Tinklapio vystymo, bei priežiūros komanda

Klausimai, pastabos, pasiūlymai, susiję su tinklapiu

Moderator: Mindaugas

Locked
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? ir as nesupratau - man rods, jis dar kazkokiu priesu kazkur izvelge - nu jus ir duodat - jums visur priesai, visi jums i ratus tik pagalius kaiso, sistema tik dusina - negi nesuprantat, kad jei taip galvosit, taip ir bus... :?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

darja wrote::? ir as nesupratau - man rods, jis dar kazkokiu priesu kazkur izvelge - nu jus ir duodat - jums visur priesai, visi jums i ratus tik pagalius kaiso, sistema tik dusina - negi nesuprantat, kad jei taip galvosit, taip ir bus... :?
:) Gal jis visai ką kitą norėjo pasakyt? :) Gal ką nors teigiamo ir gero... Palaukim, tegu pats pasiaiškina. :)
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

[q
Last edited by Alyta on Fri 03 17, 2006, 11:38, edited 1 time in total.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Jau beveik baigiau moderuoti AUGALŲ forumą. Teko viską perskaityt po 2-3 kartus. Žodžiu, sugaišau daug gražaus laiko, bet užtat dabar viską lengva surasti, lengva pratęsti temas ir judėt į priekį mums visiems. Greitų minčių visiems linkiu ir patogaus naudojimosi AUGALŲ forumu.

Taip pat noriu pajudinti klausimą apie manęs priėmimą į tinklapio komandą.

Modestas sakė, jog užsiimčiau moderavimu, parodyčiau, kad aš nors ką galiu gero duoti šitam tinklapiui ir forumui. Tai tada gal būtų galima su manim ir šnekėt. Vat, aš ir pamoderavau. Tai dabar jau laikas artėja šnekėti.

Kadangi anksčiau, kai buvo iškeltas šitas klausimas, tai kilo klausimai kaip aš įsivaizduoju priėmimą į komandą, tai iš karto pasiaiškinu į priekį kaip aš tai matau.

1. Visi tinklapio komandos vystymo nariai yra prijungti prie e-konferencijos ir joje susirašinėja.
2. Visi tinklapio komandos nariai gali dalyvauti bendruose komandos susirinkimuose.
3. Į kiekvieną komandos narį žiūrima kaip į gera darantį tinklapiui ir forumui, o ne kaip į bloga darantį.

Taigi, dar kartą prašau priimti mane į tinklapio vystymo komandą.

Laimis
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: sutinkam (nors ir mano "nevalgomus" augalus sudejai prie valgomu, bet kaip sakoma, viskas bendram labui), o kadangi ir as esu danziausiai nusiteikus geranoriskai, ypac kai buna gera nuotaika :wink: , tai prasom mane priimti i Laimio ir kitu geranorisku vystytoju palaikymo komanda - visai taip, kaip buna per kashio rungtynes, kai isbega per pertraukeles tokios nelabai apsirengusios merguzeles ir ima strakalioti su tokiais pukuotais kamuoliukais... :roll: :wink: :P
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

O ką tu darja galėtum pasiūlyti tinklapiui ir forumui? Ką darytum? :)

Gal apsiimtum moderuoti ar kalbos klaidas taisyti tinklapio tekstuose? :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? nu jau aciu - prisitaisau darbe, tai jei dar laisvalaikiu, tai jau visai blogai butu, be to, Leonardas dar lieptu rasyt su varnelem, tai beliktu visai tylet (kas man sunkiai gautusi - oi, atsiprasau, reikia sakyt - iseitu)

...as tiesiog moraliai galiu palaikyti ir mirksincius veidukus delioti - kitaip sakant, palaikyti teigiama forumo energetika... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :P :D
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Ei, komanda. :) Nu aš nesuprantu kur man kreiptis ir kaip prašytis. Vistiek juk skaitot šitą temą. Tai duokit kokį nors atsakymą. Priimsit nepriimsit, sprendžiat nesprendžiat? Palaukti ar nepalaukti. Gal dar kokių darbų nudirbti... Nu pasakykit nors ką nors. Tylėjimas tiesiog žudo šiuo atveju.... :(
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
J

Post by J »

