Pervardinkim tinklapio pavadinimą

Klausimai, pastabos, pasiūlymai, susiję su tinklapiu

Moderator: Mindaugas

Locked
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Mindaugas wrote:Siulau kurti nauja tema, "Preliminarus balsavimas" Ir ten pasiulyti pabalsuoti parasant zinute 1 ar 2 variantas.

Standartinis diskusijos lentos balsavimas kazi ar galetu atspindeti tikrove.
Pasitikslinsiu ar taip supratau. :) Siūlai balsuoti taip, kaip dabar katik balsavo ausrytux, Liūtukė ir t.t. ? Tai yra žodiniu pasisakymu kas ir už ką?

Tokiu atveju geriau balsuoti iš karto šioje temoje, nes balsuotojai perskaitys visus argumentus. O jei tema būtų nauja, tai argumentų neperskaitytų balsuotojai.

Ar tai turėjai omeny? Jei ne tą, tai paaiškink tą balsavimo būdą...

O kodėl standartinė diskusijų lenta neatspindi tikrovės? Ten juk balsuoja visi prisiregistravę dalyviai. :)
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

O gal ne tinklapio pavadinima keisti?...
"Megre" dominavimas,pasaliniam žmonėm sukuria kulto vaizdini.
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Alyta Galintėnas wrote:O gal ne tinklapio pavadinima keisti?...
"Megre" dominavimas,pasaliniam žmonėm sukuria kulto vaizdini.
O koks būtų pasiūlymas? Ne keisti pavadinimą, o ką daryti?
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Va šį penktadienį į Vilniaus klubą atėjo dar vienas naujokas. Aš jį pakalbinau, sakau: "kaip čia mus suradot, ko atėjot". Tai jis sako: "suradau per internetą, norėčiau daugiau sužinoti apie gyvenvietes, apie tai ką veikiat Vilniaus klube. Internete yra tik kauniečių puslapis. O jūs ar turit savo puslapį?"

Va, matot. Žmogus mano, kad šitas puslapis yra tik kauniečių. Aš taip nemanau. O gal taip ir yra? Gal čia yra Kauno puslapis, kurį tvarko Mindaugas ir Leonardas ir kuriame vilniečiai tik teisę turi pasiskelbti savo informaciją apie renginius ir t.t.?

Vis man tas pats klausimas. Kieno čia tinklapis? Visos Lietuvos? Tada visi turėtume teisę čia tvarkytis. :)
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Mano pasiūlymas :arrow:


http://anastasija.lt

Idėjos, aprašytos knygų serijoje "Skambantys Rusijos kedrai"
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

As jau minejau,kad del zodzio "rusijos",esu is pasaulieciu gaves pylos
Va Bastele vaizdini neatstumianti sukure.
Jei Kauno klubui butu priimtinas varijantas,tai galėtu klubo pavadinima pakeisti.
"Skambantys kedrai" sėkmingai apibrėzia judėjimo kilme skaiciusiajam, neskaiciusiajam sukelia paslaptinga intriguojanti vaizdini.
Gali but 'Skambanciu kedru gyvenvietes" :D
Zmogui ieskanciam google gyvenvietes,jam ismes si pavadinima
Man asmeniskai,gali nieks nesikeist :love:
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

O gal visgi gerai pavadinime paminėti abu knygų bedraautorius :?

Tada būtų toks variantas :arrow:


http://anastasija.lt

Idėjos, aprašytos Vladimiro Megre knygose
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Aurimas wrote:O gal visgi gerai pavadinime paminėti abu knygų bedraautorius :?

Tada būtų toks variantas :arrow:


http://anastasija.lt

Idėjos, aprašytos Vladimiro Megre knygose
Man irgi atrodo paminėti V.Megre vardą yra visai neutralu, taigi pavadinimas "V.Megre skaitytojų svetainė" man būtų idealiausias, nes neutraliausias, oficialiausias ir aiškiausias, kaip priklauso visoms organizacijoms. :)

Tačiau jei žmonės sako, kad žodžiai "Anastasija" ir "V.Megre" netinka, tai tada eičiau prie kompromiso. Kaip ten Basta siūlė:

Idėjos, aprašytos knygų serijoje "Skambantys kedrai"

