Puslapis 11

Skiepai

Parašytas: Sek 08 03, 2008, 15:01
Melisa
Ką manote apie mūsų mažųjų vaikelių skiepijimą?
Kažkur anksčiau skaičiau, jog Dievas siūlė neskiepyti.Kalba ėjo apie augalus.
Matau čia daug bendro.Tolstama nuo tikrosios prigimties.Viskas iškreipiama.Tas pats su tuo dirbtinu imunitetu.
Ieškau bendraminčių .

Re: Skiepai

Parašytas: Sek 08 03, 2008, 17:45
Anri
Šia tema yra sukurtas filmas rusų kalba,na pvz čia galima pasižiūrėti

http://skdiv.com/news/2008-04-08-322

Re: Skiepai

Parašytas: Pir 08 04, 2008, 17:55
Melisa
Ačiū už nuorodą.
Mačiau tą filmą.
Tačiau vis dažniau susiduriu su jo priešininkais.
Visokie aukštuosius baigę "protinguoliai", laiko mane visiška neišmanėle, jei ką nors apie skiepų žalą pradedu kalbėti. :(

Re: Skiepai

Parašytas: Ket 08 07, 2008, 19:37
Anri
Nieko nuostabaus Melisa :) ,tokie "protinguoliai" dažnai buna nusiteikę prieš panašias idėjas.Ką padarysi,visiems įrodynėti beprasmiškai ir aplomai ar verta? Aš irgi manau,kad žmogus pats gali atsikratyti visų ligų taip pat ir tų kuriems ,pasak "protinguolius" reikalingas skiepijimas,nes visas ligas jis sudaro pats sau.O už vaiko sveikatą atsako tėvai.

Re: Skiepai

Parašytas: Pir 07 20, 2009, 11:52
Leenute
http://www.sveikata.info/skiepai

Čia info apie skiepus, kuri mane įtikino, kad to nereik. Šiaip nemažai yra literatūros kur rašoma apie skiepų žalą ir kad jie tėra išsigalvojimas arba bandymas spręsti kitas problemas.

Re: Skiepai

Parašytas: Tre 11 04, 2009, 6:16
bluebu
laba,
hm, kažkaip esu pasiklydus dar čia, nes radau vėl temą apie skiepus :)
tad pasikartosiu, kad siulau pasiskaityti ši psl http://www.vaikas.lt/lt/sveikata/vakcin ... mo-motyvai . mes savo vaiko neskiepijome (dabar jai 2,5 metai, yra sirgusi tik peršalimo ligomis), gimdziau taip pat namuose, natūraliai (su klubo "Gimtis" pribuvėja), o, kad vaikai serga, tai naturalus dalykas - tuo metu reikia vaikui padeti natūraliais metodais pasveikti - kompresiukais, žolytėmis.. tam mes atradome antroposofinę mediciną, apie kurią rašoma šiame puslapyje..
Aišku, jei tėvai labai bijo ligų - verčiau jau paskiepija, nes tada būtinai kokia nors nepageidaujama sunki liga prisikabins :(
sėkmės ;)

Re: Skiepai

Parašytas: Ket 05 27, 2010, 18:21
Leonardas
interviu su David Icke apie kiaulių gripo vakciną ir kodėl jos reikia atsisakyti, taip pat aišku ir kitų skiepų. Interviu anglų kalba su rusiškais titrais.
http://video.mail.ru/mail/vadjrachitta/ ... /1336.html

Re: Skiepai

Parašytas: Ket 05 27, 2010, 23:53
Laimis

Re: Skiepai

Parašytas: Pen 05 28, 2010, 11:18
kestutis670
:h: Sveiki.
Išties turime begalę įvairiausios informacijos apie skiepus ir skiepijimą , neretai labai prieštaringos , tačiau niekur neradau minčių , jog tai gali būti susiję su pagrindiniu visų gyvų organizmų rūšių instinktu - išlikti , išgyventi. Nei viena gyvybės rūšis Žemėje neturi galimybės dirbtinai susikurti apsaugos priemones išskyrus žmogų. Tik žmonės pasitelkdami protą gali tai padaryti ir daro...
Mes save jau seniai išbraukėme iš gyvūnų sarašo :) . Net galvoti apie tai nustojome. Žmonės yra ŽMONĖS ir taškas...
Ta žmonijos dalis , kuri visgi prisimena savo kilmę ir bando gyventi kitaip visą laiką rizikuoja būti paveiktais (užkrėstais) likusios , kur kas gausesnės žmonijos dalies. Afrikoje , Pietų Amerikoje , Pietryčių Azijoje ir dar kai kur yra įsteigtos raupsuotųjų kolonijos - rezervatai , kur patalpinami ta liga persirgę ir išlikę žmonės , nes jie tapo užkrato nešiotojais , pavojingais ligos platintojais likusių atžvilgiu. Taigi , tie kurie nori natūralios gyvensenos būdu apsaugoti save nuo tokių ligų , turėtų patys kurti kažkokius "rezervatus" , kur galėtų "pasislėpti" nuo tokios rizikos. Tik kažin ar tai realu?

