Pervardinkim tinklapio pavadinimą

Klausimai, pastabos, pasiūlymai, susiję su tinklapiu

Moderator: Mindaugas

Locked
VirgisM
Posts: 163
Joined: Wed 10 30, 2002, 17:41
Location: Kaunas, Rumšiškės, Vilnius
Contact:

Post by VirgisM »

Siūlau "Lietuvos skambantys kedrai" ir bus aišku, kad ne Rusijos.
Tada ir keisti pavadinimo nereiktų. Skambantys kedrai galėtų būti judėjimo pavadinimas, Lietuvos-paaiškinimas, kad visoje šalyje.
Kauniečiai pradėjo tą judėjimą. Tad ir pasivadino taip. Nu gal ne vien, buvo ir iš Pakrostėlės. :lol:
Daug kas ir dabar vadina mus (?) kedriukais. :wink:
Gal užmiršote kokie tai stebūklai su kedru vyko ir vyksta.
Skaitau iš naujo lietuviską knygos variantą ir vėl iš naujo džiaugiuosi.
Vėl kažką naujai atrandu...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nepatingėkit ir pasiskaitykite iš pradžių dar kartą.
Sveikinu Tave karštai, Kad ištirptų debesys aukštai, Kad vaivorykštėmis pasipuoštų Mėlyni dangaus skliautai
Ir pradingtų visos nuoskaudos, Jei širdelėje laikai!
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Mindaugas wrote:

Code: Select all

V.Megre knygų skaitytojų klubai Lietuvoje
Na tinklapis ne vien tik klubai, bet ir zmones nesusije su nei vienu klubu, taciau dalyvaujantys, sakysim, forume . Ir tokiu yra nemazai.
A, taip sutinku. Nepamąsčiau...

Tai siūlau:
Didelėm raidėm parašyti "Idėjos, aprašytos Vladimiro Megre knygose"

Ir viskas. Nerašyti nei anastasija.lt, nei skambantys kedrai. Tiesiog didelėm raidėm parašyti, kas dabar parašyta mažomis, o "Skambantys kedrai" nerašyti visai.

Manau, šis variantas apima ir klubus, ir laisvus forumiečius, ir išvengiama painiavos. Būtų aišku... :roll: Bent jau man taip atrodo... Ar taip tiktų?
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Manau, reikia balsavimo. Ta prasme, turi buti siulomi variantai ir po to uz juos balsuojama.
Zodis "idejos" gal irgi nelabai, bent jau man skamba nekaip. Gal butu geriau V.Megre knygu skaitytoju svetaine?
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Vėl pasikeičiau... wrote:
Liūtaširdė wrote:Neee....Man ir šitas labai gražus.... :| :wink:
Bet, kad man negražus... :)

Tai gal tarsimės ir kaip nors susitarsim, kad ir tau ir man tiktų? ;)
Gal tau ir negražus, bet tai nėra pagrindas jį keisti. Vien todėl, kad tas vardas bauvo sugalvotas kai tik gimė šis tinklapis. O jei netinka reikėjo tada dėti daugiau pastangų svarstant.

Aš, kai gimiau irgi gavau vardą Leonardas. Galbūt kai kai kam šis vardas nepatinka, bet iki šiol vadinuosi Leonardas. Ir forume juo pasivadinau, o ne kažkokiu sugalvoti "nick'u", be to nelabai žinau kaip tą žodį versti į Lietuvių kalbą.

Atsimenu buvo laikas, kai dar tik ieškojome žemių, tada svarstėmė būsimų gyvenvičių pavadinimus... bet kai radome savo žemes tai ir pavadinimai gyvenviečių jau išsisprendė savaime tokie kokie buvo iki mums atvykstant. :wink:
Gyventi pagal sąžinę
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Sveiki :)

Man atrodo, kad pats neutraliausias ir geriausias pavadinimas Lietuvos tinklapiui būtų: "Idėjos, aprašytos Vladimiro Megre knygose"

