir gamina mokslininkai iš informatikos centro "Gamma - 7" Rusijoje. Prietaisas vadinasi "Gamma-7.N".
Seminaro metu rodė žmogaus elektromagnetinio lauko (ar auros) nuotrakas paprasto eilinio žmogaus, žmogaus naudojančio aparatą, kalbančio mobiliuoju telefonu. Elektros prietaisų skleidžiamų bangų suardyta aura atrodo nykiai... Keli likę spindulėliai. Tokia yra daugumos žmonių aura. Mūsų nė vieno neaplenkia tūkstančių palydovų skriejančių apie Žemę signalai, mobilaus ryšio pastočių spinduliavimas, taip pat kosminės elektromagnetinės audros, kitų žmonių aurų poveikis.
Tarp kitko, aplinkiniai žmonės dažnai linkę energetiškai vampyrauti būtent dėl savo energinjos stokos, dėl suardytos auros. To priežastis- elektros prietaisai.
Taip pat didžiulė negerybė yra jų poveikis vaisingumui. Tai jau liečią žmonijos egzistencijos problemą, kas verčia mane giliai susimąstyti.
Mobilūs telefonai skambučio metu stipriausiai spinduliuoja. Kaip tik tokiu metu mes juos laikome arčiausiai smegenų...

Žmogaus magnetinis laukas yra svarbus organizmo savireguliacijos "organas", jis perdavinėja informacinius signalus tarp organų, audinių. Magnetinį lauką kuria audiniuose esantys cheminiai elementai, skirtingi audiniai turi tik jiems būdingus tų elementų rinkinius. Laukas yra labai jautrus, net menkiausia magnetinė bangelė išjudina visą magnetinę sistemą. O juk net laikrodis ant riešo dažnai būna su elementu, telefonas kišenėje, elektros lemputė virš galvos. Štai kodėl jauku valgyti su mediniu šaukštu...

Apie prietaisėlį galite paskaityti internetiniame puslapyje: http://www.gamma-7.ru (rusų kalba)

Paveikslėlis

"Gamma-7.N" yra į delną telpantis žmogui kenksmingų elektromagnetinių spindulių neutralizatorius (toliau neutralizatorius)
Jam nereikia jokio papildomo energijos šaltinio, jis praktiškai neišsenka, nes sudarytas tiesiog iš dviejų tam tikro lydinio spiralių. Jo veikimo principas toks: neutralizatorius atspindi bangas (interferencija) ir jų viršūnės susideda ir nuslopina viena kitą.
Paveikslėlis
Medikai, nepatikėję mokslininkų, sukūrusių neutralizatorių, žodžiu, patys jį ištyrinėjo ir išbandė su daugybe pacientų. Rezultatai juos nustebino. Gerąja prasme. Tokie neutralizatoriai, tik didesni, naudojami povandeniniuose laivuose, kosminiuose laivuose. Pradėjus juos naudoti, kosmonautų būklė ėmė gerėti, kaip teigia seminaro vedėjai.
Aparatas Lietuvoje yra jau 10 metų.
Kuo daugiau prietaisėlių, tuo saugiau. Galima nešiotis su savimi arba galima padėti ant spinduliuojančio prietaiso. Arba turėti daug neutralizatorių ir išdėlioti ant kiekvieno elektros prietaiso.

Neutralizatoriaus poveikis
Apsaugodamas žmogaus energetinį lauką, neutralizatorius duoda tokį efektą:
Apsaugo nuo techninių, geopatogeninių, sociogeninių, kosminių negatyvių spinduliavimų.
Pagerėja savijauta, dingsta nervinis dirglumas, pagerėja nuotaika.
Praeina skausmas.
Pagerėja miego kokybė (jei miegama šalia neutralizatoriaus).
Pagerėja organizmo imunitetas.
Sumažėja rizika susirgti įvairiomis ligomis.
... žodžiu, žmogus tampa sveikas, nes jo energetinis laukas apsaugotas esti toks, koks ir turi būti.
Taip pat seminare dalyvavusi medikė, išbandinėjanti ir sėkmingai naudojanti savo medicininėje praktikoje "Gamma-7.N" neutralizatorių, teigė, kad du statmenai suremti ir prie širdies priglausti prietaisėliai numalšina net infarkto priepolį. Ją pristatė kaip išgelbėjusią net keletą žmonių būtent šio neutralizatoriaus ir savo, kaip medikės, žinių pagalba.