Ten , kur dar įmanoma natūrali evoliucija , veikia natūralios atrankos dėsnis - išlieka stipriausi , tačiau kuris iš mūsų atsisakys galimybės išlikti pasinaudojant dirbtines priemones? To paties išlikimo instinkto vedami mes bet kokia kaina stengiamės išlikti - išgyventi. Per visas įmanomas "skyles" prikaišiotas vamzdelių , vos bepajėgiantis tik akis vartyti guli žmogiška būtybė , o mes sakome : JIS GYVENA. Tik ar tai gyvenimas?
Civilizacijos vystymosi eigoje susiformavo visuomeninės nuostatos , atsirado moralinės ir teisinės "normos" , kurios ir lemia mūsų požiūrį ir... gyvenseną.

Istorija mena Senovės Spartą. Toje valstybėje galiojo įstatymas , kad visi gimę paliegę ar kitaip fiziškai neišsivystę kūdikiai privalo būti sunaikinti , nes tik stiprūs užaugę ir tapę kariais galėjo užtikrinti visos valstybės išlikimą. Ar įmanomas toks požiūris šiuolaikinėje visuomenėje? Abejoju.

Natūralioje aplinkoje ligos atsiranda tada , kai vienos rūšies individų prisidaugina tiek , kad jie ima konkuruoti tarpusavyje dėl maisto ir kitos gyvybinės erdvės. Tada ir "suveikia" tas natūralios atrankos dėsnis ir išlieka stipriausi , labiausiai prisitaikę individai , kurie vėl atnaujina populiaciją.
Kur atsirado "paukščių ir kiaulių" gripo infekcijų židiniai? Fermose. Milžiniškuose kompleksuose kur auginama milijonai individų , dėl ekonominių išskaičiavimų sutelktų į mažytę erdvę. Štai jums dar vienas šiuolaikinės civilizacijos "virusas" - pelnas. Jo siekia net tie , kurie iš pažiūros gina mus. Taip , jo siekia ir galingi farmacijos koncernai , nevengiantys dirbtinai paskleisti kokį nors ligų sukėlėją , nes tai skatina jų gaminamos produkcijos pirkimą , o tuo pačiu ir pelno augimą...

Kuris iš mūsų gali "išrašyti" receptą , kuris užkirstų kelią šitos civilizacijos vystymuisi? :mrgreen:
:love: :h:

Re: Skiepai

Parašytas: Šeš 05 29, 2010, 20:13
Laimis
Kuris iš mūsų gali "išrašyti" receptą , kuris užkirstų kelią šitos civilizacijos vystymuisi?
Aš galiu.

Re: Skiepai

Parašytas: Šeš 05 29, 2010, 21:07
kestutis670
:h: Laimi,
Galiu ir aš tik niekas mano "vaistų" nenori vartoti. Gal tavo "vaistai" skanesni ir juos noriai vartos visi 7mlrd planetos gyventojai. Parašyk , tikrai įdomu.
:love: :h:

Re: Skiepai

Parašytas: Šeš 05 29, 2010, 21:58
benasb
Kas perskaite visas anastasijos knygas zino tuos vaistus, tiksliau suvoke juos!:DD Ir netik kas knygas skaite, bet ir tie kas masto zino juos. Va draugams dalinau receptus, o tie greit uzmirso...ir toliau serga..

Re: Skiepai

Parašytas: Sek 05 30, 2010, 1:23
kestutis670
:h: "benasb",
čia kaip su Dešimčia Dievo Įsakymų - daug kas juos žino tik labai nenori jų laikytis... :)
:love: :h:

Re: Skiepai

Parašytas: Šeš 06 05, 2010, 22:14
Laimis
kestutis670 rašė::h: Laimi,
Galiu ir aš tik niekas mano "vaistų" nenori vartoti. Gal tavo "vaistai" skanesni ir juos noriai vartos visi 7mlrd planetos gyventojai. Parašyk , tikrai įdomu.
:love: :h:
Na, mano irgi ne visi vartoja. Savo receptą esu jau parašęs www.tingejimofilosofija.lt, dabar jį tobulinu ir šlifuoju, kad prieinamesnis ir suprantamesnis receptas būtų.

Re: Skiepai

Parašytas: Sek 06 06, 2010, 22:53
kestutis670
:h: Laimi,
perskaičiau tavo duotos nuorodos "receptukus" - tikrai įdomūs , o iš paskutinio net skaniai pasijuokiau. Taip Laimi , ir mano "receptuose" panašūs vaistai tik deja jie tikrai mažai kam patinka. Gyvenimo patirtis rodo , kad net ir veiksmingiausius , skaniausius vaistus mes neretai paprasčiausiai pamirštame vartoti , o šiuos "vaistus" tektų vartoti visą gyvenimą , taigi jie turi mums patekti kaip oras , net pamiršus ... , nes kvėpuoti nepamirštame :D , o kada taip atsitinka - atskrenda  :angel: :D
Žodžiu , jei ruošiesi "tobulinti" tuos receptukus , tai darbo turėsi visam likusiam gyvenimui , net ir anūkams "palikimu" galėsi pateikti :)
:love: :h:

Re: Skiepai

Parašytas: Pen 04 13, 2012, 23:11
Leonardas
Radau straipsnį Vakcina - biologinis ginklas (Вакцины – это биологическое оружие!) rusų kalba. Kokios sudedamosios dalys naudojamos gaminti vakcinoms. Yra interviu su žmogumi dirbusiu prie vakcinų kūrimo...

http://ru-an.info/news_content.php?id=1489