Tinklapio vystymo, bei priežiūros komanda

Klausimai, pastabos, pasiūlymai, susiję su tinklapiu

Moderator: Mindaugas

Locked
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Vėl pasikeičiau... wrote:Galbūt tą infocentrą būtų patogiau kurti ne forume, o naująjame tinklapyje, kuris aprašytas čia: http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... highlight=

Tas tinklapis pagrinde tam ir skirtas. Jis turėtų veikti kaip infocentras. O šitame forume tik nuorodą nurodyti, jog sustruktūruota forumo inforrmacija yra patalpinta kitame tinklapyje. :)
Tu nurodei i tema :
Pervardinkim tinklapio pavadinimą

Kur ten kalba apie tinklapi ?
Naudinga tėvams ir pedagogams http://www.ateitiesmokykla.lt
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Paskutinėje žinutėje. :)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Mindaugas wrote: Dobis turetu pasisiulyti arba komentuoti savo kandidatura i moderatorius -kuratorius.
Nu aišku, čia juk tik pasiūlymai. Aš tik iš akies primečiau, kas čia kokią sritį išmano ir pasiūliau, kad galbūt kažkas apsiimtų kažką daryti... Kandidatūrų nesiūlau....

Bet tuo turėtų užsiimti forumo prižiūrėtojai. Ne pats Dobis turėtų būti suinteresuotas ateiti ir pasiprašyti, iškelti savo kandidatūrą. Juk sunku žmogui įsiprašyti į kitų ratą. Turėtų forumo prižiūrėtojai, pvz administratorius ir moderatoriai ieškoti kandidatų ir šnekinti juos prisidėti.

Pvz. parašykit Dobiui žinutę, gal ji sutiks. Tada moderatoriams nukris AUGALŲ skyrius nuo pečių. Pasiūlykit Artūrui moderuoti APIE MŪSŲ VAIKUS skyrių ir jums patiems darbo dar sumažės. Kitus skyrius irgi sugalvokit kas galėtų kuruoti ir jums darbo dar sumažės.

Siūlyčiau patiems moderatoriams ir ypač administratoriui patiems ieškoti savo padėjėjų.
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Dobiui parasiau. Lauksim ka atsakys.
O padejeju tai ieskoma intensyviai :)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Gluosnė wrote:Dobiui parasiau. Lauksim ka atsakys.
O padejeju tai ieskoma intensyviai :)
Vo, šaunuolė. :)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Gerbiamoji, Tinklapio vystymo ir priežiūros komanda, tai ką nusprendėt dėl Artūro pasiūlymo? Jis siūlo padaryti Informacinį centrą forume. :)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Re: Tinklapio vystymo, bei priežiūros komanda

Post by Laimis »

Mindaugas wrote:Norintys prisideti prie tinklapio prasome prisijungti. Rasykite.
Priimkit ir mane į komandą. Aš galėčiau būti jums naudingas. :)
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Laimis wrote:Gerbiamoji, Tinklapio vystymo ir priežiūros komanda, tai ką nusprendėt dėl Artūro pasiūlymo? Jis siūlo padaryti Informacinį centrą forume. :)
Jo jo ...smagu butu jei kazkoks patarimas vyktu :) O gal ir sprendimas. ;)
Naudinga tėvams ir pedagogams http://www.ateitiesmokykla.lt
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

informacinio centro tinklapyje nenorit daryti?


http://anastasija.lt/forum/viewtopic.php?t=1379
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Mindaugas wrote:informacinio centro tinklapyje nenorit daryti?

http://anastasija.lt/forum/viewtopic.php?t=1379
Galima daryti ir tinklapyje. Galbūt taip net geriau...

Mano pastabos:
Yra trys rūšys žmonių
1. kurie lanko tik forumą
2. kurie lanko tik tinklapį
3. kurie lanko ir tinklapį ir forumą.

Man teko susitikti ir kalbėti su visom trim kategorijom. vieni neranda informacijos tinklapyje, kiti neranda forume, o ateina tik naujienu pažiūrėti. Mano manymu, tai yra šioks toks plyšys tarp tinklapio ir forumo. Ne visi žmonės lanko abu šiuos įrankius. Žinoma, tas plyšys vis mažėja, bet kažkaip jis jaučiamas vis dar.

Pvz. naujienos talpinamos ir į tinklapį ir į forumą. Dubliuojasi. Kodėl? O todėl, kad ne visi eina į abu tuos įrankius. Gerai būtų padaryti, kad kažkaip glaudžiau būtų susijęs tinklapis su forumu. Tada būtų geriau...

