Tinklapio vystymo, bei priežiūros komanda

Klausimai, pastabos, pasiūlymai, susiję su tinklapiu

Moderatorius: Mindaugas

Užrakinta
jasmin

Standartinė jasmin » Pen 10 21, 2005, 19:33

Mindaugai, įsiterpsiu, bet juk ir pats sakai, kad per menkas pildymas yra problema. Išsiterpiu :)

Mindaugas

Standartinė Mindaugas » Pen 10 21, 2005, 19:51

Gabriukas rašė:Mindaugai, įsiterpsiu, bet juk ir pats sakai, kad per menkas pildymas yra problema. Išsiterpiu :)
Būtent per menkas. Reikia palaikymo :)

Mindaugas

Standartinė Mindaugas » Pen 10 21, 2005, 20:00

sakai, kad neleidžiama. Ar tikrai neleidžiama? Ir kas konkrečiai ?

Laimis
Susisiekti:

Standartinė Laimis » Pen 10 21, 2005, 20:07

Mindaugas rašė:sakai, kad neleidžiama. Ar tikrai neleidžiama? Ir kas konkrečiai ?
Sakiau, kad kažkas neleidžia. Pirmiausia turėjau omeny save, nes apie kitus nemandagu kalbėt, kiti tegu kalba už save. Aš esu žmogus, kuris dirba su informacija. Ir jei yra problema, kad tinklapis tuščias, tai galėčiau padėti. Aš rašau straipsnius. Bet kodėl aš jų nededu į tinklapį? Kodėl tinklapis stovi pastoviai nepildomas? Kodėl aš nededu informacijos į tinklapį? Ogi todėl, kad neleidžia kažkas. Galbūt Mindaugai tu kažką blogo padarei, kad aš netalpinu informacijos į tinklapį?

Kurioj vietoj primelavau?

Laimis
Susisiekti:

Standartinė Laimis » Pen 10 21, 2005, 20:13

Šitam forume paprastas vartotojas negali taisyti savo teksto. :) Būčiau pataisęs paskutinį pranešimą, bet dabar turiu rašyt naują žinutę.

Klausi kas konkrečiai, Mindaugai.

Konkrečiai, tai seniai praeity kažką esi man padaręs, žinutes ištrynes, temas ištrynęs, biblioteką išmetęs. Aš bijau, kad vėl to nebūtų. Aš kartais pusvalandį prasėdžiu prie google ieškodamas atsakymo į kokį nors vartotojo užduotą klausimą. Ir bijau, kad vėl bus ištrinta kažkoks mano darbas. Vat todėl ir netalpinu nieko į tinklapį. Patalpinčiau.. Bet bijau... Galbūt Mindaugai esi kažką padaręs? Gal ką ištrynęs? Gal ką atstūmęs?

Laimis
Susisiekti:

Standartinė Laimis » Sek 10 23, 2005, 22:33

Tai klausykit komanda... man Rolis sakė laukti, nes kažkas daroma, bet aš laukiu laukiu... nesulaukiu...

Mane domina 3 klausimai:
1. SKELBIMŲ forumo likimas
2. Manęs priėmimas į komandą
3. Artūro infocentro idėja

Gal galit pasakyti ar kas nors vyksta šiais klausimais? Gal jum kokios pagalbos reikia ar ką? Ar patys susitvarkysit? Duokit nors kokį atsakymą...

Mindaugas

Standartinė Mindaugas » Pir 10 24, 2005, 23:09

Reikia straipsnio apie Jono nama :V

Kolkas tiek

jasmin

Standartinė jasmin » Ant 10 25, 2005, 15:20

? Nesuprantu tokio atsakymo :roll: Čia reiškia, kad kai nuspręsim, tada atsakysim, ar kaip? Dar negalim atsakyt? (turiu omeny prieš tai Laimio užduotus klausimus)

Laimis
Susisiekti:

Standartinė Laimis » Ant 10 25, 2005, 17:29

Mindaugas rašė:Reikia straipsnio apie Jono nama :V

Kolkas tiek
:) Nieko sau... terorizmas tiesiog. :) Aš dar ne komandoje, o jau reikalaujama darbo vaisių. :)