P.S. Mano pusbrolis siūlo: "Barškantys egliai" :lol:
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Gluosnė wrote:Gal butu geriau V.Megre knygu skaitytoju svetaine?
Liuks, man labai patinka. Tikslu, grazu, neutralu.
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Aurimas wrote: P.S. Mano pusbrolis siūlo: "Barškantys egliai" :lol:
:D
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Neringa wrote:
Gluosnė wrote:Gal butu geriau V.Megre knygu skaitytoju svetaine?
Liuks, man labai patinka. Tikslu, grazu, neutralu.
(+)
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Neringa wrote:
Aurimas wrote: P.S. Mano pusbrolis siūlo: "Barškantys egliai" :lol:
:D
:mrgreen:
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Gluosnė wrote:Manau, reikia balsavimo. Ta prasme, turi buti siulomi variantai ir po to uz juos balsuojama.
Zodis "idejos" gal irgi nelabai, bent jau man skamba nekaip. Gal butu geriau V.Megre knygu skaitytoju svetaine?
Aga, Gluosne gerai sugalvojai. Labai geras ir neutralus pavadinimas. :)

Matau daug pasisako už tokį pavadinimą. Atsiliepkit tie, kas nepritaria tokiam pavadinimui...
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Vėl pasikeičiau... wrote:
Matau daug pasisako už tokį pavadinimą. Atsiliepkit tie, kas nepritaria tokiam pavadinimui...
Neatsiliepkit :mrgreen:
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

As pritariu Leonardui ir Liutasirdei, kad palikti ta pati esanti pavadinima..
ausrytux
Posts: 47
Joined: Sun 01 09, 2005, 23:47
Location: šiauliai
Contact:

Post by ausrytux »

Vėl pasikeičiau... wrote:
Gluosnė wrote:Manau, reikia balsavimo. Ta prasme, turi buti siulomi variantai ir po to uz juos balsuojama.
Zodis "idejos" gal irgi nelabai, bent jau man skamba nekaip. Gal butu geriau V.Megre knygu skaitytoju svetaine?
Aga, Gluosne gerai sugalvojai. Labai geras ir neutralus pavadinimas. :)

Matau daug pasisako už tokį pavadinimą. Atsiliepkit tie, kas nepritaria tokiam pavadinimui...
pritariu siam pavadinimui :wink:
pasaulis didelis
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Dar dėl pavadinimo noriu pasiaiškinti.

Mes visi esam skirtingi. Kaip šaunu. :) Todėl, tikriausiai, nerasime vieno pavadinimo, kuris tiktų visiems. Todėl siūlau ne keisti pavadinimą, o apsieiti be pavadinimo visiškai. Tinklapyje ir forume būtų parašyta, kad čia renkasi V.Megre knygų skaitytojai ir viskas. Jokio pavadinimo. Šitą noriu užakcentuoti, nes yra manančių, jog norima pakeisti pavadinimą.

Pradžioj taip ir norėjau padaryti - "pakeisti pavadinimą". Paskui kai pašnekėjom šioje temoje ir buvo išsakyta labai gerų minčių iš abiejų diskutuojančių pusių, tai kaip supratau nebenorima pavadinimo keisti, o tik palikti vien paantraštę be pavadinimo. Paantraštę, kaip irgi aš supratau, geriausią kolkas suformulavo Gluosnė, todėl siūloma jos antraštė. :)

Jei kažką nesupratau, tai pataisykit. Visi mes žmonės.. :)

p.s. tema skamba "pakeiskim pavadinimą", bet nenorima jo pakeisti. Bet temos nepervardinsiu, nes diskusija nuo to ir prasidėjo. Pervardinus temą viršutinės žinutės naujiems vartotojams gali būti nesuprantamos. :)

Taigi, apibendrinant, pagal mane, išsirutuliojo pasiūlymas niekaip nevadinti tinklapio, o tik parašyti "V.Megre knygų skaitytojų svetainė".