Dabar pateiksiu pliusus minusus mano manymu:

Jei infocentrą daryti forume:
+Dalyviai mato, kurios žinutės naujos, kurie straipsniai nauji, taigi gali ateiti paskaityti. Tinklapyje to nesimato.
+Forumą lengva valdyti, mes jau pripratę, taigi infocentrą galėtų pildyti ir Neringa ir Laimis ir Artūras ir t.t. Į tinklapį įdėti informaciją sunkiau, ne visi moka.
+Forumo dalyviai būtinai užsuks į infocentrą. Jei infocentras būtų tinklapyje, forumo dalyviai gali jį praleisti.
-Tinklapyje patalpinta informacija galbūt atrodo solidžiau. Paprastai jei straipsnis įdėtas forume, tai atrodo nerimtai.
-Infocentrą rastų ateinantys į tinklapį, o forume nesilankantys žmonės.

Aš kažkaip įžvelgiu kolkas daugiau pliusų daryti infocentrą forume. Bet galbūt mano nuomonė pasikeis, kai daugiau sužinosiu...

Mano manymu galima infocentrą lengvai padaryti forume, o tinklapyje įdėti nuorodą į tą forumą. Tada lengvai ras jį ir tinklapio vartotojai ir forumo. Ir dar be to, gal koks tinklapio vartotojas užklydęs į forumą susidomės ir kitais forumais. Ir pradės dalyvauti.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Tikriausiai jei vyktu tinklapyje pastovus pildymas, žmonės lankytūsi dažniau.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Mindaugas wrote:Tikriausiai jei vyktu tinklapyje pastovus pildymas, žmonės lankytūsi dažniau.
Taip. Ir aš manau, kad pildymas nevyksta, nes kažkas neleidžia. Galbūt Mindaugai esi kažką blogo padaręs tiems žmonėms, kurie turėtų pildyti tą tinklapį, bet nepildo. Kodėl nepildo?
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Laimis wrote:
Mindaugas wrote:Tikriausiai jei vyktu tinklapyje pastovus pildymas, žmonės lankytūsi dažniau.
Taip. Ir aš manau, kad pildymas nevyksta, nes kažkas neleidžia.
Štai ir melas, O beto pildymas vyksta šioks toks :)
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Mindaugai, įsiterpsiu, bet juk ir pats sakai, kad per menkas pildymas yra problema. Išsiterpiu :)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Gabriukas wrote:Mindaugai, įsiterpsiu, bet juk ir pats sakai, kad per menkas pildymas yra problema. Išsiterpiu :)
Būtent per menkas. Reikia palaikymo :)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

sakai, kad neleidžiama. Ar tikrai neleidžiama? Ir kas konkrečiai ?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Mindaugas wrote:sakai, kad neleidžiama. Ar tikrai neleidžiama? Ir kas konkrečiai ?
Sakiau, kad kažkas neleidžia. Pirmiausia turėjau omeny save, nes apie kitus nemandagu kalbėt, kiti tegu kalba už save. Aš esu žmogus, kuris dirba su informacija. Ir jei yra problema, kad tinklapis tuščias, tai galėčiau padėti. Aš rašau straipsnius. Bet kodėl aš jų nededu į tinklapį? Kodėl tinklapis stovi pastoviai nepildomas? Kodėl aš nededu informacijos į tinklapį? Ogi todėl, kad neleidžia kažkas. Galbūt Mindaugai tu kažką blogo padarei, kad aš netalpinu informacijos į tinklapį?

Kurioj vietoj primelavau?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Šitam forume paprastas vartotojas negali taisyti savo teksto. :) Būčiau pataisęs paskutinį pranešimą, bet dabar turiu rašyt naują žinutę.

Klausi kas konkrečiai, Mindaugai.

Konkrečiai, tai seniai praeity kažką esi man padaręs, žinutes ištrynes, temas ištrynęs, biblioteką išmetęs. Aš bijau, kad vėl to nebūtų. Aš kartais pusvalandį prasėdžiu prie google ieškodamas atsakymo į kokį nors vartotojo užduotą klausimą. Ir bijau, kad vėl bus ištrinta kažkoks mano darbas. Vat todėl ir netalpinu nieko į tinklapį. Patalpinčiau.. Bet bijau... Galbūt Mindaugai esi kažką padaręs? Gal ką ištrynęs? Gal ką atstūmęs?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Tai klausykit komanda... man Rolis sakė laukti, nes kažkas daroma, bet aš laukiu laukiu... nesulaukiu...

Mane domina 3 klausimai:
1. SKELBIMŲ forumo likimas
2. Manęs priėmimas į komandą
3. Artūro infocentro idėja

Gal galit pasakyti ar kas nors vyksta šiais klausimais? Gal jum kokios pagalbos reikia ar ką? Ar patys susitvarkysit? Duokit nors kokį atsakymą...
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Reikia straipsnio apie Jono nama :V

Kolkas tiek
Locked