Bet tik kad tokios serijos, tai nėra. :) Yra serija "Skambantys Rusijos kedrai". Siūlyčiau neiškraipyti, nes buvo čia pas mus daug lietuviško vertimo kritikavimų, kad etseit, blogai mūsų dalytė verčia, žodžius praleidžia, skyrius ištisus. :) Taip, kad jei išmesit vieną žodį iš serijos pavadinimo, tai nemanau, kad praeis. :) Iškart apkaltinti būsim iškraipymais. :)

Mano manymu, tai nederėtų gėdytis pavadinime nei Anastasijos, nei Megre, nei Rusijos. Juk kiekvienas, kas pažvelgs kas parašyta po pavadinimu išvys tas pačias knygas sudėtas į tinklapį ir pamatys tuos pačius vardus paminėtus ne kartą ir tinklapyje ir forume. Toli nepabėgsim.

Bet, ok, kol nepriėjom vieno varianto, tai gal dar pamąstom.
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Alyta Galintėnas wrote:"Skambantys kedrai" sėkmingai apibrėzia judėjimo kilme skaiciusiajam, neskaiciusiajam sukelia paslaptinga intriguojanti vaizdini.
O mano manymu yra visiškai atvirkščiai. "Megre" skamba neutraliai, o "skambantys kedrai" neša į sektą. :) Ypač neskaičiusiam. :)

Gal geriau tinklapį pavadinti "Meilės erdvė". Juk esmė sukurti meilės erdvę, o ne skambančio kedro pakabuką nešioti ant kaklo. :) Čia tik šiaip pamąstymui. Aš už "Meilės erdvę" nebalsuočiau. :) Nors pasiūlymas visai nieko.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Logiška (+)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Vėl pasikeičiau... wrote:Va šį penktadienį į Vilniaus klubą atėjo dar vienas naujokas. Aš jį pakalbinau, sakau: "kaip čia mus suradot, ko atėjot". Tai jis sako: "suradau per internetą, norėčiau daugiau sužinoti apie gyvenvietes, apie tai ką veikiat Vilniaus klube. Internete yra tik kauniečių puslapis. O jūs ar turit savo puslapį?"<...>
O is ko tas zmogus pamane, kad tai Kaunieciu puslapis?
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Mindaugas wrote:
Vėl pasikeičiau... wrote:Va šį penktadienį į Vilniaus klubą atėjo dar vienas naujokas. Aš jį pakalbinau, sakau: "kaip čia mus suradot, ko atėjot". Tai jis sako: "suradau per internetą, norėčiau daugiau sužinoti apie gyvenvietes, apie tai ką veikiat Vilniaus klube. Internete yra tik kauniečių puslapis. O jūs ar turit savo puslapį?"<...>
O is ko tas zmogus pamane, kad tai Kaunieciu puslapis?
Nu man irgi buvo staigmena. Aš jo ėmiau klausinėti. Jis rusakalbis. Sunkiai vyko aiškintis, bet supratau, kad šitos temos jis nėra skaitęs, atėjo tik pirmą kartą, o atėjo, nes anastasija.lt labai sunku susirasti informaciją. Visur ten "Skambantys kedrai", o apie vilnių mažai yra.

Vat pažiūrėkim:
1. įsijungi anastasija.lt puslapį. Naujienos. Kas parašyta didelėm raidėm? "Skambatys kedrai"
2. tada spaudi ant antro mygtuko. Kontaktai. Kas krenta į akis? Ogi didelėm raidėm parašyta "Skambantys kedrai", o paskui išvardinti klubai. Pirmas Kauno klubas, vėlgi parašyta "Skambantys kedrai", o paskui kiti klubai. Vilnius "Gyveiji namai" ir t.t. Klausimas: atidžiai pažiūrėkit į puslapį KONTAKTAI... ar nematot, kad tinklapio pavadinimas toks pats, kaip kauno klubo? ar nematot, kad kauno klubas pirmasis pamiėtas? ar nesijaučia jums, kad tai yra kauno tinklapis? ar nesijaučia, kad kažkaip "gyvieji namai" čia apskritai nefigūruoja? kad jie lygtais kitą puslapį turi turėt, ir kad šitas puslapis turbūt yra kauniečių, nes du kartus parašyta: "Skambantys kedrai"
3. Sekantis skyrelis. Paspauskime mygtuką: KLUBAI. Vėl ta pati situacija. Pavadinimas SKambatys kedrai, o paskui išvarditi klubai trys. Kuris viršuje? Skambantys kedrai. Ar nekyla minčių, jog čia greičiausiai ir yra kauno tinklapis?

toliau žengiant kitais punktais pateikiama abstrakti informacija, taigi niekas ten nekliūna, bet pirmieji punktai, tai tikrai naujoką gali gražiai klaidinti. ar ne taip?

