Sportuok ne vienas

Moderators: Mdsts, Neringa, Rapolas, Visi tvarkytojai

Post Reply
AJA
Posts: 36
Joined: Fri 06 13, 2003, 14:16
Location: UTENA

Sportuok ne vienas

Post by AJA »

Ar Jūs sportuojate?
Aš labai labai noriu išmokti važiuoti riedučiais (greita, smagu ir linksma), tačiau man jau 26 metai ir jaučiuosi ... per sena.
:oops: Dar noriu pačiūžom išmokti čiuožt. Irgi nepradedu, nes man atrodo, kad tik aš nemoku. :oops:

:!:
Ar yra daugiau tokių "senukų" ar pašėlusių jaunuolių, kurie užsiima šiuo sportu? Ar ne smagu būtų nors kartą per mėnesį susirinkti, tarkim "Akropolyje" pačiuožti? Juk kartu - drąsiau ir linksmiau būtų. Gal kai kam patiktų ir susitiktų kas savaitę tuo pačiu metu, o kiti rečiau ateitų.
Gal kas mokosi šokti, gal net kitus mokyti galėtų?
O gal joga užsiima - sako labai gerai lašinukai tirpsta.
Kiti gal dviračiais važinėja. Ar dar ką veikia...
Čia galėtume ieškoti bendraminčių sportuoti. Gal miestuose ir miesteliuose ir kiti prisidėtų (net ne V.Megre skaitytojai)?
vyrenijus
Posts: 7
Joined: Mon 06 23, 2003, 23:34
Location: Vilnius

Post by vyrenijus »

Sportuoti yra labai gerai ir labai liuks. As pvz, net gi ta proga pirkau dvirati ir sekmadieniais vaziuoju palakstyti po Vilniu. O viena karta netgi nusiveziau dvirati i Palanga ir ten vazinejome alaus pas Juoza. Po alucio labai smagu vaziuoti dviraciu namo atgal i Palanga. Svarbiausiai eikvojasi baterija ir tirpsta lasiniai. Gal po intensyvaus vazinejimo tapsiu sveikesnis:) :D
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Ui, man patinka judeti :D Ciuozt paciuzom yra super..labai patinka. O rieduciais nemoku, bandziau karta seniai seniai, bet nesekmingai :)
Siaip nelabai ilgai pratraukiu aktyvu sportavima, nes neturiu saiko ir sau pakenkiu. O jei letai su svarmenimis dirbu, negrazi sau pasidarau, kazhkokia keistai raumeninga :?
Tai pasirinkau vaiksciojima, labai smagu :) Tiesiog einu-greit ir dideliais atstumais.. Taip ishsikraunu ir geriau jauciuosi.
O dviratis tai is viso..svajone :D Va, dukrai nupirkau, sau tai gal kitais metais :)
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Aš tai dabar joga užsiimu, jeigu tai galima pavadinti sportu. :P

Žinok, Aja man kur kas daugiau metų nei tau, bet aš irgi neprarandu vilties pasivažinėti riedučiais. Kažkada vaikystėje važinėjausi, bet su tokiais senoviškais, kurių ratukai ne vienoje linijoje. Laaaaaaaabai smagu būdavo :!:
AJA
Posts: 36
Joined: Fri 06 13, 2003, 14:16
Location: UTENA

Post by AJA »

Iročka, papasakok apie jogą. Ar tiesa, kad nei bėgti reikia, nei prakaituoti, o gauni ramybę ir dailias linijas (beto ir labai greit)?
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Taip, joga yra "jėga". Kai pradėjau užsiiminėti joga, keitėsi ne tik mano kūnas, iš esmės keitėsi požiūris į save, į aplinką. Bet labai svarbu kas tave veda tuo keliu, kiekvienam zmogui reikia savo mokytojo...... :roll:
Dailios linijos be abejo jaudina daugelį moteriško klano atstovių, todėl mūsų jogos mokykloje kasmet organizuojami specialūs lieknėjimo seminarai, sako labai veiksmingi :P Man buvo nutikęs pernai vasarą toks pokštas: staiga pradėjo kristi svoris, po kg kas kokias porą dienų, nesupratau, kur priežastis. Nukrito kokie 4 kg, nors man to visai nereikėjo, tik truputį vėliau sužinojau, kad kaip tik tuo laiku vyko lieknėjimo seminaras, o aš tiesiog netyčia neakivaizdžiai prisijungiau prie jo. Įsivaizduoju, kaip turėtų veikti tiems, kas tiesiogiai jame dalyvauja :P

