Ką valgai, tas ir esi (+ apie žalingus įpročius)

Moderators: Mdsts, Neringa, Rapolas, Visi tvarkytojai

darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:oops: oi, prirasiau cia jums apie cigareciu ir degtineles nauda ir se tau, kad nori - gavau taisyt straipsni apie vežį, cituoju:

išmeskite cigaretę ir tikimybė, kad susirgste burnos ertmės, stemplės, gerklų, plaučių, kasos, inkstų, šlapimo pūslės vėžiu, sumažės daugiau nei dvigubai.

Nepadauginkite alkoholio ir rizika susirgti krūties vėžiu sumažės perpus.

Rūpinkitės talija ir sumažės rizika susirgti krūties arba gimdos kaklelio vėžiu.

Valgykite sveiką maistą...
Sumažinkite racione druskos...
Slėpkitės nuo saulės...
Miegokite ramiai ir tamsoje...
Judėkite...
Gerkite žaliosios arbatos...
Nekeiskite dažnai seksualinių partnerių...

:shock: kai prisiskaitau tokių straipsnių, prisimenu draugės tėvuko mėgstamą posakį, kad "išvis gyventi labai nesveika..." (čia aš juokauju, bet teisybės yra... :wink: ).

Na, būkit sveiki drūti ir tegu jūsų per daug nekamuoja žalingi įpročiai... :wink: :)
Gytis
Posts: 61
Joined: Fri 06 18, 2004, 22:26
Location: Kaunas

Post by Gytis »

ar as netaip nuskaiciau knyga ar anastasija sake, kad kazkada visi gyvunai, zuvys ir kiti gyviai,zinoma ir zmogus, buvo vegetarai? tai kaip suprantu tais laikais uodu nebuvo :lol:
kamala
Posts: 101
Joined: Wed 11 27, 2002, 12:21
Location: Klaipeda

Post by kamala »

Per daug sureiksminam viena is analizatoriu
Galima taip pat sekmingai sakyti
Ka girdi tas ir esi
Ka matai tas ir esi
Kaip judi tas ir esi
Ka uzuodi tas ir esi
Ka galvoji tas ir esi
Taip , kad maistas svarbu , bet ir kitu analizatoriu gaunama informacija
ne maziau svarbi
Gaila, kad mes net gydomes valgydami tabletes
O dar galima klausantis,ziurint, uostant, judant,
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

na, pasaulyje yra visokių gydymosi terapijų, tarp jų ir gydymasis kvapais (taigi uostant), garsais ir t.t.
Geriausia kai iš viso gydytis nereikia. Todėl man visai negaila, kad kažkas gydosi gerdamas tabletes. Tfu tfu tfu, kad niekam to neprireiktų daugiau. Geriau tegu kvapai, garsai, maistas, mintys ir t.t. mus veikia profilaktiškai. šiaip visiškai sutinku su Tavim, kad nieko nereikėtų sureikšminti. Šaunuolė Tu, kad vis bandai pažvelgt kitu kampu.


O dėl tų uodų :) - matyt uodės maitinosi gėlių nektaru, kaip dabar kad uodai daro. Stipresnės, matyt, buvo, he he :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

ot uzmuskit mane, bet vis vien netikiu, kad Anastasijos vilke zole eda - kol savo akim nepamatysiu, netikesiu, ir ka jus man :P
Ramybe
Posts: 35
Joined: Tue 04 18, 2006, 18:55

Post by Ramybe »

Valgant mėsa ir norint bent dalinai neutralizuoti joje susikaupusią gyvūnų mirties metu patirtą kančią ir kitas negatyvias emocijas tinka panašus principas kaip ir vandens skaidrinimui. Malda prieš valgį, padėka už jį, meilė gyvūnijai ir supratimas, kad, kol kitaip negali, nemoki, tai bent suvoki, kad visi čia esame lygus, kad įsiliejame i tą pačią grandį.

Ir valgymo įpročiai tikrai juk turi didelės įtakos savijautai, elgsenai. Kas su dėkingumu mėgaujasi maistu lėtai, gerai sukramtydamas, tas ne tik savo skaidriomis mintimis užlieja save, bet juk ir gauna daug naudingų maiste esančių "dalelių".