Jei taip jau atsitiko, kad tinklapio pavadinimas dubliuojasi su vieno miesto klubo pavadinimu. tai tada riekia bent atsargiau elgtis. pvz. klubus išvardinti neutraliai, t.y. pagal dydį miesto. Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir t.t.

Dabar jau aiškiau, Mindaugai?
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Basta wrote:Meiles erdve man kaip sekta skamba :)

ne, visgi V. Megre skaitytoju svetaine ar kaip ten
Aga, aš irgi už šitą pavadinimą. Bet Bastuže, jei dabar imtume ir savavališkai jį pakeistume į šitą naują pavadinimą, tai liktų nepatenkintos dvi žmonių rūšys: 1. tie, kuriems Megre vardas netinka, 2. tie, kam "Skambantys kedrai" labai patinka.

Reikėtų kažkaip surasti pavadinimą, kuriam nesipriešintų niekas. :) Dabartiniam pavadinimui, kaip supratau priešinasi nemažai žmonių, tai rodo kad jį lygtais derėtų keisti. Bet jei naująjam priešinsis irgi žmonės, tai argi būsim pajudėję į priekį. Aišku pajudėsim į priekį, jei dabartiniam pavadinimui priešinsis daugiau žmonių, nei naujajam pavadinimui, bet juk taip norisi, kad sutartume visi. :)

O gal tikrai imkim ir prabalsuokim. Pamatysim už kurį pavadinimą daugiau balsuoja. Tokį ir paliksim. Bus mažesnė blogybė.

Pavyzdžiui aš niekaip nesuprantu, kodėl moderatoriai negali padaryti paprasto lentos balsavimo. Paprastai taip būdavo daroma. Labai gera priemonė. Prašau organizuoti balsavimą. :) Ar jau ir to negalim reikalauti?
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Va, pavyko pačiam pagaminti apklausą. Prašom visus sudalyvauti ir išreikšti savo nuomonę. :)

Apklausą galit rasti čia:
http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... highlight=
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Na Vilniaus klubas ir visi kiti turi visas galimybes plesti informacija apie save.
Taciau neisnaudojama. Kodel?
Del klubu eiliskumo kontaktuose tai gerai pastebeta.
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

O gal tuomet butu paprasciau pakeisti Kauno klubo pavadinima? :roll:

O visiems vistiek neitiksi.. Kazkam netiks Megre, kazkam kedrai nelietuviskai atrodys, kazkam ju skambejimas netinka, nes kazkas atseit antgamtinio ir gal net i sektantini judejima nesa.. O visgi tai yra knygu serijos pavadinimas.
As tai nebalsuosiu, susilaikysiu. Tiesiog nemanau, kad kazkas pasikeis, jei pakeisim ta antraste. Kas tikrai domisi nesupainios sio puslapio su Kauno klubu. O kas nores kabinetis suras visada prie ko kibt..
O kad Kauno pavadinimas pirmas nematau jokios problemos. Puslapis Kaune ir gime, kaunieciu deka vystesi. Kam nuo to skauda?

O del kulto, sektos pavadinimo kabinimo musu judejimui. Kaip bepavadintume, vistiek vadins mus sekta kuri laika. Nu tegu vadina, bile jiems gera butu.
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Mindaugas wrote:Na Vilniaus klubas ir visi kiti turi visas galimybes plesti informacija apie save.
Taciau neisnaudojama. Kodel?
Jooooo..... :roll:

Apie ką šnekam? Aš sutinku, kad vilnius gali pasitalpinti informaciją apie save naujienų skyriuje. Tai aš ir klausiu: "ar vilniečiams yra tik tiek ir leidžiama? Vilniečiai tik tiek ir gali? Tik naujienas apie save talpinti ir viskas?"