Manau, kad kiekvienas žmogus gali sau iškelti aktualiausią užduotį ir ties ja dirbti, man pvz. buvo aktualiausia išsikapstyti iš ligų. Pavyko jau po kelių mėnesių, bet reikia labai sąžiningai kasdien užsiimti ir namuose. Joga tampa gyvenimo būdu. Taip sakant, reikia išlaikyti lygį. :!:

P. S. Aja, tu turbūt sumaišei mane su Vilniaus Irena- Iročka, aš tai esu kaunietė tiesiog Irena arba Irutė. O jei nesumaišei, gali ir taip vadinti, jei patinka.
:P :P :P
sektunaikintojas
Posts: 23
Joined: Sat 08 16, 2003, 22:02
Location: Vilnius

Post by sektunaikintojas »

nu as tai seniau kas ryta begiodavau, bet sustreikavo sirdis, tai vos i antra auksta ilipdavau, va ir dabar sedziu spaudimo kamuojamas.Ligai prasidejus buvau pas gydytojus tai neisgyde isvare i studijas, vaistai nieko nepadejo, o as vos dasigaudavau iki univero. Vargas buvo . Dabar imu galvoti , kad tai ne liga , o organizmo apsivalymas, nes oda pasikeite - ne tokia sausa ir kieta, ir lengvesnis vandeni jauciuosi, anksciau - tai truputi papplaukiodavau ir pavargdavau islipdavau i kranta ir supavydu ziuredavau i tuos kurie galedavo valandu valandas plaukioti vandenyje ir nieko nepavargti :)
brosiuleles nepakaks.
deimante
Posts: 18
Joined: Sat 03 01, 2003, 8:30

Post by deimante »

Skaitau ir stebiuosi,mieloji AJA tau dar tik 26 tai juk pati jaunyste.As nuo mazens sokau arba sportavau.Visai neseniai ismokau vazineti rieduciais tai tiesoig fantastiska.Pradejau mokintis vazineti namuose ant kilimo prisilaikydama uz sienu (taip patarciau pradedantiesiems ,kadangi ne taip slidu nei gatveje ,o ir jei krisi tai minkstai) .Na zodziu ismokau ir gana greitai .Tiesa noreciau pabrezti kad tai visiskai skirtinga tehnika nei su paciuzomis.Reikai pajausti ta judesi ir nebijoti tiesoig pasiduoti vaziavimui laisvai be jokios ytampos.As jau ismokau sokti ,panasiai kaip dailusis
ciuozimas( zinoma as moku tik kelis judesius).Sokis visada buvo mano gyvenimo dalis todel nepaprastai dziaugiuosi galedama ir sokti ir sportuoti kartu.
Todel nebijokite mokinkites ,rieduciai is tiesu puiku.O amzius neturi cia ribu man 33 ir niekada dar nepagalvojau kad esu per sena.As jauciuosi puikiai ir lekiu su vejeliu,kad net uhhhh.....
Myliu jus visus
Sportuokite su meile ir bukite jauni ir sveiki!!!
spalvota
Posts: 22
Joined: Sat 04 05, 2003, 10:38
Location: vilnius

Post by spalvota »

[quote="AJA"]Iročka, papasakok apie jogą. Ar tiesa, kad nei bėgti reikia, nei prakaituoti, o gauni ramybę ir dailias linijas (beto ir labai greit)?[/quote]

Labai fajna tema iskeliai :lol: !!!
Man atrodo yra gaugybe keliu pasiekti to ko nori. Tik klausimas - ko nori ir kam tau to reikia :!: kaip supratau tu sieki "ramybes ir dailiu liniju",nenori nei begt, nei prakaituot, beto ir labai greit viska gaut ... :roll: ...

Ar reikia dar ka nors pridurt?
Savaja meile prisidesiu prie tavosios!
Post Reply