Tinklapio vystymo, bei priežiūros komanda

Klausimai, pastabos, pasiūlymai, susiję su tinklapiu

Moderator: Mindaugas

Locked
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Mindaugai, įsiterpsiu, bet juk ir pats sakai, kad per menkas pildymas yra problema. Išsiterpiu :)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Gabriukas wrote:Mindaugai, įsiterpsiu, bet juk ir pats sakai, kad per menkas pildymas yra problema. Išsiterpiu :)
Būtent per menkas. Reikia palaikymo :)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

sakai, kad neleidžiama. Ar tikrai neleidžiama? Ir kas konkrečiai ?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Mindaugas wrote:sakai, kad neleidžiama. Ar tikrai neleidžiama? Ir kas konkrečiai ?
Sakiau, kad kažkas neleidžia. Pirmiausia turėjau omeny save, nes apie kitus nemandagu kalbėt, kiti tegu kalba už save. Aš esu žmogus, kuris dirba su informacija. Ir jei yra problema, kad tinklapis tuščias, tai galėčiau padėti. Aš rašau straipsnius. Bet kodėl aš jų nededu į tinklapį? Kodėl tinklapis stovi pastoviai nepildomas? Kodėl aš nededu informacijos į tinklapį? Ogi todėl, kad neleidžia kažkas. Galbūt Mindaugai tu kažką blogo padarei, kad aš netalpinu informacijos į tinklapį?

Kurioj vietoj primelavau?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Šitam forume paprastas vartotojas negali taisyti savo teksto. :) Būčiau pataisęs paskutinį pranešimą, bet dabar turiu rašyt naują žinutę.

Klausi kas konkrečiai, Mindaugai.

Konkrečiai, tai seniai praeity kažką esi man padaręs, žinutes ištrynes, temas ištrynęs, biblioteką išmetęs. Aš bijau, kad vėl to nebūtų. Aš kartais pusvalandį prasėdžiu prie google ieškodamas atsakymo į kokį nors vartotojo užduotą klausimą. Ir bijau, kad vėl bus ištrinta kažkoks mano darbas. Vat todėl ir netalpinu nieko į tinklapį. Patalpinčiau.. Bet bijau... Galbūt Mindaugai esi kažką padaręs? Gal ką ištrynęs? Gal ką atstūmęs?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Tai klausykit komanda... man Rolis sakė laukti, nes kažkas daroma, bet aš laukiu laukiu... nesulaukiu...

Mane domina 3 klausimai:
1. SKELBIMŲ forumo likimas
2. Manęs priėmimas į komandą
3. Artūro infocentro idėja

Gal galit pasakyti ar kas nors vyksta šiais klausimais? Gal jum kokios pagalbos reikia ar ką? Ar patys susitvarkysit? Duokit nors kokį atsakymą...
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Reikia straipsnio apie Jono nama :V

Kolkas tiek
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

? Nesuprantu tokio atsakymo :roll: Čia reiškia, kad kai nuspręsim, tada atsakysim, ar kaip? Dar negalim atsakyt? (turiu omeny prieš tai Laimio užduotus klausimus)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Mindaugas wrote:Reikia straipsnio apie Jono nama :V

Kolkas tiek
:) Nieko sau... terorizmas tiesiog. :) Aš dar ne komandoje, o jau reikalaujama darbo vaisių. :)

Tai pirmiau atsakykit kada spręsit mano priėmimo klausimą. Galbūt nepriimsit, aš straipsnį duosiu, o jūs nepriimsit.. :) Pirmiau turi būt priėmimas, o paskui konkretūs darbai. :)

Taigi prie klausimų komandai prašom pridedu dar vieną:

4. Apsvarstykit forumo BŪSTAS atsiradimo galimybes. :)

Kada bus atsakymai? Ar apskritai jie bus? Siūlau nenutempti į susitikimą lapkričio mėn, nes ten visų klausimų nespėsime išspręsti. :) Ar nespėsite..kaip čia reikėtų sakyti... Beje, ar į susitikimą gali ateiti paprasti žmonės? Ne komandos nariai, bet susidomėję?
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Gabriukas wrote:? Nesuprantu tokio atsakymo :roll: Čia reiškia, kad kai nuspręsim, tada atsakysim, ar kaip? Dar negalim atsakyt? (turiu omeny prieš tai Laimio užduotus klausimus)
tegu atsakinėja kiti, aš ne vienas komandoje
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Tai jūs apsitarkit ir bendrą atsakymą duokit. tam jūs ir komanda
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Mindaugas wrote: tegu atsakinėja kiti, aš ne vienas komandoje
Ėėėė... nu, tai komanda. Nesugeba nuspręsti paprastų klausimų. :)

Kai mes sakėm, kad komandos nėr, kad ji neveikia, tai sakėt: "Oi turim komandą, viskas tvarkoj :!: " O dabar pasirodo, kad komanda neveikia. ;)

Tai jei nėra komandos, tai tada kas lieka? Monarchija... O kas taip bandė paneigti? Kas bandė įtikinti mus, kad yra komanda? Kad ji kažką sprendžia? Nėra komandos, yra tik monarchija. ;)

Siūlau pradėt nuo nulio... Sukurkim komandą. Komandą, kuri veiktų darniai ir darniai spręstų iškilusius klausimus, kuri sugebėtų atsakyti į vartotojų pasiūlymus. Pradėkim?
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

ar tikrai?