Asmeninė patirtis...
Nusipirkus neutralizatorių ir su savimi paturėjus (veikimo spindulys apie 120 cm) apie 30 min., pajutau palengvėjimą: tapo lengviau kvėpuoti, pagerėjo nuotaika, dalis nuovargio dingo. Tą patį pajuto ir Vaidužė, beveik visą tą laiką buvusi neutralizatoriaus veikimo zonoje. Dabar dirbant su kompiuteriu kurkas mažiau pavargstu (priklauso nuo aplinkybių). Kartais greičiau paskausta užpakalis, negu galva, kaip dar prieš savaitę kitą būdavo. Kartą uždėjus neutralizatorių ant televizoriaus šis ėmė neberodyti vieno kanalo, kol patraukiau :) Kaip pasakojo seminare, užsidėjau pavargęs aparatą ant pilvo ir atsiguliau, atsipalaidavau. Po 20-30min jaučiausi vėl pakankamai žvalus darbui su kompiuteriu (be Gamma-7.N būčiau tikriausiai užmigęs...). Papildymas 2006 11 20, 20:18: Uždėjus neutralizatorių ant galvos po 10-15 min. praeina galvos skausmas. Ką tik išbandžiau :)

Kitų patirtis
Kursiokė, turinti "Gamma-7.N" neutralizatorių, sako, kad jai praeinantis galvos skausmas, kuomet ji palaiko prietaisą prie galvos. Taip pat užeinant astmos priepuoliui neutralizatorius net prilimpa prie krūtinės.

Taip pat galima įsigyti
"Gamma-7.A" - aktivizatorius. Tas pats, kaip ir "Gamma-7.N", tačiau su papildomais spiralių komponentais, kurie aktyvizuoja organizmą, rezonuoja su ląstelių skleidžiamomis bangomis ir sukuria aktyvią terpę ląstelėms gyvuoti. Rekomenduojama 15-30 min. seansai organizmo energetikai aktyvizuoti.
Paveikslėlis

"Gamma-7.N-RT" - neutralizatorius skirtas mobiliajam telefonui. Nors "Gamma-7.N" neutralizuoja ir telefoną, tačiau jis nevisuomet būna arčiausiai, kad neutralizuotų visiškai (ypač jei telefonas rankoje, pridėtas prie galvos, o neutralizatorius kišenėje), todėl šis aparatėlis yra mažas ir klijuojamas ant mobiliojo telefono nugarėlės. Mobilus telefonas tampa saugus. (Tačiau vistiek verčiau išvengti jo naudojimo...)
Vaidužė turi šitą aparačiuką, tačiau jai buvo kylę abejonių dėl jo veikimo. Tačiau pakalbėjus telefonu be nautralizatoriaus, iškart abejonės išsisklaidė... :)
Paveikslėlis


Knygos
Apie prietaisėlių veikimo principus, naudojimo rezultatus medicinoje galima paskaityti knygelėje "Спирaль защиты и здopoвья" , autoriai: Cинeoк Cвeтлaнa, Eлиceeв Игoрь.
Taip pat yra ir dar viena knygelė tikrai, tik nežinau pavadinimo.

Jei kas susidomėjote, galiu paklausti kada vyks dar toks seminaras-pristatymas. Galiu gauti ir telefono numerį platintojų.

Mano nuomone, tokia apsauga yra reikalinga ne tam, kad laisvai ir toliau galėtume žengti technologinio progreso keliu, bet deramai apsisaugoję nuo jo žalingo poveikio būtume pajėgūs susitvarkyti su juo ir jo padariniais, išsivalyti.


P.S. Atleiskit, jei tai skamba kaip reklama. Tiesiog noriu pasidalinti savo didžiuliu suradimu ir patyrimu, bei suteikti galimybę kitiems susipažinti ir išbandyti, mano galva, gerą dalyką.

2007 11 17 :: Atnaujinimas:
Radau stalčiuje porą susijusių straipsnelių, kuriuose yra ir tikslių duomenų apie įvairių institucijų šio prietaiso pripažinimą. Tad kas abejojate, galite pasidomėti giliau (ir pasakyti man :) )

PaveikslėlisPaveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo Donatus Šeš 11 17, 2007, 18:10, redaguota 4 kartą(us).
Dobė
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: Pir 09 26, 2005, 8:58
Miestas: Vilnius