Jei mano žodis ką nors reiškia, tai, Laimuti, aš UŽ.
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

As pritariu
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Aš irgi už :!: ei, komanda? metas keltis :wink:
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Basta wrote:Žinot, man galit duot tekstus taisyt;)
Galiu vietoj moderavimo apsiimt.
Bastuke mano pirmiausia :D
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Basta wrote:Žinot, man galit duot tekstus taisyt;)
Galiu vietoj moderavimo apsiimt.
žinau tokį forumą, kus labai reikia taisymo, sudėlioti uodegytes ir paukščiukus - tai "mūsų kūryba". Aš kartais neskaitai ten esančių eilėraščių vie todėl, kad man reikia labiau susikaupti, kad atgaminčiau tikrąjį skambėjimą.

Tai va labai pasitarnautum autoriams, ypač gyvenantiems ne Lietuvoje, kurie neturi galimybės rašyti su lietuviškomis raidėmis.

siūlau Bastą forumo "Mūsų kūryba" moderatoriumi ;)
Gyventi pagal sąžinę
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Tai Basta darom taip:

nueini į anastasija.lt ir landžioji po visus skyrius. Ten daug tekstų. Vat ir ieškok klaidelių. Jei rasi, tai iš karto sakyk kas kur ir suteiksim tau galimybę taisyti. O galbūt ten viskas tvarkinga, taisyklinga? Nors abejoju. :)

Tinka? :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Laimis wrote:Tai Basta darom taip:

nueini į anastasija.lt ir landžioji po visus skyrius. Ten daug tekstų. Vat ir ieškok klaidelių. Jei rasi, tai iš karto sakyk kas kur ir suteiksim tau galimybę taisyti. O galbūt ten viskas tvarkinga, taisyklinga? Nors abejoju. :)

Tinka? :)
aš tai nematau būtinybės daugelyje vietų taisyti, (tuo labiau,kad kai kurie net ir galėdami rašyti taisyklingai nesistengia to daryti) na gal kai kur yra svarbi informacija, bet ir tai be moderatoriaus teisių taisyti nepavyks. Taigi jei yra noras taisyti tai teks tą forumą ir moderuoti, dabar belieka išsirinkti kuris labiausiai artimas prie dūšios.
Gyventi pagal sąžinę
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

o kodėl negalima tinklapio taisyt? juk ten klaidų pilna, o žmonės, atėję pagal jį sprendžia. Forume tai kaip ir atleistinos tos klaidos, bet tinklapy labai nesižiūri. tada reikia Bastai moderatoriaus teisių, kad ji galėtų tvarkyt tinklapį :roll:
Mdsts
Posts: 84
Joined: Sat 06 05, 2004, 14:08
Location: Vilnius
Contact:

Post by Mdsts »

Jūs kalbat apie konkrečius dalykus, kur klaidų yra? Šiaip didesnis tekstas - tik vertimas V.Megre iš konferencijos, daugiau tekstų ten praktiškai nėra, taigi ir klaidų nėra. O jei kas klaidą pastebite, tai nelaikykite užspaudę, praneškite Mindaugui ar man, ar paskelbkite forume, gi yra tokia skiltis. Viskas sutvarkoma.

Ar pvz. kalbate apie : naujienas?
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

pažiūrėjau, ten, kur pristatymai žmonių, kur kalbama apie klubus, ten yra klaidų. Senokai ten buvau, tai kiek prisimenu, anąkart klaidų buvo daugiau, dabar mažiau, bet vis tiek yra. o ir ateity, jei sugalvosit daugiau informacijos į tinklapį dėt, moderatoriaus reikės, dabar gal dar ir galima Mindaugui siųst klaidas.. negi blogai, kad moderatorius mažiau darbo kol kas turi, užtat tikėkimės ateity jo bus daugiau :) :wink:
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

ar tas teises suteikti taip sunku? nėra dabar "mirtinos" būtinybės, bet juk nebūtinai reikia viską daryt, tik kai jau bėda spiria :) galima pvz. pasitikėjimo vardan, gal kas nors iš to išaugs..
:)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Leonardai, forumo dalyvių tekstų taisyt nereikia. Kalbam apie tinklapio tekstus...
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Locked