www.anastasija.lt - nuomonės apie tinklapį

Klausimai, pastabos, pasiūlymai, susiję su tinklapiu

Moderator: Mindaugas

Locked
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Iš kai kurių kompų užkrovus http://www.anastasija.lt girdisi paukščių čiulbėjimas, iš kai kurių chaotiškas garsas,
mano pasiulymas padaryti igarsinima su flash u . Tik aš nemoku, gal kas padarys. Ir tuo paciu ijungima isjungima tu garsu
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Vilte , gražus paveiksliukas forumo viršuje :)
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

Del garso - su flash as irgi nemoku. Siaip man per tiek kompu, kiek ziurejau, visur garsa normaliai grojo..

O paveiksliuka grazu is forumo kazkas pradangino, vel sniegas :(

Ir kaip cia yra - keiciasi adresai is http://www.anastasija.lt i anastasija.home.lt? kodel? kas cia yra????
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Cia Vilte vyksta stai kas is serverio esancio Amerikoje persikeliam i Kauna. Tai kai Litnetas pakeis duomenis. Tol bus anastasija.home.lt.
Cia gali uztrukti dar 24 val. Paskui bus http://www.Anastasija.lt
O persikeliam todel kad ten vel buvo duomenys dinge kaip ir praeita karta, laime buvo padarytos kopijos kiekviena diena.
Donatas
Posts: 11
Joined: Wed 12 25, 2002, 2:52

del flash

Post by Donatas »

del garso su flash galeciau padeti. Truputi programuoju, tad jei reikia sakykit... :idea:
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

tai kaip supratau, tai reikia :) bet gal cia Mindaugas ka daugiau pasakys, gali buti, kad keist reikes viska tik pilnai perkelus i kita serva ar kaip ten :)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Padaryti galima ir dabar, o tik paskui perkelti.
Donatas
Posts: 11
Joined: Wed 12 25, 2002, 2:52

flash

Post by Donatas »

jei man patiketumet ta darba, tai man reiktu tu garso failu, atsiuskit i e-maila

po to pabaigtus failus jums atsiusiu... :wink:

:?: ar kaip...
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Atsiunciau i meila
spalvota
Posts: 22
Joined: Sat 04 05, 2003, 10:38
Location: vilnius

Post by spalvota »

Tema PASVAJOKIME KARTU noretusi perkelti i kita skyriu,pvz. Nuomones,arba kaip atskira i pagrindini meniu.Nes kas nezino- NAUJAME DIZAINE tokios temos manau nepagalvotu ieskot. as pati grynai netycia radau-o tema tikrai gera :D :D :D !
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Sveiki,
nežinau tinklapio tvarkymo reikalų, bet manyčiau, kad jį reiktų dažniau papildyti, pvz. KLUBO VEIKLOJE jau būtų galima įdėti daugiau iinformacijos apie Vilniaus klubą :wink: arba apie žemių ieškojimą. Taip pat, būtų patogiau, jei kas nors galėtų visas ištikrųjų naudingas nuorodas galėtų iš forumo perkelti į NUORODŲ skyrelį. (Na, čia tik mano nuomonė)
Tai tiek :)
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

Su malonumu ikelciau daugiau informacijos apie Vilniaus kluba, tiesa pasakius, manau, kad dabar ten esanti informacija tikrai skurdoka... Bet as nelabai zinau, kas vyksta Vilniaus klube, o ir i Kauno kluba nebegaliu nueiti, bendrauju tik per interneta...taigi... butu gerai, jei jus patys aprasytumete save ir atsiustumete, tuomet, paredagavus teksta (jei to prireiktu), galima butu ideti i klubo veikla.
Del nuorodu as ir manau, kad reikalinga, netgi buvau isrinkus keleta nuorodu ir idejus, bet kai cia kazkas daresi su serveriu, tos nuorodos dingo :( o as ju pas save neissisaugojau.. ka gi, reikes vel parankioti.
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

Nuorodas isrinkau ir sudejau. O Vilniaus klubo aprasymo pageidauciau is jusu :) Beje, atsirado skyrelis musu kuryba, ten ideta keletas jusu eilerasciu ir 2 piesiniai, taip pat ideta nuoroda i visa jusu kuryba, kuri patalpinta cia, forume. Taigi, norejau paprasyti, gal piesinuku savo daugiau idetumete, nes pakolkas tik du yra :)
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Aciu, Vilte
O as butinai atsiusiu siek tiek naujos informacijos apie Vilniaus kluba. :D
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

Aciu Ausrinei uz informacija apie kluba - ji mane pasieke per Mindauga :) Jau galite pasiziureti pakoreguota naujaji aprasyma ;)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Ka Jūs manote apie garso intarpus kurie uzsikrauna kartu su http://www.anastasija.lt tinklapiu :?:
Laimis Zmuida

Post by Laimis Zmuida »

Nenoriu nieko iskaudinti, bet mane taip slegia tie tamsus medziai pirmo puslapio virsuje. Siaip tai jie yra tamsesni uz fona ir deti is virsaus ju yra psichologiskai nepatartina, nes mintis tada stumia jie i apacia, ir jausmai gaunasi prislegti. Mane tai slegia, noreciau, kad tie medziai butu kokie nors sviesesni uz fona, kad mintys kiltu aukstyn ir tinklapio pirmas lapas atrodytu gaiviai.

Siandien paziurejau senesni tinklapio varianta:
http://anastasija.tinklapis.lt/senas/

Jis tuscias ir nykus, bet ten gera buti, nes jis sviesesnis uz dabartini. Vilte, Leonardai gal imanoma ka nors padaryti, kad musu dabartinis butu sviesesnis ir skaidresnis?
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

>Vilte, Leonardai gal imanoma ka nors padaryti, kad musu dabartinis >butu sviesesnis ir skaidresnis?

Butina uzdrausti nekuriems asminis priejima prie forumo - t.y. leisti grieztai nustatytiems zmonems pagal nustatyta sarasa

Neleisti ivesti daugiau 1 zinutes per diena

Kiekviena zinute cenzuruoti etikos komisijoje prabalsuojant ar galima publikuoti ar ne

Sekmadieni nepublikuoti ir neleisti jokiu zinuciu

Kasmet rengti grieztus egzaminus forumo dalyviams pagal Anastasijos knygas

ir t.t.
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

Na pakeiciau virsu, ar dabar geriau?
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

Reikia naujo skyriaus forume, kuris vadintusi "Paplepejimai" ar panasiai
Kas pries - pakelkite uodegeles!
Nera uodegeliu - nera pries :))))
Locked