GYDANTIS SPINDULIUKAS

Moderators: Mdsts, Neringa, Rapolas, Visi tvarkytojai

batuotas katinas
Posts: 157
Joined: Mon 01 22, 2007, 17:43

Post by batuotas katinas »

O man tai nieko tie dalykai nepadėjo... :P :P :P
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Supratau, Katinėli, kad nesi Urielė. Atsiprašau.
Kuo skundiesi, kad "tie dalykai nieko nepadėjo?". Kuo negaluoji?
batuotas katinas
Posts: 157
Joined: Mon 01 22, 2007, 17:43

Post by batuotas katinas »

Mane apsėdęs demonų legionas.....
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Tai ar varysim demonus tradiciniu būdu, ar alternatyviu? :gigi:
batuotas katinas
Posts: 157
Joined: Mon 01 22, 2007, 17:43

Post by batuotas katinas »

Nesu jokia Urieli. Loreta būk tiktra.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Nebent Urielė pakeitė savo lytį. Pastebėjau, kad Katinėlis kalba nuo vyriško asmens:)
batuotas katinas
Posts: 157
Joined: Mon 01 22, 2007, 17:43

Post by batuotas katinas »

loreta wrote:Nebent Urielė pakeitė savo lytį. Pastebėjau, kad Katinėlis kalba nuo vyriško asmens:)
Sakyčiau gal nebenusišnekėkit. Katalikai lyčių nekaitalioja. Kas yra tradicinis ir alternatyvinis būdas? Demonus vyt Dievo arba demono pagalba?
helenelen
Posts: 48
Joined: Sat 03 03, 2007, 21:02
Location: Kaunas

Post by helenelen »

jūs čia taip įsišnekėję... ;D

noriu sugrįžti prie gydančio spinduliuko :)
pastaruoju metu, visą šį pavasarį stengiusi gyventi kuo natūraliau, sveikai maitintis, ir viskas pavyksta, bet jaučiu, kažko trūksta. kad ir kažkieno palaikymo, nes mano aplinka man gana priešiška.
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Post by Ramune »

Tada priimk mano spinduliuka :) :) :) , as tau ji siunciu ...
Pabuk su kuom jautiesi gerai, bent truputi, man tai labai padedavo.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

helenelen wrote:jūs čia taip įsišnekėję... ;D

noriu sugrįžti prie gydančio spinduliuko :)
pastaruoju metu, visą šį pavasarį stengiusi gyventi kuo natūraliau, sveikai maitintis, ir viskas pavyksta, bet jaučiu, kažko trūksta. kad ir kažkieno palaikymo, nes mano aplinka man gana priešiška.
Butu gerai, jeigu pasistengtumei vidumi pati save palaikyti. Tada ir aplinka prisitaikys. Zmones daznai yra atitruke nuo naturalios busenos, todel jiems gali atrodyti, kad tai, ka darai, jiems nepriimtina. Daznas seka kokiais tai kanonais, kitu nubreztomis linijomis. Bet koks atitrukimas nuo primestos pasauleziuros, gali buti is pradziu sunkokas. Bet tam mums duoti jausmai, kad pajaustume kas yra kas. Po to , kad pamastytume.
Viskas bus gerai.
helenelen
Posts: 48
Joined: Sat 03 03, 2007, 21:02
Location: Kaunas

Re: GYDANTIS SPINDULIUKAS

Post by helenelen »

o dabar paskaitau ką čia rašiau gegužę ir matau, kad didžioji dalis mano to meto tikslų išsipildė.

 :yy:
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Re: GYDANTIS SPINDULIUKAS

Post by loreta »

Sveiki:) Jau senokai cia besilankiau, todel noreciau padekoti visiems uz grazius komentarus:)Kadangi dabar rudenelis, tai daznas gali pasiskusti kokiais tai negalavimais, uzastrejimais. Jeigu skrandukas duoda apie save zinoti, tai apribokite visa, kas per daug kelia rugstinguma, kaip, pvz.: juoda arbata,kava, svaigalai, ar pan. Kava sekmingai galima pakeisti ekologiskai svaria, be kofeino miezine kavute ir panasiais pakaitalais.
Jeigu inkstukai streikuoja, tai acidofilus kapsulese, zodziu, geroji bakterija cia daug pasitarnaus; taip pat spanguoliu sultys isvalys takus. Masazas inkstu srityje garantuotai atnes palengvejima.
Jei kas zinote dar kitu geru patarimu, prasom cia parasyti, nes kartais pritruksta ziniu...Visiems linkiu graziu dieneliu:)
Post Reply