Standartinė Dobė »

idomi informacija, Donatai :D
is tikruju, daugelis net nesusimastome, kad gyvename apraizgyti daugybes tinklu ir jie mus veikia. nera ko stebetis, kad daugeja hiperaktyviu vaiku ir siaip zmoniu sveikata prasteja. yra net specialus terminas siai tarsos rusiai pavadinti - elektrosmogas, parduodami ir prietaisai jam matuoti. yra zmoniu, ypac jautriau reaguojanciu i elektromagnetini spinduliavima, kuriems pasireiskia simptomai panasus i alergiju ar chroniskio nuovargio pozymius. kiek zinau, Svedijoje yra net atskiros gyvenveties, skirtos tiems, kurie nepernesa elektros (angl. electric hypersensitivity), ikurta net tokiu elektrai jautriu zmoniu asociacija, tai - oficialiai pripazistamas Svedijoje sveikatos sutrikimas. tarp kitko, pries pradedant dirbti vienoje darbovieteje, mane atejo instruktuoti darbo saugos specialistas, kuris daugiausia kalbejo apie elektromagnetinio lauko zala, is jo ir isgirdau apie elektrosmoga. pasak jo, labai dideli lauka skleidzia halogeniniu lempu transformatoriai (tai tokios sunkios rites, kurios buna prijungtos prie lempos laidu. apsiziurekite, jei turite tokiu staliniu lempu ir patartina jas laikyti isjungtas is tinklo.
Rolandas
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: Ant 01 21, 2003, 3:50
Miestas: kažkur anapus

Standartinė Rolandas »

Čia nuoroda į J. Jukonio paminėtą straipsnį:
http://www.inchem.org/documents/ehc/ehc/ehc137.htm
Bandysiu ieškoti daugiau info šia aktualia tema :)
Dobė
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: Pir 09 26, 2005, 8:58
Miestas: Vilnius

Standartinė Dobė »

gali būti, kad tas "neutralizatorius iš tiesų nelabai veiksmingas. aišku, labai norėtųsi turėti prietaisų, kurie nukenksmintų kitus prietaisus, bet logiškiau pagalvojus, būtų geriau nesinaudoti tais prietaisais, kuriuos manome esant kenksmingus. manau ir tie, kurie naudojasi "neutralizatoriumi" tą puikiai supranta, arba bent nujaučia, bet kartais esame linkę tikėti stebuklais ar rinktis placebo - gal dėl psichologinio komforto (manome, kad kenksmingos bangos neutralizuotos ir mums ramiau) :D ir tikrai - galima pagrįstai įtarti norą pasipelnyti iš mūsų susirūpinimo sveikata. čia jokis priekaištams tiems, kas yra įsigiję neutralizatorius ir jais naudojasi - čia tik nuomonė. kita išeitis - galbūt būtų galima bandyti užkalbėti kompiuterius ar kitus prietaisus, pvz. "mano biolaukas neutralizuoja visas kenksmingas bangas ir spinduliuotes, ir jos tampa man visiškai nekenksmingos " :P :D
helenelen
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: Šeš 03 03, 2007, 21:02
Miestas: Kaunas

Standartinė helenelen »

o kaip kristalai, akmenys ir panašūs objektai?
vaiduze
Pranešimai: 517
Užsiregistravo: Ant 08 30, 2005, 0:18
Miestas: klaipeda

Standartinė vaiduze »

ogi tas kuris pajunta realius rezultatus ;) o visa kita jau kiekvieno kompetencija ir nuosprendis sau ir aplikiniams ;)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
batuotas katinas
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: Pir 01 22, 2007, 17:43

Standartinė batuotas katinas »

Taip. Arkadijos nesukursim?
Galim tik pasistengti kuo mažiau naikinti gamtą. Bet nuo sociumo veiklos pasekmių nepabėgsim.
Dobė
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: Pir 09 26, 2005, 8:58
Miestas: Vilnius

Standartinė Dobė »

:wink: kur jau čia pabėgsi :mrgreen:
batuotas katinas
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: Pir 01 22, 2007, 17:43

Standartinė batuotas katinas »

Basta rašė:mes patys ir esam sociumas - nepamirškim
Kad aš esu katinas, o ne sociumas? Va mano Markizas tai iš sociumo, bet net mobiliako neturi....

Kiek žinau lietuviai mobiliakais naudojasi žymiai dažniau, nei JAV gyventojai. Gal net esam didžiausi mobiliakų vartotojai? O ko pas mus tos bitelės nedvesia?[/b]
briedis
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: Pen 01 06, 2006, 2:03

Standartinė briedis »

Nu jau tu čia, batuotas katine, pasakei. Lietuviui taip pasakyt apie bites neapsiverstų liežuvis. Žemas lygis...
Dobė
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: Pir 09 26, 2005, 8:58
Miestas: Vilnius

Standartinė Dobė »

Joo, apsiprato jau lietuviai su pasaulio pabaiga, tik va niekaip su jos priešybe negali apsiprast :roll: gal abejojate Einšteino genialumu? norit patikrint? :wink:
batuotas katinas
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: Pir 01 22, 2007, 17:43

Standartinė batuotas katinas »

briedis rašė:Nu jau tu čia, batuotas katine, pasakei. Lietuviui taip pasakyt apie bites neapsiverstų liežuvis. Žemas lygis...
Labai dėkui už pastabą gerbiamasis BRIEDI. Sakau jums: "AČIŪ :wink: "