Post by Leonardas »

Laimis wrote:Tai jei nėra komandos, tai tada kas lieka? Monarchija... O kas taip bandė paneigti? Kas bandė įtikinti mus, kad yra komanda? Kad ji kažką sprendžia? Nėra komandos, yra tik monarchija. ;)
Toks įspūdis, kad Laimis vis dar stengiasi pavaizduoti, kad jis dar esąs opozicijoje, nors realiai taip nėra...
Gyventi pagal sąžinę
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Tai priėmėt jį į komandą? :D (smalsu labai :) )
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Gabriukas wrote:Tai priėmėt jį į komandą? :D (smalsu labai :) )
Nea...dar nepriėmė. :) Davė pasvordus naujienoms talpinti į pirmą puslapį Mindaugas ir viskas. :)
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Laimis wrote:
Gabriukas wrote:Tai priėmėt jį į komandą? :D (smalsu labai :) )
Nea...dar nepriėmė. :) Davė pasvordus naujienoms talpinti į pirmą puslapį Mindaugas ir viskas. :)
O man atrodo opozicija duoda daugiau galimybių patriukšmauti, tai vat ir stovi Laimis toje pusėje kur jam patogiau.
Gyventi pagal sąžinę
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Leonardas wrote: O man atrodo opozicija duoda daugiau galimybių patriukšmauti, tai vat ir stovi Laimis toje pusėje kur jam patogiau.
O jūsų vat opozicijos opozicija duoda jums galimybę patylėt ir neduot atsakymų į iškeltus klausimus, tylėti ten visiems sulindusiems, nes taip jums patogiau... :) Ane? :)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Jėtau. Kažkas vat kalba apie lygybę. :)
Mindaugas wrote:Norintys prisideti prie tinklapio prasome prisijungti. Rasykite.
Vat Stasas norėjo prisijungti, prisijungė, modestas norėjo prisijungti prisijungė... Vat pagal tą pačią logiką turėčiau ateiti aš ir prisijungti. Klausykit, kaip čia yra? :) Nu tikrai nesuprantu...

NORIU DIRBTI!!!!!!!!!!!!!! Priimkit mane į komandą!!!!!!!!!!!!!!

:) Nu, kur žadėta lygybė? :) Duokit man teisę veikti!!!!!!!!! Duokit galimybę veikti. Jau kiek laiko laukiu???? Tuoj apsisuksiu ir nueisiu kitur dirbti ir toliau anastasija.lt stovės tuščias, kaip ir stovėjo....

NORIU DIRBTI!!!!!!!!!!!!!!! Priimkit mane į komandą!!!!!!!!!!!!!!
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Laimis wrote:NORIU DIRBTI!!!!!!!!!!!!!!! Priimkit mane į komandą!!!!!!!!!!!!!!
Jei nori tai ir pradėk dirbti.

O beje, kaip tu įsivaizduoji Laimio priėmimą į komandą? Gal tam reikia sukurti specialą procedūrą? Arba aš ne viską perskaičiau arba tu neparašei po kokio žingsnio Laimis pasakys "pagaliau aš jau komandoje". ;)

Ir dar, kaip ta komanda turėtų jaustis, kai vienas jos narys, prieš tai vienam iš komandos narių prikabino tiek etikečių...
Gyventi pagal sąžinę
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Jei nori tai ir pradėk dirbti.
Noriu daryt infocentrą, noriu moderuoti augalų forumą, noriu sukurti BŪSTAS forumą, kad aiškiau vartotojams būtų, noriu pašnekėti su komanda ir dėl kitų idėjų...

Noriu noriu... bet, kad neleidžia. ;) Neduoda priėjimo. Neleidžia. :)
O beje, kaip tu įsivaizduoji Laimio priėmimą į komandą? Gal tam reikia sukurti specialą procedūrą?
Na, priėmimo procedūrą, tai jau jūs nusistatyt turėtumėt. Aš užsimaniau. Kaip parašyta parašiau. Tada jūs pradėjot tartis. Man Rolandas sakė, kad pasitarimai vyksta slaptoje elektroninėje konferencijoje, bet pasitarimai vyksta. Tai kai susitarsit, tai manau ir pranešit. O kitaip kaip man žinot priėmėt ar nepriėmėt?

Komanda turi savo elektroninę konferenciją, kurioje susirašinėja, kurioje balsavimas vyko. Tai, kaip suprantu, tai priėmimas į komandą reiškia įtraukimas į tą konferenciją, kad galėtume kartu dirbti... Tartis... ar ne taip?

Na bet kuriuo atveju, tai jūs turit nustatyt priėmimo taisykles. Ar man jas nustatyti?
Ir dar, kaip ta komanda turėtų jaustis, kai vienas jos narys, prieš tai vienam iš komandos narių prikabino tiek etikečių...
Lygiai taip pat, kaip aš jaučiausi, kai mano darbus išmetė prieš porą metų, o mane psichologiškai išstūmė iš šito tinklapio. O be to, tai labai mažai kalbėjau apie Mindaugą. Daugiau kritikavau monarchiją, o ne Mindaugą. Jei ką, tai prašom įsiskaityti... ;)
Locked