Tai pirmiau atsakykit kada spręsit mano priėmimo klausimą. Galbūt nepriimsit, aš straipsnį duosiu, o jūs nepriimsit.. :) Pirmiau turi būt priėmimas, o paskui konkretūs darbai. :)

Taigi prie klausimų komandai prašom pridedu dar vieną:

4. Apsvarstykit forumo BŪSTAS atsiradimo galimybes. :)

Kada bus atsakymai? Ar apskritai jie bus? Siūlau nenutempti į susitikimą lapkričio mėn, nes ten visų klausimų nespėsime išspręsti. :) Ar nespėsite..kaip čia reikėtų sakyti... Beje, ar į susitikimą gali ateiti paprasti žmonės? Ne komandos nariai, bet susidomėję?

Mindaugas

Standartinė Mindaugas » Ant 10 25, 2005, 22:13

Gabriukas rašė:? Nesuprantu tokio atsakymo :roll: Čia reiškia, kad kai nuspręsim, tada atsakysim, ar kaip? Dar negalim atsakyt? (turiu omeny prieš tai Laimio užduotus klausimus)
tegu atsakinėja kiti, aš ne vienas komandoje

jasmin

Standartinė jasmin » Tre 10 26, 2005, 0:03

Tai jūs apsitarkit ir bendrą atsakymą duokit. tam jūs ir komanda

Laimis
Susisiekti:

Standartinė Laimis » Tre 10 26, 2005, 0:29

Mindaugas rašė: tegu atsakinėja kiti, aš ne vienas komandoje
Ėėėė... nu, tai komanda. Nesugeba nuspręsti paprastų klausimų. :)

Kai mes sakėm, kad komandos nėr, kad ji neveikia, tai sakėt: "Oi turim komandą, viskas tvarkoj :!: " O dabar pasirodo, kad komanda neveikia. ;)

Tai jei nėra komandos, tai tada kas lieka? Monarchija... O kas taip bandė paneigti? Kas bandė įtikinti mus, kad yra komanda? Kad ji kažką sprendžia? Nėra komandos, yra tik monarchija. ;)

Siūlau pradėt nuo nulio... Sukurkim komandą. Komandą, kuri veiktų darniai ir darniai spręstų iškilusius klausimus, kuri sugebėtų atsakyti į vartotojų pasiūlymus. Pradėkim?

Leonardas

ar tikrai?

Standartinė Leonardas » Tre 10 26, 2005, 22:51

Laimis rašė:Tai jei nėra komandos, tai tada kas lieka? Monarchija... O kas taip bandė paneigti? Kas bandė įtikinti mus, kad yra komanda? Kad ji kažką sprendžia? Nėra komandos, yra tik monarchija. ;)
Toks įspūdis, kad Laimis vis dar stengiasi pavaizduoti, kad jis dar esąs opozicijoje, nors realiai taip nėra...
Gyventi pagal sąžinę

jasmin

Standartinė jasmin » Ket 10 27, 2005, 10:55

Tai priėmėt jį į komandą? :D (smalsu labai :) )

Laimis
Susisiekti:

Standartinė Laimis » Ket 10 27, 2005, 12:21

Gabriukas rašė:Tai priėmėt jį į komandą? :D (smalsu labai :) )
Nea...dar nepriėmė. :) Davė pasvordus naujienoms talpinti į pirmą puslapį Mindaugas ir viskas. :)

Leonardas

Standartinė Leonardas » Ket 10 27, 2005, 18:26

Laimis rašė:
Gabriukas rašė:Tai priėmėt jį į komandą? :D (smalsu labai :) )
Nea...dar nepriėmė. :) Davė pasvordus naujienoms talpinti į pirmą puslapį Mindaugas ir viskas. :)
O man atrodo opozicija duoda daugiau galimybių patriukšmauti, tai vat ir stovi Laimis toje pusėje kur jam patogiau.
Gyventi pagal sąžinę

Laimis
Susisiekti:

Standartinė Laimis » Ket 10 27, 2005, 22:20

Leonardas rašė: O man atrodo opozicija duoda daugiau galimybių patriukšmauti, tai vat ir stovi Laimis toje pusėje kur jam patogiau.
O jūsų vat opozicijos opozicija duoda jums galimybę patylėt ir neduot atsakymų į iškeltus klausimus, tylėti ten visiems sulindusiems, nes taip jums patogiau... :) Ane? :)

Laimis
Susisiekti:

Standartinė Laimis » Ket 10 27, 2005, 22:26

Jėtau. Kažkas vat kalba apie lygybę. :)
Mindaugas rašė:Norintys prisideti prie tinklapio prasome prisijungti. Rasykite.
Vat Stasas norėjo prisijungti, prisijungė, modestas norėjo prisijungti prisijungė... Vat pagal tą pačią logiką turėčiau ateiti aš ir prisijungti. Klausykit, kaip čia yra? :) Nu tikrai nesuprantu...

NORIU DIRBTI!!!!!!!!!!!!!! Priimkit mane į komandą!!!!!!!!!!!!!!

:) Nu, kur žadėta lygybė? :) Duokit man teisę veikti!!!!!!!!! Duokit galimybę veikti. Jau kiek laiko laukiu???? Tuoj apsisuksiu ir nueisiu kitur dirbti ir toliau anastasija.lt stovės tuščias, kaip ir stovėjo....

NORIU DIRBTI!!!!!!!!!!!!!!! Priimkit mane į komandą!!!!!!!!!!!!!!

Leonardas

Standartinė Leonardas » Ket 10 27, 2005, 23:54

Laimis rašė:NORIU DIRBTI!!!!!!!!!!!!!!! Priimkit mane į komandą!!!!!!!!!!!!!!
Jei nori tai ir pradėk dirbti.

O beje, kaip tu įsivaizduoji Laimio priėmimą į komandą? Gal tam reikia sukurti specialą procedūrą? Arba aš ne viską perskaičiau arba tu neparašei po kokio žingsnio Laimis pasakys "pagaliau aš jau komandoje". ;)

Ir dar, kaip ta komanda turėtų jaustis, kai vienas jos narys, prieš tai vienam iš komandos narių prikabino tiek etikečių...
Gyventi pagal sąžinę

Laimis
Susisiekti:

Standartinė Laimis » Pen 10 28, 2005, 0:39

Jei nori tai ir pradėk dirbti.
Noriu daryt infocentrą, noriu moderuoti augalų forumą, noriu sukurti BŪSTAS forumą, kad aiškiau vartotojams būtų, noriu pašnekėti su komanda ir dėl kitų idėjų...

Noriu noriu... bet, kad neleidžia. ;) Neduoda priėjimo. Neleidžia. :)
O beje, kaip tu įsivaizduoji Laimio priėmimą į komandą? Gal tam reikia sukurti specialą procedūrą?
Na, priėmimo procedūrą, tai jau jūs nusistatyt turėtumėt. Aš užsimaniau. Kaip parašyta parašiau. Tada jūs pradėjot tartis. Man Rolandas sakė, kad pasitarimai vyksta slaptoje elektroninėje konferencijoje, bet pasitarimai vyksta. Tai kai susitarsit, tai manau ir pranešit. O kitaip kaip man žinot priėmėt ar nepriėmėt?

Komanda turi savo elektroninę konferenciją, kurioje susirašinėja, kurioje balsavimas vyko. Tai, kaip suprantu, tai priėmimas į komandą reiškia įtraukimas į tą konferenciją, kad galėtume kartu dirbti... Tartis... ar ne taip?

Na bet kuriuo atveju, tai jūs turit nustatyt priėmimo taisykles. Ar man jas nustatyti?
Ir dar, kaip ta komanda turėtų jaustis, kai vienas jos narys, prieš tai vienam iš komandos narių prikabino tiek etikečių...
Lygiai taip pat, kaip aš jaučiausi, kai mano darbus išmetė prieš porą metų, o mane psichologiškai išstūmė iš šito tinklapio. O be to, tai labai mažai kalbėjau apie Mindaugą. Daugiau kritikavau monarchiją, o ne Mindaugą. Jei ką, tai prašom įsiskaityti... ;)

Užrakinta