O jei vilnius sugalvoja kokią idėją, pvz. pakeisti ką nors tinklapyje, naują pavadinimą, naują forumą, forumo struktūrą? Ar tokie dalykai yra leidžiami vilniuj? Anksčiau išvis buvo neleidžiama vilniui į kitus skyrius rašyti, o tik į naujienas. Ar čia lygybė?

Pagrindiniai vilniaus žmonės, kurie gali ką nors daryti yra Aurimas ir Artūras. O kaip su jais elgiamasi?

Artūras siūlė perstruktūruoti forumą, pasiūlė savo variantą. ATMESTAS.
Artūras siūlė forumą BŪSTAS. Atmesta.
Artūras siūlė kitus projektus. Atmesta.

Aurimas irgi yra neišklausomas ir ignoruojamas.

Gal šie žmonės yra per daug mandagūs ir nepasako tau į akis, bet aš tai visada sakau tiesiai šviesiai.

Jie nenori čia ateiti ir dirbti, todėl, kad jiems NELEIDŽIAMA. Jiems leidžiama tik informaciją skelbti naujienų skyriuje, o pakeitimus daryti forume jie negali. Gali tik padaryti tada, jei tau įtiks.

Į Artūrą išvis ilgą laiką buvo žiūrima kaip į pavojingą būtybę. Buvo svarstoma ar jam išvis duoti teisę rašyti į naujienas. Nes jis matot gali pareklamuoti "Gyvenimo meną".

Tokios vat tradicijos. Ar vilnius turi teisę kalbėti? Gal jie gali kalbėti tik tai, kad tinka Mindaugui? O jei mindaugui netinka, tai jų idėjos nepraeina?
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Mindaugas wrote: Pamenu vienu metu buvom padare, vietoj Skambantys Kedrai - anastasija.lt

Nu tai susilaukem laisku ar zinuciu, kas cia dabar per anastasija.lt, juk Skambantys Kedrai. O anastasija.lt ne joks nepavadinimas, tai juk internetis adresas kuris buvo pasirinktas vien del greitesnio radimo. Va atsivercia puslapis ir Skambantys Kedrai, ir tada aisku pasidaro kur papuolem..
Va, pavyzdys geras. Mindaugas sumanė ir pakeitė. Paskui gavo žinučių ir vėl atkeitė pavadinimą. Ar vilniečiai taip gali? Nea. Negali. Jie turi rašyti į forumą: "Pervardinkim tinklapio pavadinimą". Ir turi ilgai kovoti, kol pasieks savo. Bet dažniausiai nepasiekiama. Kodėl vat kai kurie gali keisti, o kiti negali? Ir kodėl paskui sakoma, kad vilnius turi tokias pat teises?
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Na ir sudavei Vel pasikeites.
Jei mes dirsteltum i istorija,tai pamatytum,kad Vilnius ir Kaunas daugelyje sriciu kovoja del itakos.
Ir musų judejime zmones jaucia,net ir as tuo patikejau,kad valdymas vyksta ir varzymasis del valdymo.
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

1. Kiek atsimenu i tinklapio vystimo komanda buvo kvieciami VISI NORINTIS. Na ir kur jie??? Susirinko tikrai nedaug. Gal tai ir gerai. Nezinau.
2. Jei kiekvienas nores daryti pagal save - tvarkos nebus nekada. Kazkas turi nesti atsakomybe uz tinklapio forma ir turini. Taip jau yra. Tas kas yra uz lango irgi sukurta pagal kazka ir remesi konkreciais desniais patinka man tai asmeniskai ar ne :? Jeigu man tai nepatinka ir as to negaliu pakeisti - as kuriu savo versija. Man atrodo tai butu labai normalus sprendymas.
3. Del asmeniskumo... kas, ka ir kiek daro... Sudetingas klausymas. Manau daugmaz taip. Jeigu tinklapis turi kryptinguma, to ir reikia laikytis. Noriu pasakyti laikytis ne greztai, o kryptingai. Yra tokia zmogaus savybe - atrasti rysi tarp dvieju absoliuciaia skirtingu dalyku ir irodyti jog tas rysys YRA. Pazvelkite i foruma. Praktikai galite pajeskoti rysi tarp puslaidininku gamybos ir medziu lapu uosimo - manau prie didelio NORO jus ta rysi atrasite :)
Jokiu asmeniskumu, issakau tik savo nuomone :wink:
Geriausiai zinoma yra kalbetis ir argumentuoti. Visiems aciu.
Locked