Vienus metus, po metimo rūkyti, buvau visiškai atsisakiusi mėsos ir alkoholio. Taip kaip tada gyvenime niekad nesijaučiau. Neapsakoma palaima, neišmatuojamas džiaugsmas ir noras mylėti visa ką... Tikiu, kad ateis ta diena, kai vėl taip gyvensiu.
Gyvenimas įkvepia Gyvenimui.
Daina
Posts: 113
Joined: Tue 11 09, 2004, 13:47
Location: Kaunas

Post by Daina »

o man niekaip valios neuztenka mesti rukyti :oops: o labai jau norisi issivalyti :?
kaip pakeisti ta minciu tekme? gal turit patarimu?
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

Kad Anastasijos vilke mesa valgo-manau savaime suprantama :) gyvunams tai nieko tokio-jie jau sutverti tokie!plesrunai-zoliaedziai!naturali atranka ir panasiai...kitaip zeme uzsipildytu gyvunais :) o ne zmonemis :D
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Daina wrote:o man niekaip valios neuztenka mesti rukyti :oops: o labai jau norisi issivalyti :?
kaip pakeisti ta minciu tekme? gal turit patarimu?
O ką tau rūkymas reiškia? :roll:
Mano vyras metė labai paprastaoi: tiesiog vieną dieną pasakė, kad neberūkys ir nerūko va jau keli metai. Ir nepasiilgsta. Sako, kad jam tai buvo tiesiog įprotis.

Manau, kad nėra sunku mesti, kai įsivaizduoji kokią žalą darai savo organizmui tuo. Žiūrėk, juk sužinojusi ,kad laukiasi, moteris per dieną meta rūkymą. Nenori pakenkti vaikučiui. Gal ir apie save taip gali pamąstyti kaip apie mylimą vaikutį ir nustoti nuodytis? :roll:
Daina
Posts: 113
Joined: Tue 11 09, 2004, 13:47
Location: Kaunas

Post by Daina »

labai graziai parasei, Ryte :) ACIU
kad tik uztektu man stiprybes! atrodo tiek daug motyvu yra, kad nerukyciau ir siaip bjauru, smirdi :o
bet kas trukdo mesti??? iprotis. ir dar kaip trukdo, kad, rodos, negaliu nieko padaryti!!! kaip ji isguiti??? :roll:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: kai kam mesti rukyti padejo pastojimas... :roll: :wink:
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Daina, paklausiau vyro, ką tau patartų. Na, jis įsitikinęs, kad rūkymas nėra joks ten organizmo porekis, o paprasčiausias įprotis. Įprotis išeiti su bendradarbiais parūkyti, laikyti rankoje cigaretę, einant dūmuką traukti, kavinėje užsirūkyti. Na, o žmogus yra stiprus. Stipresnis už bet kokį įprotį. Tiesiog sau turi pasakyti, kad esi stipri ir ne rūkymas tave valdo, o tu jį. Dieną kitą tikrai turėtum ištverti. O kai jau labai labai užsinorėsi ir negalėsi atsispirti, sako, užsirūkyk labai stiprią cigaretę. Turėtų pasidaryti bloga. O ar labai betrauks prie to, kas sukelia blogumą? Jei dar kartą neišlaikysi, vėl kokią bjaurią stiprią pasiimk... :wink:
Sėkmės tau. :D
Daina
Posts: 113
Joined: Tue 11 09, 2004, 13:47
Location: Kaunas

Post by Daina »

:D bandysiu :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o as manau, kad galima paprasyti ar savo angelo sargo ar kokio kito sventojo globejo ar tiesiog sviesos jegu, kad padetu - as pavyzdziui, paprasiau savo tevelio, su kuriuo jauciu labai stipru dvasini rysi, kad padetu man mesti gerti ir rukyti - mat jo tevas buvo girtuoklis, o jis pats - blaivininkas, nei gere, nei ruke, tai zinai, jis man ir padejo ir visai nereikejo kankintis pacios cigaretes mane mete, ne as jas :wink: - aciu jam, tfu tfu tfu per kairi peti... :wink:
Post Reply