Gal metas pagalvoti apie prabalsavimą? Pažiūrėtume kokios žmonių nuomonės, gal tada mums visiems būtų lengviau apsispręsti, susiprasti ir susitarti. :)

Siūlyčiau tokį (preliminariai) balsavimą:

Kokį tinklapio pavadinimą pasirinktumėte:
1. V.Megre knygų skaitytojų svetainė
2. SKAMBANTYS KEDRAI. Idėjos, aprašytos Vladimiro Megre knygose


Jei turima dar variantų, tai prašom siūlyti. Balsavimą siūlau tik preliminariai, galim jo ir nedaryti. Balsuoti siūlau draugiškai. :)
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Aš už antrą... :h:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Basta wrote:Numatau, kad bus 50-50.
Nes kai parašei antrą variantą, visai supainiojai. :)
Aš už pirmą (bent jau dabar :) ). Tai galim balsuot.
Ką supainiojau? Antras variantas yra lygiai toks pats, kap yra dabar. :)

Kokį tinklapio pavadinimą pasirinktumėte:
1. V.Megre knygų skaitytojų svetainė
2. SKAMBANTYS KEDRAI. Idėjos, aprašytos Vladimiro Megre knygose (toks koks yra dabar)

Dar namuose pagalvojau, kad reikia dar labiau užakcentuoti. Nesiūlau daba daryt balsavimo ir iš karto visko keisti. Siūlau tik pažiūrėti kokios žmonių nuomonės. Padarykim apklausą, ten galės balsuoti tik užsiregistravę forumo dalyviai, bet anonimiškai. Pažiūrėsim ką mąsto masė ir paskui toliau kalbėsim. Nebūtina bus keisti iš karto, bet matysim ką žmonės galvoja, tai turėsim naujos informacijos, kurią galėsim aptarti ir vėl išdiskutuoti. :) Tokiu atveju, gal prieisim prie sutarimo. :)
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Ne geriau Anastasijiečių forumas ar svetainė... :wink:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
ausrytux
Posts: 47
Joined: Sun 01 09, 2005, 23:47
Location: šiauliai
Contact:

Post by ausrytux »

Vėl pasikeičiau... wrote:
Basta wrote:Numatau, kad bus 50-50.
Nes kai parašei antrą variantą, visai supainiojai. :)
Aš už pirmą (bent jau dabar :) ). Tai galim balsuot.
Ką supainiojau? Antras variantas yra lygiai toks pats, kap yra dabar. :)

Kokį tinklapio pavadinimą pasirinktumėte:
1. V.Megre knygų skaitytojų svetainė
2. SKAMBANTYS KEDRAI. Idėjos, aprašytos Vladimiro Megre knygose (toks koks yra dabar)

Dar namuose pagalvojau, kad reikia dar labiau užakcentuoti. Nesiūlau daba daryt balsavimo ir iš karto visko keisti. Siūlau tik pažiūrėti kokios žmonių nuomonės. Padarykim apklausą, ten galės balsuoti tik užsiregistravę forumo dalyviai, bet anonimiškai. Pažiūrėsim ką mąsto masė ir paskui toliau kalbėsim. Nebūtina bus keisti iš karto, bet matysim ką žmonės galvoja, tai turėsim naujos informacijos, kurią galėsim aptarti ir vėl išdiskutuoti. :) Tokiu atveju, gal prieisim prie sutarimo. :)
uz 1 :!: :!: :!:
pasaulis didelis
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

:) Dabar dar nebalsuokit. :) Palaukit, kol moderatoriai apklausą padarys. :)

Klausykit, moderatoriai, gal galėtumėt prašau padaryti tokią apklausą? Nugi pažiūrėtume kokios žmonių mintys. Aš nemoku padaryti tokios apklausos, todėl prašau kitų. :)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Vėl pasikeičiau... wrote::) Dabar dar nebalsuokit. :) Palaukit, kol moderatoriai apklausą padarys. :)

Klausykit, moderatoriai, gal galėtumėt prašau padaryti tokią apklausą? Nugi pažiūrėtume kokios žmonių mintys. Aš nemoku padaryti tokios apklausos, todėl prašau kitų. :)
Siulau kurti nauja tema, "Preliminarus balsavimas" Ir ten pasiulyti pabalsuoti parasant zinute 1 ar 2 variantas.

Standartinis diskusijos lentos balsavimas kazi ar galetu atspindeti tikrove.
Locked