Kas dėl mokslo, atsiminiau Bernardo Šo posakį: " Mokslas išspresdamas vieną problemą, sukuria dešimt naujų problemų" Tai bent pastebėjimas :!:

Geležinkeliai yra ekologiškesni už asfalto keliais riedantį automobilių srautą. Kažkur nugirdau, kad ES geležinkelius rekomenduoja sukišti į tunelius... Manau irgi nebloga idėja. Bent jau karvėms
vaiduze
Pranešimai: 517
Užsiregistravo: Ant 08 30, 2005, 0:18
Miestas: klaipeda

Standartinė vaiduze »

Kažkaip labai nebrandžiai ir neišmintingai apie rimtus dalykus Žmonės šnekate. Linkiu jums jautrumo ir blaivaus Dieviškai mastymo. Nuoširdžiai. Prieš paleisdami mintį į erdvę - pirmiausia už ją prisiimkite atsakomybę. Taip elgiasi Dievo vaikai.

Pagarbiai
Vaida.
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Angeliuke
Pranešimai: 131
Užsiregistravo: Ket 11 11, 2004, 12:34
Miestas: Vilnius

Standartinė Angeliuke »

Aleliuja  :angel:
loreta
Pranešimai: 711
Užsiregistravo: Ket 10 20, 2005, 2:40
Miestas: ant kalno

Standartinė loreta »

upone rašė:Žinoma, kad abejojam: "Viskuo abejok" :)
Kiekviena tiesa yra realityvi (nepamenu, kas apie tai kalbėjo?) :)

Ta tiesa buvo aktuali Enšteino laikais, girdėjau, kad dabar vis daugiau auginama kultūrų, kurios pačios apsidulkina. Tai ir bičių reikšmė sumažėjo, tikriausiai be jų galėtume išgyventi kokius 10 metų. O tai suteikia optimizmo :)))

Kažkada mokslininkai tyrė, kaip geležinkelių tiesimas atsilieps žemės ūkiui. Buvo nustatyta, kad karvės bijo garvežių ir dėl to duoda mažiau pieno. Mokslininkai rekomendavo uždrausti tiesti geležinkelius, kad nežlugtų žemės ūkis. Kiek tai aktualu dabar, kiekvienas gali įsitikinti pats...
Ne vienas jau esame girdėję apie karvučių ligas, sukeltas netinkamo maisto, automatinių melžimo prietaisų ir pan.
Sakyčiau, pasakymą "viskuo abejok", reiktų pakeisti "kelk klausimus". Jeigu pats prieisi norėto atsakymo - valio! Juk net žyniai patarinėjo: "Klausk ir bus atsakyta".
Bitelės gali nukentėti nuo daug ko: cheminių trašų, chemikalų prieš kenkėjus. Apie seliuliarinių telefonų neigiamumą, net neabejoju. Pasidomėkit, kas vyksta aplinkoje, kur pastatyti priėmimo bokštai. Jeigu dar giliau pasidomėsit, paaiškės, kad tokie įrengimai statomi prie vaikų darželių, ar mokyklų ir pan. Vis daugiau žmonių suserga baisiomis ligomis, arba gimsta jau sergantys. Vien gyvenant netoli aukštos įtampos laidų, kelią didelį pavojų kraujo sudėčiai.
Taigi, genocidas.
eufruzi7
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Sek 04 29, 2007, 19:51
Miestas: Mazeikiai

Standartinė eufruzi7 »

bitės žūva nuo genetiškai modifikuotų augalų žiedadulkių,kadangi netenka imuniteto atsparumo
batuotas katinas
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: Pir 01 22, 2007, 17:43

Standartinė batuotas katinas »

eufruzi7 rašė:bitės žūva nuo genetiškai modifikuotų augalų žiedadulkių,kadangi netenka imuniteto atsparumo
Nesąmonė. :x Sėskis 2 :!:
loreta
Pranešimai: 711
Užsiregistravo: Ket 10 20, 2005, 2:40
Miestas: ant kalno

Standartinė loreta »

Nagi, turėjo būti: ŽMONĖS serga, bitės žūsta, nuo genetiškai modifikuotų augalų. Mes gi ne robotai.
batuotas katinas
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: Pir 01 22, 2007, 17:43

Standartinė batuotas katinas »

Iš piršto laužtos mintys... Žūti galima nuo bet ko. Net ir nuo gryno vandens.
loreta
Pranešimai: 711
Užsiregistravo: Ket 10 20, 2005, 2:40
Miestas: ant kalno

Standartinė loreta »

Ko gi, Katinėli, toks nihilistas?:-*
Skelbti atsakymą